Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2010., 20:10   #21
Ako mislimo na isti pin,

onda ti je odgovor na postu #19
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 20:16   #22
Quote:
Enzo83 kaže: Pogledaj post
Sorry ekipa.. al možda nije pravo mjesto.. al imam jedno pitanje..

Htio bih staviti pin na google maps za jedan dućan čisto da ima nekakvo ime.. te onda to staviti na stranicu tog dućana... Vidio sam da takvih ima na google maps.. i to su označene crvenom bojom..

Znam kako ubacit to na stranicu al ne znam kako napraviti pin i staviti ga na pravu lokaciju...

Molim pomoć...

LP
Tebi ovo treba: http://groups.google.com/group/googl...map-pins?pli=1
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 12:59   #23
Google je predstavio Google Maps Hrvatska za domaće korisnike i tvrtke. Detaljne karte Hrvatske od sad možete vidjeti putem internet tražilice ili aplikacije Google Maps na mobilnim telefonima.
Nova usluga korisnicima omogućuje pretraživanje online karata i lokacija tvrtki, te kreiranje vlastitih karata.

Google Maps su vrlo praktičan izvor informacija bez obzira tražite li nešto određeno, ili vas zanima općenita informacija, na primjer imena dobrih restorana u blizini, ili udaljenost benzinskih postaja od vaše lokacije.

Dodatne upute o lokaciji koja vas zanima možete dobiti unutar same aplikacije. Možete pregledati fotografije lokacije, realan prikaz putem web kamere ili dobiti podatke iz Wikipedije.

"Izuzetno smo zadovoljni što će današnjim predstavljanjem Maps Hrvatska naši korisnici u Hrvatskoj moći jednostavnije koristiti naše karte. Posebno bih htio naglasiti mogućnost za vlasnike tvrtki koji mogu postaviti svoje informacije putem Local Business Centra što im omogućuje ne samo da podijele svoje kontakte, već i radno vrijeme, slike i još puno toga sa cijelim svijetom", izjavio je Jaroslav Bengl, product manager za Maps iz Google ureda u Zurichu.

Budući da se bliži turistička sezona, korisnici iz inozemstva moći če koristiti detaljnu kartu Hrvatske za planiranje svog odmora.

Izvor: Net.hr

http://www.google.com/local/add/ - Stavili Hrvatsku
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 23:28   #24
veliki brat - Street view - uskoro i kod nas
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 09:32   #25
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
veliki brat - Street view - uskoro i kod nas
Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 21:27   #26
Google maps steka

Dali ste primjetili da zadnji 2-3 dana servis google maps neupotrebljiv, dali netko zna koji je razlog?
Balkan-Bet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 08:39   #27
Google mapa

Pozdrav. Na koji način se postavlja googlova mapa za prikaz mjesta stanovanja ili firme na web stranicu? Ima li kakav link ili upute? Hvala.
gagis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 11:12   #28
Vidi ovo:
http://code.google.com/apis/maps/index.html
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 09:38   #29
We were unable to locate your address

Kako je to moguće? Ok, nema ulica u tom malom mjestu, ali na mapi postoje pinovi upravo na takva mala mjesta i adresa im piše u balonu.
Ako pokušam kopirati adresu koja postoji na mapi, također mi napiše da ne može locirati adresu. ?
A kako neki pinovi imaju samo ime mjesta, bez adrese?
slonko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 23:56   #30
Šta ste primijetili da su novo pokrili većom rezolucijom u zadnjem valu? Ja za primijetio recimo za dio središnje Istre, ali opet ne cijelu.

Zadnje uređivanje budalo : 10.02.2011. at 00:40.
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 00:39   #31
Našao. 6.12.10. i 24.1.11. su zadnja 2 apdejta.

http://img198.imageshack.us/img198/7...eryupdates.jpg
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:40   #32
Dali se može dodati ime ulice, cijela adresa u jednom mjestu a da to nije neka firma ili nešto sl.
Nemaogu preko ovih pluginova napraviti directions za site do tog mjesta jer google maps nema opče nikakave informacije.

thx
Canon5DMkII is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 23:21   #33
17.03.2011.

http://img52.imageshack.us/img52/128...ryupdates2.jpg
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 11:06   #34
nedavno sam ubacio apartman na google maps i dobio sam onu omotnicu sa pinom i to sve štima. ali kako ubaciti da se bas na samoj karti vidi djelatnost?
znači isto kako imaju i hoteli jer ovo što sam napravio funkcionira samo kad se ukuca u kartu da izbaci lokaciju ali ne kad se daodje u mjesto i gleda.
da li se upis na samoj karti dobiva iskljućivop preko oglas au žutim sranicama?
krkdiving is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 22:27   #35
Da li negdje pise sto je izvor podataka za adrese (kucne brojeve) ili kako se prikupljaju tj odrzavaju za podrucje Hrvatske.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 17:09   #36
Zašto se između Hrvatske i BiH ne može izračunati udaljenost preko GM-a?Za svako odredište koje je u BIH piše da "Nismo mogli izračunati upute za putovanje između Zagreba i ....."??Također i unutar BiH nije moguće računati udaljenosti..
ConanZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 08:41   #37
Vidiš da u BiH imaš "tri" ceste.
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 18:36   #38
pls, može li mi tko pomoći?

ovdje: http://www.karte.kvant.hr/index.html

piše da je u tom "distancometru" markere moguće pomicati po karti

no ja ih ne mogu pomicati (ove zelene 'naopake kapljice', A i B). ne kontam što krivo radim, kako da ih pomaknem? (osim upisivanjem druge adrese, to mi je jasno, al ne pitam za to)

tnx
__________________
"Nothing is always absolutely so".
deep in the sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 11:57   #39
hello, anyone?
__________________
"Nothing is always absolutely so".
deep in the sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 12:10   #40
Ja sam sada probao i ne mogu uopće pomicati kapljice kada prebacim da mi mjeri distancu, mora da su nešto mjenjali i zaboravili napraviti update na naslovnoj strani, probaj ih kontaktirati na mail ili nešto
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.