Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Foto natječaji

Pogledaj rezultate ankete: najbolju fotku ima...
Hondakepiran 9 23.68%
poznanik 0 0%
Kekec 1 2.63%
dile 1 2.63%
WENZE 7 18.42%
Gary-lee 0 0%
sailor 0 0%
Anton 2 5.26%
maks_hr 5 13.16%
..::veky::.. 0 0%
Broj jedan 0 0%
foto1957 0 0%
batana 0 0%
Clearwater 0 0%
Diagon Alley 6 15.79%
mrkvinho 0 0%
ds03 0 0%
plavonastrafte 1 2.63%
Lidač 0 0%
BackFlash 0 0%
rookie.os 0 0%
kreso01 6 15.79%
mamurni 0 0%
Glasovatelji: 38. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2010., 19:33   #41
nisam siguran dali je bila pa ako je maknite i stavite ovu drugu


[LINK NA SLIKU OBRISAN]
BackFlash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 22:00   #42
rookie.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 10:02   #43
nek se nadje
kreso01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 10:16   #44
Quote:
dile kaže: Pogledaj post
.... znakovi izričitih naredbi, znakovi obavijesti i znakovi obavijesti za vođenje prometa ....
2 znaka izričitih naredbi za vođenje željezničkog prometa, i čovjek, koji je ponekad i sam znak.

mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 18:05   #45
natječaj je gotov. PhD, možeš dati rezultate
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 19:17   #46
evo evo, radim na tome
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 20:24   #47
@ Hondakepiran
ti si mi totalna asocijacija na strobanje i ja bi bila rekla da si stavio miljun bliceva nakolo i palio svidjaju mi se boje i duza ekspozicija. cak mi je obrada nekako... gruba (?) al i to mi se svidja

@ poznanik
odlican znak bolja bi bila da je kadar malo vise lijevo. onda bi znak bio blize rubu i ostalo bi mjesta za prikaz ceste i njezine putanje

@ Kekec
weird mjesto za znak : D malo mi odvlaci pozornost ovaj otvoren prostor iza i mutnjikav prozor

@ dile
savrseno cisto, ostro, kontrast boja, pun kadar, uokviranje (bacam pojmove iz rukava)

@ WENZE
nemogu se odlucit dal mi je dobra ili ne. u jednom trenu mi fali taj dio znaka a u drugom mi se svidja rez. sick boje

@ Gary-lee
ovo je onak, snapshoot. da si bar mogao vise zumirat na znak pa da bude manje ometajucih elemenata na slici. al svidja mi se znak i pismo hehe

@ sailor
znak na tvoj nacin : D spaljeno nebo me ubija. zimzeleno bilje lijepa pozadina.

@ Anton
jednostavna i jako lijepa. divne boje, od plave do zelene i ova crvena kao kontrast. pogledala sam vecu i lagano mi je mutna. neznam dal je do obrade ili kod fotkanja

@ maks_hr
krasna mi. znak. boje. ova ptica/sokol/jastreb/lastavica hehe mi je savrseno sjela. kao da je dio putokaza.

@ ..::veky::..
wow zastrasujuce. pogotovo ovaj znak s prekrizenim covjekom hehe. malo mi je previse skuceno sve i djeluje kao nagurano. + znak mi djeluje kao da je naljepljen (vjerovatno radi te skucenosti). sta's ti radio tamo kad se nesmije,ha?

@ Broj jedan
ovo me bas iznenadilo nisam se sjetila znakova koji "leze" na cesti. odlicna mi ovako izokrenuta. da su bar jos tamo neke noge koje cekaju za prelazak

@ foto1957
vidim hrpu znakova na slici pa kud bas ovaj lol, ne svidja mi se kadar. sipke, pocetak ograde. previse je elemenata. ja mislim da se moglo bolje : )

@ batana
ovo je vjerovatno znak za plicak dodatno ukrasen svidja mi se njegova nakosenost u odnosu na horizont i boje jace od pozadine.

@ Clearwater
lijepo ovo. jednostavno. nije centrirano. linije me dodatno fasciniraju. samo me fakat ubija ovo plavo nebo, rofl, i nikako mi ne pase uz zelenu : D mozda se moglo u cb ili neku drugu obradu.

@ Diagon Alley
finaaaa svidjam svjetlece zvjezdice al ova sredisnja mi odvec vuce pozornost.

@ mrkvinho
centralna pozicija i granje koje strsi okolo - nebi islo ovdje :/ trebalo se vise pribliziti znaku. al u svakom slucaju fora uoceno ; )

@ ds03
ovo ce zvucat weird al mene zgrada opako asocira na bus rofl (mozda i tebe pa su ju zato stavio). vidla sam prije i nakon obrade i svidja mi se obavljen posao. steta suma : (

@ plavonastrafte
boje <3 linije <3 steta zice na nebu i ovog crnog prefarbanog preko znaka

@ Lidač : )
finjak. dva trokuta hehhe. svidja mi se al bi makla bar ovo gornje uze/zicu (?) malo mi narusava geometriju

@ BackFlash
neznam dal je bila ili ne, cak mi se cini poznata al bo. uglavnom, visi i pre tamna je. a druga mi je isto pre tamna i znak mi ne dolazi do izrazaja a nebo je fascinantno i odlicno. i nizovi ulicnih lampa. moze mozda veca na uvid?

@ rookie.os
ovo mi je pre pre pre zakon heheh al steta da je mutna. slikano kroz staklo,a? ja bi ovo pokusavala hvatati iz zablje perspektive odmaknuta od znaka tako da uhvatim njega i cestu. kao da zaba gleda. jaoooo : D da mi je takav znak negdje blizu bar

@ kreso01
ovo je negdje prema kaliforniji? : D lijepa obrada, odlicna atmosfera

@ mamurni
zas nisi cekao da barba prohoda jos malo? grrr ovako mi je sve natrpano na toj strani, a onak bi bio gotovo niz. znak znak covjekznak. al mi se svidja ideja : )

okej, to bi bilo to. smatram da su svi pogodili temu i hvala na sudjelovanju. posebne pohvale ovaj put idu onima koji su nasli najcudnije znakove hehehe pogotovo zabi :cereeek:

3. mjesto - Hondakepiran


2. mjesto - Anton


1. mjesto - maks_hr
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 21:04   #48
čestitke pobjednicima, maks_hr može zadati novu temu
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 21:54   #49
čestitke pobjednicima, a vrijeme je da moderatori dodaju novo pravilo - što se dešava ako je pobjednik baniran? Javlja temu na PŽK? Temu bira drugoplasirani?...
Mislim da je pravo vrijeme za to jer je drugoplasirani na ovom natječaju trenutno baniran...
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 23:03   #50
istina. primijetio sam to. ali mislim da ne treba komplicirati. primjenjuje se pravilo da temu bira drugoplasirani. s tim što se može ubrzati i odmah prijeći na plan b.
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 23:18   #51
hvala hvala za treće
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 07:38   #52
Čestitke pobednicima, to bi, otprilike, bio i moj izbor, a maks svakako.
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 08:32   #53
Cestitke!
Diagon Alley is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 13:47   #54
Quote:
Pharmacist's Daughter kaže: Pogledaj post

@ ..::veky::..
wow zastrasujuce. pogotovo ovaj znak s prekrizenim covjekom hehe. malo mi je previse skuceno sve i djeluje kao nagurano. + znak mi djeluje kao da je naljepljen (vjerovatno radi te skucenosti). sta's ti radio tamo kad se nesmije,ha?
Garanitam ti da znak nije uvaljen naknadno jer je ovo bila veća slika pa je kropana na ovo. Slikano je negdje na staroj cesti D1 zagreb-split kada sam se vraća iz zg doma
..::veky::.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 19:14   #55
Zahvaljujem PD; zahvala i svim ostalima, drago mi da Vam se fotka sviđa !
Nova tema stiže !
maks_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 19:16   #56
Maks čestitam
baš te krenulo
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 19:56   #57
da, nazalost slikano je iz auta pa je mutna....
cestitke pobjednicima ali bilo je odlicnih fotki.....
rookie.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 19:24   #58
Hvala na drugom mjestu i čestitke pobjedniku i trećem mjestu!
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 11:21   #59
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Maks čestitam
baš te krenulo
A kaj ću...nije bilo namjerno
maks_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 15:15   #60
PD, nisam ti odgovorio, što se "mutnoće" fotografije tiče, ne znam na koji dio konkretno misliš?
U svakom slučaju, sken je u granicama skenera, da je skener bolji, gdje bi fotografiji bio kraj.

maks_hr, meni osobno jako lijepa fotografija, valjda zbog ptice, onako sviđa mi se atmosfera, kao iz filmova.
No, imam jednu veliku zamjerku - katastrofalno ružan bijeli okvir.Preveliki je i stvarno po meni nepotreban, jer kvari samu fotografiju, i stvara dojam kao da se netko igrao u Paintu, pa sačuvao fotografiju zajedno sa bijelom pozadinom.
Glasao sam za tebe, ali okvir...
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.