Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Foto natječaji

Pogledaj rezultate ankete: Najbolja auto finesa?
Oklagius 0 0%
Croftica 7 29.17%
antonio- 0 0%
PijunWeb 2 8.33%
gabrijella 1 4.17%
ivan79 3 12.50%
dramamine 2 8.33%
mljac1 4 16.67%
rookie.os 1 4.17%
blade_8699 0 0%
stunt46 1 4.17%
SebaOS 1 4.17%
bran1 0 0%
šatro gospon 2 8.33%
Glasovatelji: 24. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2011., 07:36   #21
nikom osobno ali jebale vas flege vise((((((((((: pogledajte malo gore kako su se zaredale fotke felgi (((((((:
__________________
(srdjanhulak.com)
PijunWeb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 14:09   #22
Svjetla

kasnidba

sorry

Zadnje uređivanje dile : 04.09.2011. at 14:14.
bluelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 14:10   #23
steta kaj kasnis
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 23:27   #24
Evo me malo online. Eh, izgleda da sam trebao malo postavljati par primjera što sam htio i mislio da će te stavljati (ilitiga jedno su detalji a drugo četvrtina auta u kadru) u ovom natječaju no dobro što je tu je može biti da sam se i krivo izjasnio. P.s. ono što sam zamijetio na ovom natječaju je nekontrolirani dof. bilo to preplitki ili preduboki. Ali eto to sam samo ja.

Oklagius : Buick. Ovako : ono što me zasmetalo kod fotke da bi upecala jedno od mjesta je to što mi se jednostavno znak stopio s lajsnom na kojoj stoji, s niklovanim/kromiranim obrubom vjetrobranskog stakla te samim vjetrobranskim staklom.

Croftica : Iskreno fali mi malo DoF-a. Mrvicu. Tako da je ipak više od pola ručke u fokus.

antonio- : Nemoj se ljutiti ali ovdje jednostavno nebih znao što bi trebalo biti u fokusu odnosno što bi ja trebao gledati. Razumijem da je kompakt pa da su mogućnosti ručnih postavki i svega ostalog ograničene, ali eto jednostavno pozadina mi ubila sliku

Pijunweb : opet smo se vratili na detalj, segment automobila, dio, a ne četvrtinu no ipak nešto meni osobno fali...neznam iskreno kako bi ti opisao. Nekakav osjećaj dimenzije slike kao recimo kod croftice gdje vidiš da je to dio auta, da negdje počinje, da je ostatak auta tu negdje i ostalo. da, znam, objašnjavanje mi je jača strana ali eto svejedno fali mi nešto što bi dalo taj neki osjećaj gdje, što, kud kamo.

gabrijella : buba...kao i prije par fotki pozadina je ubila sliku...crveni krovovi kućica i crvena buba a obadvoje praktički fokusirano i nije neka sreća meni odobno

ivan79 : toliko o olyjevcima i dofu. definitivno bi fotka bila bolja da si se malo udaljio ili slikao pod drugim kutem ili jednostavno dignuo iso pa malo zatvorio objektiv. jer pola natpisa u fokusu, a pola mutno i nije mi baš predobro

dramamine : lijepa fotka (iako ne znam zašto su vrata otvorena), ali ipak da je malo manje auta na slici bi bilo ono što sam ja tražio

mljac1 : eto konačno smo tu negdje s dofom audijev znak i sam natpis audi lijepo u fokusu, ostalo kulturno i diskretno odvojeno plitkim dofom (da je još malo plići nebi se budio zbog prednjeg svjetla). ruku na srce da je koji centimetar dolje više u kadru nebi se nitko bunio ali nije problem

rookie.os : a neznam što bi ti rekao...isto malo previše toga u fokusu za mene pa ne znam što bi gledao uopće

blade_3.1415926535 : svadbeni detalji ? opet previše ostatka auta za moj ukus

stunt46 : jedna iz grobničke serije pretpostavljam. dof, dof, dof, dof, kut snimanja, dof, dof, dof...akumulator, dio gume izrezan, kontrast ugušio felgu... ... ...

SebaOS : je li to samo meni ili je i tebi malo čudan tvoj crop? evo-va maska bi bila jednako lijepa da se ističe samo far, ili već nešto a da ostalo nije toliko naglašeno

bran1 : lijepo što si se uključio lijepo što si odvojio auto malo od pozadine...šteta što ti je jako velik dio auta fokusiran iako je bio tražen samo dio

šatro gospon : e da si barem izabrao onu F150 za natječaj. Ta bi bila totalni win. Ovako : pozitivne stvari : stara "krama" ima ful fora kotače. negativne stvari : samo dvije stvari : kromirani branik koji se mogao izbjeći i guma koja se stapa s pozadinom

Eto to je otprilike moje subjektivno razmišljanje pa se nemojte naljutiti . Hvala svima na sudjelovanju, čestitke "prvoj" trojki, više sreće drugi put ostalima.

p.s. razlog zašto sam izabrao ovu temu je bio taj što sam prošli tjedan uspio napraviti simbiozu donjeg dijela auta i parkirnog zidića

eh da i tko, što, kud kamo za ovaj vikend :

3. šatro gospon : koliko me god smetao kromirani branik svejedno eto sam kotač mi se svidio



2. Croftica : definitivno pogođeno i lijepe boje, i sve...nažalost onih mrvicu dofa što je bilo manjka je bila mrvica za koju je sljedeći kandidat ispred tebe



1. mljac 1 : na prvu ruku fotka je a'la "četvrtina auta" fotke. kratkim zadržavanjem ipak taj dof radi bitniju razliku pa eto onda se dođe do tog dijela što je u fokusu odnosno što se htjelo prikazati



A sad trodnevno slavlje i pijančevanje u čast sudionika ovog natječaja Živili vi meni a ja odoh odmarati rame
Red Dwarf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 00:04   #25
anketaaa

tri, četri... glas!
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 00:16   #26
Avijonček iznad crvenog audija
__________________
unknown&unfound
SisterBlister is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 00:16   #27
croftica moj favorit, nekako najviše paše u te finese/detalje )
SebaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 00:26   #28
aaa hvala na drugom mjestu! svjesna sam da sam zeznula kaj nisam fokusirala cijelu ručku, ali kaj je tu je.
iskreno, očekivala sam puno više fotki.

@Seba, hvala ti
 
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 09:47   #29
Quote:
Red Dwarf kaže: Pogledaj post
Oklagius : Buick. Ovako : ono što me zasmetalo kod fotke da bi upecala jedno od mjesta je to što mi se jednostavno znak stopio s lajsnom na kojoj stoji, s niklovanim/kromiranim obrubom vjetrobranskog stakla te samim vjetrobranskim staklom.
Hehe, to i je bila poanta... ustvari, moja želja je bila sam centar... da se znak centralno poklapa sa lajsnom po sredini haube i lajsnom koja ide po sredini vjetrobrana. Tu sam malo fulao, znak mi felša u desno a pozadina u lijevo
Sve u svemu hvala na komentaru Čestitke pobjednicima, glas croftici iako je i mljac odlicno ufotkao!
Oklagius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 11:51   #30
Hvala na prvom mjestu i čestitke ostalim pobjednicima.

Tema će predvečer...
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 12:33   #31
čestitke pobjednicima

šatro vidiš da bi bolje prošo sa onom drugom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 13:10   #32
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
čestitke pobjednicima

šatro vidiš da bi bolje prošo sa onom drugom
ona s kojom bi najbolje prosel, nije bila u tvom uzem izboru

@ red dwarf: imal sam fotke samo kotaca u natjecaju "bilo je drvo" pa je moral biti malo drugaciji izrez...

cestitke pobjednicima!
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:05   #33
Nova tema poslana...

Tema je - Drvoredi

O temi:
"Uhvatite magiju i/ili mistiku mjesta uz drvorede tako da ćete uz drvorede ukomponirati i druge elemente npr. ljude, životinje, maglu, svjetlo, sjene, ..."
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:07   #34
mljaaaaaaaaaaaaaac


jedva sam cekala trenutak kad cu moci iskoristiti ovaj smajlic, hihihi
idač is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:48   #35
Quote:
idač kaže: Pogledaj post
mljaaaaaaaaaaaaaac


jedva sam cekala trenutak kad cu moci iskoristiti ovaj smajlic, hihihi
Samo kaj ne kužim jel taj smajlić pozitivan ili negativan...
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:52   #36
ne zove se uzalud 503
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.