Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2014., 22:40   #61
Quote:
Bošnjo 44 kaže: Pogledaj post
ajd pročitaj sve moje postove..PAŽLJIVO
najveće ubrzanje se dešava na rpm od onih na kojima je najveći Nm pa do onih na kojima je najveća snaga, u zoni u kojoj snaga raste a Nm opada !!!
dakle, sigurno se ne dešava tamo gdje vi tvrdite, na rpm gdje je najveći Nm
Jok. Najveće ubrzanje u nekom fiksnom stupnju prijenosa događa se na rpm kod kojih je moment motora najveći. I prije i poslije je ubrzanje slabije. Dakle, ubrzanje nije najbolje tamo negdje od-do, kako pišeš, nego točno tamo gdje je moment motora max.

Inače, za ubrzanje automobila najvažnija je snaga motora, a moment je marketinški trik

Btw, tema je prožvakana bezbroj puta.

LP, Sonata (diplomirao kod pok.prof.Bjelovučića, zadnji desni na slici )
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 05.01.2014., 23:10   #62
Marketinski trik, kazes? Bogami, meni se taj "marketinski trik" kod mog preradjenog 3.0 turbo u Opelu jako svidjao, samo sto mi je lomio diferencijale.
mio8 is offline  
Old 05.01.2014., 23:41   #63
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Jok. Najveće ubrzanje u nekom fiksnom stupnju prijenosa događa se na rpm kod kojih je moment motora najveći. I prije i poslije je ubrzanje slabije. Dakle, ubrzanje nije najbolje tamo negdje od-do, kako pišeš, nego točno tamo gdje je moment motora max.

Inače, za ubrzanje automobila najvažnija je snaga motora, a moment je marketinški trik

Btw, tema je prožvakana bezbroj puta.

LP, Sonata (diplomirao kod pok.prof.Bjelovučića, zadnji desni na slici )
Samo sam čekao kad ćeš doć u dječji vrtić i podijelit šamarelicu

Ja se ponadao da'š i ti bit na slici ali brus...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 05.01.2014., 23:55   #64
Quote:
mio8 kaže: Pogledaj post
Marketinski trik, kazes? Bogami, meni se taj "marketinski trik" kod mog preradjenog 3.0 turbo u Opelu jako svidjao, samo sto mi je lomio diferencijale.
Preradom si povećao moment, a snaga se nije mijenjala?


__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 05.01.2014., 23:57   #65
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Samo sam čekao kad ćeš doć u dječji vrtić i podijelit šamarelicu

Ja se ponadao da'š i ti bit na slici ali brus...
Ma jok. Kakve ja veze imam sa FSB-om? To je bilo prije .... mnogo godina. Mahalec (danas prof.emeritus, prvi lijevi na slici) je bio još običan magistar
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 05.01.2014., 23:58   #66
Ti si najobičniji lurker koji u pravo vrijeme dođe postaviti "znalce" s obiju strana na svoja mjesta
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 06.01.2014., 00:00   #67
Po tisućiti put na klon-temi:

Snaga = Moment x kutna brzina

što je derivat ovoga:

Snaga = sila x brzina

Newtona znamo još u vrijeme dok je tito imao obje noge:

"Drugovi i drugarice, daje se na znanje, da sila masi daje ubrzanje" (iliti F = m x a)

Amen.
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 06.01.2014., 00:02   #68
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ti si najobičniji lurker koji u pravo vrijeme dođe postaviti "znalce" s obiju strana na svoja mjesta
NIsam lurker nego nisam baš bio na forumu jer od nove godine ne pušim pa ne odlazim na terasu i ne buljim u mobitel dok pušim... jer ne pušim...

Ova tema mi je fakat promakla
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 06.01.2014., 00:08   #69
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Preradom si povećao moment, a snaga se nije mijenjala?



Jeste, ali dobio sam vise marketinskog trika (momenta) nego sto sam ustvari zelio.
mio8 is offline  
Old 06.01.2014., 00:12   #70
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
NIsam lurker nego nisam baš bio na forumu jer od nove godine ne pušim pa ne odlazim na terasu i ne buljim u mobitel dok pušim... jer ne pušim...

Ova tema mi je fakat promakla
Aha, znači sad si u nepušačkoj polovici godine, jaooo
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 06.01.2014., 09:33   #71
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
a u pičku materinu.
kakve to veze ima sa UBRZANJEM? kakava realna brzina auta? jel ti sa strane brzinomjer sa ispisnom brzinom? što treba realnije od toga?

jel ubrzanje promjena brzine?
ako promijeniš brzinu kretanja za 30 kmh, izvršio si ubrzanje.
ako to ubrzanje jedan auto napravi za 10 sekundi a drugi za 5 sekundi onda drugi bolje ubrzava.

kakve jebene veze ima prosječna brzina sa ubrzanjem?
kod ubrzanja se radi o početnoj i krajnjoj brzini i vremenu koje je potrebno za doći od-do.
ubrzanje ne možeš posmatrati samo u određenom momentu, sekundi nego u cijelom intervalu, konkretno ovdje za cijelo vrijeme dok je auto bilo u jednoj brzini mjenjača, i uzeti neku prosječnu brzinu pa uporediti
dakle,
ako je auto u II brzini prešlo 500 metara u 5 sekundi
a u III brzini prešlo 600 metara za 5 sekundi
u kojoj brzini je bilo brže, odnosno imalo bolje ubrzanje, pitanje je sada za tebe ??

Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Našao sam grešku, obrazložio zašto je tvrdnja netočna i to je sve. Slobodno se duri koliko god hoćeš zbog toga.
pih, šta se ja imam durit, PONAVLJAM to nije moje
obrati se čovjeku koji je to pisao, pa vidi s njim

Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Dao sam to već primjer Dodge Viper vs Mercedes SLS AMG. Uhvati se tog konkretnog primjera, sve imaš! Čak i detaljno obrazloženje.
Nemoj bježati na kojekakve druge primjere, kao što si pobjegao od one svoje tablice u kojoj je bilo vidljivo da jači benzinac slabije ubrzava od slabijeg dizelaša.
kad se nečeg uhvatiš to radiš kao pijan plota
objasni ti meni, filozofe kako sa ISTIM Nm ove dvije benzinske fabije imaju različito ubrzanje, nije li dakle, ono ISKLJUČIVO posljedica različite snage
odnosno kako dizelka sa DUPLO većim Nm ima isto ubrzanje kao i benzinka, nije li to opet posljedica, ovaj put, ISTE SNAGE

Fabia 1.4 75 KS / 126 Nm 13,9 sec (0-100)
Fabia 1.4 101 KS/ 126 Nm 11,5 sec
Fabia 1.9 tdi 101 KS / 240 Nm 11,5 sec

Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Ovako se samo vrtiš u krug u nadi da ćeš pobjeći od istine i argumenata koji te pobijaju.
ne znam ko bježi i ne odgovara na pitanja

Quote:
ali zajebimo uprazno prdenje
uhvatimo se konkretnog primjera Clia, sve imaš !!!
opiši mi detaljno:
kako ćeš obaviti ŠTO BRŽE ovo ubrzanje 60-100 km/h sa Cliom 75 KS
1. u kojoj ćeš biti brzini na početnih 60 km/h a u kojoj na krajnjih 100 km/h
2. na koliko rpm ćeš biti na 6o a na koliko na 100 km/h
3. koliko ćeš imati Nm a koliko KS i na kojem rpm na 60 a koliko na 100 km/h

Bošnjo 44 is offline  
Old 06.01.2014., 10:43   #72
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Jok. Najveće ubrzanje u nekom fiksnom stupnju prijenosa događa se na rpm kod kojih je moment motora najveći. I prije i poslije je ubrzanje slabije. Dakle, ubrzanje nije najbolje tamo negdje od-do, kako pišeš, nego točno tamo gdje je moment motora max.
eh kako tebe profula replicirat, starog filozofa

ako je to tako, po tebi, konkretno na ubrzanju 60-100 kod Clia (od sada se držim konkretnog primjera) kada krene ubrzanje u II brzini na početnih 60 km/h ( u II brzini je na 3500 rpm gdje je najveći Nm pri brzini od 52,2 km/h - pogledati tablicu gore - ZNAČI VEĆ SI PROŠAO rpm na kojem je najveći Nm) ti nećeš nastavit pritiskati gas do maximalnih rpm gdje je najveća snaga, nego ćeš ušaltat u III negdje već na 4500 rpm (pri 67,23 km/h), kako bi ti opao rpm i kako bi se opet našao na najvećem Nm/3500, jer tobože tu ćeš imati opet najveće ubrzanje, je li ???
Bošnjo 44 is offline  
Old 06.01.2014., 11:12   #73
Quote:
Bošnjo 44 kaže: Pogledaj post
eh kako tebe profula replicirat, starog filozofa

ako je to tako, po tebi, konkretno na ubrzanju 60-100 kod Clia (od sada se držim konkretnog primjera) kada krene ubrzanje u II brzini na početnih 60 km/h ( u II brzini je na 3500 rpm gdje je najveći Nm pri brzini od 52,2 km/h - pogledati tablicu gore - ZNAČI VEĆ SI PROŠAO rpm na kojem je najveći Nm) ti nećeš nastavit pritiskati gas do maximalnih rpm gdje je najveća snaga, nego ćeš ušaltat u III negdje već na 4500 rpm (pri 67,23 km/h), kako bi ti opao rpm i kako bi se opet našao na najvećem Nm/3500, jer tobože tu ćeš imati opet najveće ubrzanje, je li ???
Pa pogledaj tablicu koju si stavio za clio. Na bilokojim okretajima u 2.brzini imaš više zakretnog momenta nego u 3.brzini. I normalno da ćeš ga vrtiti do kraja u 2. brzini
Tomy-87 is offline  
Old 06.01.2014., 11:26   #74
Quote:
Bošnjo 44 kaže: Pogledaj post
eh kako tebe profula replicirat, starog filozofa

ako je to tako, po tebi, konkretno na ubrzanju 60-100 kod Clia (od sada se držim konkretnog primjera) kada krene ubrzanje u II brzini na početnih 60 km/h ( u II brzini je na 3500 rpm gdje je najveći Nm pri brzini od 52,2 km/h - pogledati tablicu gore - ZNAČI VEĆ SI PROŠAO rpm na kojem je najveći Nm) ti nećeš nastavit pritiskati gas do maximalnih rpm gdje je najveća snaga, nego ćeš ušaltat u III negdje već na 4500 rpm (pri 67,23 km/h), kako bi ti opao rpm i kako bi se opet našao na najvećem Nm/3500, jer tobože tu ćeš imati opet najveće ubrzanje, je li ???
Pročitaj što sam TOČNO napisao.

Inače, na prijašnjoj temi ti je sve objašnjeno, tako da priča više nema smisla.
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 06.01.2014., 11:56   #75
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Pročitaj što sam TOČNO napisao.

Inače, na prijašnjoj temi ti je sve objašnjeno, tako da priča više nema smisla.
nabrljao si svašta, na šta konkretno poentiraš

odgovori konkretno na jebeno pitanje
kako bi ti ubrzavao sa ovim Cliom za koje imaš sve moguće podatke
bilo na ubrzanje 0-100 bilo 60-100
Bošnjo 44 is offline  
Old 06.01.2014., 12:01   #76
Quote:
Tomy-87 kaže: Pogledaj post
Pa pogledaj tablicu koju si stavio za clio. Na bilokojim okretajima u 2.brzini imaš više zakretnog momenta nego u 3.brzini. I normalno da ćeš ga vrtiti do kraja u 2. brzini
e tu te čekam
koliko ćeš obrtnog momenta imat NA KRAJU 2. brzine a koliko KS ? a koliko si jednog i drugo imao na POČETKU ubrzanja u istoj II brzini
i da li je to u odnosu na početak ubrzanja VIŠE ILI MANJE jednog ili drugog, da li je cijelo vrijeme povećanja rpm Nm opadao, a snaga rasla !!!!!!!!!!!!!!!
da se držiš obrtnog momenta valjda bi ušalto u III da oboriš rpm kako bi se nalazio u području najvećeg Nm (3500) jer tvrdite cijelo jebeno vrijeme, da je u području najvećeg Nm najbolje ubrzanje
Bošnjo 44 is offline  
Old 06.01.2014., 12:18   #77
Koliko su ti puta napisali da je GUBITAK U REDUKCIJI pri šaltanju iz 3. u 4. VEĆI OD PORASTA OKRETNOG MOMENTA. I nitko ne drvi o fuckin momentu vs snazi u motoru pri istoj brzini, nego u istom stupnju prijenosa. Ono što je za ubrzanje bitno je moment na kotačima, koji se razlikuje od stupnja do stupnja.


I ako je moment toliko nebitan, odgovori zašto se u testovima atmosferskih motora spominje da razvija 90% momenta u intervalu od 1800-5000(karikiram), ili danas kod turbo motora, najveći okretni moment od 1500-5000?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 06.01.2014., 12:21   #78
Quote:
Bošnjo 44 kaže: Pogledaj post
nabrljao si svašta, na šta konkretno poentiraš

odgovori konkretno na jebeno pitanje
kako bi ti ubrzavao sa ovim Cliom za koje imaš sve moguće podatke
bilo na ubrzanje 0-100 bilo 60-100
Quote:
Najveće ubrzanje u nekom fiksnom stupnju prijenosa događa se na rpm kod kojih je moment motora najveći.
Nabrljao si ti svašta. A na jebeno pitanje ti je odgovoreno na zaključanoj temi ubrzanja od 0-60. I to samo zato što nisi pročitao temu "njutnmetri...egotripanje...forumaher...nešto" ... Koliko istih tema treba još otvoriti? Važna je snaga, ne, važan je moment, konobar, daj još tri žuje...

Dok ne naučiš biti pristojan - odgovori si sam na jebeno pitanje.

EDIT: Evo, našao sam ih:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=807170&page=2

https://www.forum.hr/showthread.php?t=723117
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything

Zadnje uređivanje sonata-LPG : 06.01.2014. at 12:30.
sonata-LPG is offline  
Old 06.01.2014., 12:50   #79
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
BLA, BLA
odgovori konkretno na jebeno pitanje
kako bi ti ubrzavao sa ovim Cliom za koje imaš sve moguće podatke
bilo na ubrzanje 0-100 bilo 60-100
Bošnjo 44 is offline  
Old 06.01.2014., 12:57   #80
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
1.Koliko su ti puta napisali da je GUBITAK U REDUKCIJI pri šaltanju iz 3. u 4. VEĆI OD PORASTA OKRETNOG MOMENTA.

2.I nitko ne drvi o fuckin momentu vs snazi u motoru pri istoj brzini, nego u istom stupnju prijenosa.

3.Ono što je za ubrzanje bitno je moment na kotačima, koji se razlikuje od stupnja do stupnja.
1.opet on III i IV
koje veze s vezom nemaju prilikom ubrzanja 0-100/60-100

2. pa ja, riječ je istom stepenu prijenosa, konkretno kod Clia o II brzini
isto pitanje:
koliko je Nm a kolika snaga na početnih 60 km/h na 4000 rpm
a koliko je Nm i snaga na krajnjih 82 km/h na 5500 rpm
je li sa porastom rpm sa 4-5500 snaga RASLA a jebeni Nm OPADAO !!!!
sve dakle u ISTOJ - II brzini, je li znači tom ubrzanju 60-82 km/h ( rpm 4-5500 ),
doprinjelo povećanje snage ( sa 52 na 75 KS) ili opadanje Nm ( sa 194 na 178 Nm)

3. koji momenat i kurac, kad on opada, kako sam pokazao u gornjem primjeru sa II brzinom
Bošnjo 44 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:47.