Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2011., 10:05   #61
Manje-više slažem se sa Gogo vertigom, jedino što vidim da se može popraviti u punoj verziji su šutevi i još malo golmani. Napokon je vraćen i training challenge i napokon je moguće promijeniti da ti AI vlastitih suigrača više ne uklizuje sama (prilikom odabira strana pritisnite X ili kocku po Ps2 pa si sami naštimavajte).

I da, ako ne želite trpiti onaj uvodni filmić, samo obrišite datoteku pes12pv.sfd
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 10:21   #62
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
minimalno:
1Gb rama
2ghz proc, može i jednojezgreni pentium
256mb grafička

Meni osobno demo i nije toliko loš, koliko vidim napad su dosta promjenili, nekako su igrači inovativniji, imaju više ideja i slažu bolje akcije. Sviđa mi se bolja rotacija igrača, igrači se više kreću, dodavanja su realističnija i lopta ima više putanja, golmani su više manji ostali isti, sudci napokon dobili mozga. Nije baš neki promašaj kao šta svi pišete zato šta inače naginjete na FIFU. Naj lakše je odigrat jedno poluvrijeme doć tu i napisat gadi mi se idem igrat FIFU, ok pa odi ovo je ionako tema PES 2012.
gdje sam ja napisao da mi se PES gadi? jedno poluvrijeme?
pa napisao sam da sam igrao sve nastavke PES-a i evo frend i ja igramo več od 8 ujutro i ovaj demo i nije to to, barem za nas nije. naravno da se mnogi
ne slažu sa našim mišljenjem i to je normalno. ja sam napisao svoje mišljenje i nema razloga da to tebe toliko dira kao što mene ne dira kad neko kaže da mu je PES zakon kako god bilo ja sam za ovu godinu gotov sa PES-om, a onima kojima je dobar želim da uživaju
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 10:44   #63
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
minimalno:
1Gb rama
2ghz proc, može i jednojezgreni pentium
256mb grafička

Meni osobno demo i nije toliko loš, koliko vidim napad su dosta promjenili, nekako su igrači inovativniji, imaju više ideja i slažu bolje akcije. Sviđa mi se bolja rotacija igrača, igrači se više kreću, dodavanja su realističnija i lopta ima više putanja, golmani su više manji ostali isti, sudci napokon dobili mozga. Nije baš neki promašaj kao šta svi pišete zato šta inače naginjete na FIFU. Naj lakše je odigrat jedno poluvrijeme doć tu i napisat gadi mi se idem igrat FIFU, ok pa odi ovo je ionako tema PES 2012.
Imas ti pravo,idite na fifinu temu
epasadsetimisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 10:53   #64
Vidjeti emo kako to sve izgleda kada izađe cijela verzija, ja osobno nisam ljubitelj demo-a jer mi samo kvare užitak čekanja cijele verzije.

Drago mi je da je tu još uvijek d-pad, jer preferiram igrati s tim.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 12:27   #65
Rekli su da ce se moc igrat samo s analogom al ja sa strelicama :P
Btw. Puno je bolji od 11-ice, samo da nesto ne useru, jer po obicaju je demo bolje od finalne verzije
__________________
"Bježi iz Splita, ti si kurčina! Nećeš jest' ovu dalmatinsku ribu. Idi u Osijek, na Dravu! Jedi šarane!"
Roky1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 12:28   #66
Nek mi netko obasni kako da efiksano koristim off the ball desni analog ono da mi ulijeću
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 12:54   #67
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
gdje sam ja napisao da mi se PES gadi? jedno poluvrijeme?
pa napisao sam da sam igrao sve nastavke PES-a i evo frend i ja igramo več od 8 ujutro i ovaj demo i nije to to, barem za nas nije. naravno da se mnogi
ne slažu sa našim mišljenjem i to je normalno. ja sam napisao svoje mišljenje i nema razloga da to tebe toliko dira kao što mene ne dira kad neko kaže da mu je PES zakon kako god bilo ja sam za ovu godinu gotov sa PES-om, a onima kojima je dobar želim da uživaju
Ja neznam zašto si se ti našao ovdje prozvan kad nitko nije spomenuo tvoj nick nit sam te quotao nit sm ciljao direktno na tebe nit sam reko da si ti reko da si igrao jedno poluvrijeme. U redu ako se tebi ne sviđa pa bože moj svi smo mi različiti i imamo različita mišljenja i ukuse. Smeta mi šta ovi koji inače igraju vecinom FIFU dođu tu i onda pocnu zapravo spamat i blatit igricu a 80% nije ni instaliralo demo. Ja neći FIFU instalirat taman da mi se pro gadi jer od malena igram PES i svake godine ću ga igrat kakav god da je jer mi je FIFA više komercijalna igrica nego simulacija.
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 14:50   #68
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Ja neznam zašto si se ti našao ovdje prozvan kad nitko nije spomenuo tvoj nick nit sam te quotao nit sm ciljao direktno na tebe nit sam reko da si ti reko da si igrao jedno poluvrijeme. U redu ako se tebi ne sviđa pa bože moj svi smo mi različiti i imamo različita mišljenja i ukuse. Smeta mi šta ovi koji inače igraju vecinom FIFU dođu tu i onda pocnu zapravo spamat i blatit igricu a 80% nije ni instaliralo demo. Ja neći FIFU instalirat taman da mi se pro gadi jer od malena igram PES i svake godine ću ga igrat kakav god da je jer mi je FIFA više komercijalna igrica nego simulacija.
Cleary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 14:52   #69
blaža katastrofa, mislim da će se svi koji imaju više od 3 godine staža kod PES-a zaobići ovo u širokom luku, ajde da su ušminkali malo igru za dječicu koja su počela tek s PES-om, al nisu napravili ni to, igra je gotovo identična kao 2011, ruku na srce malo je bolje optimizirana, al to je to...

3/10

jedna ocjena zbog grafe, druga zbog toga jer je to PES, a treća jer je lopta okrugla...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 15:15   #70
decki evo download link za demo verziju
pes 2012
http://www.multiupload.com/CEYB9ODX4R

Zadnje uređivanje kupus15 : 23.08.2011. at 15:26.
kupus15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 16:07   #71
pes i fifa itekako zaostaju u kvaliteti sportske simulacije za jednim nba 2k serijalom...nisu mu ni koljena
neznam zasto,aali cini mi se da u pesu lopta kad ju opucas po golu uvijek dosta sporo ide,puno sporije nego u real life i to mi jako smeta
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 16:45   #72
i meni se cini da lopta kad pucas ide presporo, a kad ubrzas game speed igraci su prebrzi :S
soky131 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 15:16   #73
ne razumijem princip šuta nikako to ne razumijem, nekako su previše otežali loptu i usporili jako
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 20:41   #74
to i mene živcira,nekad imam osjećaj kao da djeca udaraju loptu koliko sporo ide
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 22:40   #75
a sto ces mozda to poprave sad
tCloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 23:45   #76
Mozda sam u krivu jer dugo nisam igrao PES 11 ali nekako mi se cini puno premalo promjena u odnosu na staru verziju. Nije mi bas nesto cak i onaj intro kad gledas koji bi kao trebao nesto pokazat ne cini se posebno impresivno.
Ace Rimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 07:36   #77
Jel zna netko mozda koja ce konfiguracija (System Requirements) trebat za PES 2012?
djeereek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 09:41   #78
Quote:
djeereek kaže: Pogledaj post
Jel zna netko mozda koja ce konfiguracija (System Requirements) trebat za PES 2012?
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Pentium IV 2.4 GHz or equivalent processor
1GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon X1300 graphics card AMD)

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or equivalent processor
2GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 512MB Pixel Shader 3.0 (ATI Radeon 2600 AMD or NVidia GeForce 7900 or better)
__________________
No pain, no gain.
_ares_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 10:15   #79
Jel sto posto to sigurno zato sto http://www.game-debate.com/games/ind...0Soccer%202012 kaze ovako
djeereek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 15:44   #80
Quote:
epasadsetimisli kaže: Pogledaj post
Ma hebala ih portugalska liga,trebali su stavit Porto,Sporting i Benficu u ˝Other clubs˝,a njemacku ligu cijelu stavit
a e. mislim izuzev ta tri kluba i nemam šta vidit u toj ligi. Uzalud im trud za to
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.