Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2007., 15:02   #1
Gorenje servis - iskustva

Evo da kažem svoje loše iskustvo sa Gorenjem. Naime, svi mi dosta često biramo baš ovu firmu jer je smatramo solidnom, ne preskupom, a često nam prevagne stavka "servis" jer je Gorenje, eto preko puta, pa ima uvijek dijelova...
Dakle, kupih sušilicu prije 2 god. (garancija 3 god., danas vidim daju i 5 god. garancije). Sušilica kondenzacijska, tada najbolja (najskuplja) šta su je imali na našem tržištu. (Imali su i tada u proizvodnji one sa plavim displayima (moja ima neki zeleni display) ali to još nije bilo na hr tržištu, što vjerojatno govori gdje naše tržište svrstavaju...) Radila 2 god. kako-tako, sušila je ok, ali se svako toliko pojavila neka F4 greška pa onda stane. Treba je ugasiti, ponovo upaliti i dalje radi...
A prije mjesec i pol je prestala sušiti, vrti se, ali temperatura je niska i ništa ne kondenzira u posudu, vrti tako cijeli dan (ako je ne prekine F4 greška) i još je vlažno. Zvali servis, došao serviser za nekih tjedan dana, očistio prašinu (tako piše i u radnom nalogu) i označio na nalogu pod proba: DA, otišlo... Sušilica i dalje nije sušila, ništa se nije promjenilo. Zvali mi ponovo, rekli oni da će doći opet, onaj slijedeći petak... Jel’ može prije s obzirom da... Ne može! U petak zvao onaj isti serviser, dobiti će dijelove u ponedjeljak, pa će se javiti u utorak kad će doći. Došao u petak, rek’o da će promjeniti neka dva termostata, na radnom nalogu piše da je promjenio grijač, proba DA, otiš’o. I dalje ne radi.
I sad ih ponovo zovem, tražim da odnesu na servis, i da je donesu kad poprave, to kaže može, doći će po nju u četvrta, ne nikako ne može prije... A, ne, ne nikako ne možemo priznati da popravak traje od 30.11.2007. kad smo prvi put došli, nego od četvrtka kad je uzmemo. (Tražim da računaju popravak od 30.11. jer nakon 45 dana popravka imamo pravo na novu, ako ovu ne poprave, tako piše u jamstvu...)
I samo da još kažem da su svo to vrijeme vrlo ljubazni, na telefonu, a i taj sam serviser je vrlo ljubazan i simpatičan... Ali kad meni sušilica i dalje samo zauzima mjesto u stanu...
A kad sam kupovao, mislio sam dati još 500tinjak kuna za Bosch... sad mi je krivo...
Ipak, mislim da Gorenje više neću kupovat...
Možda je i Bosch jednalo losch... tko zna... reći ću vam kad kupim...
ampi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 14:51   #2
malo me čudi to s gorenjem baš pričam serviseru iz gorenja za to,i kaze da dijelovi dolaze za max 3 dana a da ima puno vise problema s končarom koji je jos bliže nama svima u HR.
a za boscha kod mene nije nikad bilo problema dijelovi stizu u servis za max 7 dana,najde se orginal dio za masini staru 20 god. ali to ima svoju cijenu
rsts-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 18:12   #3
Angry

Na žalost moram se pridružiti klubu nezadovoljnih Gorenje servisom a bome i samim uređajima.

Konkretno radi se o perilici posuđa koja ne radi od prvog dana (na žalost nije ju bilo moguće isprobati odmah nakon kupnje).

I sada su natezanja sa servisom prvo plovak, majstor malo odvijačem počačka ona krene i on ode, naravno nakon toga ispiranja ona stane.

Dođe drugi puta i kaže hm treba zamjenit programator ali ga nema pa treba čekati da dođe prođe otad opet tjedan dana zamjeni programator i kaže ako ne bude radila odvest će je u servis na popravak. Naravno da ne radi i naravno da servis radi radnim danom od 8-16 i naravno da ne radi subotom i naravno da je perilica među top modelima i naravno da ću ubuduće prekrižiti Gorenje, kod mene su svoj bonus iskoristili

Dakle vrlo neprofesionalno i neprihvatljivo po većinu korisnika. Serviser je priločno loš i ne želi portošiti više od 15 minuta na rješenje problema odnosno ispitivanje. Pa perilica ima brat bratu jedno 6 do max 10 dijelova koji sudjeluju u ciklusu pranja. Strašno i naravno javlja se na telefon po volji, o crni monopole i ovlašteni servisi i problemi pod garancijom uhhhhhh

Zaključke izvucite sami....
gogo_2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 21:46   #4
Quote:
gogo_2006 kaže: Pogledaj post
Na žalost moram se pridružiti klubu nezadovoljnih Gorenje servisom a bome i samim uređajima.

Konkretno radi se o perilici posuđa koja ne radi od prvog dana (na žalost nije ju bilo moguće isprobati odmah nakon kupnje).
Imao sam sličan slučaj, na ugradbenoj perilici posuđa od cca 4.000 Kuna odmah nakon isteka jamstva izgori elektronička ploča (regulacija tj. programator), popravak 1.200 Kuna. Pa vodena pumpa (stotinjak Kuna, ne sjećam se točno), pa opet ista automatika 14 mjeseci nakon one prve - ovaj puta 1300 Kuna. Pa nakon 6 mjeseci i ta treća otkaže poslušnost... pa ju servis ne želi zamijeniti novom jer sam tu posljednju sam kupio i zamjenio da bih uštedio 150 Kuna

I sad supruga "upravlja" Quadrom od 2.800 kuna. I, gle čuda, već gotovo godinu dana bez ikakvog kvara
__________________
Viessmann service team
viess is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 22:03   #5
ja sam tako prošao sa electrolux hladnjakom od 5000k dvije godine i morao ga otpisat. tako da gledanje na neki brand nije sigurnost
Slatky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 16:49   #6
Znači moramo se pouzdati u sreću prilikom kupnje, ha prilično nezahvalno.

Mislim da ima nešto i u servisu i njihovom pristupu. Ovaj Gorenjski bi možda mogao proći prije 10 godina ali danas .

Vidjet ću kako će se stvari razvijati dalje ali mislim da Gorenje "neće više u moju kuću" , pružit ću priliku nekome drugom, možda budemo imali više sreće.

Viess mislim da je to vrlo sličan model moj je GV 63320 ugradbena, a naknadno sam čuo da ima problema sa tim programatorima.

U principu mi je serviser onaj koji cijelu priču dovodi do ovoga, ako čovjek mora dolaziti 4 puta prije nego perilicu odveze na servis a nije sposoban na licu mjesta riješiti problem, sve je jasno.

Kao što sam naveo, nije to spejs-šatl, ima dvije pumpe, programator, hidrostat, elektro ventil, taj plovak sa mikro prekidačem i vjerojatno nekakav termostat.

Dakle kreneš redom i vjerujem da za cca 2h imaš rješenje, a to što se njemu ne da i što si to može dopustiti to je problem Gorenje servisne mreže.

Viess nadam se da će Vitodens bolje služiti a koju je kunu i skuplji
gogo_2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 17:33   #7
Ja imam ugodno iskustvo s Gorenjem.
Imam perilicu rublja staru godinu dana, televizor star 12 godina i hladnjak star 7-8 godina, sve Gorenje.
Pokvario se trelevizor prije 2 godine, dođe neki "majstor" sa Bukovca u Zagrebu. Kao otišlo ovo, ono. Materijal i rad bi koštali oko 550 kn. Naplati pregled 100 kn i ode.
Nazovem ja Gorenje servis u Šeferovoj u Zagrebu. Objasnim u čemu je problem, kaže mi čovjek da donesem tv, za 3-4 sata će biti gotov i da je vjerojatno neki tranzistor izgorio.
Donesem tv, nakon nekoliko sati zovu da je gotov i da je cijena 2 pregorjela tranzistora i rad 199 kn. Dođem po tv, platim i odem. I danas radi bez problema.
Nije da reklamiram, ali opet bi kupio Gorenje aparate.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 19:33   #8
Ljudi,
mislim da se nepotrebno ljutite na Gorenje servis, jer oni ne iskaču iz opće prakse ponašanja dok je nešto pod garancijom.
Meni svi gorenje uređaji rade besprijekorno, a od staraca gorenje vešmašina je radila sigurno preko 10 godina bez ikakvih spomena vrijednih problema.

Malo drugi primjer:
Kupio prije dvije godine Grundig lcd televizor (hg-spot, ca. 8500 kuna). Nakon pola godine slika se ugasi i samo se čuje ton. Otpelao tv u grundigservis u čakovcu. Tamo je televizor bio 3 tjedna i kao popravljeno. Za 5 mjeseci opet isti problem. Isti servis. Televizor je bio ravno 45 dana. Zvali nas 45-ti dan (!) u subotu popodne da dođemo po televizor. Toliko su bokci morali čekati zamjenski dio da dođe - pazi sad - iz Rijeke. I nahvalili kako su sve promijenili i blablabla.
I sad nakon pola godine opet isti problem: slika se zacrni i samo se čuje ton. A dvogodišnja garancija istekla.
Jedina sreća u nesreći je da sam dao osigurati kućanske aparate pa popravak ne moram platiti. Ali nesretni televizor ukupno dva mjeseca u dvije godine uopće nije bio doma!
Mislim da neki servisi popravljaju samo najnužnije i toliko da ne moraju ugrađivati dijelove, kako bi se mušterije vraćale u servise nakon isteka garancije.
mojkarma is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 20:19   #9
Quote:
Tomek100 kaže: Pogledaj post
Ja imam ugodno iskustvo s Gorenjem.
Imam perilicu rublja staru godinu dana, televizor star 12 godina i hladnjak star 7-8 godina, sve Gorenje.
Pokvario se trelevizor prije 2 godine, dođe neki "majstor" sa Bukovca u Zagrebu. Kao otišlo ovo, ono. Materijal i rad bi koštali oko 550 kn. Naplati pregled 100 kn i ode.
Nazovem ja Gorenje servis u Šeferovoj u Zagrebu. Objasnim u čemu je problem, kaže mi čovjek da donesem tv, za 3-4 sata će biti gotov i da je vjerojatno neki tranzistor izgorio.
Donesem tv, nakon nekoliko sati zovu da je gotov i da je cijena 2 pregorjela tranzistora i rad 199 kn. Dođem po tv, platim i odem. I danas radi bez problema.
Nije da reklamiram, ali opet bi kupio Gorenje aparate.
Ma ima tu svega, ali svakako kvaliteta nije ista danas i prije 10 godina, u svakom slučaju ne očekujem da će mi tv izdržati 12 godina, a i hladnjak bi nakon 5-6 bio lagano na izdisaju.

A perilica rublja ima nešto potrošnih dijelova, a i ovisi o upotrebi....

Biće da sam imao peh sa tim komadom tehnike. BTW javili su iz servisa da su ju sredili te da će je dovest, živi bili pa vidjeli a možda i nešto oprali...
gogo_2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 23:46   #10
ma nema to veze s markom

nego sa ciganlukom,mentalitetom.zena me prije tri godine nafukala da kupim kvadro vesmasinu.vidli kod frendova.mjesec i pol prije isteka garancije rikne.nazovemo servis dodje majstor promjeni maticnu plocu.ode vesmasina sad ima drugi kvar.zovem opet dodje drugi majstor za 10 dana i covjek prica kak je njemu i onom drugom majstoru danas zadnji radni dan da su dali otkaz da je gazda kreten da ih placa 2500 kuna a rade od jutra do mraka.promjeni plocu ode vesmasina opet ima drugi kvar.e onda sam puko nazvo sam servis malo me tajnica setala jedan dan ja sam htio iskljucivo sa sefom razgovarat klasika sastananak nema ga bas je otiso.ja reko ja cu sad doc tam i bit cu dok ne dodje veli ona nemojte ostavite broj telefona nazvace vas.zove gazda reko gle tarzane,imam malo dete od 5 mjeseci.punici nosim ves svaki drugi dan na pranje,pa doma na susenje jer zivi u zgradi i nema di susit tolki ves.dva puta mjenjas istu stvar,garancija mi izlazi za dva tjedna,zena me pili noćodano,sad cu ti ja dopeljat masinu na jankomir i ne vracajte mi masinu dok ne radi.veli nemojte doci cemo sutra.reko dobro ali gle ako sutra ne dodjes ili dodjes a vesmasina opet ne radi zaboravi vesmasinu.kak to mislite.tak lijepo ak nece sljakat ja te vise necu zvat idem kupit novu a onda dolazim u firmu da se upoznamo.uglavnom sutra dolazi tip i donosi novu zapakiranu plocu.one prve dve nisu bile nove.vesmasina radi ko vurica od 11tog mjeseca.e sad kaj je to njemu trebalo tri puta mu je majstor izlazio na teren nakraju je ipak moro dat dio koj je otiso i najbitnije u moju kucu skvadro vise nebu uso
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 09:42   #11
Cool

Ovo sve stoji i mislim da se kod nas mora "na žalost" tako raditi, čast izuzetcima.

I eto da konačno završim storiju oko perilice, dovezlo ju i radi - nemoš vjerovat upališ i ona radi , kako čovjeka vesele male stvari.

Reče serviser da je bila stvar u nekom "izmjenjivaču" whatever (eto baš taj dio za koji nisam znao u nabrajanju silih dijelova perilice ), u glavnom nešto sa nekakvom osovinom koja ispala iz svog ležišta a regulira količinu vode koja ide na pojedine mlaznice. Ako je vjerovat serviseru a ne prostaje mi ništa drugo , on reče da je tražio da se zamjeni taj dio iako je ekipa u servisu imala ideju samo vratiti osovinu na svoje mjesto i fiju . Živi bili pa vidjeli.

Dakle 3 tjedna od prijave kvara ona radi, čudo.

Eto ljudi ostajte mi zdravi i veseli

Zadnje uređivanje laella : 07.06.2008. at 21:30. Reason: nepotreban quote. Vidi: pravila quote-anja!!!
gogo_2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 13:35   #12
u pomoc!!! razbilo mi se staklo na perilici, gorenje, gdje to ima kupit, kaj to otprilike kosta....to je ono staklo na vratima, kao zdjela, ves masina je jos pod garancijom, ali mislim da to nis ne znaci jerbo su mi vec 3 puta servosi dolazili...i nema vise onih zutih kuponcica...
Pepsi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 09:39   #13
Quote:
Pepsi88 kaže: Pogledaj post
u pomoc!!! razbilo mi se staklo na perilici, gorenje, gdje to ima kupit, kaj to otprilike kosta....to je ono staklo na vratima, kao zdjela, ves masina je jos pod garancijom, ali mislim da to nis ne znaci jerbo su mi vec 3 puta servosi dolazili...i nema vise onih zutih kuponcica...
Ako si u zg najvjerojatnije u Gorenje servisu na Heinzlovoj, ili kod nek nekog dilera rezervnim dijelovima npr. Kralj commerce (Čulinec), najbolje je zapisati tip perilice i nazvati par mjesta i vidjeti gdje je najisplativije.

A što se tiče kupončića, mislim da to nema veze, a i pitanje je priznavanja garancije za razbijeno staklo osim ako nije puklo zbog nekakve tvorničke greške, što je teško dokazivo. Sretno
gogo_2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 06:51   #14
Quote:
Pepsi88 kaže: Pogledaj post
u pomoc!!! razbilo mi se staklo na perilici, gorenje, gdje to ima kupit, kaj to otprilike kosta....

imaš na žitnjaku veeeliki gorenje dućan, veli tip koji tam radi da imaju SVE rezervne dijelove, samo zapiši broj mašine...
to ti je tam gdje se okreće dvojka, ak ideš od grada Elka je lijevo, a ti na semaforu desno, pa prva ulica lijevo (imaš ogroman natpis Gorenje, onaj visoki, vidi se s autoputa)
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 12:11   #15
Angry

nazovemo servis dodje majstor promjeni maticnu plocu.ode vesmasina sad ima drugi kvar.zovem opet dodje drugi majstor za 10 dana i covjek prica kak je njemu i onom drugom majstoru danas zadnji radni dan da su dali otkaz da je gazda kreten da ih placa 2500 kuna a rade od jutra do mraka.promjeni plocu ode vesmasina opet ima drugi kvar.e onda sam puko


Slični slučaj kao kod mene...dakle veli mi svekrva da vešmašina ne radi, da je zvala "majstore" iz Gorenja u Zaboku i da ih čeka već 3 dana :eek:.
Nazovem ja te brziće i mladi majstor mi veli da ne mre doći jer on ima fuš :confused:
Dođe nakon par dana i veli da su otišli lageri i da peremo dok ne stane, i stane ona nakon 4 dana. Uzeo je sa sobom i garantni list
E sad je veli uz lagere otišao i programator.. ja velim da i ????? a kreten meni da to nije bilo u opisu kvara od prije 4 dana a garanciju veli da nije uzeo i da je nismo ni imali.
Malo razgovora na nivou kočijaša sa gazdom i sve se riješi pa i garancija im se nekako "našla" među papirima...ali ubuduće izbjegavati Gorenje u Zaboku, radije ću posuditi kombi i otpeljati vešmašinu u ZG jako hvaljenom majstoru između zelene tržnice i Peveca na žitnjaku (ne mrem sad naći vizitku kak se zove)
Helg@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 08:56   #16
evo moje agonije sa gorenje frižderom, usprkos svemu nisam uspio biti zadovoljan.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=147577
Alenko V6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 21:55   #17
JA sam na more dofurao telku koju su zenini htjeli baciti gorenje (ima valjda 10 god) i uglavnom zavirio sam nutra i vidim slagana vise puta (slo im to na zifce pa su je odlucili bacit) je od prije, HOT joj je redovito crkavao...
Zamjenim ja HOT (horizontalni otklonski tranzistor) kad radi dva dana i prdne ponovo...
Onda sam ju u podrumu popravljao i upalio u potpunom mraku da bi skuzio da iskri na stampi i visoki napon na trafou u prostor (silikon je rijesio stvar na trafou, zasto kupovati novi) i na jos jednom mjestu sa hladijl prema masi, tada sam skuzio da je serviser taj dio s"tretirao" pa je radio odstojnik od komadica vezice i vruceg ljepila, to naravno nije drzalo pa sam grubom silom spigao masu na sasiji i udaljio ju par mm i nema vise problema, evo radi fino cijelo ljeto..
Inace telka je bubica i ima domace menije dos pametna masina za 10g staru ragu...
Sto se servisera tice oni koji su i vlasnici servisa nemaju vremena probavat stima stvari jer im se vise isplati doci ponovo a ovi koji jeftino placaju majstore takvu uslugu i nude, a i takve ljude dobivaju....
z
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 10:37   #18
Zato ja uzmem Beko već 7 godina koji na sve ima garanciju (osim mislim perilica?) od 5 godina.

Nikad nikakav problem, a kupili smo sve od bijele tehnike što se može.

Što je sve jedan frižider prošao od lupanja, padova, nepravilnog nošđenja do prašine i radova te rada na terasi na minus 15 do +40...

nemam riječi.
diablo2211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 05:38   #19
Naručenu grijaču ploču za štednjak čekam 15 dana. Još nije stigla. Navodno, naručeni dijelovi čekaju se još mnogo duže. Mislim, svaki komentar je suvišan.
kuhača is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 10:38   #20
Pozdrav, da ne otvaram novu temu, ovdje ću pitati. Ugl, imate li preporuku za nekakvog (ne)službenog, provjerenog i pouzdanog Gorenje servisera?

Imam Gorenje sušilicu (kondenzacijsku), radila je vrhunski sve dok u jednom trenutku kondenzat nije počeo otjecati dolje u onaj filter umjesto u posudu za kondenzat koja ostaje totalno suha. To naravno uzrokuje da nakon cca 20 min sušilica baci grešku i stane s radom dok se fizički (spiužvom) ne makne voda. Bio mi je neki majstor, kao napravio je dijagnostiku, očistio je i kao popravio, upalim perilicu jučer, opet isto
Kao njegova priča je bila da je to trebalo samo očistiti itd. Moja pretpostavka je da je od kamenca neka plastična/gumena cijev pukla i da zbog toga curi jer svi ostali bitni elementi rade (motor, grijači itd.)

Ugl, point je, imate li nekog pouzdanog majstora za ovakve stvari?
bl4st3r is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.