Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2022., 10:00   #2201
Poubelle, jesi li probala na Ryanairovoj stranici pretražiti let unoseći booking reference (kod edreamsa to bude airline reference)? Mislim da bi ti na taj način morao biti prikazan let, a time i mogućnost prijave.
zgdust is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2022., 20:57   #2202
Sutra ujutro imam Ryanairov let ali još nisam dobila boarding pass od edreams
Kad pokušavam razgovarati s korisničkom službom, dobivam samo robote i automatske odgovore. Što da radim? Ako mi ovi ne pošalju, hoću li morati sama napraviti check in na aerodromu i platiti ga?
__________________
This is not a time to be dismayed. This is punk rock time. This is what Joe Strummer trained you for.
Zuzzu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2022., 21:29   #2203
Jesi dobila booking/airline reference kod kupnje karte? To ukucaj na Ryanairovoj stranici i čekiraj se
zgdust is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2022., 22:35   #2204
Quote:
zgdust kaže: Pogledaj post
Poubelle, jesi li probala na Ryanairovoj stranici pretražiti let unoseći booking reference (kod edreamsa to bude airline reference)? Mislim da bi ti na taj način morao biti prikazan let, a time i mogućnost prijave.
Jesam, uspjelo je. Hvala ti puno Edreams su stvarno ispali seronje po tom pitanju.
Poubelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2023., 16:34   #2205
Jel ima neko friskije iliti svjezije iskustvo s edreams? Tila san kupiti kartu priko njih solun bec,107e povratna,kad upisen podatke nude dodatne opcije i nakraju neki prime koji ako se ne otkaze online skidaju 75e cini mi se godisnje.i ne mogu zaobici taj korak. Zanima me i jel imate i dalje problem kod online check ima? Meni je prvi let ryanair a drugi austrian air
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2023., 12:47   #2206
Evo da i ja napisem svoje iskustvo s Edreams, mozda nekom pomogne. Prije mjesec dana sam morala hitno kupit avionsku kartu suprugu koji je bio u inozemstvu..kako uvijek avionske karte trazim preko Skyscannera stranica mi je kao jednu od ponuda po zadovoljavajucoj cijeni i uz odgovarajuci plan putovanja izbacila ponudu Edreamsa..kako me suprug pozurivao, a bila sam doma sama s dvoje male djece nisam imala puno vremena "studirat" ponude, opcije, pouzdanost kompanije te citat recenzije. S letom je srecom proslo sve ok, ali mi je mjesec dana nakon kupnje te karte (a to je bilo u proslu nedjelju) Edreams s racuna skinuo 84 eura za toboze njihov Edrems Prime, i to jos neku plus verziju koja je, naravno, skuplja od obicne. Poslala odmah banci mail da pokusaju stopirati rezervaciju (za vikend je novac jos uvijek buo samo rezerviran, a transakcija je obradjena u ponedjeljak ujutro), trazila po netu mail od njihovog CS, kriju se kao sto zmija krije noge..sami chat roboti..na Facebooku ne mozes procitat komentare (vjerojatno jer su negativni). I naravno da sam tek onda vidjela lose ocjene na Trustpilotu i ovu temu. Uglavnom, odmah u ponedjeljak sam zvala CS za Edreams Prime korisnike u UK jer nisam vise imala drugih opcija. Objasnila situaciju, izrazila svoju zabrinutost i nezadovoljstvo zbog svega navedenoga i zaprijetila i sama ostavljanjem negativnih ocjena (sljedeci korak mi je bio zaprijetiti tuzbom, ali srecom do toga nije doslo). Tip s kojim sam pricala mi je pokusao prodati pricu o brojnim benefitima tog programa i da u njega mogu ukljuciti do 9 clanova (obitelji, ali i prijatelja), odjebala ga po kratkom postupku, ponovila svoje i nakon sto me stavio dvije minute na cekanje javio mi je da su u mojem slucaju odlucili uciniti iznimku (zamisli, iznimno ce samo meni vratiti moj novac, lucky me!) i da ce mi povrat sjesti u roku od 15 dana. Odmah su mi poslali i mail u kojem to navode. I zaista, vec danas je povrat vidljiv na mojem bankovnon racunu! Savjetujem svima onima koji imaju problema s njima (a koliko citam online puno ljudi se zali na probleme s povratom novca zbog otkazanih letova) zvati CS, inzistirati na povratu, zaprijetiti ako treba, biti odlucan i mozda vam usklisaju molitve. Je da je gnjavaza i da morate trositi svoje vrijeme da bi dobili nazad svoje novce, ali nema druge. Meni je suprug vec rekao da odustanem, nisam htjela iz dispeta!! Svima ostalima savjet da zaobiđete Edreams ako ikako mozete ili placajte PayPallom pa otvorite diapute u slucaju problema.

Zadnje uređivanje Marmelada8888 : 02.08.2023. at 12:49. Reason: Nadopuna
Marmelada8888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.