Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2003., 05:56   #41
Quote:
Winona kaže:
dobro, ti si me shvatila doslovno. Mislim da bi i trcanje ujutro ili navecer pomoglo. Walking, ali ona pravi itd. Uglavnom Issa kuzim te , iste izgovore sam imala i ja Dok ne skuzis da su to samo izgovori pred samim sobom.

Nije ni ovdje jeftino, to su kompromisi ( na ustrub necega drugoga )
ooookkkkeeeeejjjj, nidsam bas mislila da to izgovoris na glas i tak direktno.
To se veli da ides napudrati nos
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 06:13   #42
Meni je BBQ sos i ono ljuto kiselo preko krilaca ,katastrofa.JA to ne smijem ni namirisat,odmah imam
Dosla moja stara u stake house i hoce ona probat BBQ ribs.Ja joj kazem,ne moj to ti je fuj.Neee,mora ona probat.Kad joj je doslo zaliveno sosom,nije ni okusila,hehe.
Ko od vas jede PBJ sendvice?Nije mi nesto smekalo nosu i jucer prvi put zamirisalo onak ,da bi.Nije losePostajem prava americhanka
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 08:24   #43
Quote:
Issa kaže:
zakaj su ga cudno gledali?? to inace nije jelo za jesti stalno, to je vise kao i kikiriki na baru.
I ja volim onu najljucu kombinaciju, pa ju onda zaljevas hladnom pivom, mljac.
Ma to svi vole
Ma ne to, nego je njima to turbo ljuto, kao

Čudili se kako on to može jesti tako ljuto.

No, a ja nisam shvatio o kakvim se krilcima radi, kako to izgleda. Neću ispasti glup, pa pitati "pileća krilca" ?
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 10:09   #44
Quote:
Issa kaže:
ooookkkkeeeeejjjj, nidsam bas mislila da to izgovoris na glas i tak direktno.
To se veli da ides napudrati nos
dobra !

Inace pohvaljujem i ja steakove - ovdje ima jedan restoran ( Maredo) sa americkim jelovnikom. Mislim ima svega ali muz mi preporucio samo odrezak - pa sam to i narucila.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 14:21   #45
Quote:
Rita kaže:
Meni je BBQ sos i ono ljuto kiselo preko krilaca ,katastrofa.JA to ne smijem ni namirisat,odmah imam
Dosla moja stara u stake house i hoce ona probat BBQ ribs.Ja joj kazem,ne moj to ti je fuj.Neee,mora ona probat.Kad joj je doslo zaliveno sosom,nije ni okusila,hehe.
Ko od vas jede PBJ sendvice?Nije mi nesto smekalo nosu i jucer prvi put zamirisalo onak ,da bi.Nije losePostajem prava americhanka
kakav je to PBJ sendvice

inace da radi se o pilecim krilcima koja se ili peku u pecnici ili se prze u ulju i ona se preliju sosom

ja sam nabavila bocu Buffalo - original sosa - donijela iz US - nema u Canadi

onda muz kupi krilca, malo ih uvaolja u brasno i przi u fritezi

on jos u taj sos doda malo wiskija

mmmm...super je
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 15:57   #46
i mene zanima kaj je ta kratica
jedva sam naucila kaj je BLT, sad jos ovo. Ispada ko d ane zivim tu.
A kaj se krilca tice i BBQ, istina je da u nekim restoranima fakat pretjeruju s tim. I ja sam jednom narucila, meso je plivalo u sosu, bilo mi je zlo samo od mirisanja tog octa unutra.
Ali ak su krilca dobro napravljena sa malo sosa, ma ko bi im odoljeo.

Milky, kao sto sam vec napisala, to mora biti sto ljuce zato da se dobro zalije
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 17:33   #47
joj kad smo kod sendvica

ja jako volim philly steak sendvic
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 22:42   #48
BLT

Quote:
Issa kaže:
i mene zanima kaj je ta kratica
jedva sam naucila kaj je BLT, sad jos ovo. Ispada ko d ane zivim tu.
A kaj se krilca tice i BBQ, istina je da u nekim restoranima fakat pretjeruju s tim. I ja sam jednom narucila, meso je plivalo u sosu, bilo mi je zlo samo od mirisanja tog octa unutra.
Ali ak su krilca dobro napravljena sa malo sosa, ma ko bi im odoljeo.

Milky, kao sto sam vec napisala, to mora biti sto ljuce zato da se dobro zalije

i sto je to BLT ?
neka vrsta sendvica

ali kakva
goga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 01:20   #49
Kakve ste vi Americe kad ne znate kaj je PB&J ???? Peanut butter and jelly! I to se mora napraviti na onom finom, mljeckavom, bijelom industrijskom kruhu (Peppedridge Farm,npr.)
Ja to u usta ne stavljam. PB sam jela samo dok sam bila trudna. Rita, mozda je u tome stvar?
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 03:03   #50
iako definitivno mislim da je nasa hrana bolja od americke neke junkarije volim trpat u sebe... najbolje je naravno BBQ ribs i krilca. PBJ jos nisam probala nit necu, ne djeluje mi fino... obozavam sve te americke pite sa sladoledom preko a tek krispy kream.. (ak se tak pise)... hell yeah!
 
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 05:15   #51
Mislis Krispy Kreme donuts? To ima i ovdi! Ba su slasni i masni. Pravi recept za heart attack i coronary disease. A fiiiiiniiiiiiiiii...mljac.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 07:21   #52
BLT
je spekec, salata, paradajz
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 17:25   #53
Quote:
Kiki kaže:
Mislis Krispy Kreme donuts? To ima i ovdi! Ba su slasni i masni. Pravi recept za heart attack i coronary disease. A fiiiiiniiiiiiiiii...mljac.

da donuts!!! a joj, stvarno su masni i zasu za kile i sve to ali su fini za poludit. prve godine kad sam bila u usa tamanila sam ih ko da nije bio big deal. eh onda kad sam stala na vagu i vidjela svoje kile, sve te junkarije sam zamjenila trcanjem.
sad tu i tamo pojedem koji onako s gustom.
a sto se tice sladoleda glasam za DQ.
 
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 04:28   #54
Quote:
Issa kaže:
BLT
je spekec, salata, paradajz
hvala
goga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 07:45   #55
Danas je pao crunchy PB sa mojim (ja spekla) kruhom ,bez jellya.Ne znam koj mi je bog,nisam trudna.Kaze muz da se spremam
Od americke hrane naj vise volim Tequilu
Ajd dobro jucer sam prvi put radila meat balls spagete ,muzu za dusu.Meni je to bez veze,ali sam ih tak napravila da su cak i meni bili mljac.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.