Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2005., 11:39   #41
Quote:
Gospon Pes kaže:
uopce se nije kuzilo di je taj zavrsni repic i nije bilo nikakvih spangica ili bilo cega.
Nikad mi nije uspjelo to napraviti, a bas mi je stos. Ima netko ideju?
Pitaj Sikhe, oni svoje kosurine tako vješto spletu, upletu, zamotaju - bez ijedne gumice ili špangice!

Nego fakat, što se događa sa tim stvarima koje tako misteriozno nestanu?
Ja isto imam par takvih čudesa.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 12:50   #42
Quote:
maristella69 kaže:
Riblju kost su nosile djevojčice u osnovnjaku, još u 'moje' vrijeme, a zadnji put sam je vidjela na Candice Bergen, u nekom filmu gdje je još bila vrlo mlada.

Nije to frizura za svečane prilike, to je više onak neki slatki etno stil, po meni. S velikim poštivanjem, ali ni te vaše gumice nisu baš elegantne, to se isto nosilo u 'vidi gore' prilikama. Eventualno chanel stil, to još nekako.
imaš pravo u nečemu, u nečemu ne
ako govorimo o klasičnoj klasici onda je pravilo zalizana kosa, bez volumena itd. ali te klasične klasike više nema. zapravo, nema je na onakvim "svečanim" prilikama gdje ja idem a i nije za moje godine. tako da ....se ispravim. ja volim casual klasiku.

možda da idem na onaj bal što je bio pred malo u Zagrebu kad se Sunčica Lalić utegla u balsku haljinu u kojoj nije mogla hodati, gdje je bio PROPISAN dress code i gdje su jako bili kritizirani oni koji ga se nisu pridržavali u smislu balske haljine, frizure i ostaloga, onda da. s obzirom da ne idem na takve svečanosti ( a budimo iskreni, na večeru, izložbu i sl. "svečanosti" ljudi zaista više ne dolaze presvečano obučeni), dovoljno mi je obući dobro odijelo bez ičega ispod i zalizati kosu
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 16:26   #43
Quote:
maristella69 kaže:

Za svečane prilike, u onom klasičnom smislu, vječno pravilo je ravna, zalizana i skupljena kosa, dakle što manji volumen kose, a naglasak na licu i detaljima. Onda dolazi u obzir i crveni ruž.
Ne sviđa mi se raspuštena kosa na žensko odijelo, ne sviđa mi se ni mala crna haljina na raspuštenu kosu, a i većina toga, da ne nabrajam.
U dobro je, raspisale ste se.

Maristela, citajuci tvoj post dosla sam na suprotnu ideju od onoga sto predlazes

Stvarno je klasicno zalizat kosu, al nekako mi se to ne da.
svi cemo bit prilicno mladi na toj svadbi i ne bi htjela izgledat stogo s nekim zalizanim frizurama. dosta je vec sto cu imat stikle taj dan
Osim toga, izravnata kosa mi bas ne stoji dobro jer imam duguljasto lice, pa izgledam ispijeno.

dakle, mislim da cu kosu mrvicu skratit i nekako je nakovrcat (vidim da su kovrce u modi) pa joj bas i dat na volumenu.

Nego, vi koje same radite riblje kosti i druga cuda po glavi, kako uspjevate? ja sama sebi (drugima da) to nikako ne mogu napravit da bude ravno i cvrsto...

e da, i jos jedno pitanje? kako se kovrca kosa s krpicama? kakve su to krpice? to me oduvijek zanimalo, a sad se cini mi se i spomenulo.
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 18:27   #44
Quote:
maristella69 kaže:

Bila bi velika greška da sam uz to imala spuštenu kosu.
No, možda bi nekome i stajalo sa spuštenom kosom, vrlo moguće, sudim možda po sebi jer meni bolje stoji otkriti lice.
kako kome.
nina morić se pojavila s spuštenom kosom na vlastitom vjenčanju, a izgledala je ko fantastično.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 18:30   #45
a i ne stoji svakome zalizana, dignuta kosa....primjer "poznatih" je Nina Badrić. meni zalizano na njoj stoji super. dok npr. Vlatka Pokos je to napravila jednom i nikad više
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 18:40   #46
Quote:
tilla kaže:
kako kome.
nina morić se pojavila s spuštenom kosom na vlastitom vjenčanju, a izgledala je fantastično.
Jeniffer Aniston isto tako
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 19:09   #47
Quote:
Karmela kaže:
Jeniffer Aniston isto tako
meni na njoj stvarno najbolje stoji spustena kosa. cak nekakva labava pundjica joj ne stoji lijepo. ne znam na sta bi licila sa bas skupljenom kosom
treba nosit ono sto covjeku dobro stoji i da se osjeca ugodno s tim
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 19:12   #48
pa to je zasad najbolje pravilo.

lijepo je uredit, ako je kosa tvoj adut nema je smisla vezivat i maltretirat.
ukoliko imaš komad kose, to je dovoljan ukras sam po sebi.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 21:10   #49
pa kaj ja znam, to sto pricate za svadbe... meni pase svecana toaleta na svadbi, ono bas svecana (nebitno radi li se o mladi ili o gostima), samo ako je svadba uvece.
u 11 dopodne ili 2 popodne mi rukavice i svjetleci lak na pundji i vecernja toaleta nisu nesto za videt (blago receno ).
osim ako nemate poslje inauguracije
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 22:24   #50
ja uvijek imam raspustenu kosu

ak ocu svecnaiji look napravim si frizuru ko da sam raspustila pletenice, ima neka pegla za to..svaki put se jako opecem na to sranje
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 11:50   #51
Quote:
maristella69 kaže:

Za svečane prilike, u onom klasičnom smislu, vječno pravilo je ravna, zalizana i skupljena kosa, dakle što manji volumen kose, a naglasak na licu i detaljima. Onda dolazi u obzir i crveni ruž.
Ne sviđa mi se raspuštena kosa na žensko odijelo, ne sviđa mi se ni mala crna haljina na raspuštenu kosu, a i većina toga, da ne nabrajam.
Slažem se s ovim.
Moja haljinica ima onu kinesku kragnicu i zatvorena je napred, pa kad bi pustila kosu imam osjećaj da mi ni lice ni haljina ne bi došli do izražaja.
Dakle, raspuštena kosa da, eventualno ako je gornji dio odjeće otvoren, a ovako ne.
Ja trebam jednostavnu, lepršavu frizuri u kineskom stilu koja će stajat cjeli dan Morat će to frizerka riješit.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 12:10   #52
Šteta je sakrivati vrat i uši ako igraš na tu kartu; elegantna ali i senzualna.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 13:15   #53
Quote:
maristella69 kaže:
Šteta je sakrivati vrat i uši
Moje nije, dapace, zato za svecane prilike spustim kosu.
Ovak za svaki dan je cesce svezem jer mi smeta.

Daklem, dignuti kosu da, ali samo ako s njom na nesto i licis.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 13:33   #54
u nekim svecanijim trenucima ja kosu najradije zalizem sa razdeljkom sa strane.

OT a apropo nine i jenifer, ne mogu ne kometirati da jedino lijepo sto jenifer ima je kosa i boja ociju. crte lica, ta grozna vilica, strasno!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 13:35   #55
Quote:
Gospon Pes kaže:
Daklem, dignuti kosu da, ali samo ako s njom na nesto i licis.
iz cistog milosredja prema okolini, nosis spustenu kosu?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 13:59   #56
Quote:
Billi kaže:

OT a apropo nine i jenifer, ne mogu ne kometirati da jedino lijepo sto jenifer ima je kosa i boja ociju. crte lica, ta grozna vilica, strasno!
pa nije đeni komad, ali uvijek izvuče najbolje što joj stoji.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 14:07   #57
Nini Badric ljepse stoji podignuta kosa jer ima debeljuskast vrat,kao i J.Lo...kad supste kosu stvarno izgleda kao bez vrata.

Zene koje imaju dugi ljepi vrat ljepse im stoji spustana kosa..tako to ja nekako vidim.

Podignutu kosu volim samo kad je zalizana onako u rep,nikako ne volim vidit pletenice ni riblju kost...

samo moje misljenje
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 14:09   #58
joj, a meni je podignuta kosa stvorena bash za duge, tanke, otmjene vratove
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 14:13   #59
ja imam prijateljicu koja je jako visoka,isto tako ima duuuugi lijepi vrat i nekako mi je ljepsa kad raspusti kosu

kad podigne kosu izgleda mi kao zirafa...nadam se da ne cita ovo
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 14:16   #60
znao je Modigliani shto valja
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.