Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2010., 10:14   #1
Koliko često mijenjate uloške/tampone?

eto..neke prijateljice mi kažu kako spucaju 2,3 pakovanja uložaka (oni po 10 komada) za jednu mjesečnicu.. ja potrošim jedno, a ako koristim i dnevne uloške za zadnja 2 dana, mogu potrošit i malo manje od jednog..
ajd, za tampone znam da bi ih trebalo mijenjat svakih par sati i da na valja baš spavat s njima bla bla..
al ulošci..ono.. sad se pitam jel sam ja prljava svinja ako nosim uložak po 7,8,12 sati?! nekad i 24 h (zadnji ili predzadnji dan, stavim ga naveče, ujutru kad se probudim bude čist, a preko dana kapne nešto malo)
mislim, u čem je razlika između standardnih picinih sokova i curenja? (ok, osim što ima krvi u ovome..mislim po prljavosti) mislim ako gaće mogu nosit cijeli dan, u čem je razlika ako bi uložak nosila tolko?
i naravno, ne volim olvejsove, jer je odvratan osjećaj kad mi se priljepe za sve i nema zraka i sve me peče ako ih koristim duže

kolko vi često mijenjate ta sranja??
seronjaa is offline  
Old 07.09.2010., 10:22   #2
marit za is offline  
Old 07.09.2010., 10:38   #3
Koja je razlika? Razlika je upravo u materijalu.
Ne znam na što bi sličio moj always nakon 12 sati nošenja.
magic potion is offline  
Old 07.09.2010., 10:51   #4
Meni to smrdi nakon par sati iako stvarno imam mizernu M i mogu svih 5 dana nositi dnevne. Tako da mjenjam često jer mi se gadi kad dugo stoji. Koristim Libresse natural.
rusha is offline  
Old 07.09.2010., 11:26   #5
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
e ovo mi je najbolji odgovro
pa pitala sam pitanje..

Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Koja je razlika? Razlika je upravo u materijalu.
Ne znam na što bi sličio moj always nakon 12 sati nošenja.
a šta bi zadnja 2 dana trebala mijenjat uložak nakon 2,3 sata iako je prazan ili je na njemu jedna mala kap u sredini?!
seronjaa is offline  
Old 07.09.2010., 11:37   #6
šta te briga za prijateljice, ti mjenjaj kad imaš potrebu i bok...
__________________
ne postoje ružne žene, samo su neke lijene...
ljubimica is offline  
Old 07.09.2010., 11:54   #7
mijenjam po potrebi. iako objektivno nema potrebe jer imam oskudne menge imam potrebu u glavi da ih promijenim svakih 3-4 sata. naravno da si ne navijam budilicu u 3 ujutro da bi išla uložak promijeniti, ali tijekom dana obavezno.
imam osjećaj da se usmrdi, a i candida mi je česta posjetiteljica pa nastojim preventirati ikakva usaftavanja pa makar i čiste uloške bacala.

jednom jedna kolegica na poslu pričala kako mora više puta dnevno mijenjati uložak jer joj se "nekako čuje" ako ne promijeni. otada više ne pijem kavu u njenom društvu
Konkubina is offline  
Old 07.09.2010., 11:57   #8
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Potpis

tu i tamo svrnite pogled dolje jebovas tajming
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 07.09.2010., 12:14   #9
pa al dosta toga ode dok odem pišat.. nekad većina toga ode tijekom pišanja .. dođe mi da si nabavim stolicu sa rupom za kapanje pa mogu sjedit za kompom, luftat picu i šparat uloške
seronjaa is offline  
Old 07.09.2010., 12:16   #10
Još očekujem temu "Koliko brzo potrošite rolu WC-papira?".
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Old 07.09.2010., 12:26   #11
Quote:
seronjaa kaže: Pogledaj post
pa al dosta toga ode dok odem pišat.. nekad većina toga ode tijekom pišanja .. dođe mi da si nabavim stolicu sa rupom za kapanje pa mogu sjedit za kompom, luftat picu i šparat uloške
Ej.
Jebe nam se za to koliko često ti (ne) mijenjaš jebeni uložak i koliko čega ti "ode". Kužiš, jebe nam se za to
Odjebi s ovom temom.


Zamišljam te kao osobu koja dok sjedi s ekipom u bircu, i dok se ostali normalno druže i ćaskaju, uživa sama sa sobom kopajući nos i rastežući i proučavajući šmrkalj u nadi da će ga još netko opaziti, pa da će se povesti tema o tome čiji su gorki a čiji kiseli.
marit za is offline  
Old 07.09.2010., 12:45   #12
O ulošcima i tamponima ima sasvim dovoljno tema, a tražilica dobro radi.
Usto što neke stvari ipak ne trebamo ni znati.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.