Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2015., 15:13   #61
Gabrić opet kupuje pobjedu u Piramidi?
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 20:12   #62
kako se jedan mladi psihijatar,
u 21. stoljeću,
može zalagati za odvojene škole za djevojčice ?

to nema veze s intelektom
i strukom
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:34   #63
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
kako se jedan mladi psihijatar,
u 21. stoljeću,
može zalagati za odvojene škole za djevojčice ?

to nema veze s intelektom
i strukom
Molim?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:27   #64
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
kako se jedan mladi psihijatar,
u 21. stoljeću,
može zalagati za odvojene škole za djevojčice ?

to nema veze s intelektom
i strukom
Ne zalaže se da svi idu u odvojene škole, samo oni čiji roditelji tako odaberu i mogu si priuštiti plaćanje takve škole.
Molim ne izvrtati činjenice!
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 07:26   #65
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
kako se jedan mladi psihijatar,
u 21. stoljeću,
može zalagati za odvojene škole za djevojčice ?

to nema veze s intelektom
i strukom

On se zalaze za izbor oko tog pitanja koliko sam ja shvatio.

Skepsa da, ali fokusiranje na izmisljenu negativnost ??
__________________
Javnost ne zna da je MOST u 6 resora koje je preuzeo doveo po 3-4 osobe. A ispod je sustav iskadroviran u vrijeme HDZ i SDP vlada. Oni samo probude svoje unutarnje spavače i odmah krenu u akcije. Most nema nikog prethodno kadroviranog, osobe s etiketom MOST-a bore se unutar tromih i promjenama nesklonih struktura , dok naivna javnost nasjeda na spinove da MOST nešto koči. A ti se ljudi bore kao vojnici.
midgetninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 08:23   #66
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
... samo oni čiji roditelji tako odaberu i mogu si priuštiti plaćanje takve škole.
Molim ne izvrtati činjenice!


nije šija,
već vrat !

kao psihijatar,
odvajanje spolova
- ne bi trebao podržavati.


dovoljno je spolne nejednakosti i danas,
a kamo li još s time.

očito je duboko religiozan
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:40   #67
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post


nije šija,
već vrat !

kao psihijatar,
odvajanje spolova
- ne bi trebao podržavati.


dovoljno je spolne nejednakosti i danas,
a kamo li još s time.

očito je duboko religiozan
Nije sija nego nevidljiva treca ruka raste iz koljena
__________________
Javnost ne zna da je MOST u 6 resora koje je preuzeo doveo po 3-4 osobe. A ispod je sustav iskadroviran u vrijeme HDZ i SDP vlada. Oni samo probude svoje unutarnje spavače i odmah krenu u akcije. Most nema nikog prethodno kadroviranog, osobe s etiketom MOST-a bore se unutar tromih i promjenama nesklonih struktura , dok naivna javnost nasjeda na spinove da MOST nešto koči. A ti se ljudi bore kao vojnici.
midgetninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 15:47   #68
Most je HDZ-ov projekt a Živi zid je SDP-ov


http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ju/805655.aspx
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 10:21   #69
Drago mi je da je Božo Petrov ušao na listu TOP10 najpozitivnijih političara, pa makar i na to deseto mjesto s malim postotkom. Očekujem da će sad pomalo prema gore.
Crori_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 10:34   #70
Quote:
innuit kaže: Pogledaj post
tako da...malo realnosti, kolega, ta anketa je objektivna kao i sinoćnja sms-televizijska
Ja samo pitam, jer živim u Zagrebu i ne znam tko je tko u Dubrovniku.

Quote:
Anketu objavljenu u Večernjem naručila je NL Mara Kristića
Jesi li siguran? U VL ništa ne piše. Nedostaje i drugi važan podatak: tko je proveo anketu?

Quote:
Subotnje ankete hnsa (ipsos) i hdza (2k1 mediji) daju manju prednost kristiću, no još uvijek vodi.
Može poveznica, gdje je to bilo objavljeno?

Vidjet ćemo večeras kako će završiti!
__________________
User:
Đe si ba, šta ima?
ChatGPT:
Dobro sam, hvala na pitanju! Kao AI, nemam roditelje poput ljudi, pa nemam "ba". Kako mogu pomoći?
Zoran Oštrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 10:40   #71
Hm, ako je stvarno izjavio nekakvu podršku ideji o spolnoj segregaciji u školstvu, pa makar kao mogućnost za one koji to žele, to bi ukazivalo na snažno konzervativan pristup kulturološkim pitanjima.

U "Piramidi" je na pitanje o šatorašima pleo kako su to "dragovoljci" (nisu svi, naravno, ni oni sebe tako ne zovu) i kako je on za rješavanje sporova dogovorom - što je OK, ali u ovom slučaju, treba jasno reći tko ne želi dogovor (glasna manjina "Branitelja", s velikim "B", koji su od svojeg sudjelovanja u ratu prije 20 godina napravili profesiju i/ili smisao života), nego ucjenjuje i misli da može diktirati svoje posebne interese svima drugima.

Nemam ništa protiv da je Petrov bliži konzervativnoj strani, ali trebao bi biti umjeren i tolerantan, kao i dosljedan.
__________________
User:
Đe si ba, šta ima?
ChatGPT:
Dobro sam, hvala na pitanju! Kao AI, nemam roditelje poput ljudi, pa nemam "ba". Kako mogu pomoći?
Zoran Oštrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 15:24   #72
Napadi su krenuli , a naši ljudi kakvi jesu vrlo lako nasjedaju na bilo kakve laži i provale novinara kako bi diskreditirali ono malo poštenih ljudi što imamo u našoj politici...Pošto im ne mogu naći nikakve mrlje što se krađe tiče onda ih napadaju na neka potpuno nebitna pitanja gdje pojedine riječi izvlađe iz konteksta sa jednim jako upečatljivim naslovom koji najčešće ljudi pročitaju jer im se ne da čitati cijeli tekst , ali naravno nasjedaju na laži.Nije ni čudo što nam u saboru glasaju ljudi protiv kojih je podignuta optužnica za kriminal , a neki su i osuđeni te odslužili svoje .Za takve se uvijek nađe glas kod našeg naroda , nije ni čudo što smo stalno bili pod tuđom čizmom kada smo imali takve političare koji bi nas prodali taj čas , dok svi oni naši slavni poštenipolitičari su uvijek bili u po hrvatski narod naježim vremenima gdje nismo mogli samostalno donositi bilo kakve zakone.Sretno gospodine Petrov napadi su krenuli , nadam se da ćete se proširiti i na ostale županije i naći pametne ljudi koji će napokon nešto napraviti za ovu našu zemlju!
arizin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:27   #73
@inuit: spomenuo si neku "anketu hns-a" - imaš li poveznicu na to? Komentirao sam dvije ponate mi ankete u tipicu o Izvanrednim lokalnim izborima.

@arizin: Imaš li poveznicu na točne Petrovljeve riječi? Meni je on načelno jako simpatičan i ne bih nasjedao na bilo što. Što je točno rekao o odvojenim razredima za dječake i djevojčice? Lamentacije o politici u doba austrougarske me ne zanimaju. Glede "Piramide", pažljivo sam preslušao što je rakao, i zasmetao mi je taj apstraktni moralizam kad je pitan o šatorašima - načelno "za dijalog", ali ovdje je problem da šatoraši odbijaju dijalog, nastupajući ultimativno i agresivno.
__________________
User:
Đe si ba, šta ima?
ChatGPT:
Dobro sam, hvala na pitanju! Kao AI, nemam roditelje poput ljudi, pa nemam "ba". Kako mogu pomoći?
Zoran Oštrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:33   #74
Quote:
Zoran Oštrić kaže: Pogledaj post
Hm, ako je stvarno izjavio nekakvu podršku ideji o spolnoj segregaciji u školstvu, pa makar kao mogućnost za one koji to žele, to bi ukazivalo na snažno konzervativan pristup kulturološkim pitanjima.
što je snažno konzervativno u omogućavanju onima koji to žele da si plate školu kakvu žele??

već ti postoje neke škole u vlasništvu vjerskih institucija koje su spolno segregirane.

upravo je liberalno dopustit takvu mogućnost, a ne PRISILJAVAT ljude na nešto što ne žele.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:35   #75
Quote:
Zoran Oštrić kaže: Pogledaj post
...
Imaš li oveznicu na točne Pettrovljeve riječi? Meni je on načelno jako simpatičan i ne bih nasjedao na bilo što. Što je točno rekao o odvojenim razredima za dječake i djevojčice? Lamentacije o politici u doba austrougarske me ne zanimaju.
...
u zadnjoj "piramidi",
bilo pitanje o otvaranju jedne privatne škole samo za djevojčice.
za početak,
valjda samo jedne.

petrovu sve privatno ok !
zaboravlja svoju struku.

jaki kršćanski odgoj valjda
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 13:28   #76
Najavljeno je danas gostovanje Petrova na HRT u n2 !

U sat vremena ima dovoljno vremena da javnosti iznese svoje viđenje kako iz provalije u koju nas 25 godina vode HDZ i SDP sa svojim satelitima !
Đuro Japaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 13:37   #77
Quote:
Đuro Japaric kaže: Pogledaj post
Najavljeno je danas gostovanje Petrova na HRT u n2 !

U sat vremena ima dovoljno vremena da javnosti iznese svoje viđenje kako iz provalije u koju nas 25 godina vode HDZ i SDP sa svojim satelitima !
Rjesenje koje oni nisu u 25 godina iznijeli
__________________
Javnost ne zna da je MOST u 6 resora koje je preuzeo doveo po 3-4 osobe. A ispod je sustav iskadroviran u vrijeme HDZ i SDP vlada. Oni samo probude svoje unutarnje spavače i odmah krenu u akcije. Most nema nikog prethodno kadroviranog, osobe s etiketom MOST-a bore se unutar tromih i promjenama nesklonih struktura , dok naivna javnost nasjeda na spinove da MOST nešto koči. A ti se ljudi bore kao vojnici.
midgetninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 14:52   #78
Previše populizma za moj ukus. Za ukradenu kunu uzeo bi dvije. I tak...
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 14:54   #79
Osoba u čiji rad bi se mnogi političari i gospodarstvenici trebali ugledati.
__________________
-------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=MVlMSBeVPs8
Kolli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 14:54   #80
Ma poceo je lupati populisticki, prije godinu-dvije je manje sirio populizam.
JustOnPaper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.