Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 23:12   #81
Tražim partnericu za individualne satove kizombe po mogućnosti i bachate u Zagrebu,
hgtr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2016., 19:12   #82

Traži se plesna partnerica za 1-2 puta tjedno plesanje u Zagrebu ...

Plesno predznanje nije potrebno, samo volja, smisao za ples i ljubav spram plesu

__________________
"... ěvery dream begins by taking one step ..."
The Poet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 10:38   #83
Tražim partnericu za ples, preferiram discofox i rock&roll. Prije dvije godine sam išao na tečaj a od onda nisam baš plesao pa bih se sad volio pisjetiti. Mogu mi se javit sve cure iz Zg i okolice, imam 23god i visok sam 182cm
__________________
Volim život i život voli mene :)
MrFlyTalent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 09:37   #84
traži se PARTNERICA za ARGENTINSKI TANGO!

ZG, visok 177, 80-85 kg, početnik, 33 god. (nevažne god. partnerice)
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 18:43   #85
Argentinski tango

Lijep pozdrav, plešem nešto kraće od pola godine i željela bih usavršiti ovaj ples. No, na milongama ne uspijem otplesati koliko bih htjela zbog manjka muškaraca.

Stoga sam u potrazi za plesnim partnerom iz Rijeke, po mogućnosti da je viši od 185 cm, može i početnik koji je željan učenja plesa.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:29   #86
Pozz,
iz Zagreba sam te trazim plesnog partnera. Imam iskustva u plesu vec dulje vremena, no sve na amaterskoj razini. Plesala sam uglavnom sa tatom na svadbama te godinu dana pohadala tecaj plesanja.
Zanimaju me standardni i latino plesovi te sam otvorena za sve nove koje jos eventualno ne znam. Brzo ucim te imam ritma u nogama
Info: 172cm, 22god
TechnoStargazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2019., 21:24   #87
Pozdrav!
Rekreativac u društvenim plesovima, 26 god, 180 cm, trenutno rekreativni, planirano sportski, traži plesnu partnericu (24-26 god, oko 170 cm) za vježbu, učenje/podučavanje i usavršavanje plesnih figura svih društvenih plesova, Zagreb i okolica, odgovaraju sve lokacije, mobilan!
ex machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2019., 08:26   #88
Tražim plesnog partnera u Zagrebu ili Karlovcu, u Zagrebu mi najviše odgovara subotom. Plešem čisto rekreativno za svoj gušt, nemam u planu neke ozbiljnije ili sportske varijante.

Početnik sam u salsi i bachati, pred dosta godina sam išla na i tečaj društvenih plesova ali to je trajalo samo par mjeseci jer se grupa raspala. Zapravo više volim društvene nego latino plesove i muziku, ali u ovoj sezoni sam samo latino tečaj našla u terminima koji mi odgovaraju. U svakom slučaju planiram i društvene čim se pruži prilika.

Imam 42 godine, 158 cm, 52 kg. Po prirodi sam više introvertirani i ozbiljniji tip, volim psihologiju, prirodu i knjige, što napominjem jer znam da ima ljudi kojima to ne paše iz kojeg god razloga.

Slobodno se javite i kad ovaj oglas više ne bude najnoviji, nikad se ne zna
ja-koja-jesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2019., 11:51   #89
Tražim plesnu partnericu za plesnjak u Zagrebu (petak navečer).
Početnik sam te trenutno znam par plesova: engleski i bečki valcer, disco fox, foxtrot, cha cha cha, salsa LA style, boogie woogie. Uz odlazak na tečaj ipak bih htio imati i malo real life plesne prakse

27 god, 184 cm - samo tražim od partnerice brze noge te da nije šutljiv tip (jer ne mogu baš odraditi 10 pjesama zaredom te bih poželio s nekim razmijenit riječ-dvije dok se oporavljam ).
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.