Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2018., 18:20   #1
Ljubav iz proslosti jos aktualna

Dakle ovako
Pred par mjeseci bio sam s frendovima vani i upoznali par cura. Posto sam ja vrsta ljudi koja je opustena pred curama poceo sam razgovarati s jednom koja mi se ubrzo svidjela. Pricali smo tak cijelu noc i vidjeli da imamo puno zajednickog. Osli smo u setnju (cijela grupa nas) ali smo ipak nas dvoje bili ispred ostalih. Na kraju veceri smo se rastali uz dugi zagrljaj. Nakon tog smo neko vrijeme se culi prek facebooka i to je to. Nekako se sve raspalo i mi koji smo upoznali te cure smo se prestali jednostavno druzit s njima (ne znam zasto).
I sad nakon par mjeseci sam skuzio da mi to sve i ona sama fali i zelio bih se vidjeti s njom i izac van s njom.
Ali sad ne znam jel ima decka jel jos zainteresirana da me vidi i tak to. Znam da si je jedan moj frend jako dobar s njom. Jel ima ko kakav savjet kako se ponovo zblizit s njom i izac van s njom?
Arnol is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 21:03   #2
Pošalješ joj poruku i pitaš je jesi za piće u subotu u 8. Ako ti kaže da ne može zbog bilo čega znači da ne želi ništa s tobom.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 23:44   #3
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Pošalješ joj poruku i pitaš je jesi za piće u subotu u 8. Ako ti kaže da ne može zbog bilo čega znači da ne želi ništa s tobom.
Hm da palo je i meni to na pamet ali bas da nakon pol godine se samo tako odjednom javim mi nije bas lagodno
Plus toga ja nism vrst osoba koje bare nekog preko facebooka i takvih mreza jer im ne vjerujem i imam osjecaj da bi jednom mogla nekom pokazat da sam joj se javio i mogao biti ismijan il kaj vec
Zato se i osjecam da mi je teze jer ju zelim uzivo sresti nekako i onda pozvati van
Arnol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:13   #4
Quote:
Arnol kaže: Pogledaj post
Hm da palo je i meni to na pamet ali bas da nakon pol godine se samo tako odjednom javim mi nije bas lagodno
Plus toga ja nism vrst osoba koje bare nekog preko facebooka i takvih mreza jer im ne vjerujem i imam osjecaj da bi jednom mogla nekom pokazat da sam joj se javio i mogao biti ismijan il kaj vec
Zato se i osjecam da mi je teze jer ju zelim uzivo sresti nekako i onda pozvati van
Normalno da nije lagodno, ali ako pristane dobio si što si htio. Ako će te neko ismijavati jer si nekog pozvao na kavu što ti to govori o osobi koja te ismijava?
Samo učini što želiš i to ti je to, jer ako ćeš previše razmišljati ništa od toga.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:48   #5
Pošto sam cura, savjetujem da joj se javiš. Možda će ona poslati svojoj bff-ovki screenshot što si joj poslao, ali napravit će zato jer možda ne zna što da učini ili što da ti kaže. Budi hrabar i samo naprijed!
Lelbigy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 03:04   #6
Quote:
Arnol kaže: Pogledaj post
Dakle ovako
Pred par mjeseci bio sam s frendovima vani i upoznali par cura. Posto sam ja vrsta ljudi koja je opustena pred curama poceo sam razgovarati s jednom koja mi se ubrzo svidjela. Pricali smo tak cijelu noc i vidjeli da imamo puno zajednickog. Osli smo u setnju (cijela grupa nas) ali smo ipak nas dvoje bili ispred ostalih. Na kraju veceri smo se rastali uz dugi zagrljaj. Nakon tog smo neko vrijeme se culi prek facebooka i to je to. Nekako se sve raspalo i mi koji smo upoznali te cure smo se prestali jednostavno druzit s njima (ne znam zasto).
I sad nakon par mjeseci sam skuzio da mi to sve i ona sama fali i zelio bih se vidjeti s njom i izac van s njom.
Ali sad ne znam jel ima decka jel jos zainteresirana da me vidi i tak to. Znam da si je jedan moj frend jako dobar s njom. Jel ima ko kakav savjet kako se ponovo zblizit s njom i izac van s njom?
"Hej, prošlo je nekoliko mjeseci, a ti mi se još uvijek vrtiš po glavi. Sigurno postoji razlog za to. Možemo li se opet vidjeti?" I boom, back in the game!
GirlFashionGuru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.