Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2008., 09:14   #41
mislila sam da su na ovom forumu sve neki perverznjaci,..a ono cistunci..i to gadljivi...
ali sta ja znam,ja sam samo plavusa...
neiskusna domina is offline  
Old 05.08.2008., 10:24   #42
ja je nebi jebo da je zadnja na svijetu dok ima mengu
K0h0rtas is offline  
Old 05.08.2008., 12:34   #43
Quote:
K0h0rtas kaže: Pogledaj post
ja je nebi jebo da je zadnja na svijetu dok ima mengu
dok neprovaš nemoj govorit...i ne vidin šta je tu toliko gadljivo....nema mi ništa slađe...kad joj je menga...a unutra kad ga staviš....imaš osjećaj da će se zapalit kako joj je vruća
150jams is offline  
Old 05.08.2008., 12:46   #44
Quote:
150jams kaže: Pogledaj post
dok neprovaš nemoj govorit...i ne vidin šta je tu toliko gadljivo....nema mi ništa slađe...kad joj je menga...a unutra kad ga staviš....imaš osjećaj da će se zapalit kako joj je vruća
ma daj nemoj da mi se želudac okreće po ovoj vrućini...



em što možeš curi bakterije navući em je stvarno gadno
flore982 is offline  
Old 05.08.2008., 12:49   #45
gadno je meni vidit i 2 muška da šetaju i drže se za ruke...pa šta ću im ja ako im to odgovara...tako i ovo...ja neznam štaje ode sve neki jebači i jebačice...kad triba nekome popušit fuj...gadi im se...kad triba nekome polizat..fuj smrdi...kad triba hebat pod mengom fuj povraća im se...da najbolje je samo leć minut do maksimalno dva ga sprašit naravno u misionarskoj pozi...i poslin toga na spavanje...to je najbolje
150jams is offline  
Old 05.08.2008., 12:55   #46
Quote:
150jams kaže: Pogledaj post
gadno je meni vidit i 2 muška da šetaju i drže se za ruke...pa šta ću im ja ako im to odgovara...tako i ovo...ja neznam štaje ode sve neki jebači i jebačice...kad triba nekome popušit fuj...gadi im se...kad triba nekome polizat..fuj smrdi...kad triba hebat pod mengom fuj povraća im se...da najbolje je samo leć minut do maksimalno dva ga sprašit naravno u misionarskoj pozi...i poslin toga na spavanje...to je najbolje
Nemam ništa protiv ni lizanja ni pušenja ni jebanja u svim pozicijama al stvarno mi je odvratna misao sexa za vrijeme menge...
Tebe pali pa izvoli pa kad ti draga pokupi kojekave upale i bakterije neće ih se samo tako riješiti

Jel ti znaš da ako se desi trudnoća a sexali ste se npr mj prije za vrijeme menge može doći do vanmaterične trudnoće upravo zbog bakterija
flore982 is offline  
Old 05.08.2008., 12:59   #47
ja znam da može doć do upala i kojekakvih problema...al isto tako znam ako se ja pridržavam nekih higijenskih uvjeta a i ona također...nevidim di može nastat problem...a i pored toga može se zarazit...al isto tako ti možeš izać ispred kuće i da ti na glavu padne cigla sa krova na glavu...jel da?
150jams is offline  
Old 05.08.2008., 13:02   #48
pošto sam ja jedan od onik koji sklone glavu kad McNamara-Troy mesare po ljudima, i nevolim baš gledat krv... radije ne. Meni je to zapravo.... oooooodvratno! Jednom sam jednu pokupio vani, odvuko u auto, i sve to skupa odvuko u mrak. Kad sam došo kući, imaš šta vidit. Krvave gaće, kara koda je netko ogulio! Prvo što mi je palo na pamet je "jebate kakva je ovo bolešćina". Kad sam vidio da i ispod noktiju imam krvavog, i kad sam se sjetio da je govorila kako ona nemože više jer je boli... onda sam skonto. A djevica nije bila sigurno.

Uglavnom, odvratno za ispovraćat se!
Zujoo is offline  
Old 05.08.2008., 13:03   #49
Quote:
flore982 kaže: Pogledaj post

Jel ti znaš da ako se desi trudnoća a sexali ste se npr mj prije za vrijeme menge može doći do vanmaterične trudnoće upravo zbog bakterija
A ovo je iz knjige "Novi medicinski dosezi babe Mare"
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 05.08.2008., 14:12   #50
Quote:
Indomitus kaže: Pogledaj post
Posebno vlazna, ha? Ajd iskreno, da li bi pomislio na menstruaciju ili bi mislio da je zbog tebe toliko "vlazna"?
Iskreno?...molio bi boga da je zbog mene toliko vlazna
A sto se tice menstruacije, odvratio bi si paznju na nesto drugo
JoWaN is offline  
Old 05.08.2008., 15:02   #51
Quote:
150jams kaže: Pogledaj post
al isto tako ti možeš izać ispred kuće i da ti na glavu padne cigla sa krova na glavu...jel da?
Imam limu tako da te mogućnost otpada
JoePoe is offline  
Old 05.08.2008., 15:04   #52
Hvala svima koji su dali odgovore posebno one pozitivne a ni negativni nisu za bacit... Malo šale nikad ne skodi
JoePoe is offline  
Old 05.08.2008., 15:15   #53
Quote:
150jams kaže: Pogledaj post
dok neprovaš nemoj govorit...i ne vidin šta je tu toliko gadljivo....nema mi ništa slađe...kad joj je menga...a unutra kad ga staviš....imaš osjećaj da će se zapalit kako joj je vruća
vidim neki stvarno imaju ukusa...
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 05.08.2008., 21:31   #54
menga ili ne......uvijek pruzam dobar fukliz


vrijeme menge nije vrijeme korizme
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 05.08.2008., 23:14   #55
Ma ne znam. To mi je nekako gadno. A i imam filing da je mogu ozljediti. Zato, hvala ali ne bih više.
__________________
Galebovi su zapravo jako opasne životinje....
fornix is offline  
Old 06.08.2008., 00:12   #56
Neznam koja bi me sila natjerala da idem za vrijeme menge trpat fakat bi trebala biti predobra ili bi trebo biti totalno pijan hehe
__________________
Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život
Spajza is offline  
Old 06.08.2008., 00:13   #57
ma jebote kakve ima veze sta djevojce ima napad crvenih kmera

jebenti cicak sta sad. dogodi se tu i tamo........kad ima mengu poderem ju ko novine i polizem.....vats d big deal ovo ono, mislim helou
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 06.08.2008., 07:59   #58
u pišu su ti ušli mali crvići koje ti ne možeš vidjeti jer su skriveni u onoj crvenoj tekućini za koju žene kažu da je krv i da im izlazi iz one stvari kad imaju mengu. nakon što ti crvi dođu do prostate osjetit ćeš škakljikanje u šupku za što će ti reći da je nešto poput pronalaska muške g točke. nakon što dođu do šupka dio njih će krenuti prema jetri, slezeni, bubrezima, srcu, mozgu i očima i onda nastupa najzanimljiviji dio. jer kad ti se to sve dogodi u kući će ti se pojaviti mulder i scully iz x filesa i onda si gotov, pogotovo ako za tebe sazna pušač... odvest će te na ispitivanje kako bi doznali zašto ševiš curu kad ima menstruaciju i zašto ti na piši ostaje krvi...
jebote svijet je poludio...:e ek:
čekam samo nečiji post u kojem će netko pitati što je to što imam između nogu i zašto mi iz njega nakon 48 sekundi diranja curi bijela tekućina
proleter is offline  
Old 06.08.2008., 08:28   #59
Gadno ili ne, mislim da je tu najbitnija stvar da ŽENA MOŽE ZATRUDNITI TOKOM MENGE.
I to nisu nikakve priče ni guglanja, to je moje iskustva. I to drugi dan od početka menstruacije (a ne kraja). A znam jednu ženu koja je prvi. A moja sestra je zatrudnila kad se sexala bez zaštite dan prije menstruacija.
Uglavnom, uvijek se može zatrudniti ako su oba partnera jako plodna ili ako te 'netko od gore' stvarno želi sjebat u životu.
Tako da je moj savjet, gadilo vam se ili ne, koristite kontracepciju.
__________________
Dođoh-vidjeh-odoh...
vesela_ovčica is offline  
Old 08.08.2008., 09:02   #60
uredno svaki mjesec za vrijeme menge se dragi i ja keksamo... bude krvi do koljena...okupamo se i eto....
tonkica_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger