Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 09:41   #5641
Mi smo stavljali jednu tetru složenu u origami i jednu u to kao uložak. Naš je popišanac i dosta dugo smo taj princip prakticirali- i preko dana i za noć. I da, sa 1,5mj je uhvatio noć, a nisam ga nikada budila ni presvlačila. Pelene nisu ni jednom promočile. Cover od rode na čičak- meni najbolji
tikii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 20:17   #5642
s obzirom na to da na rodinim stranicama više nije moguće vidjeti opis proizvoda, molila bih vas da mi kažete za ove pelene:
Rodina pusa (čičak)
Bambus pusa (čičak)
Švedska pusa
Nježna pusa
Plišana pusa

-jesu li to sve MPP? s njima treba još i cover? treba li još u njih staviti uložak ili tetru?

hvala
samsonova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 09:08   #5643
Ja ti na ovo ne znam odgovoriti jer nisam baš koristila njihove pelene. Dobila sam nekoliko komada od jedne cure ali ne znam o kojem modelu je riječ. Jesi se učlanila na fb u grupu mpp? Tamo ćeš puno prije dobiti odgovor za bilo šta što te zanima.
tikii is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:35   #5644
jesu, to su sve MPP, nažalost ne mogu obrisat post. ne znam koja je razlika među njima, ali nema veze
samsonova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 22:10   #5645
Rode prestaju sa proizvodnjom pp. Ne znam datume, videla sam objavu na fb.
Ako si u Zg, najbolje je da ideš do trgovine i opipas sve. Mozda imaju i rasprodaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:23   #5646
Pozdrav mamice,

Imamo malog decka od 6 tjedana i krenuli bismo sa tetrama i coverom S velicine - koji kupiti? Obzirom da je bebac 'uske građe' (sa malom guzom i tankim nogicama, skoro 5kg).
*Kupila bih od vas - ako koja ima i prodaje (+ Snappy kopče).
Rosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:06   #5647
Meni su odlični coveri od rode- imala sam nekoliko u S i jedan M, na čičak. Izgurali cijelo pelenaštvo s tim. A vjerujem da će i kad dođe druga beba. Još sam koristila CokiLoki ali one size model. Nije bio mršavko, a nije ni bucko. Onako, taman
Tako da iz mog iskustva, pogotovo dok smo tetrali, rodini su bili super. Možda ih uspiješ nabaviti od neke mame. Jesi u grupi na fb? Tamo ćeš prije doći do odgovora i ponuda ako koja mama prodaje
tikii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:40   #5648
Talking

Našla i doznala sve potrebno u FB grupi MMP (moderne platnene pelene)! Tamo sam povoljno nabavila i pelenice i covere, cure prodaju svoje 👍🏻 Sad čekam da mi stignu.
Nadam se da ce maleni biti zadovoljan
Rosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:17   #5649
Bravo Rosha! Malo truda i rezultati su tu.
Naš malac već mjesec dana ne nosi pelene, a ja ove nikako da spremim Iako je zadnjih godinu i pol bio samo u ai2 (punjene uglavnom tetrama smotanim kao uložak), jedva čekam ponovo tetranja i motanje bebice. Za moj gušt sam premalo tetrala, a tetre su mi zakon. Od prvog dana u pp ali kroz par dana prešli na mpp. Ma, presretna sam što smo cijelo vrijeme bili u pp, kojeg god oblika
Sretno!!
tikii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 12:49   #5650
preporuke covera za novorođenče (osim Rodnih)?
Milovia, Popolini, ME, Blueberry, Coki Loki, Molly...?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 14:55   #5651
Mogu samo reći da Milovia nije za novorođenče, nisu dovoljno jake gumice, tekuća kakica bi skliznula van samo tako. Ali za veće bebe je "must have".
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 15:12   #5652
tnx, gugolina. Super info
A imaš možda savjet koji cover bi bio bulletproof za novorođenče?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 15:26   #5653
Najbolje da pitaš ovdje https://www.facebook.com/groups/mode...enepelene.mpp/

Ali moja preporuka išla bi u smjeru covera koji su u veličinama i imaju drukere da se bedra dovoljno stegnu (a opet da se ne zarežu). U moje doba to su bili Rodini coveri i ME.

Mi smo uvijek čekali da krene dohrana pa sam onda krenula s PP. Od dojenačke kakice mi je bilo mučno :P
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 15:30   #5654
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
...Od dojenačke kakice mi je bilo mučno :P
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 19:29   #5655
Mother ease kroz cijelo pelenastvo

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 09:24   #5656
stavila sam ME Rikki na listu. Negdje sam pročitala da je on bolji za NB jer ima gussete oko nogica i lakše se prilagođava zbog čičaka a kasnije apsolutno Airflow. Hvala Verbena
Iako mi se čini da tu na ovom topicu ima malo mama PP, ipak pitanje... Za kasnije, koje OS pelene su vam se pokazale kao najbolje?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:47   #5657
Za noć flafi konoplja bambus.
Za po danu bilo koje,imala ih tonu, najviše volili mother ease bamboo fitted

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 01:05   #5658
Ja sam odusevljena s molly ai3 pelenama. Nikad nigdje propustile nisu. Imam i hrpu ulozaka za njih, kao i tetre otkad sam jos ja bila mala i stvarno su zakon. Tako da molly ima sve preporuke
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 09:16   #5659
pišem: molly ai3
Ima li tko još nešto od molly za preporuku da onda sastavim nekakvu narudžbu kod nje?
Ima li tko ai2 i ai3? Jel ai2 puno uži? Ne može na mpp nego samo s onim punjenjem i tetrama?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 10:03   #5660
Jeste li koristile pp odmah nakon rođenja dok još pupak nije otpao? s prvim djetetom smo ih kasnije počeli koristiti, a sad bi od početka ako može, tj.ako neće biti problema s vlaženjem pupka i sl.
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.