Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2011., 23:01   #121
howdy! dosad sam uvijek išla na hrely busom, međutim sad sam se napalila na neke krupnije predmete, namještaj i to pa bih probala autom, ali ne znam di se tam mogu stat. jel ono veliko parkiralište odmah kraj sajmišne ceste, ono s rampm, normalni parking za posjetitelje ili je to za sajam vozila? vidla sam tam neku tablu di piše da je upad 50 kuna, pak mi se baš toliko ne daje. any ideas? možda s druge strane negdje?
londoneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 10:53   #122
Quote:
londoneye kaže: Pogledaj post
howdy! dosad sam uvijek išla na hrely busom, međutim sad sam se napalila na neke krupnije predmete, namještaj i to pa bih probala autom, ali ne znam di se tam mogu stat. jel ono veliko parkiralište odmah kraj sajmišne ceste, ono s rampm, normalni parking za posjetitelje ili je to za sajam vozila? vidla sam tam neku tablu di piše da je upad 50 kuna, pak mi se baš toliko ne daje. any ideas? možda s druge strane negdje?
ja baš i nisam nešto pouzdana, bila sam samo jednom dosad tamo (sram me bilo!!!), ali znam da postoji parking koji se plaća 10 kuna. samo moraš doć čim ranije da se uspiješ čim bliže sparkirat ako već misliš namještaj kupovat...
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 02:07   #123
Quote:
londoneye kaže: Pogledaj post
howdy! dosad sam uvijek išla na hrely busom, međutim sad sam se napalila na neke krupnije predmete, namještaj i to pa bih probala autom, ali ne znam di se tam mogu stat. jel ono veliko parkiralište odmah kraj sajmišne ceste, ono s rampm, normalni parking za posjetitelje ili je to za sajam vozila? vidla sam tam neku tablu di piše da je upad 50 kuna, pak mi se baš toliko ne daje. any ideas? možda s druge strane negdje?
50kn je upad na auto sajam. Produzi dalje, sljedeci ulaz je parking za buvljak, kosta 10kn.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 19:42   #124
dečko bi jako htio stari gramofon, pa me zanima mogu li ga možda naći na hreliću?
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 23:43   #125
to ti se nikad ne zna.. jednostavno moraš nabasat

viđao sam gramofone iz 80ih.. ne znam jel to dovoljno staro.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 00:43   #126
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
to ti se nikad ne zna.. jednostavno moraš nabasat

viđao sam gramofone iz 80ih.. ne znam jel to dovoljno staro.
ma, odlično. za koliko ih ljudi znaju prodavati?
otići ću u nedjelju u 6 ujutro
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 22:46   #127
ancica i matesonik, muchas gracias!
londoneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 12:23   #128
Quote:
Rebel Yell kaže: Pogledaj post
ma, odlično. za koliko ih ljudi znaju prodavati?
otići ću u nedjelju u 6 ujutro
nemam pojma.. nisam pital za cijenu
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 00:23   #129
Quote:
Rebel Yell kaže: Pogledaj post
dečko bi jako htio stari gramofon, pa me zanima mogu li ga možda naći na hreliću?
koja slucajnost, neki dan sam bas gledala na njuskalu to i vidjela sam da se prodaje ispravna gramofonska linija. a ja si mislila da jedina to gledam
ja bas to nisam vidjala na hrelicu a i bad je sto tamo ne mozes provjeriti radi li ili ne gramofon ili neki uredjaj, pa se i ne usudim kupiti takve stvari tamo
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 29.01.2011. at 00:37.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 01:05   #130
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
koja slucajnost, neki dan sam bas gledala na njuskalu to i vidjela sam da se prodaje ispravna gramofonska linija. a ja si mislila da jedina to gledam
ja bas to nisam vidjala na hrelicu a i bad je sto tamo ne mozes provjeriti radi li ili ne gramofon ili neki uredjaj, pa se i ne usudim kupiti takve stvari tamo
Da se i to srediti tako što poneseš svoju ploču pa zamoliš trgovca da odete do najbližeg agregata da probate.
Tako sam ja kupio cede plejer; ponio sam baterije, slušalice i ispravan cd. 2 plejera nisu radila iako su mi trgovci tvrdili da rade ali treći je radio i to kako za 15kn
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 14:16   #131
danas bilo svega na hrelicu
al zima bilo jako jako.....
jedan krug-lepinja i hamburger pojeo i doma u toplo...hehe
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 23:27   #132
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
koja slucajnost, neki dan sam bas gledala na njuskalu to i vidjela sam da se prodaje ispravna gramofonska linija. a ja si mislila da jedina to gledam
ja bas to nisam vidjala na hrelicu a i bad je sto tamo ne mozes provjeriti radi li ili ne gramofon ili neki uredjaj, pa se i ne usudim kupiti takve stvari tamo
daš mi, molim te, link?
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 22:17   #133
haahhaahahahahahhahaaahahaah kak neki loše briju.
hrelić je super odite sviii
javorova grana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:35   #134
Quote:
Rebel Yell kaže: Pogledaj post
daš mi, molim te, link?
ej, rijetko idem na ovu temu pa tek sad odgovaram
evo imas npr. ovo
http://www.njuskalo.hr/linije-radio-...-oglas-1806004
http://www.njuskalo.hr/hi-fi-kompone...-oglas-2424212

itd itd..ima svega na njuskalu.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 16:34   #135
pozdrav, mene interesira dali ima vojne opreme srijedom, i po kojim cijenama. Nedjeljom nemogu jer vikendom nisam u zg
toky_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 16:08   #136
Pozdrav ljudi,

Načula sam da se na Hreliću počelo nešto graditi - teta koja mi je javila kaže da se radi o nekakvoj "plosnatoj betonskoj konstrukciji nalik na grobove". Može li mi itko potvrditi? I zna li itko o čemu se točno radi?
friki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 14:15   #137
Jel još uvijek vozi nedjeljom 295 s glavnog do Hrelića ?
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 19:34   #138
Da.
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 21:11   #139
Dal bu bilo koga sutra na hreliću? Mislim, cvjetnica je pa pitam.
Rajnglica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 21:35   #140
Quote:
Rajnglica :) kaže: Pogledaj post
Dal bu bilo koga sutra na hreliću? Mislim, cvjetnica je pa pitam.
ma, ne vjerujem da to ima veze.
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.