Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2015., 01:03   #1
"Frendica"

stvarno nisam mislio da ću ovdje ponovno pisati..
radi se o jednoj prijateljici.. bila je u vezi s frendom godinama, ali njih dvoje znam tek nekih 2 godine.. na nju stvarno nisam nikad gledao drugačije osim frendice, pogotovo jer sam ok s tim frendom.. sve dok nisu prekinili (on je s njom prekinio).. radi se o jednom većem društvu, svi su dobri sa svakim.. kad su prekinili, ona i ja smo se počeli čuti češće, i to skroz neobavezno s nikakvim naznakama.. ali što ju bolje upoznajem, sve se više zaljubljujem u nju.. njih dvoje još uvijek znaju zabrijat u gradu, ali ovako sa strane kad pogledam ne vjerujem da će se pomiriti..
ne znam šta da radim.. cura je stvarno ok i mislim da bi razumila kad bi joj rekao što osjećam prema njoj pa ako mi kaže da se neće ništa dogoditi između mene i nje, maknio bi se, da se probam ohladit, fokusirao bi se na druge cure.. najgore mi je ovo neko "iščekivanje" i što ne znam na čem sam.. potpuno sam svjestan i da mogu sjebat odnos s frendom.. najsretniji bi bio kad ona nikad ne bi saznala za moje osjećaje, da se njih dvoje pomire sutra i žive sretno do kraja života pa da ja mogu mirno nastavit sa svojim životom.. ne mogu procijenit da li trza na mene.. čujemo se poprilično često, pričamo o svemu, idemo na kave.. ali isto tako zna spomenit da li sam upoznao kakvu curu, kad uletim nekoj u gradu komentira kakva je.. imate li neki savjet?
zivoblato12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 01:07   #2
Curu otkantaj i nadi drugu, a prijateljstvo sa frendom si zadrzi. Ipak prijateljstvo vise vrijedi kad je upitanju ono i u dobru i u zlu, a zensku danas imas sutra nemas.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 01:10   #3
ako imaš između 15 i 25 godina okani je se, ako ste stariji saznaj trza li zaista na te
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 01:19   #4
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Curu otkantaj i nadi drugu, a prijateljstvo sa frendom si zadrzi. Ipak prijateljstvo vise vrijedi kad je upitanju ono i u dobru i u zlu, a zensku danas imas sutra nemas.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
hvala na savjetu

Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
ako imaš između 15 i 25 godina okani je se, ako ste stariji saznaj trza li zaista na te
pretpostavljam gdje ciljaš.. u srednjim 20ima smo.. radim, trudim se i želim nešto ozbiljnije.. njih dvoje su prekinili zbog neozbiljnosti i neslaganja u tome što žele (izlasci ovo, ono umjesto mirnijeg života, koliko ja znam)
zivoblato12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 01:25   #5
Quote:
zivoblato12 kaže: Pogledaj post
pretpostavljam gdje ciljaš.. u srednjim 20ima smo.. radim, trudim se i želim nešto ozbiljnije.. njih dvoje su prekinili zbog neozbiljnosti i neslaganja u tome što žele (izlasci ovo, ono umjesto mirnijeg života, koliko ja znam)
nda, neće ti se oni pomirit ni išta slično, ali ako ste još "mlado" društvo, moglo bi bit nekih problema...

moš čekat da prođe neko vrijeme ili poduzet neke korake odmah, al onda opet na tebi je da procijeniš, premalo je info u uvodnom da bi se moglo shvatit ča te zapravo brine u cijeloj ovoj situaciji
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 01:29   #6
Problem je taj ako se i spetljas sa frendovom bivsom curom, a frend prihvati takvu novu situaciju, onda uvijek postoji mogucnost da ce biti trzavice izmedu prijatelja i te cure s kojom bi bio, a tu nema kruha.

A ako te prijatelj ostavi jer nju nemre gledati sa drugim muskarcem (frendom) plus danas sutra prekines snjome vezu onda ces u tom slucaju izgubiti i prijatelja i curu !
Vjeruj mi cura nije toliko vrijedna, ima ih previse na bacanje da bi bas morao zeznuti citavu stvar.

Jednostavno sada prekini stom curom i trazi drugu. Ne kaze se bezveze da se ne motas sa frendovom bivsom curom jer tu nema kruha zbog trzavice.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 01:36   #7
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
nda, neće ti se oni pomirit ni išta slično, ali ako ste još "mlado" društvo, moglo bi bit nekih problema...

moš čekat da prođe neko vrijeme ili poduzet neke korake odmah, al onda opet na tebi je da procijeniš, premalo je info u uvodnom da bi se moglo shvatit ča te zapravo brine u cijeloj ovoj situaciji
da, znam.. teško je objasnit neke "sitnice".. oni nisu mlado društvo (cijela ta ekipa), ali ja ih znam tek 2 godine.. želim znati na čemu sam.. možda ona trza na mene, a možda se ponaša samo prijateljski i odgovara joj moje društvo.. najgore je što sam se stvarno zaljubio, i ne mogu biti "normalan" kraj nje i bojim se da će netko od njih to prokužit.. dajem joj neke znakove, komplimente, pričamo o našim željama u životu, ciljevima.. ali brine me to što ona spominje druge cure za mene.. ne znam evo, da li bi bilo pametno popričat s njom o tome svemu? direktno bez nekog izmotavanja.. a glupo mi je ako popričam s njom, a njih dvoje se pomire na kraju.. mogu se samo sjebat

Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Problem je taj ako se i spetljas sa frendovom bivsom curom, a frend prihvati takvu novu situaciju, onda uvijek postoji mogucnost da ce biti trzavice izmedu prijatelja i te cure s kojom bi bio, a tu nema kruha.

A ako te prijatelj ostavi jer nju nemre gledati sa drugim muskarcem (frendom) plus danas sutra prekines snjome vezu onda ces u tom slucaju izgubiti i prijatelja i curu !
Vjeruj mi cura nije toliko vrijedna, ima ih previse na bacanje da bi bas morao zeznuti citavu stvar.

Jednostavno sada prekini stom curom i trazi drugu. Ne kaze se bezveze da se ne motas sa frendovom bivsom curom jer tu nema kruha zbog trzavice.


Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2
on je s njom prekinio, premda koliko je to bitno, toliko i nije.. to mi je frend.. neću reći najbolji frend, ali dobri smo si.. zato i pitam ovdje za savjet.. mogu izgubit puno toga, a mogu isto tako i dobiti..
ne mogu ništa prekinit s njom.. mogu samo šutit.. svi smo u istom društvu.. mogu je samo počet izbjegavat što isto tako nije u redu
zivoblato12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 01:53   #8
Quote:
zivoblato12 kaže: Pogledaj post
da, znam.. teško je objasnit neke "sitnice".. oni nisu mlado društvo (cijela ta ekipa), ali ja ih znam tek 2 godine.. želim znati na čemu sam.. možda ona trza na mene, a možda se ponaša samo prijateljski i odgovara joj moje društvo.. najgore je što sam se stvarno zaljubio, i ne mogu biti "normalan" kraj nje i bojim se da će netko od njih to prokužit.. dajem joj neke znakove, komplimente, pričamo o našim željama u životu, ciljevima.. ali brine me to što ona spominje druge cure za mene.. ne znam evo, da li bi bilo pametno popričat s njom o tome svemu? direktno bez nekog izmotavanja.. a glupo mi je ako popričam s njom, a njih dvoje se pomire na kraju.. mogu se samo sjebat
a gle ne znam koliko je tebi bitno to društvo, al odi direkt u glavu i sredi neš sa ženskom, pitaj ju otvreno jel ima neš između vas, poduzmi korake, postoji šansa da te ona zavlači in neznamkojih razloga, al nemaš niš za izgubit...
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 02:10   #9
Ne zavlaci me, u to sam jedino siguran.. Mogu ja nju pitat kakva je situacija izmedu nje i frenda, al onda moze ispasti da nesto kalkuliram ili sta ja znam.. Nisam bio zaljubljen vwc 2 godine, hvata me neka "panika".. Ne mogu joj poslat poruku za dobro jutro ( ili mogu ali sam sonjo), ne mogu je pitat za ples u gradu jer ce svi gledat u cudu sta se desava.. A i koliko nju znam ona ni ne bi htjela da tako krenem.. Najbolja opcija mi je da budem direktan dok smo nasamo.. I evo izgubljen sam, ne znam dal da pricam s njom u sljedecih par dana ili da cekam.. A valentinovo se blizi.. I ja ga serem previse.. Kontrolirao sam se prije, danas me bas sastavilo.. Osjecam cijeli zooloski vrt kraj nje u trbuhu.. Vidili smo se danas
zivoblato12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 02:23   #10
Quote:
ali brine me to što ona spominje druge cure za mene..
Moguće je da provjerava, no mislim da raspitivanjem postavlja granice u vašem odnosu te da TRENUTNO nije zainteresirana za više od prijateljstva. Možda je u fazi prebolijevanja bivše veze i odvikavanja od bivšeg. Možda još nije sama sa sobom riješila što i s kim želi, ne možeš znati.

Nisi napisao koliko je prošlo otkad su prekinuli ni da li je to bila duža veza stoga ne znam što da ti savjetujem.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 02:26   #11
Quote:
zivoblato12 kaže: Pogledaj post
Ne zavlaci me, u to sam jedino siguran.. Mogu ja nju pitat kakva je situacija izmedu nje i frenda, al onda moze ispasti da nesto kalkuliram ili sta ja znam.. Nisam bio zaljubljen vwc 2 godine, hvata me neka "panika".. Ne mogu joj poslat poruku za dobro jutro ( ili mogu ali sam sonjo), ne mogu je pitat za ples u gradu jer ce svi gledat u cudu sta se desava.. A i koliko nju znam ona ni ne bi htjela da tako krenem.. Najbolja opcija mi je da budem direktan dok smo nasamo.. I evo izgubljen sam, ne znam dal da pricam s njom u sljedecih par dana ili da cekam.. A valentinovo se blizi.. I ja ga serem previse.. Kontrolirao sam se prije, danas me bas sastavilo.. Osjecam cijeli zooloski vrt kraj nje u trbuhu.. Vidili smo se danas
neš ju niš pitat u vezi bivšeg, to sad nije bitno

tribaš bit direktan nasamo, al pliz nemoj tempirat na valentinovo to je ljigavo
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 02:52   #12
Ma utovari ti njoj njega pa šta bude, tako sam ja napravio dva puta i zamisli izgubio sam jednog frenda, znači šanse su ti 50:50, ovaj drugi je bio pijan al je izmrmljao nešto u stilu "bros before hoes" al neku čudnu hrvatsku verziju, a jebiga nemoš imat i ovce i novce al eto kad se hidraulika digne teško je ugasit traktor.
pennsylvanian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 04:00   #13
Quote:
pennsylvanians kaže: Pogledaj post
Ma utovari ti njoj njega pa šta bude, tako sam ja napravio dva puta i zamisli izgubio sam jednog frenda, znači šanse su ti 50:50, ovaj drugi je bio pijan al je izmrmljao nešto u stilu "bros before hoes" al neku čudnu hrvatsku verziju, a jebiga nemoš imat i ovce i novce al eto kad se hidraulika digne teško je ugasit traktor.


Hahah ovo je najbratskiji savjet

A ovisi naravno i od tog koliko si dobar s frendom..inače bih uvijek njih stavila na prvo mjesto ali ako ti i nije bog zna kakav frend, može i to utjecati.
Ipak, trebaš pripaziti..čak i da shvatiš da je obostrano sviđanje i ako ti da do znanja da bi bila s tobom, ne treba zanemariti činjenicu da ti je ipak bila s frendom- ne samo da bi to onda i tebi mogla uraditi nego bi bio u konstantnom strahu da će se između njih dvoje opet nešto roditi.
__________________
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind.

Nisam znala.
the aenema is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 04:55   #14
Quote:
zivoblato12 kaže: Pogledaj post
radi se o jednoj prijateljici.. bila je u vezi s frendom godinama, ali njih dvoje znam tek nekih 2 godine.. na nju stvarno nisam nikad gledao drugačije osim frendice, pogotovo jer sam ok s tim frendom..
Meštre, izgledne su opcije;

- lagano igranje igrica s njene strane gdje bi bocnula bivšu "ljubav" i ubacila mu najzajebaniju vrstu ljubomore u sustav;

- smatra te muškom prijateljicom s kojom može podijeliti i dodirnuti sva pitanja i odgovore koje, eto, ne može sa ženskom inačicom prijatelja;

- persona je koja vrlo 'ponizno' koristi blagodati širokog društva na prvenstveno svoje zadovoljstvo (u tom slučaju, ako imaš želudac i određenu vrstu karaktera, poslušaj kolegu Pensilvania i kupi utovar)


Bilo koja da je od ovih opcija, topla preporuka ti je da napraviš emotivnu bježaniju, jerbo može samo žešči pičvajz ispasti iz takvog koktela..


Ps. Uvijek mi žao da dobri dečki nastradaju..
U prolazu..




__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 08:01   #15
U svakom slucaju ovo je najgora sktuacija za tebe. Neces puno izgubiti ako joj priznas da ti se svidja jer najteze ti je provoditi vrijeme s nekim u koga si zaljubljen a on te dozivljava kao frenda.

Nekako ja uvijek mislim kad ti se netko svidja onda se to da prepoznati , cim se moras pitati onda ne vjerujem da tu ima nesto. Nema mi smisla upakirati svidjanje da osoba koju bi zelio zavesti to ne vidi ali kako ste vi frendovi i kako je ona bivsa cura od tvog prijatelja svasta je moguce.

Sve ti je bolje od ove situacije

Ajde javi nam kako je proslo, svi nesto pitaju nitko nista ne javi
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 08:10   #16
joj mislim oni kao znaju zabrijavati i dalje, no ti s necemu nadas kad ona tebe zove? Rebound ti nije pao na pamet? Malo je preindikativno da te ona drzi za moguci rebound, jer zapravo zeli napakostiti njemu u slucaju da se stvarno raspadnu, a tu je i pritisak tog veceg drustva iz kojeg mozda ne zeli ispasti... Ah te plemenske zajednice... Kako god - najebao si i run Forrest run.
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 08:50   #17
Slažem se s Bo. Malo je vjerovatno da ne bi već primjetio da ta cura trza na tebe. To što te pita za druge cure, komentira to koja je kakva za tebe...nekako vuče na to da te ona ne gleda kao potencijalnog partnera za sebe.

Na tvom mjestu još bih neko vrijeme promatrala situaciju, ali se istodobno ne bih mnogo nadala. I ne bih joj otvarala srce budući da za sad nemaš prevelike izglede.

S druge strane, ako osjećaš potrebu da moraš da to "istjeraš iz svog sistema" unatoč svemu, reci joj...Sudeći po onom što si napisao vjerovatno će te odbiti i reći da te gleda kao frenda. To bi vam moglo nekoliko dana napraviti "awkward" ozračje u društvu, ali hey...ako ćeš tako biti mirniji, učini to. Kad tad prašina će se slegnuti, ti ćeš, budući da ćeš znati na čemu si, mirno krenuti dalje.
Nunna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 09:13   #18
S partnerima i partnericama prijatelja, bez obzira ako su i bivši, se načelno ne petlja. To je pitanje pristojnosti i lojalnosti, prijateljstva. Opet, dakako da srce ne pita, a sudbina je veliki šaljivđija. Ali jedno budi siguran, prijateljstvo ne bi opstalo! Iz više razloga.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 14:02   #19
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Problem je taj ako se i spetljas sa frendovom bivsom curom, a frend prihvati takvu novu situaciju, onda uvijek postoji mogucnost da ce biti trzavice izmedu prijatelja i te cure s kojom bi bio, a tu nema kruha.

A ako te prijatelj ostavi jer nju nemre gledati sa drugim muskarcem (frendom) plus danas sutra prekines snjome vezu onda ces u tom slucaju izgubiti i prijatelja i curu !
Vjeruj mi cura nije toliko vrijedna, ima ih previse na bacanje da bi bas morao zeznuti citavu stvar.
Jednostavno sada prekini stom curom i trazi drugu. Ne kaze se bezveze da se ne motas sa frendovom bivsom curom jer tu nema kruha zbog trzavice.
To ti onda nije frend ako ga izgubiš šta te boli racku ima ih još, cura je vrijedna ako ti se počela sviđat testiraj je malo, pogledaj govor tijela. A to oće frend bit ljubomoran to zajebi, on je prekinia nema šta on više tu tražit i bit ljubomoran. Probaj!
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 14:09   #20
Quote:
zivoblato12 kaže: Pogledaj post
najgore mi je ovo neko "iščekivanje" i što ne znam na čem sam.. potpuno sam svjestan i da mogu sjebat odnos s frendom.. najsretniji bi bio kad ona nikad ne bi saznala za moje osjećaje, da se njih dvoje pomire sutra i žive sretno do kraja života pa da ja mogu mirno nastavit sa svojim životom... imate li neki savjet?
Imam.
Grow a pair.
Divljačina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger