Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 08:31   #61
onda mozda etsy tamo ce ti napraviti po zelji, jedino kaj moras pazit s postarinom malo, nekad je postarina skuplja od proizvoda :/
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:25   #62
Quote:
pupetta kaže: Pogledaj post
Djevojke, znate li gdje pronaci ukrase za tortu? Htjela bi naae inicijale u sljokicama, a ne mogu to pronaci
Imas na face-u Vrhovi za torte. Rade po zelji.
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 20:42   #63
Super, hvala vam puno
__________________
Mens sana in corpore sano. ♥
pupetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:41   #64
Ja se nadam da sam u dobroj temi .
Za revere smo se odlučili na malo drugačiju ideju, cvjetići koji su rađeni po narudžbi. Kombinacija smeđe i boje šampanjca i u sredini je gumb
Ženski su isti takvi samo u obliku narukvice.

Jehana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 19:09   #65
Pozdrav zna li netko gdje nabaviti ova srca i ove masnice? da ne placam po komadu izradu vec da sama izradim
amem12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:35   #66
Pozdrav svima ! interesira me kako napraviti ove trokute za muške revere ?? al da ispadnu tak lijepi i uredni ? https://www.njuskalo.hr/image-w920x6...a-84785339.jpg
PawPaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 01:46   #67
Quote:
PawPaw kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima ! interesira me kako napraviti ove trokute za muške revere ?? al da ispadnu tak lijepi i uredni ? https://www.njuskalo.hr/image-w920x6...a-84785339.jpg
Izrezi komad kartončića i traku odreži ravno a rubove zalijepi odostraga vrućim ljepilom..
Traka nek ti bude siroka kao karton od vrha do dna.. odnosno kartončić izrezi prema dimenziji trake, bit će lakše..
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:51   #68
Drage moje, mi ćemo revere ranučivati sa stranice facebook:Petra reveri, daleko najbolji omjer cijene i izgleda, još sam gledala reveri Viktorijan su isto lijepi....meni samo treba Vaš savjet uz mašne za automobile, gdje ste ih naručivale i da li je neka od Vas našla neku bolju ideju od klasičnih mašna na potez?
Bridetob is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 16:05   #69
Quote:
Bridetob kaže: Pogledaj post
Drage moje, mi ćemo revere ranučivati sa stranice facebook:Petra reveri, daleko najbolji omjer cijene i izgleda, još sam gledala reveri Viktorijan su isto lijepi....meni samo treba Vaš savjet uz mašne za automobile, gdje ste ih naručivale i da li je neka od Vas našla neku bolju ideju od klasičnih mašna na potez?
Mašne je frendica preko ebaya naručivala.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:14   #70
Talking

Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
Izrezi komad kartončića i traku odreži ravno a rubove zalijepi odostraga vrućim ljepilom..
Traka nek ti bude siroka kao karton od vrha do dna.. odnosno kartončić izrezi prema dimenziji trake, bit će lakše..
tak sam i nalazila po netu al bojim se da ce ispast traljavo ništ moram probat pa se nadat da bu uspjelo hvalaaa
PawPaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:20   #71
Quote:
Bridetob kaže: Pogledaj post
Drage moje, mi ćemo revere ranučivati sa stranice facebook:Petra reveri, daleko najbolji omjer cijene i izgleda, još sam gledala reveri Viktorijan su isto lijepi....meni samo treba Vaš savjet uz mašne za automobile, gdje ste ih naručivale i da li je neka od Vas našla neku bolju ideju od klasičnih mašna na potez?
meni su te sve mašne na potez izgledale očajno, pa sam ih radila sama po ovom principu : https://www.youtube.com/watch?v=bi5qxJLVXdE , ispadnu pune i pufaste, nije teško i puno isplativije, od jedne trake (18 kn) mi je ispalo oko 40 mašna ( radila sam malo manje nego na videu) , traka ima za kupit u Dobrom partneru na Žitnjaku i izbor boja je ogroman
PawPaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:57   #72
Jel radio netko pozovnice s vostanim pecatom?
Ako da molim informaciju tko to radi
Mala Masha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:44   #73
Quote:
PawPaw kaže: Pogledaj post
meni su te sve mašne na potez izgledale očajno, pa sam ih radila sama po ovom principu : https://www.youtube.com/watch?v=bi5qxJLVXdE , ispadnu pune i pufaste, nije teško i puno isplativije, od jedne trake (18 kn) mi je ispalo oko 40 mašna ( radila sam malo manje nego na videu) , traka ima za kupit u Dobrom partneru na Žitnjaku i izbor boja je ogroman
Ove s ebaya na potez su bile najnormalnije i prejednostavne za sastavit.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:10   #74
Quote:
Mala Masha kaže: Pogledaj post
Jel radio netko pozovnice s vostanim pecatom?
Ako da molim informaciju tko to radi
Ja radim sama xD...nadam se da će ličit na neš :P
Angelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 08:30   #75
Da li je netko naručivao pozivnice preko internet stranice La Linea (Auris dizajn)? Zanimaju me iskustva, da li ste bili zadovoljni?
JellyK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:44   #76
Quote:
Angelly kaže: Pogledaj post
Ja radim sama xD...nadam se da će ličit na neš :P
Probala sam pa sam nezadovoljna bila, nemam ja to strpljenje
Pa me zanima ima li tko da to radi profesionalnk

Sretno! Nadam se da ce ti ici bolje nego meni
Mala Masha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:18   #77
Quote:
JellyK kaže: Pogledaj post
Da li je netko naručivao pozivnice preko internet stranice La Linea (Auris dizajn)? Zanimaju me iskustva, da li ste bili zadovoljni?
Mi smo narucili od njih pozivnice putem mail-a. Bile su gotove za 2 dana i isli smo osobno kod njih preuzeti iako imaju i mogucnost dostave. Zadovoljni smo, brza i jasna komunikacija, brzo gotovo, pristupacna cijena.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 08:54   #78
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
Mi smo narucili od njih pozivnice putem mail-a. Bile su gotove za 2 dana i isli smo osobno kod njih preuzeti iako imaju i mogucnost dostave. Zadovoljni smo, brza i jasna komunikacija, brzo gotovo, pristupacna cijena.
Hvala na informaciji! Sviđaju mi se njihovi modeli, a i cijenom su i više nego pristupačni. Krećem u akciju
JellyK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:24   #79
Pozdrav, ima li itko iz Slavonije da je sam radio pozivnice? muči me print i veličina papira... htjela bi papir sa nekim efektom da nije obični, a to nigdje kod nas ne mogu naći... ima li itko savjet? Hvala
paws2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 19:30   #80
Quote:
paws2 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ima li itko iz Slavonije da je sam radio pozivnice? muči me print i veličina papira... htjela bi papir sa nekim efektom da nije obični, a to nigdje kod nas ne mogu naći... ima li itko savjet? Hvala
Iz Baranje radili sami imamo još par kom za podijeliti. Moj dragi ima stroj jer se time bavi. Pozivnice su na sjajnom papiru, tema je black and white, iste šare su na pozivnici i stražnjoj strani kuverte. veličina b6
__________________
-----> Šopingholičarstvo nije bolest. To je sreća zbog zadovoljavanja vlastitih potreba :) <-----
n3s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.