Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Ocijenite pojavu političara Bože Petrova školskim ocjenama
odličan 43 20.48%
vrlo dobar 21 10.00%
dobar 18 8.57%
dovoljan 16 7.62%
nedovoljan 112 53.33%
Glasovatelji: 210. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 14:47   #881
Nitko ništa o povlačenju predsjednika Kluba Mosta Miroslava Šimića iz Sabora ?
Kako će se to odraziti na njihove aktivnosti i rejting ?
__________________
You may very well think that. I couldn't possibly comment.
Frank Underwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 15:14   #882
Nikako. Šimić je bio nevidljiv.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2020., 23:04   #883
Božo Petrov treći najpopularniji političar u RH.

Svaka čast, Božo je sa svojim poštenjem, čestitosti, hrabrosti, dosljednosti... zaslužio i više.

Ali ipak, analizirajući onako kao promatrač političkih zbivanja nekako mi se nameće pitanje - pa kako!?

Nevidljiv je Božo u javnosti već duže vrijeme. Ekipa iz Mosta je iznimno vrijedna. Nino, Marija, Grmoja, Bulj, Miletić.... Svako toliko čovjek naleti na neku vijest o njima i njihovim aktivnostima.

Petrov kao da je negdje po strani. Ali Crobarometar kaže - treći najpopularniji političar u RH!

A evo i na forumu zadnji upis na njegovoj temi iz - 2017.

Ne znam kako se rade te ankete. Vjerojatno anketari ispitanicima sami nude imena političara (predsjednika stranaka pretpostavljam) na koje oni odgovaraju pozitivno ili negativno.

Božo, trgni se malo. Uzalud sve tvoje vrline koje kao političar definitivno imaš ako će se ljudi sjetiti da postojiš i da si dobar samo onda kada im anketari ponude tvoje ime kao jednu od opcija.
Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2020., 23:12   #884
Tri godine nitko posta na temi do tebe sad .......stvarno je relevantan.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2020., 23:20   #885
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Tri godine nitko posta na temi do tebe sad .......stvarno je relevantan.
To i kažem. Toliko nevidljiv (objektivno govoreći, čak i bez obzira kad mu je zadnji upis na forumu) a Crobarometar kaže - treći u državi!?

Čak i ako uvažimo da su forumaši temu Mosta prihvatili kao mjesta gdje se komentiralo i samog Božu, ipak je malo čudno da je predsjednik stranke osobno toliko pao u drugi plan.

Pogotovo uzevši u obzir da se redovito komentira Mariju, Grmlju, Nina..
Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2020., 23:55   #886
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
To i kažem. Toliko nevidljiv (objektivno govoreći, čak i bez obzira kad mu je zadnji upis na forumu) a Crobarometar kaže - treći u državi!?

Čak i ako uvažimo da su forumaši temu Mosta prihvatili kao mjesta gdje se komentiralo i samog Božu, ipak je malo čudno da je predsjednik stranke osobno toliko pao u drugi plan.

Pogotovo uzevši u obzir da se redovito komentira Mariju, Grmlju, Nina..
Eto sad ćeš se ti pribacit sa Milanovićeve teme ovde pa malo "pumpat" Božinu temu i rejting i voala.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 00:05   #887


U pravu si kolega, prozreo si me. Velika urota je u pitanju, s ciljem podizanja rejtinga Bože Petrova, aktualiziranjem teme o njemu na forum.hr.

Svi znamo da je aktualnost nečije teme na forumu ključna za povećanje rejtinga.

Nadao sam sa da nitko neće prozreti taj pakleni plan, ali očito sam podcijenio budnost vas koje se ne može tek tako zavarati.

Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 00:10   #888
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Božo Petrov treći najpopularniji političar u RH.

Svaka čast, Božo je sa svojim poštenjem, čestitosti, hrabrosti, dosljednosti... zaslužio i više.

Ali ipak, analizirajući onako kao promatrač političkih zbivanja nekako mi se nameće pitanje - pa kako!?

Nevidljiv je Božo u javnosti već duže vrijeme. Ekipa iz Mosta je iznimno vrijedna. Nino, Marija, Grmoja, Bulj, Miletić.... Svako toliko čovjek naleti na neku vijest o njima i njihovim aktivnostima.

Petrov kao da je negdje po strani. Ali Crobarometar kaže - treći najpopularniji političar u RH!

A evo i na forumu zadnji upis na njegovoj temi iz - 2017.

Ne znam kako se rade te ankete. Vjerojatno anketari ispitanicima sami nude imena političara (predsjednika stranaka pretpostavljam) na koje oni odgovaraju pozitivno ili negativno.

Božo, trgni se malo. Uzalud sve tvoje vrline koje kao političar definitivno imaš ako će se ljudi sjetiti da postojiš i da si dobar samo onda kada im anketari ponude tvoje ime kao jednu od opcija.


kolega Grmoja---aka***Mostaja,

pa znas da Bozu zovemo Lazo Bozo,

kako mozes, ne pazis na satu,

trader77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 00:19   #889
Quote:
trader77 kaže: Pogledaj post
kolega Grmoja---aka***Mostaja,

pa znas da Bozu zovemo Lazo Bozo,

kako mozes, ne pazis na satu,



Kolega, to što grupica ideološki i stranačko ostrašćenih forumaša vlastite političke zablude i frustracije pokušava liječiti na način da jednog časnog čovjeka posve neutemeljeno etiketira kao lažljivca - ne znači da on doista i jest lažljivac. Naprotiv.

Do dana današnjeg ne pamtim da je itko od njih uspio suvislo i argumentirano dokazati iti jednu jedinu laž Bože Petrova, a kamoli da su uspjeli dokazati neki obrazac koji bi opravdao upotrebu tog pejorativnog ali infantilnog nadimka.
Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 00:34   #890
Kako je ono Plenković kazao "mogao bih ja sad kazati kako je Milanović 54-godišnji šmrkavac ali neću, mogao bi ali neću" pa tako bi i ja mogao kazat da jedini ima ovjerenu laž kod javnog bilježmika ali neću, a mogao bi.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 00:47   #891
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Kako je ono Plenković kazao "mogao bih ja sad kazati kako je Milanović 54-godišnji šmrkavac ali neću, mogao bi ali neću" pa tako bi i ja mogao kazat da jedini ima ovjerenu laž kod javnog bilježmika ali neću, a mogao bi.


Da, mogao bi.

Ali si već dovoljno dugo i aktivan na ovim temama pa jako dobro znaš da se ta izjava mali milijun puta povlačila i secirala a istina je samo jedna - da u njoj nema nikakve laži i da se Petrov poslije izbora ponašao upravo onako kako je potpisom na izjavi i najavio.



Valjda si se zato i usporedio s Plenkovićem i njegovom izjavom. Baš kao i njegova, tako je i tvoja više u maniri jeftinog vica negoli nekakvog suvislog zaključka.
Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 00:51   #892
Je točno u pravu si doveo je na vlast HDZ dva puta.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 09:03   #893
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Božo Petrov treći najpopularniji političar u RH.

Svaka čast, Božo je sa svojim poštenjem, čestitosti, hrabrosti, dosljednosti... zaslužio i više.

.......
Znali, on je zbog svog poštenja, čestitosti, hrabrosti, dosljednosti treći najpopularniji političar u zemlji.

Čime su dvojica prvih zaslužili prvo i drugo mjesto?

Što se tiče "hrabrosti", jedva smo ga čuli u zadnjih godinu-dvije dana. Hrabro je prešutio cijelu koronu i zadnje događaje.
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 11:03   #894
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Znali, on je zbog svog poštenja, čestitosti, hrabrosti, dosljednosti treći najpopularniji političar u zemlji.

Čime su dvojica prvih zaslužili prvo i drugo mjesto?

Što se tiče "hrabrosti", jedva smo ga čuli u zadnjih godinu-dvije dana. Hrabro je prešutio cijelu koronu i zadnje događaje.


A koja to specijalna hrabrost treba jednom saborskom zastupniku (ili nekom drugom) da nešto - iskomentira!?

Dajte se odlučite vi dežurni dušebriznici. Na drugim temama tumačite kako se u zadnje vrijeme svaka šuša javlja i ima nešto za reći. A s druge strane opet kritizirate ako netko nije javno komentirao onako kako vi smatrate da treba!?

Dakle, nije Petrov kukavica - on je svoju hrabrost odavno dokazao - ali uz sve aktivnosti Mosta u kojima i on osobno sudjeluje ja mislim da bi trebao biti mrvicu vidljiviji.

I krivo si me razumio. Ja kažem da je BP zbog svog poštenja, čestitosti, hrabrosti, dosljednosti... zaslužio i više od trećeg mjesta.

Evo jedan primjer, upravo vezan za recentne događaje.

Baš Most se po tko zna koji put ponaša najozbiljnije od svih oporbenih stranaka te inicira povjerenstvo koje bi se bavili vrlo ozbiljnim problemima.

http://radio101.hr/oporba-slozna-u-z...-slucaj-janaf/

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...janaf-20200923

Ali i u toj priči opet je Petrov osobno nekako po strani.

Mada, kažem, doista ima puno aktivnosti (recimo, osobno je predstavljao Mostov prijedlog zakona o lokalnoj samoupravi) i javnih nastupa u kojima i Petrov osobno sudjeluje, ali moj dojam je kako je pao u drugi plan pored nekih drugih.
Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 11:19   #895
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post


.....

Ali i u toj priči opet je Petrov osobno nekako po strani.

.....
Hrabro i dosljedno je po strani.

Od kad ga je Kolinda našamarala na sastanku nakon kojeg je odabrao Karamarka, on nekako nije svoj.
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 13:37   #896
Evo Bože!

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---625716.html
Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 13:43   #897
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Hrabro i dosljedno je po strani.

Od kad ga je Kolinda našamarala na sastanku nakon kojeg je odabrao Karamarka, on nekako nije svoj.


Jedini tko je bio našamaran na tom sastanku je Kolinda kada je shvatila da neće sastavljati neku svoju vladu.

Božo Petrov ima vjerojatno najuspješniji skor u hrvatskoj političkoj areni, ne znam da je itko nakupio toliko skalpova kapitalaca; Karamarko, Milanović, Kolinda, Todorić, Vrdoljak...

Poslagao ih Božo ko metar drva.

Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 14:16   #898
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post


Jedini tko je bio našamaran na tom sastanku je Kolinda kada je shvatila da neće sastavljati neku svoju vladu.

Božo Petrov ima vjerojatno najuspješniji skor u hrvatskoj političkoj areni, ne znam da je itko nakupio toliko skalpova kapitalaca; Karamarko, Milanović, Kolinda, Todorić, Vrdoljak...

Poslagao ih Božo ko metar drva.

Poslagao ih Božo i toliko se umorio da ni do danas nije došao sebi. Pozelenio od uspjeha.

Tko zna što mu je Kolinda tad rekla ili pokazala.

P.S. Počeo si pisati kao Plavobili. Obzirom da zadnjih mjesec dana ratuješ protiv Milanovića, daj neki znak da ti nisu preuzeli account. Ili si se uspješno skrivao do sad, zapravo si cijelo vrijeme drukao za HDZ, preko Mosta.
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 22:20   #899
Da ga Mostaja nije bumpao ostao bi vječno izgubljen u arhivi.

Prvo bi postao povijest, pa legenda i na kraju mit.

Izgubljen kao Tears in Rain.
https://www.youtube.com/watch?v=NoAz...el=GuillermoSt
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2020., 18:04   #900
Kraj toliko istrošenih lica koja gledamo dugi niz godina i uz koje se vežu brojne afere, nađe se ekipa pljuvat po tipu kojem je jedini krimen dosad što je 2015., kad nije imao ništa političkog iskustva, ovjerio nešto kod javnog bilježnika i onda postupio drugačije. Baš kriminalac u pičku materinu.
Caracondzula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.