Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2013., 15:49   #1
Nacionalisti u Švicarskoj traže referendum o švicarskoj enklaci u Maroku za smještaj siromašnih

U Švicarskoj bi se trebao održati referendum o prijedlogu Yvesa Nideggera,zastupnika Narodne stranke,da ta zemlja u Maroku sagradi švicarsku enklavu u koju bi slali siromašnije umirovljenike.

Oni bi tamo mogli živjeti puno bolje za isti novac koji im u Švicarskoj nije dovoljan.

Ne znam koliko će biti podržan ovaj referendum g.Nideggera,ali tko zna koliko ima stranaca,tj.neŠvicaraca među tim siromašnijim umirovljenicima?
Pokušava li se to Švicarska riješiti jednim udarcem i siromašnih i stranaca?

Švicarska je civilizirana i jako ksenofobna zemlja.Nije neobičan taj prijedlog nacionaliste Nideggera..
Sloterdijck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 16:27   #2
Quote:
Sloterdijck kaže: Pogledaj post
U Švicarskoj bi se trebao održati referendum o prijedlogu Yvesa Nideggera,zastupnika Narodne stranke,da ta zemlja u Maroku sagradi švicarsku enklavu u koju bi slali siromašnije umirovljenike.

Oni bi tamo mogli živjeti puno bolje za isti novac koji im u Švicarskoj nije dovoljan.

Ne znam koliko će biti podržan ovaj referendum g.Nideggera,ali tko zna koliko ima stranaca,tj.neŠvicaraca među tim siromašnijim umirovljenicima?
Pokušava li se to Švicarska riješiti jednim udarcem i siromašnih i stranaca?

Švicarska je civilizirana i jako ksenofobna zemlja.Nije neobičan taj prijedlog nacionaliste Nideggera..
Koji trapavi zaključak.
Ne, Švicarci su svoji na svome i nikakvi lobiji, a ni njihovi politicari im ne mogu ništa. Divim se švicarskim referendumima.
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 22:27   #3
Quote:
batik kaže: Pogledaj post
Divim se švicarskim referendumima.

ja se divim ovom http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ac/704306.aspx


a i mi možemo podržati isto https://ec.europa.eu/citizens-initia...dex.do?lang=hr
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 23:08   #4
Osobno sam aposlutno i bespogovorno ZA što se pitanja na ovom referendumu tiče iz razloga što je do jedan jedini građanin zemlje Švicarske omogućio da ta zemlja bude ono što jest! Pustimo puste tlapnje i laprdanja oko kojekakvih uber poduzetnika i slično, a koji su kao zadužili zemlju... Ne, nebi bilo takvih poduzetnika, a da nije bilo takve zemlje, a zemlju primarno sačinjavaju ljudi. Dakle, temeljni prihod MORA biti zajemčen svakom bez obzira na njegov status... Sve ostalo samo je sotonistička farsa...

Usput, umoljavam nadležne za samu korekciju naslova teme, a i za pravopisne greške. Unaprijed zahvaljujem.
flumen-day is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 23:18   #5
Quote:
flumen-day kaže: Pogledaj post

Usput, umoljavam nadležne za samu korekciju naslova teme, a i za pravopisne greške. Unaprijed zahvaljujem.
zaboravih to spomenuti u prethodnom upisu i podržavam FD.

enklaci
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 11:20   #6
Quote:
Sloterdijck kaže: Pogledaj post
U Švicarskoj bi se trebao održati referendum o prijedlogu Yvesa Nideggera,zastupnika Narodne stranke,da ta zemlja u Maroku sagradi švicarsku enklavu u koju bi slali siromašnije umirovljenike.

Oni bi tamo mogli živjeti puno bolje za isti novac koji im u Švicarskoj nije dovoljan.

Ne znam koliko će biti podržan ovaj referendum g.Nideggera,ali tko zna koliko ima stranaca,tj.neŠvicaraca među tim siromašnijim umirovljenicima?
Pokušava li se to Švicarska riješiti jednim udarcem i siromašnih i stranaca?

Švicarska je civilizirana i jako ksenofobna zemlja.Nije neobičan taj prijedlog nacionaliste Nideggera..
Švicarski birači su isti kao svugdje u Europi, smao kod njih oni doista odlučuju, a ne ultraliberalne elite
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.