Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2013., 21:43   #1
[HRT] Fokus

jel gleda tko ovu emisiju trenutno na hrt kaj je vodi danko druzijanic na temu referenduma?
gosti ova iz u ime obitelji, kontra nje je ova psihijatrica krizmanić, kolumnist iz večernjeg i neki sudac iz zadra koji je tu valjda da pravno objasni neke stvari...
elem, ovaj sudac je legenda, muca ko djete na testu, nista nezna kaj ga ovaj pita... bože dragi, to su nam suci?!?!
__________________
Purgeri ne pitaju koliko ih je, nego di su...
Febo80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 00:21   #2
da, protivnu stranu nikako nisu predstavljale ni najpozvanije ni najelokventnije osobe. ne razumijem zašto nisu zvali nekog gaya. nekako mi se čini da su se sakrili, većinom žene (homo i hetero) zastupaju stranu protiv. ni Krizmanićka ni sudac nisu ništa znali o sadašnjim pravima koje imaju homoseksualne osobe u zajednicama jer se jednostavno time ne bave. nemati glavnu zainteresiranu stranu u emisiji je veliki fail.
puno je pitanja ostalo neodgovorenim (između ostalog, i očita politizacija ustavotvornog procesa - mi se ne slažemo s vladajućima pa želimo reći stav naroda, i eto baš promjenom ustava. kao da su i ustav i manjine tu tek moneta za potkusurivanje u političkoj borbi protiv vladajućih.)
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 06:34   #3
Sudac blage veze nema o Ustavu, ne zna apsoloutno ništa osim da se ne slaže da ovakovo pitanje bude postavljeno na referendumu Krizmanićka samo kokodače o pravima manjina a da kontekstualno nije niti zagrebla po njihovim pravim problemima. Ali napokon emisija u kojoj konzervativci mogu na pristojan i civiliziran način doći do riječi.
__________________
"Otada sam gurnuo nos kojekuda, ali neka me vrag odnese ako sam našao puno toga što bi se dalo usporediti sa mirisom pseće šape. To je miris idiotskog i neiscrpnog optimizma."
NeaSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 10:42   #4
Quote:
NeaSnow kaže: Pogledaj post
Ali napokon emisija u kojoj konzervativci mogu na pristojan i civiliziran način doći do riječi.
A suprotnoj strani ne daju ni beknuti. Družijanko je ovo vrhunski izmoderirao. Vremenski su govorili 80% inkvizitori, a kad bi se brojale riječi bilo bi to i preko 90%. A ovaj Pavičić, koja je to sramota za profesiju. Jebiga, Raspudiću, zbogom - kako možeš s ovom nakazom biti u redakciji, kako?

Koji kurac sam ovo gledao - ovi ne prestaju trabunjati srednjovjekovne poštapalice, iako bi Markićka, da je prava konzerva, prepustila muškarcu da govori. Mislim da bi odličan izbor bio da svi koji su protiv ne izađu na refić, a uvijek možemo zatući ove s čijim bi glasovima sile primitivizma prešle 40%. Treba pozorno pratiti izlaznost, i unda udri! Čuj mene, zvučim ko Tomić. Jebote, na kojoj sam strani? Možda mi treba duhovna obnova?
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 17:05   #5
Adam i Eva na Noinoj arci. Jel se njima pozabavio Aronofski u najnovijoj holivudskoj inačici?
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 21:43   #6
Zatući sile primitivizma. Hm, zanimljivo. Dobro da onda znamo što je primitivizam.
__________________
"Otada sam gurnuo nos kojekuda, ali neka me vrag odnese ako sam našao puno toga što bi se dalo usporediti sa mirisom pseće šape. To je miris idiotskog i neiscrpnog optimizma."
NeaSnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 10:00   #7
Quote:
NeaSnow kaže: Pogledaj post
Zatući sile primitivizma. Hm, zanimljivo. Dobro da onda znamo što je primitivizam.
Gospođo Markić, sreća moja da ovdje ne moderira Danko. Bar se nadam. A vi radije poslušajte blaženog Daria i ne mrzite, jer nitko tko dolazi s Arke ne mrzi nikoga, pa tako ni Adam Evu, ni ona njega, ni oni mene.

Djeluješ kao pametna curka, što te privlači Nosferatuu? Jel to ona elementarno stupidna podjela na dvije ladice pa ako si peder onda si lijevo, a ako si Hrvat onda si desno. Gadno je to kalupljenje, križ je to, sreća da je bilo mjesta za kompletnu Golgotu na Noinoj arci, da možemo svjedočiti svemu što su nam pogani napravili.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2014., 21:47   #8
Zanimljivi gosti u emisiji o UDB,Đurekoviću i Perkoviću.Gosti su Nobilo,bivši djelatnik UDB,Željko Kkeić,stari emigrant Kušan i Peratović preko skypea.

Štošta se može doznati.Kekić ima spoznaja za nekoliko emisija.
A ti sine Brute is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 15:02   #9
Kakva je to emisija ?
Je li to korištenje javnog, od građana plaćenog prostora, za pranje ljage s prljavih političara!
Za to Hrvati plaćaju pretplatu?
Da im se perfidnim metodama ispire mozak.
Sramota!!!!!!!!!!
dylan111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.