Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2010., 11:13   #2001
Zene, imate li kakvih preporuka o sivalicama koje sivaju i vrece za spavanje?
..osim SunčiceVŽ......
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 11:29   #2002
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Zene, imate li kakvih preporuka o sivalicama koje sivaju i vrece za spavanje?
..osim SunčiceVŽ......
Izgleda da ti se Sunčica opasno zamjerila
Čekamo recenziju
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 12:00   #2003
je. cekam ju da mi odgovori od 10.09... odnosno da mi posalje di da uplatim, bla.. i mislim si mozda joj se sta dogodilo. i dana podgledam na kativnosti.. a ona cita teme na US sve u 16!.. ugl, cekala sam ju i previse za vrecu.. a dosta mi je zurba. i.. ćorak!
mogla je bar napisati na one moje privatne poruke "ne da mi se sivat!".. il nesto pa da znam traziti dalje..
eto.
bas me razljutila.
tabita je najbolja.. samo ona ne siva vrece
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 16:28   #2004
Kako ono ide sa sodom bikarbonom i pelenicama? Na par pelenica mi je ostalo pigmenta od kakice, a nemam mogućnost sušit ih na suncu...
..stavim sodu direktno na mrlju ili u bubanj ili u pretinac za pretpranje ili skupa sa praškom? ili sve skupa? I koliko?
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 16:54   #2005
Ja nisam stavljala ništa.
Pelene su čiste, a to što je ostao pigment me nije uzbuđivalo previše.
Nakon par pranja ionako samo ode.
Baš sam neki dan razmišljala o tome dok sam vješala pelene - koliko sam puta kad se zvjerski pokakao pomislila "e ovo nikada neće izaći", a na ni jednima se više ne vide nikakvi tragovi.
Gerta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 20:36   #2006
Pocela je akcija za pelene 5+1 gratis
Jedini uslov je da svih 5kom budu iste vrste. A bambus velur nije uvrsten u snizenje
mamita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 22:48   #2007
Ne znam dal je bilo o ovome riječ ili ne,nova sam na ovoj temi (pozdrav svima ),zanima me kakva su iskustva s vrtićem (jaslicama) i platnenim pelenama.
Moj mali uskoro vjerojatno kreće u jaslice,sad će godinu dana i već 11 mj koristimo platnene (no još se predomišljamo u vezi vrtića)..Dal i u jaslicama koristite platnene (tj tete,i kak one to prihvaćaju) ili im za tu priliku ipak spakirate obične pa doma opet koristite platnene??
Luna81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 12:16   #2008
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
je. cekam ju da mi odgovori od 10.09... odnosno da mi posalje di da uplatim, bla.. i mislim si mozda joj se sta dogodilo. i dana podgledam na kativnosti.. a ona cita teme na US sve u 16!.. ugl, cekala sam ju i previse za vrecu.. a dosta mi je zurba. i.. ćorak!
mogla je bar napisati na one moje privatne poruke "ne da mi se sivat!".. il nesto pa da znam traziti dalje..
eto.
bas me razljutila.
tabita je najbolja.. samo ona ne siva vrece
Javna isprika zbog nejavljanja...da dogodio mi se početak školske godine, dva đaka, prvi i peti razred i umro mi komp...i u petak me dočekalo hrpa poruka na sve strane i tek nakon dva tjedna sam ponovno došla ovjde...još jedno...jedna mama me isto pitala za vreću tu i na drugom forumu i razgovor je dalje tekao preko drugog foruma i iskreno, mislila sam da si to bila ti :-(
SunčicaVŽ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 13:11   #2009
Quote:
Luna81 kaže: Pogledaj post
Ne znam dal je bilo o ovome riječ ili ne,nova sam na ovoj temi (pozdrav svima ),zanima me kakva su iskustva s vrtićem (jaslicama) i platnenim pelenama.
Moj mali uskoro vjerojatno kreće u jaslice,sad će godinu dana i već 11 mj koristimo platnene (no još se predomišljamo u vezi vrtića)..Dal i u jaslicama koristite platnene (tj tete,i kak one to prihvaćaju) ili im za tu priliku ipak spakirate obične pa doma opet koristite platnene??
evo i ja imam taj problem, i na žalost ti moram reći da ćemo u jaslicama početi koristiti jednokratne
a doma ćemo koristiti pp
ne znam kako će to sve funkcionirati
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 22:14   #2010
Kako sam smotana...tek sam sad skužila da ono što sam mislila da su nefunkcionalni coveri su zapravo ove pelenice http://www.gdiapers.com/shop/little-gpants
Nisam ni znala da su oni ulošci koje sam dobila zapravo dio ovih pelenica...jedva čekam iduće presvlačenje da ih isprobam
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 12:13   #2011
majke, ja sam friška, još nisam mama i za sad skupljam info samo.
možete mi reći gdje da kupim sašivene tetra pelene (nemam mašinu da rubim materijal )
jer neke poznanice su mi rekle da ću teško to naći, a po vašim postovima ima ih..?
sad sam zbunjena...
turbo limač, adax i slični, ili apoteke, drogerije....?
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 12:19   #2012
Quote:
zameomevjetar kaže: Pogledaj post
majke, ja sam friška, još nisam mama i za sad skupljam info samo.
možete mi reći gdje da kupim sašivene tetra pelene (nemam mašinu da rubim materijal )
jer neke poznanice su mi rekle da ću teško to naći, a po vašim postovima ima ih..?
sad sam zbunjena...
turbo limač, adax i slični, ili apoteke, drogerije....?
pa tetra pelena imaš lolaribar marku(6kom 59kn) u dm-u i svim supermarketima. U turbo limač imaš njihove, u bijeloj boji(10kom 79kn) i sa uzorkom(6kom 59kn). Ima ih i u mulleru i u baby dućanima. I sigurno još ponegdje.
Inače, da ideš kupovat platno za tetre na metre, tetra ti ne ispadne jeftinije nego kupovne, a još trebaš porubit.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 12:19   #2013
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
Kako sam smotana...tek sam sad skužila da ono što sam mislila da su nefunkcionalni coveri su zapravo ove pelenice http://www.gdiapers.com/shop/little-gpants
Nisam ni znala da su oni ulošci koje sam dobila zapravo dio ovih pelenica...jedva čekam iduće presvlačenje da ih isprobam
Opet su procurile....dajem ih još jednu šansu, jer možda nisam dobro namjestila
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 12:24   #2014
Nama stigao novi ooga cover danas

Inače fishnoodles ima akciju - shipping za 1 cent do 15.10. pa si malo pogledajte. Imaju prekrasne covere i pelene. Samo covere trebate uzeti barem broj veće. Ja sam se s jednim već zeznila. Sad sam uzela najveći i taj nam je dobar.
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 12:18   #2015
hvala puno pljucpljuc!!!
a di ima švedskih za kupit?
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 12:34   #2016
E obicnih tetra pelena imas i u Plodinama ima sa uzorcima i bez...Preslatke su
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 14:21   #2017
Quote:
Nature kaže: Pogledaj post
Nama stigao novi ooga cover danas

Inače fishnoodles ima akciju - shipping za 1 cent do 15.10. pa si malo pogledajte. Imaju prekrasne covere i pelene. Samo covere trebate uzeti barem broj veće. Ja sam se s jednim već zeznila. Sad sam uzela najveći i taj nam je dobar.
Turbo izgledaju

Kakva im je gumica sa strane, jel pamučna kao kod Imse Vimse, ili ona sintetička kao kod Motherease?

ME cover imam jedan, ali ga obožavam. Razmišljam naručiti još jedan, ali ako su ove na isti princip mogla mi onda fishnoodles
Gerta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 14:46   #2018
Quote:
Gerta kaže: Pogledaj post
Turbo izgledaju

Kakva im je gumica sa strane, jel pamučna kao kod Imse Vimse, ili ona sintetička kao kod Motherease?

ME cover imam jedan, ali ga obožavam. Razmišljam naručiti još jedan, ali ako su ove na isti princip mogla mi onda fishnoodles
Sintetička je. Predivni su im coveri , ali obavezno si uzmi najveći, da vam ne bi bio premali.
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:02   #2019
Quote:
Nature kaže: Pogledaj post
Sintetička je. Predivni su im coveri , ali obavezno si uzmi najveći, da vam ne bi bio premali.

Kolika je tvoja beba? Koju veličinu ste uzeli?

Moj je 12,5mj, 9,5 kg, mislila sam naručiti L za svaki slučaj?
ME Airflow imamo M/L i taj nam je taman.
Gerta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:16   #2020
Quote:
Gerta kaže: Pogledaj post
Kolika je tvoja beba? Koju veličinu ste uzeli?

Moj je 12,5mj, 9,5 kg, mislila sam naručiti L za svaki slučaj?
ME Airflow imamo M/L i taj nam je taman.
Moj je 8,5 mjeseci, sad je 76 cm i sigurno ima preko 9 kg, jer je na zadnjem pregledu sa 6 mjeseci imao 8300. Uzela sam mu L i dobar mu je.
Nature is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.