Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2008., 11:22   #1
Što ženama najviše prija, tokom predigre?

E molio bi sad samo da zene odgovaraju na thread ako nije problem..http://www.monitor.hr/smilies/mig.gif
Interesuje me sta zenama najvise prija, tokom predigre i dalje sve..

Ajd ako vam nije problem da se potrudite i napisete nesto prakticno, i dobro..
wishmaster1 is offline  
Old 18.12.2008., 11:34   #2
To ti je individualno. Da bi mogao kvalitetno zadovoljiti partnericu moraš je sam dobro poznati. Ako je otvorena po tom pitanju, s vremenom ćeš skužiti kaj njoj paše.
*tina* is offline  
Old 18.12.2008., 11:58   #3
Ma kontam to sta pricas, mozda nisam ipak dobro formulisao pitanje..

Mislio sam da napisete Vi kao individue sta vam se najvise svidja..

pozz
wishmaster1 is offline  
Old 18.12.2008., 15:24   #4
ljubljenje.puuuno ljubljenja.. igra s prstićima..oralno zadovoljavanje.. onda se vec uglavnom prelazi na ono pravo
__________________
čovjek ne laže samo kad filozofira, kad filozofira on izmišlja
::jaaa:: is offline  
Old 18.12.2008., 15:25   #5
pali me kad vidim da frajer uziva u mom tijelu, da ga zeli istraziti, raspaliti, da voli lizanje, grickanje, pipkanje, razodjevanje
da se ne zuri ko bik na crveno samo da ga umoci, neg kad se zna kontrolirat i time oboma pojacat uzitak
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 18.12.2008., 15:49   #6
oralno zadovoljavanje, strastveni poljupci, lizanje i grickanje tijela, dodirivanje... baš kao što je Septi rekla, volim kad osjetim da me tip želi, da je full napaljen, a opet se pokušava kontrolirati i kontrolira se kako bi nam oboma bilo ugodno, umjesto da samo gleda kako će im ga staviti. volim kad me ljubi po bedrama. ne znam zašto, ali to me full pali. i pali me kad mu pušim prije seksa.
__________________
Nobody is perfect... I am nobody ;)
Ludacha87 is offline  
Old 18.12.2008., 22:44   #7
1. ljubljenje
2. ljubljenje i lagano prelazenje s jezikom po trbuhu i ležima, bedrima i svugdje oko pi...
3. diranje, grickanje
4. izazivanje u svakom pogledu.. ne volim kad ga nakon 2 min odmah gurne
5. ne volim kad mi odmah "da"..ne volim kad me skine a tek smo se poceli ljubiti
6. volim kad mi stavi maramu na oci da nista ne vidim i onda me dodirima i poljupcima izaziva

uff volim puno toga
Treci kamencic is offline  
Old 18.12.2008., 23:49   #8
uf... ovisi...
dva su scenarija..
oba započinju verbalnom predigrom i igrama riječima u kombinaciji s neverbalnim signalima, ovlaš dodir tu i tam..

prvi se nastavlja kroz zezanciju, počinje fizička borba u kojoj me se doslovno prikuje za pod i grize i grebe do boli dok mi se trga odjeća.. bitno je da se nemrem izvuć i da imam osjećaj da će me doslovno pojest cijelu

drugi ide jaaako polako uz šapat na vratu, uz led po leđima i slične divne stvari dok ne preraste i opet u vrlo ugodnu bol od stiskanja, zubi i noktiju i klinč

poanta- a brijem da je kod svih žena tako, da imam osjećaj da je svaki centimetar mene njemu najdraža hrana
itaak is offline  
Old 19.12.2008., 00:00   #9
kad vidim da je fakat napaljen,i definitivno proste priče....odlično......
__________________
...look back at me...
chuperak is offline  
Old 19.12.2008., 16:05   #10
Nema sta, svaka vam cast... raspisali ste se nesto..
ajd idemo dalje da cujemo josh....
wishmaster1 is offline  
Old 19.12.2008., 16:29   #11
Individualno...
Nijanse.
Al zajedničko nam je da želimo vašu fascinaciju nama.

Znači da predigra započne tamo negdje daaaleeeko od kreveta!
Ako želite najbolje od nas (odnosno - sve!)!

Puno taktiziranja, šarma i zavođenja.

Trud će se isplatiti!
Garantiram!
 
Old 19.12.2008., 16:33   #12
Ženama prija da muško odradi nešto od kućanskih poslova ukoliko ona radi.

Daklem, da ne bude suđa u sudoperu kad se ona vrati s posla
Da je krevet pospremljen kad se ona vrati s posla.
Eventualno da je dočeka ručak kad se ona vrati s posla.


Spoznaja da se vratila kući i ne mora radit ništa doli uvalit se u toplu kadu i uživat ne mere škodit. Ima li što bolje od takove uvertire?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 19.12.2008., 18:23   #13
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ženama prija da muško odradi nešto od kućanskih poslova ukoliko ona radi.

Daklem, da ne bude suđa u sudoperu kad se ona vrati s posla
Da je krevet pospremljen kad se ona vrati s posla.
Eventualno da je dočeka ručak kad se ona vrati s posla.


Spoznaja da se vratila kući i ne mora radit ništa doli uvalit se u toplu kadu i uživat ne mere škodit. Ima li što bolje od takove uvertire?
Eee, šta ti je iskustvo!

Praktičar!

Imaš pravo!

A ja ošla nebu pod oblake!
 
Old 19.12.2008., 18:31   #14
Grickanje vrata definitivno, i bavljenje ostalim dijelovima tijela koje vi u većini slučajeva samo okrznete na putu do "mete".
Ali čak me ni to neće napaliti ako me tog dana nije fermao ni pet posto, onda može grickati do sutra, ništa od sexa.
Ali najviše me pali kad mu pušim, to ti je ono ti usreći mene ja ću tebe
Neznalica*m* is offline  
Old 19.12.2008., 19:02   #15
Rekao bih da zenama tijekom predigre najvise godi prekid iste te prelazak na nesto konkretno
valsimot53 is offline  
Old 19.12.2008., 20:02   #16
Mrzim predigre, po prirodi sam napaljena konstantno, a i mazna tako da stalno netko jaši po meni, kad mi se netko svidi toliko da bih mu dala svoje mlado tjelo zajašim ga i obavim to vrlo brzo, držim da su predigre za frigidne.
Amy Mc23 is offline  
Old 19.12.2008., 20:16   #17
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Mrzim predigre, po prirodi sam napaljena konstantno, a i mazna tako da stalno netko jaši po meni, kad mi se netko svidi toliko da bih mu dala svoje mlado tjelo zajašim ga i obavim to vrlo brzo, držim da su predigre za frigidne.
Amy, u krivu si.Osobno sam brijao skoro dvije godine sa frigidnom curom i upravo je ona jedina bila protiv bilo kakve predigre nego se odmah bacala na konkretne stvari.
valsimot53 is offline  
Old 19.12.2008., 20:21   #18
Amy, ne treba tebi predigra kad ti je cijeli život predigra
itaak is offline  
Old 19.12.2008., 20:27   #19
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
Amy, u krivu si.Osobno sam brijao skoro dvije godine sa frigidnom curom i upravo je ona jedina bila protiv bilo kakve predigre nego se odmah bacala na konkretne stvari.
uje.emti, a ja cijeli život (seksualni) živim u uvjerenju da je to bio orgazam...
Ma nije ni važno samo sam htjela se posvađat s nekim.
Amy Mc23 is offline  
Old 19.12.2008., 20:59   #20
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
uje.emti, a ja cijeli život (seksualni) živim u uvjerenju da je to bio orgazam...
Ma nije ni važno samo sam htjela se posvađat s nekim.
Ajde dobro, bar za nekog znam iza kojeg nicka stoji.Znaci lagala si mi citavo vrijeme
valsimot53 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger