Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2013., 13:23   #61
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ja sam bese prosle iliu pre dve godine gledao free LP a nemam karticu Kako sad to kartica

Ono bio sam registrovan i gledao sam dok je bilo free a posle su me oni sami iskljucili.
To je bilo prošlih sezona, više ti toga nema
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 19.04.2013., 13:36   #62
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
To je bilo prošlih sezona, više ti toga nema
A ke sag ki ga jeb che gledam 9 kg streamova i 1 kg sk
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Old 19.04.2013., 13:48   #63
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Ja sam bese prosle iliu pre dve godine gledao free LP a nemam karticu Kako sad to kartica

Ono bio sam registrovan i gledao sam dok je bilo free a posle su me oni sami iskljucili.
Zato sto su debili i krali bi. Ja sam ove sezone uzeo nba tv live, mjesecno 3 il 4 dolara. Mislio sam kad prodje mjesec, da se to samo iskljuci, no oni su mi skidali s racuna, a cancel opcija ne postoji, vec sam morao emailove slati da iskljuce.
nowhere is offline  
Old 19.04.2013., 14:20   #64
http://sports.yahoo.com/news/nba-fin...6819--nba.html Šta bi ovo trebalo značiti, tj. na što se odnosi? Nisam baš upoznat sa svim pravilima.
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Old 19.04.2013., 15:08   #65
To ti je za simuliranje.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Old 19.04.2013., 15:37   #66
Quote:
Odin335 kaže: Pogledaj post
http://sports.yahoo.com/news/nba-fin...6819--nba.html Šta bi ovo trebalo značiti, tj. na što se odnosi? Nisam baš upoznat sa svim pravilima.
Pravilo je dobro ali kazne od 10-15k dolara neznace nista igracima koji zaraduju po milijun dolara mjesecno
pepeto1 is offline  
Old 19.04.2013., 15:58   #67
evo jedna mala zanimljivost:

Ricky Rubio is the third player in the last 15 years in the league to finish seven 4x5 games. (5+ points, 5+ assists, 5+ steals, 5+ rebounds)

He have tied LeBron James (2004-05) and Chris Paul (2008-09) for the most in a single season.


ricky
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 19.04.2013., 15:59   #68
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Pravilo je dobro ali kazne od 10-15k dolara neznace nista igracima koji zaraduju po milijun dolara mjesecno
Selektivno provođenje dotičnog pravila također ne pomaže.
__________________
"Valor is a poor substitute for numbers."
Doran Martell is offline  
Old 19.04.2013., 16:07   #69
http://hiphop365.com/report-man-sues...g-2013-season/
__________________

In order to succeed, your desire for success should be greater than your fear of failure.
kiki.smb is offline  
Old 19.04.2013., 17:01   #70
Prisjetimo se najboljih flopova regularne sezone uz Flop-eru
Chris Paul za Oscara
Zoe is offline  
Old 19.04.2013., 17:47   #71


Evo kako bi ja zeleo da se Playoff odvija. A u NBA Finalu nek pobedi bolji.

Nista lepse od duela MH i NYK u ECF i od duela LAL i LAC u WCF
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Old 19.04.2013., 19:15   #72
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post


Evo kako bi ja zeleo da se Playoff odvija. A u NBA Finalu nek pobedi bolji.

Nista lepse od duela MH i NYK u ECF i od duela LAL i LAC u WCF
Denver i San Antonio prolaze
__________________
slika
lightsaber is offline  
Old 19.04.2013., 21:16   #73
Starks, kakav je Schumpert nakon što se vratio.
Gledao sam ga u 5-6 navrata i nije mi ostavio najbolji dojam. Znam da si ga zazivao skoro u svakom postu dok je ozlijeđen bio, ali nije nešto naročito pouzdan. U obrani ajde ok je to, u napadu ne može ništa pogoditi, skoro pa igrač manje. Jesam li u krivu?

I još nešto, hoće li K-mart igrat?
Pierce34 is online now  
Old 19.04.2013., 21:30   #74
Quote:
Princ Boateng kaže: Pogledaj post
Šteta da Knicksi idu baš na Celticse jer su mi Celticsi jedna od dražih ekipa. Bit će zanimljiv dvoboj, prognoziram 4:2 za NYK.

Neka igre počnu
Ako navijaš za Knickse, Kelti ti ne mogu bit dragi
Jedva čekam sutra iako će utakmica biti dosadna i riješena već početkom 2. četvrtine
emanuelson1000 is offline  
Old 19.04.2013., 21:37   #75
http://www.grantland.com/story/_/id/...rd-monta-ellis

Odlican tekst o Monti Ellisu, nisam zna da mu je stariji brat bija odlican kosarkas u srednjoj, nazalost sjebale ga vanjske stvari i smrt najboljeg prijatelja

Molgi smo imat bracu Ellis u NBA-u

Jos nesto prezanimljivo - Denver je ove sezone ekipa s najvise postignutih koseva u reketu otkad se takva statistika vodi (od 1996. godine)...
Ronnie147 is online now  
Old 19.04.2013., 21:52   #76
@pierce34

Imaš dobar avatar
4season is offline  
Old 19.04.2013., 22:11   #77


"bebica" i legenda
DerrickRose is offline  
Old 19.04.2013., 22:28   #78
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Starks, kakav je Schumpert nakon što se vratio.
Gledao sam ga u 5-6 navrata i nije mi ostavio najbolji dojam. Znam da si ga zazivao skoro u svakom postu dok je ozlijeđen bio, ali nije nešto naročito pouzdan. U obrani ajde ok je to, u napadu ne može ništa pogoditi, skoro pa igrač manje. Jesam li u krivu?

I još nešto, hoće li K-mart igrat?
Pa polako se vraća u formu obrambeno, ali nije to ni blizu igrača defenzivno kakav je bio prošle sezone, što je i razumljivo jer ozljeda koju je imao uzrokuje problematičnu sezonu svakome igraču, prvenstveno psihički i neko vrijeme postavlja mu mentalnu blokadu, pogotovo njemu koji je mlad i igra mu se zasniva na atleticizmu. U napadu je spot up šuter dobar, što mnogi protivnički treneri još ne shvaćaju pa njegov igrač pomaže najčešće, ali šutira 40ak posto iz spot up situacija u karijeri dosadašnjoj, što je solidan postotak. Međutim minutažu će protiv Bostona morati zaslužiti tako da će iskorištavati mismatch koji će nastati s obzirom da će vjerojatno trojka (Pierce/Green) čuvati Mela, a Bass(?) uzeti Shumperta što je nešto što rade većina trenera. Nisam siguran da će moći iskorištavati to pa bi Copeland mogao dobiti veću minutažu ukoliko napadački ne bi to išlo, tako da, je potencijalni problem u napadu. Mislim da trenutno ne pruža toliko defenzivno da bi ostao na terenu samo da drži Piercea... Vjerujem i da će ga Pierce ciljano više odvlačiti na post, jer ga tamo ne može braniti.

K-Mart je rekao da će biti spreman i izgleda da hoće... Samo nitko ne zna kakva će rotacija biti s obzirom da su Knicksi izuzetno dubok tim, a momčad nikada nije bila cijela na okupu. Ne znam koliko je pametno da Chandler i K-Mart zajedno igraju bez obzira na to što će Celticsi vjerojatno ići s višim varijantama, NY je dominantna napadačka momčad koja se zasniva na spacingu i izvrsnom protoku lopte (čitaj: Melo je MVP kalibar kao četvorka), a Smith u zadnjih 20 utakmica je puno više slasher jer mu je reket otvoren u drugoj petorci (zato ne bi ni zamjerao Woodsonu ako i dalje ide s Copeom na centru koju minutu)... Bojim se Prigionijevog izostanka, istina je da defanzivno i nije ključan protiv Bostona, ali Knicksi kada imaju 2 playmakera na terenu lopta kruži, nalaze Mela i Smitha u najboljim situacijama, gube iznimno malo lopti, a i statistički gledano petorke s 2 playa im imaju daleko najbolju koš-razliku.

Zadnje uređivanje John Starks : 19.04.2013. at 22:45.
John Starks is offline  
Old 19.04.2013., 22:37   #79
Heat - Bucksi
Mislim da je tu sve jasno, Bucksi su solidni premanaprijed zbog Monte i Brandona, ali obrambeno nisu na ovakvoj razini kao Miami. Očekujem da obranu Heat stisne i preko nje dođe do lake pobjede, pa čak i metle.
Knicksi - Celticsi
Možda i najzanimljiviji dvoboj prve runde, biti će tu svegaKnicksi koji nisu 12 godina dobili PO seriju, a Melo napaljen ko nikada, protiv starih iskusnjara protiv kojih su prije dvije godine spušili smetlom. Pierce još ima u sebi snage i vjerujem da može pogoditi još par step back šuteva u MSG kako bi @Pierce34 rekao Pitanje je kako ću knicksi kad ih stane šut, a stati će ih poznavaju ći intenzitet obrana u PO zato ih ne vidim tako daleko kao neki, iako tu su favoriti, ali s keltima nikad ne znaš
Pacers - hawks
Najmanje zvučna serija u PO, ali biti će to zanimljivo, očekujem čelične obrane kod obje ekipe, favoriti su jasno Pacersi, ali ne igraju kao na početku sezone, ali ako uspiju vratiti najbolju igru iz ovesezone, trebali bi proći. Po meni bise Hawksi trebali više osloniti na Horforda nego do sada i ne dati Smithu da sili loptu, no svejedno 4-1 po meni za Pacerse.
Bulls - Nets
Čitam da je Noah upitan za ovu seriju, ne znam ako on ne bude pravi teško će Bullsi, iako vjerujem u njih i mislim da s pravom obranom mogu preko Derona i društva. Biti će zanimljivo gledati Johnsona koji je imao sjajnih clutch šuteva ove sezone, nadam se nekom ludom i u ovoj seriji

Oklahoma - Houston
Sigurno utakmice pune uzbuđenjai s dosta koševa, ne vjeruje mda Houston može iznenaditi, oni su slabija verzija Oklahome. Harden ne može sam, Lin igra solidno, ali upravo to samo solidno ne može vući uz Hardena. Asik bi mogao dobro zaustaviti prodore, ali pitanje je koliko se može zaustaviti dinamični duo iz Oklahome 4-1 po meni
[I]Spursi - Lakersi[/I
Prema mnogima najzanimljivija serija, da vidimo kako će Howard igrati i može li sad kadima veću odgovornost vratiti igru iz prošlih sezona. Pitanje je kako će Nash igrati, jer ipak je bio dosta ozlijeđen ove sezone i to je veliki upitnik. Gasol isto vrlo dobar u zadnje vrijeme on će svoje odigrati, pitanje je mogu li ovi s klupe povući teško. Spursi imaju puno širu ekipu, nešto se muču s ozljedama, ali mislim da na rutinu ovo dobivaju.
Denver - Golden State
CUrrybriljiraove sezone, ali mislim da ću gaNuggetsi zaustaviti. GSW mi još uvijek premlado djeluje za neke stvari u PO i mislim da će ove godine ipak biti samo sporedna uloga, no njihovo vrijeme tek dolazi Nema Danila za Nuggetse i to će im biti veliki problem kasnije u PO,Faried će izgleda biti spreman za sutra.
Memphis - Clippersi
Memphis je obrambeno strašan, ali napad će im veliki problem stvarati, jer na vanjskim pozicijama nemaju nekoga tko može iskreirati sebi šut. Prince nije onaj stari, Allen je defanzivno zvijer, ali naprijed loše. Conley asistent uglavnom i većiuna tereta naprijed pada na dvojac pod košem. Oni ću morati igrati čelićnu obranu za prolaz, ali po meni neće biti dovoljno, posebno bude li CP3 na razini u što ne sumnjam, ako se pak dogodi da ne bude onda je Memphis favorit veliki, ali u normalnim okolnostima po meni Clippersi drugu godinu zaredo izbacuju Memphis.

Sutra kreće
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Old 19.04.2013., 22:53   #80
Jennings izjavio da ruše Heat u 6 utakmica.Momak je pun entuzijazma,nema šta,al mislim da ipak svi (uključujući i mene) podcjenjuju Buckse.Oni su više nego solidna ekipa koja može svakome bit problem, a već su jednom i dobili Miami ove sezone.Mogli bi uzet koju utakmicu
giga-idol is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.