Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Foto natječaji

Pogledaj rezultate ankete: najbolju fotku ima...
OPTi Mystic 1 2.22%
blade_8699 5 11.11%
Broj jedan 0 0%
Oklagius 3 6.67%
C71 0 0%
Vesper 0 0%
suomy1 2 4.44%
DedaMarijan 0 0%
Osa81 2 4.44%
gotterdamerung 2 4.44%
debeli_fratar 0 0%
plavonastrafte 0 0%
mamurni 0 0%
dtomas 0 0%
Stypssa 1 2.22%
Hanza 0 0%
vegy10 0 0%
Arien 0 0%
foto1957 0 0%
mihaela, 0 0%
BackFlash 2 4.44%
Francesca 2 4.44%
minja 1 2.22%
themoment 0 0%
pajic3 0 0%
Gary-lee 1 2.22%
..::veky::.. 1 2.22%
branka09 1 2.22%
AlBali 11 24.44%
sailor 0 0%
Rubi_00 3 6.67%
mljac1 4 8.89%
miner5 0 0%
Lidač 1 2.22%
Vezica 1 2.22%
rookie.os 0 0%
vallay 1 2.22%
Glasovatelji: 45. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2010., 22:55   #161
Quote:
fotomc kaže: Pogledaj post
Zato je najbolje porediti svoje fotografije s poznatim fotografijama iz područja koje i sami fotografiramo.
ti poredio i pobjedio
Broj jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 08:45   #162
Hvala Djuro na komentaru. Pošteno sam se potrudio oko te fotke, ne toliko oko obrade, koliko da je uopće opalim da zgleda onak kak bi htio. Nevjerojatno je teško fokusirati na zrcalu na pravo mjesto i iz tog razloga mali P.S. dodatak. Pobjednicima čestitke. Moj raspored bi bio drugačiji, ali što je tu je...

P.S. Podržavam Judean Peoples Liberation Front u sporu protiv People's Liberation Front of Judea i kažem da hoću sve komentare. Nije to tak teško
__________________
The Chinaman is not the issue here!!!
Stypssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 09:09   #163
Quote:
fotomc kaže: Pogledaj post
Ja se osobno nikada nisam i nebih oslanjao na forumske kritičare bez obzira osvojili li oni i prvu nagradu ovdje. Najbolji je učitej uzeti neku knjigu ili otići na tečaj i fotkati, fotkati i fotkati.

U suprotnom lako ćemo doći do ovakvih komentara: LINK

Na linku se čovjek zeza, ali već se više puta desilo da netko negdje stavi fotografiju slavnog fotografa i onda je forumski kritičari "popljuju" bazirajući svoj zaključak na tehničkom znanju kojeg su stekli u svega par godina fotografiranja. Zato je najbolje porediti svoje fotografije s poznatim fotografijama iz područja koje i sami fotografiramo. Zato i nisam neki obožavatelj forumskih komentara na slike.
Sto ste se uskomesali zbog komentara? To je vise dobra volja pobjednika, a ne pravilo. Mislim, razumijem zasto nisam dobila komentar na svoju snapshot fotku - stavila sam je samo zbog komada I ponovila bih to opet
__________________
All photos are accurate. None of them is the truth. ~Richard Avedon
Vesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 17:35   #164
Quote:
Lidač :) kaže: Pogledaj post
neće, zato kaj ovo sami zahtjevamo i ima smisla
Ja bi podsjetila da je tako bilo s velikom vecinom pravila. Sami ste zahtijevali (ne sve, ali vecinu).
Al kad nesto nije po mjeri, onda su krivi moderatori, restrikcije i previse pravila.
Ljudi, nemojte bit takvi.
Nemaju svi vremena za forum, nit ce imat svi vremena iskomentirat sve slike.
Mi ne znamo sto se dogadja u necijem privatnom zivotu...koje drame, koji problemi, imanje ili nemanje vremena.
Uvodjenjem jos vise restrikcija cemo napravit samo to da se nekima nece dat sudjelovat.
Vecina dobitnika iskomentria sve slike, a oni koji iskomentiraju samo prve tri, ne trebaju bit docekani na noz.

S druge strane, nitko ne brani ostalim sudionicima da iskomentiraju slike nakon proglasenja pobjednika.
Iskoristite to.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 10:45   #165
pohvale svima, osim pobjednicima

ima zaista par interesantnih slika, koje su se meni svidile, govorim cisto onako subjektivno i amaterski,
stoga njih izdvajam.
foto1957- odlican trenutak , svidja mi se ideja.
sailor - cisto mirno, atmosfera slike je dojmljiva
rubi - jako super, zakinuta kontura jedini je manjak ove odlicne fotografije.
vezica - prekrasno , mali element nejasnose ne mogu uklopiti, no to nista ne znaci jer fotografija je.
__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 11:14   #166
foto1957- odlican trenutak , svidja mi se ideja.
Hvala.
Znam da se večini ne sviđaju moje fotografije, ali meni je dovoljno što netko, nekad,(ipak) primjeti moj rad.
foto1957 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 16:26   #167
Meni je osobno favorit slika od Rubi_00. Vjetar u kosi i trenutak kako je slikano jednostavno je predivno
..::veky::.. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.