Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2010., 13:17   #541
Pravo si se ''naoružao'' votkama....
Vidim da si ovo 'politru s percem'' već skoro i ispraznio...

Ja doma imam nekoliko votki u ukrasnim keramičkim bocama kozaka.
Već dugo nisam u Ukrajini bila,pa je samo to od votki ostalo...
Neki dan brišam prašinu i mičem boce, kada ono poluprazne, a začepljene...
Vjerovatno alkohol izhlapio...
majacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 13:24   #542
Quote:
majacc kaže: Pogledaj post

Neki dan brišam prašinu i mičem boce, kada ono poluprazne, a začepljene...
Vjerovatno alkohol izhlapio...
već su skoro sve prazne

inače, ovo da su ishlapile
ja imam pića stara i po 30-40g. doma u regalu (recimo obiteljsko nasljeđe ) pa nisu ishlapila
prije da imaš doma nekog tko zna otvoriti bez tragova
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 14:17   #543
Ma sigurno si vidio votku u keramičkim figurama KOZAKA. To stoji već godinama kao ukras i nekako mi se čine boce puno lakše. Očito se kozak sam napio...
majacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 09:07   #544
Nije me bilo dugo na Forumu i vidim da se dosta ljudi navuklo na Ukrajinu (i Rusiju). To mi je jako drago!
Za one koji žele nešto novo, imaju crtu avanturizma to je pravi izbor. Tamo ćete vidjeti i doživjeti stvari za koje nema šansi na zapadu. A opet s druge strane to je ipak Europa.
Inače pročito sam putopis Vanelića, preporučujem ga svima!
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 10:10   #545
Planiram posjet Gruziji krajem trećeg mjeseca 2011. Išao bih u Ukrajinu pa od tamo u Gruziju. Da li postoji veza brodom sa Krima do Gruzije. Možda Sevastopol Batumi ili slično.
Hvala...
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 12:52   #546
Thumbs up

Quote:
Explorer kaže: Pogledaj post
Nije me bilo dugo na Forumu i vidim da se dosta ljudi navuklo na Ukrajinu (i Rusiju). To mi je jako drago!
Za one koji žele nešto novo, imaju crtu avanturizma to je pravi izbor. Tamo ćete vidjeti i doživjeti stvari za koje nema šansi na zapadu. A opet s druge strane to je ipak Europa.
Inače pročito sam putopis Vanelića, preporučujem ga svima!
Bok svima!!Ja planiram ić idući mjesec,ali neznam hoće li bit hladna zima??Vdim sada ima WIZZ AIR,iz Venezie za Kiev,low cost)))))))..
__________________
Jedlersdorf
pyramid090 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 14:23   #547
Kako ne znas? Ne da ce bit hadno, vec ne ocekuj temperature u plusu. Ako padne i snijeg, ode to dosta dole.Imas wizzair, ali mislim da ti je dosta blizu datum za uvatit neku povoljnu kartu.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:55   #548
Hello. I am from Ukraine but spent in Croatia few months. Was interesting to see what croatias thinking about Ukraine and ukrainian people thats why i am here. I agree with some comments.. but with some of them - no. Reading some posts i started to think that some people came to Amsterdam,but not to Ukraine. ..girls in Ukraine can wear short skirts,high-heels,smile when somebody speaking english,but it doesnt means that they are prostitutes.
Another moment - some people write here that ukrainian woman search for foreighn man to change country and make life better,but i know a lot of woman from Moscow and Kiev with beautiful jobs and salaries,who leave country and now living in small croatian towns with croatian husbands.
P.S If you are searching for vodka and prostitutes - you will find them in every country...
Bianco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 12:37   #549
Bianco, i do agree with u, i lived in Kiev for some years. But even before i went there i had some prejudgment about Ukraina. Just after i stayed there for quite some time, i realize i was wrong in many ways.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:01   #550
Welcome Bianco!
I was in Ukraine several times, I agree ukrainian woman is not prostitute. But your country have this image unfortunately.
Girls who want better life? Yes definetly. And its normal. Like in every country.
maybe is only more obviously than in another countries...
How many is such girls or wimen with beautifull jobs and salary. Not many I think.
And finaly they come here for croatian husbands. Why? whats problem with ukrainian men?
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 17:35   #551
Why they go to croatian husbands?...probably reason is easy,usually its some feelings between people,but not problem with ukrainian man. Croatia beautifull country,but not so financially perfect. If woman search for money in marriage and want to change country more easy for her to choose Canada,Germany or USA.
Bianco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 19:29   #552
Bianco, thats not so true.
If you r from UA, u know that there is much more woman population then man. also, its not easy for UA person to get green card for Canada, and especially for USA. Plus, Croatia is much closer, and near EU. But there is quite more reasons, and it would requite to go deeply into those stuff.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 20:43   #553
In every country you can find different girls,some interested in money,some search for love.so wish to meet in Ukraine only good and kind people.
Bianco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 14:22   #554
Best options is love and money!
I wish to all much love and more money
We are not financialy perfect thats true...but here is slavic soul like in Ukraine. We are much closer to each other in traditions, character, behaviour, heritage etc...we have more common things than for egzample USA man with ukrainian girl.. Unfortunately history was diffrent.
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 17:40   #555
Thats true,when i was in Croatia i felt myself like at home because of slavic mentality,language.But i think history is little similar.Same fight with turkish and was under Austro-Hungarian Empire and try to be independent.
Bianco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 02:04   #556
hm

i ja bi do kieva pa do černobila..
najbolje do budimpeste vlakom pa dalje avionom do kieva???
gizmo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 09:44   #557
Sve ti ovisi terminu kad ideš. Treba izračunati što je najpovoljnije. I odakle putuješ.
Sada npr. ima karta Zagreb Kiev Zagreb preko Munchena Lufthansom za cca 1300 kn za 3 i 4 mj 2011.
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 15:33   #558
ma isao bi negdje u 8 mjesecu 2011...kad sam na godisnjem odmoru...
imam tamo smjestaj,vodića...
mozda odemo do černobila autom...

sad pocinjem da se organiziram...
garantno pismo...
viza...

proucavam kiev...jezik
http://www.gokiev.info/trains.php
gledam 95 streaming kamera...
gizmo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 17:01   #559
Ajde, procitaj malo postove unazad.
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 20:25   #560
da li je istina da je vlak Lviv - Kijev samo 15 eura? Kažu da su im vlakovi dosta jeftini.

Relacija koja je čujem najjeftinija jest Budimpešta-Zahonj-Čop-Lavov-Kijev i nazad,ali nema nigdje za neki otprilike izračun cijene karte da znam pripremiti količinu novca za takvo putovanje.
pacov05 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:43.