Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Foto natječaji

Pogledaj rezultate ankete: Koja je dobra?
WENZE 3 10.00%
..Angie.. 1 0 0%
..Angie.. 2 0 0%
Ikstomi 1 0 0%
Ikstomi 2 0 0%
Ikstomi 3 0 0%
Mrki Vk 1 0 0%
Mrki Vk 2 0 0%
Mrki Vk 3 0 0%
Enky 1 0 0%
Enky 2 0 0%
Enky 3 0 0%
Viky15 1 0 0%
Viky15 2 0 0%
Viky15 3 0 0%
J@ 0 0%
Broj jedan 1 0 0%
Broj jedan 2 0 0%
Broj jedan 3 1 3.33%
Procesor 1 1 3.33%
Procesor 2 0 0%
Procesor 3 0 0%
Poznanik 1 0 0%
Poznanik 2 0 0%
Poznanik 3 0 0%
Ipanema 1 2 6.67%
Ipanema 2 0 0%
Ipanema 3 0 0%
Spoki 007 1 0 0%
Spoki 007 2 0 0%
Spoki 007 3 0 0%
Foka 1 0 0%
Foka 2 1 3.33%
Foka 3 0 0%
Mljac1 1 1 3.33%
Mljac1 2 0 0%
Mljac1 3 0 0%
Dile 1 0 0%
Dile 2 0 0%
Dile 3 2 6.67%
Crni Djuro 1 0 0%
Crni Djuro 2 0 0%
Crni Djuro 3 0 0%
Hrvoje fila 1 0 0%
Hrvoje fila 2 0 0%
Hrvoje fila 3 0 0%
Kreso01 1 0 0%
Kreso01 2 0 0%
Kreso01 3 0 0%
Pharmacist's Daughter 1 2 6.67%
Pharmacist's Daughter 2 4 13.33%
Pharmacist's Daughter 3 0 0%
Smithee 1 0 0%
Smithee 2 0 0%
Smithee 3 1 3.33%
Francesca 0 0%
Faute 2 6.67%
Lidac 1 0 0%
Lidac 2 0 0%
Lidac 3 0 0%
Zodiac 1 0 0%
Zodiac 2 0 0%
Zodiac 3 0 0%
Tupko Glupkovic 1 0 0%
Tupko Glupkovic 2 0 0%
Tupko Glupkovic 3 0 0%
OPTi Mystic 1 5 16.67%
OPTi Mystic 2 0 0%
OPTi Mystic 3 5 16.67%
Seba OS 0 0%
Glasovatelji: 30. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2009., 20:42   #21


Beskrajnost Foruma.hr

Objašnjenje:

Beskrajnost foruma u bilo kojem gledištu (teme, ljudi, narodnost ... )



Forum.hr nas izvodi na pravi put

Objašnjenje:

Forum.hr nas izvodi na pravi put kada i ako zalutamo s nekim problemom i sl.



Snaga (temelj) Foruma.hr

Objašnjenje:

Snagu Foruma.hr su prvenstveno članovi koji čine temelj što je na slici prikazano kao čvrsta stijena u moru drugih foruma (konkurencije). Nadam se da će takav jak i čvrst ostati i dalje !
Procesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 21:34   #22
Ma dajte nemojte zajebavat.
miracidij u mom srcu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 22:03   #23
Bez zajebancije
Procesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 23:14   #24
U proteklih godinu dana koliko se intezivno družim sa raznim profilima ljudi na Forum.hr-u popriličan broj njih sam upoznao i "u živo". Tako sam stekao određeni krug prijatelja sa kojima često provodim svoje slobodno vrijeme!! Isto tako neke smjerove svojih hoby-a sam stekao skupljajući znanja i iskustva forumaša,tako je Fotografija prvi podforum koji sam počeo pratiti i sudjelovati u njemu iz kojega razloga sam i kupio nešto bolji fotić od idiota, koristim se kompaktom,također sam shodno tome otišao na tečaj fotografije u Fotoklub Zagreb. Znam da se to sve baš i ne primjeti iz mojih "radova" ali moj problem je što nemam dovoljno vremena da svu teoriju koju sam čuo pretočim u praksu tj. da sve sjedne "u glavi" pa bih bez obzira na skroman fotić mogao i malo bolji sudionik natječaja postati mada i ovako ja ću "izlagati" jer mora biti neke ravnoteže, ne mogu svi biti super!!

Uz fotografiju volim različite rekreativne sportove između ostaloga uz druženje sa forumašima privukao me brdski biciklizam pa da kažem kako sam u posljednjih 6 vikenda 5 puta bio na brdu i to sve sa 5-6 forumaša sa kojima se "navukoh" na to!!

Evo jedne progodne fotke od jučer sa kišovitoga Sljemena


i naš vozni park!!


a prošli vikend moja draga prijateljica koju upoznah na Forum.hr-u je slavila rođendan (ne smijem reći koji)
te sam za nju izradio prigodan buketić!!
__________________
:-)(-:
poznanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 00:31   #25
Forumasica s kojom sam cimerovala ove godine na Fotosofiji:





Poklon za petogodisnjicu necega od nekoga sa Foruma:





Kopenhagen - grad koji vjerojatno ne bih nikad vidjela, da jedna forumasica nije bila toliko divna i nesebicna.

__________________
Ptičica! :)

Zadnje uređivanje Ipanema : 20.07.2009. at 00:43.
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 14:21   #26
ekipa ide uhvatiti par dobrih fotki za natjecaj,samo jos da namjeste focus i ekspoziciju...


a do sada je radilo sve za pet grrrrrrrr.....


dalekovidnica zatvorenih ociju....

Zadnje uređivanje spoki007 : 20.07.2009. at 14:27.
spoki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 17:23   #27
Quote:
Bellwether kaže: Pogledaj post
omogućili potpuno neambicioznim i neaktivnima da se pohvale s onim što oni misle da je vrijedno pokazati.
ovo sam ja.

evo:

1.



.


2.



.


3.



.

.

.

prva je fotka posvećena umirovljenom oktopodu <3, kojeg sam upoznala preko foruma, a koji mi je poklonio šnenoklu s desne i knjigu s lijeve strane (među ostalim). zaslužan je tako i za spoznaju da sam *vrlo* alergična na mačke.

druga se nadovezuje na citat bellwether i tipična je za moj fotografski ''rad''. naime, mislim da sam jedina redovita posjetiteljica ovog podforuma koja se fotografijom vjerojatno ne bi bavila da nema foruma, tj. foto natječaja. razlog je tomu, više puta istaknut, što nemam fotić. a sviđa mi se sudjelovati. i onda pribjegnem picasi, gdje od više nekvalitetnih mobitelskih fotki slažem jednu koja te nekvalitete treba pretvoriti u kvalitetu. (i prva fotka spada u tu kategoriju)

u trećoj je aluzija na forum doslovna, a primjer je za situacije kad se dokopam vrhunca foto opreme, tatinog canona digital ixus 40 (4 mega pixela), pa poziram.
__________________
Golden lads and girls all must,
As chimney-sweepers, come to dust.

Zadnje uređivanje foka : 20.07.2009. at 18:46.
foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 00:47   #28
Na forum.hr-u sam pronašao sebe, ...





... a našao sam i prijatelje...





... koji su uvijek spremni pomoći.

mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 00:52   #29
moja priča, na forumu vezana (skoro) isključivo za fotografiju. pa onda

fotograf na Forum.zd, iako je zbog Carrerasovog tenora sve u skelama, pa se Forum ne vidi dobro


sva moja dosadašnja natjecanja na okupu


i neuspjeli pokušaj modne fotografije posvećen najdražoj moderatorici kojoj volim prkositi (prijateljski, of course )
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 01:01   #30
dile, zadnja
__________________
Golden lads and girls all must,
As chimney-sweepers, come to dust.
foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 01:04   #31
I meni je zadnja genijalna
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 04:10   #32
dile ga je uzo
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 13:24   #33
Ajme, Dile.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 13:32   #34
dile care
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 15:16   #35


Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Ajme, Dile.
stalno strepim da se ne naljutiš
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 20:56   #36
Crno i bijelo:



...sa ovom fotkom sam počeo sudjelovati na ovom forumu...ideja je bila da postavljam fotke i čitam komentare, al unutar par dana se zalomio prvi flamewar oko veličine senzora i dalje je sve ošlo po nekom sasvim drugom planu

Pablo&Noelia:



...nedugo nakon što sam forum-svijetu otkrio istine o fizici senzora () i natjerao ih u skrivanje po drugim pdfovima, otkrila se i prava istina o meni (da sam poludjeli tangeros, iliti pripadnik tamnog polusvjeta plesača argentinskog tanga - ima nas u svakom većem svjetskom gradu, al shhhh! to je tajna ). Odonda na forumskom četu tlačim jubito klipovima tanga sve koji se daju tlačiti

Ja:



...nisam baš mislil da bum si otkrival fejs na internetu, al ak ovo nije prigodna prigoda, onda koja je?!
Snimljeno za vrijeme snježne oluje, kad sam se sklonio u mehaničarsku radionicu prijateljski nastrojenih kosovskih albanaca u američkoj bazi u Bagramu (Kapisa, Afghanistan).
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"

Zadnje uređivanje CrniDjuro : 21.07.2009. at 21:21.
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 21:38   #37
Tu sam radi druzenja i pametnih i dobrih ljudi pa cu istaknut troje (ima ih jos ali kazu do 3 slike pa...)
1. Osa - vidi kak lepi uspravni hod; odma se vidi tko je glavni mačak u gradu/sajmu


2. Surgeon - glavni forumski kirurg, fotomaratonac i fotosajmer


3. Mljac - ovo tu zdesna, covjek bi mislil da je gromada kamena

Zajebavam se (to ti ja zato kaj si me danas ujutro probudil taman kad sam sanjal neku akciju na Košljunu - do 3 ujutro su mi domaći tumačili povijest i legende). Sused za krčke foto-akcije - snimanje čehinja iz zasjede i švabica s tobogana.

Nadam se budućem druženju s forumašima i novim drugarstvima. Živi bili. Pozdrav s Krka.
__________________
"Čovjek cijeli svoj život raste, a najviše raste kada se svjesno odriče prestrogih kriterija u ocjenjivanju drugih ljudi."
hrvoje_fila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 21:40   #38
heh heh, pogled sa vidikovca na kojem je postavljena divovska kamena vilica
a onog frika koji je ispred fotosajma sliko neboder pred kafićem punih fotografa, tog se i ja sjećam..bil sam sa druge strane ulice i mislio si
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 21:48   #39
u mom slucaju forum je djelovao u dvostrukoj mjeri.... prvo, od mene je napravio ovisnikom o slikanju, aparatima, tehnici .... svemu tome... no, fora je u tome da je i jos jedna osoba povucena, moja ljepsa polovica! ovako bi isla ta mala era: forum - ja - ona .... pa pogledajmo kako to radi ona, a kako ja





kreso01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 01:11   #40
mislila sam da necu uspjet nac 3 slike. onda sam jedva nasla 3. na kraju sam izvukla jos sjecanja iz naftalina i jos bi se slika naslo heheh.
svaka ima po dve posvete. i to je malo za sve uspomene...

lurkanje. opcenito po forumu. citanje tudjih postova. profila. rasprava. reakcija. posveceno topicu na kojem imam dosta postova , na kojem lurkamo jedan drugome u zivot i intimu. citamo rijeci za koje nema hrabrosti da bi bile izrecene nekome u lice. lurkamo i cesto se pronalazimo u njima. lurkamo poskrivecki nadajuci se da cemo prestat piskarat tamo i uhvatit tu hrabrost koja nam bjezi



forum kao kafic. omiljeni. u kojem se pije prva jutarnja kava. a vikendom se provodi noci uz pivo. kafic u kojem je uvijek mjesta. cak i kad sjedis sam netko ce doc i pravit ti drustvo. kafic u kojem ima najrazlicitijih ljudi, lokalni pijanci i perverznjaci , dobre dusice, kokice, macho tipovi, umjetnici, znanstvenici, filozofi...
ugodno mjesto gdje je osjecaj kao kod kuce.
posveceno pdf-u fotografija. posebno ludjacima s chata



svijet oko nas. i njegova tema sa slikama. tema koju sam krcala fotkama. omiljena tematika. priroda. mislim da se na toj temi moze najlakse primjetiti promjena u fotkanju. napredak (valjda lol ).
posveceno osobi koja je mozda najzasluzenija za moju interesiranost vremenskim prilikama i pojavama.


malo veca za bolji pregled
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.