Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 10:58   #41
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
A otkud ti znaš da se ništa nije dogodilo?

Ako naprimjer rodi se messija (ili sotonino djete), što misliš da će to biti u medijama?
Vjerojatniji događaj je onaj mothership ili Godzilla. Mislila si vjerojatno na Mesiju, ne na Messija? Mali je već rođen i igra super.


Ne, ali po najavi sam očekivao realni, zabilježeni događaj. Nešto što će utjecati na život šire populacije. U današnje doba, kad se na netu mogu naći vijesti o rođenju malog Xija u Shangzhou, jedan toliko "bitan događaj" ne bi prošao nezamijećen.

Za ovo tvoje..mislim, možeš vjerovati što god želiš, ali je u rangu "rodila se 6. reinkarnacija J.B.Tita".
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:48   #42
Rituali su se izvodili.

Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Upravo to sam ja htio isto pitati..

Očito je očekivao da se kratko nakon pomrčine pojavi Godzilla ili nekakav alien mothership na nebu

Ovdje je riječ o ritualima koji se izvode u točno određenim uvjetima. Sama činjenica da misliš kako se trebalo nešto iznenada materijalizirati dokazuje da uopće ne razumiješ okultizam a prema tome niti ovu temu, nemoj se uvrijediti
Čovjek se zeznuo jer je tema prvotno bila otvorena na ppdf-u "Na rubu znanosti".
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:06   #43
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Rituali su se izvodili.



Čovjek se zeznuo jer je tema prvotno bila otvorena na ppdf-u "Na rubu znanosti".
Zapravo istina
Razumljivo da je onda tako reagirao, oprosti Monty
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.