Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2010., 22:06   #101
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
ti si gledala stvarno najskuplju...
i to je za rješavanje starih strija...

za prevenciju je ova druga..
al to sam i ja rekla- ja imam pun frižider kvalitetnih nerafiniranih ulja, i za sad su se pokazali dobrima (doduše- još me čeka najgori period), a investirat ću u ovu protiv celulita,,
ako se pretvorim u heidi klum, svakako javim
Ta meni treba!
-Aya- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:07   #102
Ma, ja ću vjerovat mojoj mami, nije dobila ni jednu striju u T, a mene je rađala sa 35g i kaže da se mazala s maslinovim uljem...pa eto, idući put kad dođem doma ću žicat domaće maslinovu ulje
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:09   #103
Quote:
-Aya- kaže: Pogledaj post
Ta meni treba!
koja?
ova koja te pretvori u heidi klum?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:10   #104
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
koja?
ova koja te pretvori u heidi klum?
HAhaha...ova najskuplja a 420 kn
-Aya- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:12   #105
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
Ma, ja ću vjerovat mojoj mami, nije dobila ni jednu striju u T, a mene je rađala sa 35g i kaže da se mazala s maslinovim uljem...pa eto, idući put kad dođem doma ću žicat domaće maslinovu ulje
i ja volim maslinovo mazati, al maslinovo je puno premasno i jako jako teško se upija, pa zato nije praktično...

e da.. od neutrogene krema- u crveno-bijeloj tubi, za suhu i svrbeću kožu...
ajme, predivno masna i vlažna, upija se super brzo i baš imam feeling da fino nahrani i vlaži kožu...
nju koristim od nedavno, kad mi se ne da zezati s uljima..
krema je stvarno dobra, 36 kn u dm-u..

moj brat ju je kupio sebi za strije (naglo se udebljao i dobio strije kakve mislim da nijedna trudnica vidila nije ) i ta krema mu je zaista dobro ublažila crvene ožiljke, i olakšala zategnutu kožu
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 22:17   #106
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
i ja volim maslinovo mazati, al maslinovo je puno premasno i jako jako teško se upija, pa zato nije praktično...

e da.. od neutrogene krema- u crveno-bijeloj tubi, za suhu i svrbeću kožu...
ajme, predivno masna i vlažna, upija se super brzo i baš imam feeling da fino nahrani i vlaži kožu...
nju koristim od nedavno, kad mi se ne da zezati s uljima..
krema je stvarno dobra, 36 kn u dm-u..

moj brat ju je kupio sebi za strije (naglo se udebljao i dobio strije kakve mislim da nijedna trudnica vidila nije ) i ta krema mu je zaista dobro ublažila crvene ožiljke, i olakšala zategnutu kožu
A znam, meni ne samo da je masno nego mi i užasno smrdi...ali na ljeto kad fax završi i budem se počela stapat s krevetom i skupljat lišaje i mahovine po sebi, onda mi valjda neće bit tako strašno trackat se s njime...

Neutrogeninu sam ja koristila zimus i bila mi je super, samo što mi je sada preskupa, jer mene svrbi cijela koža i moram se mazat 2put na dan, pa ju brzo trošim
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 23:01   #107
Ja se u prvoj trudnoci mazala mjesavinom maslinovog i onog ulja za trudnice od dm-a...i ni jedne jedine strije nisam dobila,a bom stomak bio ogroman...
ljepo se otusiram i namazem uljem i umotam se u pare za plazu i tak dok ne upije....
Stvarno nemam strija a bila sam "komad"
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 09:15   #108
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
A znam, meni ne samo da je masno nego mi i užasno smrdi...ali na ljeto kad fax završi i budem se počela stapat s krevetom i skupljat lišaje i mahovine po sebi, onda mi valjda neće bit tako strašno trackat se s njime...
onda si to maslinovo razblaži sa bademovim, pretoči u neku manju bočicu sa raspršivačem i nanosi ga na mokru kožu - da poslije par minuta možeš lagano potapkati višak koji se nije uspio upiti..
tako se nećeš baš previše zamastiti..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 10:28   #109
ja popucala bez obzira na mazanje.marš. vama sretno cure, nadam se da ćete imati više sreće i pameti od mene!
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 12:38   #110
cure ja si kupila kremu za strije od galenski laboratorij sastav jebademovo ulje,biljni ekstrakti nevenai hrastova kora,d- pantenol vitamini a i e....lijepo je masna i dovoljno se je navece namazat prije spavanja i kosta 50kn za 150 ml....
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 14:32   #111
Quote:
pljucpljuc kaže: Pogledaj post
Hvala!

A joj, 420kn za 100ml
...ništa, meni kojoj je i 20kn za 50ml bademovog puno, strije su očito suđene ..tamo kad budem preko 30+ i kad se pretvorim u zebru ću otić u arheološki muzej posudit bočicu za skupljanje suza i mazat strije njima

edit. gledala good bye strech marks, ovo za trudnice je po 225...ali ništa manje skupo
I ja ne volim davati puno love na kremice za tijelo. Ne znam zašto vam je maslinovo prejako, tj premasno. Ja se mažem s kantarionom i nema tako jak miris kao čisto maslinovo. Probajte nabaviti domaće (mlado kada bude) jer ono ima lijepi miris. Ja se ne bih odmah odlučila za kremu od 200 kn jer tako kaže Vogue. Da ima ja uplatim koji milijunčić i ja bih po njima bila najljepša na svijetu.

Pljuc, probaj od neke bakice (samouke, samoukog travara ili nekog tko se razumije u bilje) nabaviti kantarion. Nije on samo za strije, već je za opekline i sve vezano uz kožu. Ja imam nekoh 2 dcl već dvije godine, a živim na moru i stalno se na plaži mazuckam s njime. I sada kad se mažem brzo se upije, miris se ne osjeti, a grudi i bradavice koje su strašno osjetljive i bole/ peku se tako opuste da mogu i na trbuhu spavati.

Pa...ako idemo u zoološki glumiti zebre, idemo sa zdravom kožom i nježnih grudi. Budemo najsexy zebre i po Vogueu.
annarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 15:04   #112
Quote:
marela23 kaže: Pogledaj post
cure ja si kupila kremu za strije od galenski laboratorij sastav jebademovo ulje,biljni ekstrakti nevenai hrastova kora,d- pantenol vitamini a i e....lijepo je masna i dovoljno se je navece namazat prije spavanja i kosta 50kn za 150 ml....
di to ima za kupiti???

ja probala hippovo ulje, ali me sve svrbi od njega - inace sam jako osjetljive koze kojoj sve smeta
i olival - za sad mi se cini ok, koza je tako mekana poslje i nista ne svrbi
i super mi je dm-ova krema mama massage creme pa cu probati to dvoje kombinirati...
__________________
6.6.2009.
boooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 15:12   #113
u ljekarni,
meni je super navece se lijepo namazem.
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 15:22   #114
Quote:
marela23 kaže: Pogledaj post
u ljekarni,
meni je super navece se lijepo namazem.
e hvala ti! budem potrazila kad potrosim ovo sto imam.
__________________
6.6.2009.
boooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 16:18   #115
jbt, koliko god se mazala, a to je svaki dan, s bademovim uljem meni se cini da mi je koza sve vise suha pa ne kuzim! bila mi je bolja kad se nisam mazala, pogotovo sise, na dodir vape za vlagom, a sta mogu? ne mogu spavati zamotana u maslinovo ulje
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 16:19   #116
a to ste u rijeci kupile? ima u zg?da i to probam
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 16:34   #117
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
jbt, koliko god se mazala, a to je svaki dan, s bademovim uljem meni se cini da mi je koza sve vise suha pa ne kuzim! bila mi je bolja kad se nisam mazala, pogotovo sise, na dodir vape za vlagom, a sta mogu? ne mogu spavati zamotana u maslinovo ulje
ulje zna isušiti kožu, pogotovo ako ga nanosiš na suhu kožu umjesto na vlažnu..

kupi si neki jeftini losion , tipa balea i slično- neki fini hidratantni i lijepo u njega natankaj bad. ulje i dobro izmućkaj.
trebalo bi pomoći!
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 17:10   #118
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
a to ste u rijeci kupile? ima u zg?da i to probam
ova krema sto je ja imam kupila sam je u splitu i meni je odlicna jer je meni nakon nekih krema koza bila skroz suha,a otkad se mazem s ovom nista me ne zateze i osjetim pod prstima da je koza hodratizirana.....
marta ako si zelis ovu kremu kupim ti je ja ovdje i posaljem ti....
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 18:15   #119
thx marela, ak je ne nadjem tu saljem ti lovu i podatke. extreme, vjerovatno je u tome problem, mazem na suhu kozu sad cu probati na mokru, odmah nakon tusiranja, pa cemo vidjeti!
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2010., 18:22   #120
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
thx marela, ak je ne nadjem tu saljem ti lovu i podatke. extreme, vjerovatno je u tome problem, mazem na suhu kozu sad cu probati na mokru, odmah nakon tusiranja, pa cemo vidjeti!
ali , svejedno- ubaci i neki hidratantni losion..
ja isto imam strašno suhu kožu, i nisu mi uvijek ulja pomagala.. pogotovo ak sam korisitila nekvalitetna ulja.(rafinirana)
kad sam uvela ulje lješnjaka, makadamije, jojobe i sl- sve nerafinirano i hladno prešano- situacija je bila puno,puno bolja- al ipak, moraš ulja umasiravati na vlažnu kožu!
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:21.