Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2012., 11:43   #41
Quote:
Mala Huba kaže: Pogledaj post
Da li to pofarbano izgleda dobro ili fušerski? (vjerojatno zavisi o radu jel tako? )
Također, da li se pločice mogu prekriti nečim ala epoksi?


Imam zaista ružne podne stare, izguljene pločice u hodniku, kupaoni i kuhinji a htjela bi relativno jeftino i jednostavno imati lijepi pod
ako ih pofarbas to nevalja nikako i ruzno je,,,najbolje kupis neke druge i preko njih zaljepis
ivankeramicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 11:51   #42
Quote:
ivankeramicar kaže: Pogledaj post
ako ih pofarbas to nevalja nikako i ruzno je,,,najbolje kupis neke druge i preko njih zaljepis
hm
ali šta to ne bi bilo previsoko? (pragovi, otvaranje vrata??)
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 18:16   #43
A autolak?

btw, treba mi za zidne i podne
Mala Huba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 19:48   #44
Quote:
Mala Huba kaže: Pogledaj post
hm
ali šta to ne bi bilo previsoko? (pragovi, otvaranje vrata??)
onda se ostemaju stare plocice il pohoblas vrata,,,,ja osobno nisam nikad bojao plocice al sam vidio i rusio takve obojane ,bas to bojanje nikako nije valjalo,,,,,hmm bojanje auto lakom sa kompresorom ja mislim da to vise dode nego da stavis nove plocice
ivankeramicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 17:31   #45
Pre godinu dana sam prefarbala pločice u kuhinji (zidne) sa najobičnijom uljanom bojom. Ništa im ne fali i ne skida se boja - perem ih normalno (samo ne trljam žicom i nožem). Dakle najjeftinije rešenje na godinu-dve je to.
E sad mi ostaje kupatilo gde bih isto to radila ali se razmišljam da uzmem poliuretansku boju tzv. tečnu plastiku. Kažu da je trjanje do 50 godina ?!?
Neko je pisao da je sa tim farbao pločice zidne i podne u kupatilu pa me zanima jel ima još iskustava?
0106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 06:50   #46
dižem temu

što mislite o bojanju podnih keremičkih pločica s Annie Sloan Chalk Paints?

u asortimanu ima i boje koje su pogodne za bojanje podova, npr. English yellow chalk paint
- 1 litre is enough to cover approximately 13 square metres.
- On floors, seal with Chalk Paint® Lacquer.



u ovom primjeru su korištene Annie Sloan farbe.
Tu je navedeno da može preko keramike: "This DIY idea works great on concrete, vinyl, linoleum, plywood, hardwood, and ceramic tile!"

e sad, kako čistit ofarbani pod... ne znam bi li mogla parnim čistačem (KÄRCHER) kao dosad?
i sve skupa sa tim bojanjem, je li to glupo?
dragone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.