Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2013., 14:03   #81
A glupa je tema jer je autor krenuo ne pripremljen,dozivio paraliza-san pomislio demon i to je to.
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 14:23   #82
Quote:
Otto Rino kaže: Pogledaj post
A glupa je tema jer je autor krenuo ne pripremljen,dozivio paraliza-san pomislio demon i to je to.
Čovječe ja to nisam nikad doživio a eto pomalo sam radoznao u vezi svega toga...
neko je napisao, moguće je da si ti. da se to dešava ljudima koji spavaju na leđima... ja uvijek spavam na boku pa je možda to razlog

Bilo kako bilo... kada se posumnja na duhovne uzroke prvo treba istražiti da nisu u pitanju neki fizički uzroci pa tek onda se usmjeriti na duhovne uzroke...

onoga ko je napadnut od strane demona, mislim, to ne dolazi tek onako niti prestaje tek onako.
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 17:37   #83
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
...... Ako stojiš pasivno, to ti je veliki grijeh. Stoga tražim da se Bog pokaje jer stoji pasivno i gleda kako mu pajdaš uzima duše ljudi koje je on stvorio.
....
bolje bi bilo da malo pripaziš šta tražiš, jer zadnji put kad se pokajao bilo je ovako-
"Postanak 6
5 Vidje Jahve kako je čovjekova pokvarenost na zemlji velika i kako je svaka pomisao u njegovoj pameti uvijek samo zloća.
6 Jahve se pokaja i u svom srcu ražalosti što je načinio čovjeka na zemlji.
7 Reče Jahve: "Ljude koje sam stvorio izbrisat ću s lica zemlje - od čovjeka do zvijeri, puzavce i ptice u zraku - jer sam se pokajao što sam ih napravio."


sljedeći put bi se mogli pokajati samo oni što se sprdaju sa bogom, neće on to trpjeti u nedogled
ANTI-PROTIVAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 17:53   #84
Tako je neće Bog trpjeti zlo unedogled. Zbrisat će ga sa zemlje, isčupati iz nje kako je pisano ali je jako strpljiv jer želi da se sve vrste ljudi spase no ne zavaravajte se kraj bezakonju je blizu.
praedicator is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:09   #85
Ja mislim da demoni napadaju psihicki nestabilne ljude.
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:34   #86
Quote:
Otto Rino kaže: Pogledaj post
A glupa je tema jer je autor krenuo ne pripremljen,dozivio paraliza-san pomislio demon i to je to.
Nije to ništa. U svojoj knjizi Iluzija o Bogu Dawkins piše kako je jedan momak postao svećenik. Bio on na logorovanju sam sa curom u šatoru u prirodi. I poslije ponoći su ih probudili grozni krikovi. Kao da se glasa sam Nečastivi. I momka je to ponukalo da krene u sjemenište.
Inače se ta ptica za koju on nije znao, u narodu zove vražja ptica. Zbog specifičnog kreštanja.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 01:33   #87
Ja i moja familija doživjeli smo demonske demonstracije.
Zato znam i vjerujem da postoje.
Ali - kada sam postao vjernik - to je prestalo.
Onaj koji je Kršćanin - taj vjeruje Božjoj Jahvinoj riječi -
a ona kaže da demoni postoje.
piramida4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 09:13   #88
A kakve su transparente imali ti demoni na demonstracijama? Dajte nam više nevinih duša? Pojačajte grijanje u Paklu?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 09:52   #89
Ja tvrdim da onaj koji se ne boji da mu nece biti nista.A kako su te opsjedali?
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 12:56   #90
Quote:
piramida4 kaže: Pogledaj post
Ja i moja familija doživjeli smo demonske demonstracije.
... demonstracije... interesantan izraz obzirom na demonstracije koje znaju izvest i ljudi, one s transparentima...
misliš li da je i to vezano za demone?
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 02:12   #91
Žena i ja čuli smo zvukove,
pomicanja stvari - ali ništa se nije nikada pomaklo.
Čuješ kako se vuče stol u kuhinji - ideš pogledati - nije se pomakao.
Čuješ mačak razbacuje stvari iz vreče - ideš pogledati - vreča netaknuta - mačak vani na terasi.
Čuješ da je pukla daska ispod kreveta - gljedaš - ćudiš - ništa.
I tako masa zvukova - bez pomaka stvari.
I po danu i po noći.
Čuješ - ruše se stvari, buka velika - a ništa - bez pomaka.

A dijete vidi žute i crvene oči i sive sjene kako prolaze.

Zajedno - dijete i ja - vidjeli neku plavu svjetlost.
Ja - kao da reflektor svijtli plavo- ali samo na plafonu,
a dijete - lopta plave svjetlosti u sobi na podu.

--------------

A sve to poslije bavljenja magijom.
piramida4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 02:22   #92
Samo se igrajte. Već su vas počeli posjecivati demoni. Ostavite se toga i molite se i tražite oprost od Boga. Jer ste napravili veliki grijeh. Imate posla s demonima !!!
praedicator is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 08:18   #93
Quote:
praedicator kaže: Pogledaj post
Samo se igrajte. Već su vas počeli posjecivati demoni. Ostavite se toga i molite se i tražite oprost od Boga. Jer ste napravili veliki grijeh. Imate posla s demonima!
Otkud ti to? Ovdje? Onda si stvarno hrabar kad si i ti tu s nama!
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 12:18   #94
Quote:
praedicator kaže: Pogledaj post
Samo se igrajte. Već su vas počeli posjecivati demoni. Ostavite se toga i molite se i tražite oprost od Boga. Jer ste napravili veliki grijeh. Imate posla s demonima !!!
Svaku noć kad zaspeš ideš kod demona oni se igraju sa tobom stoga nemoj spavati a kamoli sanjati jer demoni te vuku u svoju igru na astralu.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 12:26   #95
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Svaku noć kad zaspeš ideš kod demona oni se igraju sa tobom stoga nemoj spavati a kamoli sanjati jer demoni te vuku u svoju igru na astralu.
Točno, zato ja ne spavam već cca 17 godina. Dok sam spavao, bio sam sklon alkoholu, kocki i promiskuitetu te ćirilici u diskotekama.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 12:50   #96
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Svaku noć kad zaspeš ideš kod demona oni se igraju sa tobom stoga nemoj spavati a kamoli sanjati jer demoni te vuku u svoju igru na astralu.
Zašto misliš da su to demoni?
Ja sam jednom doživjela astralnu i nisu bili demoni, već nekakvi obrisi žućkasto-narančaste energije, entiteti satkani od čestica.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 13:17   #97
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da su to demoni?
Ja sam jednom doživjela astralnu i nisu bili demoni, već nekakvi obrisi žućkasto-narančaste energije, entiteti satkani od čestica.
Dotičnome su svi i sve demoni što ne izlaze iz njegove tvornice "istine" pa tako i astral
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 22:27   #98
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da su to demoni?
Ja sam jednom doživjela astralnu i nisu bili demoni, već nekakvi obrisi žućkasto-narančaste energije, entiteti satkani od čestica.
Što to znači "doživjeti astralnu"?

I na koju foru znaš da su ti nekakvi obrisi načinjeni od energije?

I kako znaš da su ti obrisi entiteti?

I kako znaš da su entiteti satkani od čestica?

I kako je to energija satkana od čestica?

Ja tu niš ne kužim, molim te da mi pojasniš.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 11:25   #99
Ja mislim da ti kužiš itekako, ali se praviš da ne kopčaš i sada bih ja tu nešto trebala pojašnjavati da me malo ismijavaš i rugaš mi se.

Stoga - ništa od toga.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 00:22   #100
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ti kužiš itekako, ali se praviš da ne kopčaš i sada bih ja tu nešto trebala pojašnjavati da me malo ismijavaš i rugaš mi se.

Stoga - ništa od toga.
Kurca ja, bejbe, ne kužim od tog kaj si napisala.
Al dobro, kad bih napisal kaj kužim, bojim se da bih bil krivo prokužen...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.