Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Foto natječaji

Pogledaj rezultate ankete: Tko ima najbolju fotku?
fretless11 1 3.85%
dile 7 26.92%
Volunteer 0 0%
Crimson Wind 0 0%
zerox 0 0%
phoenixos 0 0%
Pipi97 1 3.85%
hansy21 0 0%
ds03 3 11.54%
AlBali 0 0%
Sabaa 1 3.85%
Izzzy 0 0%
alpha55 0 0%
7seconds 1 3.85%
mEDO007 0 0%
zeljko256 0 0%
branka09 0 0%
pandora_5 1 3.85%
Ibiza 1 3.85%
mikistcro 0 0%
source84 2 7.69%
Twinkle T 0 0%
moremore 1 3.85%
kantonac 2 7.69%
cortom 0 0%
rodjoo 0 0%
nennoda 0 0%
rookie.os 5 19.23%
Mejzi 0 0%
Glasovatelji: 26. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2013., 18:03   #41
@ Tampion
Hvala na riječima podrške, to mi je bila i ideja čisto sudjelovanje pošto sam pročitao u temi da je veselije kada vas je više .

Čestitke pobjednicima i svima koji su postali prekrasne fotke i uljepšali mi dan !
cortom is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 19:00   #42
cestitam odabranima.hvala tempion.znas i meni je taj horizont trn u oku ali ako krenem cropati onda sam izgubio nebo.taj me priozor zatekao ,pred nevrijeme i nabrzinu sam fotkao sa balkona.nije bilo vremena za izaci vani i zaobici zgradu tak da je ostalo to sto je ostalo.nazalost nisam mogao ni dignuti vise jer je iznad mene slijedeci balkon.A kao sto kazes,ovakvo nebo ni ja ne vidjam cesto tak da sam reskiral taj horizont.
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 19:09   #43
hvala na prvom, napokon pogotovo u ovakvoj konkurenciji i pogotovo od, čini mi se, najjače natjecateljice ove godine

ovaj sam prizor vidio iz kuće, pa trčao na prikladno mjesto da ga ufotkam. nikad prije nisam vidio takav odsjaj sunca u oblacima, tzv. sunčev stup, iako se čini da i nije tako rijetka pojava.

čestitke svima na dobrim fotkama.

idem sad smišljati temu.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 19:29   #44
Hvala na komentaru
Stvarno je bilo lijepih slika.

A eto, što se moje slike tiče, baš u tom trenutku kad su bili onakvi oblaci nijedan NLO, niti išta slično, nije bilo na vidiku...

Na slici koju je postao mikistcro ti vidiš balerinu koju sam ja tek sad primjetila, a ja sam odmah vidjela slonića sa podignutom surlom kako stoji na oblaku. Možda nije slonić, možda je ipak pudlica koja drži kost...?
Izzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 21:58   #45
Tempion, hvala na komentaru i čestitke pobjednicima ! Glas dobiva ds03
Pipi97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 22:18   #46
hvala na lijepom komentaru i drugom mjestu bilo je predivnih fotki, meni bi bilo jako tesko izdvojiti samo 3....cestitke svima....
a sad da odgovorim na pitanja, idemo redom to je dio Karakoruma u indijskom dijelu Kasmira (vidi se Stok Kangri), koristila sam polarizacijski filter kojeg uopce ne skidam otkad sam ga dobila, fotkano s Olympus E-420 i kit objektivom 14-42mm....jos koje pitanje
cestitke diletu, fotka je predobra ali moj glas ide source84 jer su me na prvu loptu osvojile boje
rookie.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 22:33   #47
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Sabaa - kao da sam u Hitchcock-ovom filmu, odlično jato! Malo mi kvari doživljaj ovo crnilo na desnoj strani, nisam sigurna jel dodana vinjeta ili je samo sjena, bez toga bi mi bila savršena....
Hvala na komentaru, a u uglu je vinjeta.
To je iz moje faze vinjetiranja, preskočila sam onu početničku HDR rupu i upala u bunar s vinjetama.

Čestitam pobjedničkoj trojci, odlične fotke sve tri.
Uz pobjedničku trojku odlični su mijoš bili AlBali s nježnim minimalizmom, source84 s divljim bojama i moremore s monokromatskim nebom.

Glas ipak ide rookie.os i rasplesanim oblacima, pošto je dile osvojio prvo mjesto.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 22:45   #48
hvala Sabaa za glas, tako i ja razmisljam
rookie.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 00:24   #49
Hvala na komentaru. Slazem se da je malo tamna,ali nazalost,fotka je nastala pred par godina kad se jos nisam usudjivala pomjeriti kotacic sa auto moda Probala sam kao malo posvijetliti,ali su mi i oblaci onda ispali presvijetli(ne snalazim ti se najbolje s tim photo editorima),pa sam je zakeljila kakva jeste. Bilo je i drugih opcija,buduci imam jako puno skyscapesa,ali mi je ova fotka jedna od drazih...

Glas Diletu za ove njegove boje i linije,boje linija,linije boja... A i fotka od moremore mi je prelijepa.
Twinkle T is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 09:03   #50
čestitam svim autorima, osobito odabranima - prekrasne fotke!

Tempion, hvala na komentaru i slažem se s tim o kontrastu. Zbog uzbuđenja kako ću sudjelovati u natjecanju nisam postala najbolju fotografiju iz serije ahahah, uf

hvala i svima drugima na komentaru!

mene se dojmila Sabina jer je tako nekako "tiha", i AlBali je krasna, Pipijeva je drugačija, i Fretless moćna, a onda RookieOs prekrasna, Mikistcro najduhovitija, i Twinkle T (sam skoro zaboravila!) s tim zrcalnim nebom...ma jako lijepe fotografije - odmah me inspirirate na rad!
__________________
...

Zadnje uređivanje moremore : 13.11.2013. at 09:20.
moremore is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 09:08   #51
Hvala na divnom komentaru. Kako je natječaj bogat vrhunskim fotkama, imam osjećaj da bi svaki put drugačije izabrao, sviđale su mi se o ove jendostavne ala Saaba ali i Kantonac like fotke, na kraju je glas ipak otišao Kantoncu.
__________________
"Nema više ovdje ni Grka ni Židova, ni obrezana ni neobrezana, ni barbara ni skita, ni roba ni slobodna čovjeka; tu je samo Krist—koji je sve i u svima" (Kol 3,1-17)
fretless11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 15:07   #52
hvala na lijepom komentaru.

inače, koristila sam narančasti Cokinov graduacijski filter za izlaske i zalaske sunca, tako da je filter bio tu.
a halo se pojavio zbog pojačavanja clarityja i povlačenja shadowsa malo u plus, moja greška u obradi.

bilo je mnogo divnih fotki, al' oko mi je posebno zapelo na Rookie.os. njoj dajem glas.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 23:28   #53
Za Tempion.
Quote:
7seconds - totalno dramatično nebo, sviđa mi se odabir horizonta a i cjelokupni kolorit je totalno neuobičajen. Doživljaj mi kvari lijeva strana fotke, kao da je ova sjena dodana (? - ispravi me ako griješim), u svakom slučaju bi fotka bila još bolja bez toga....
Ispravljam te, jer griješiš. Fotografija se dogodila jedno jutro oko 9 ipo sati i nebo je izgledalo prilično dramatično i apokaliptično. Iako slika govori 1000 riječi, dojam uživo je bio dosta upečatljiviji. Na fotografiji nema nikakve obrade.
Inače ono lijevo je zvonik sv. Duje u Splitu :-)
__________________
...
7seconds is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 22:41   #54
This one is my favorite contest in a long time. A very large number of participants with high quality pictures and in the end, great comments by the host.
Congratulations to everyone involved.
__________________
Učim hrvatski. Budite strpljivi :)
dg77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:17   #55
hvala na glasovima
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 14:59   #56
hvala na glasovima
rookie.os is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.