Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2011., 23:19   #1
Avaj, još sam nevin/a- zbirni topik

Pozdrav svima! Nisam prvi puta ovdje ali sam zaboravio sve podatke sa starog, ali nije ni bitno.
Ovako, imam više od 23 godine i nevin sam, najdalje što sam išao s curom je da smo bili bez majice i samo smo se dirali!
Imam več godina pa mi je sad neugodno ići do kraja jer sam siguran da neću biti dobar!
Razmišljao sam čak i o prostitutki to mi je savršeno jer bi dobio iskustva i nekog s kime će mi biti svejedno kakav ću bit, ali budući da sam protiv prostitucije i nikako nebi htjeo tako pamtiti prvi puta odustao sam od toga.
Dakle, ne želim se osramotiti pred nekom, bilo bi poželjno da mi prva cura znači nešto ali s takvom bi bio sretan i u vezi bez sexa, ali ne mogu nać takvu osobu, pijanu curu bi možda i našao ali nisam takav da bi išao nekog iskoristiti... imate vi kakav savjet ili da se pomirim da ništa od toga?
I ne pitajte kako to da još nisam to napravio, nisam ružan ni ništa nego su mi jednostavno godine proletjele...
mali mile is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:25   #2
zanima me kako su to proletile godine bez seksa momku od 23 godine..
blond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:29   #3
nadi tu curu koja ti znaci nesto i prije prvog seksa ga izdrkaj i neces imat problema samo malo nespretnosti i to je to
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:33   #4
Quote:
blond007 kaže: Pogledaj post
zanima me kako su to proletile godine bez seksa momku od 23 godine..
upao je u kolotećinu igranja igrica i igranja igrica na internetu
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:39   #5
gotov si,osuđen si na život bez sexa..
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:41   #6
Quote:
poštar4 kaže: Pogledaj post
upao je u kolotećinu igranja igrica i igranja igrica na internetu
nisam nego nisam puno mogao izlaziti radi noćnih smjena, a kad sam izlazio smetala mi je sramežljivost i eto... sad sam se dosta opustio ali neznam doći do tog koraka... uglavnom su mi proletjele godine i to je tako..
mali mile is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:44   #7
najbolje ti je da si nađeš djevicu.ona i nebude skužila ako ćeš biti loš.
__________________
tata sumo borca!
Sve što imam sam ukra,samo sam vozačku i diplomu kupia.
penzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:47   #8
To je pitanje koje sam si postavila prije godinu dana, bila sam u sličnim dvojbama - još čekati kad sam već toliko (imam 23) ili pokupiti nekog vani? Kad sam ovu drugu ideju predstavila frendicama, sve su graknule na mene da nisam normalna, kako mi je samo palo na pamet gubiti nevinost s nekim neznacem, još k tome u pijanom stanju... pa sam došla tu, na slavni LJES po savjet nekog sa sličnim iskustvima i naravno, nisam ga dobila... Pa da tebe ne zadesi ista sudbina, evo mojeg iskustva - ti sam najbolje znaš što želiš i ne želiš i jesi li u stanju napraviti sve da to i dobiješ. Najbitnije je da si siguran u svoju odluku, ma kakva bila! (Moj je prijedlog da pokupiš neku curu vani ) I nemoj se zamarati takvim glupostima kao što je da nećeš biti dovoljno dobar, pa nije to nuklearna fizika! Znam da te to muči, i mene je, ali je na kraju super ispalo - svašta sam naučila čitajući LJES
Nadam se da sam ti bar malo pomogla i sretno!
antonela135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:48   #9
evo vidin kako ti je proletilo vrime,u ovu uru ti na forumu umisto na curi
blond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:49   #10
Da li je moguće da nikad neću izgubiti nevinost?
Moguće je
nešto_me_zanima is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:51   #11
Quote:
blond007 kaže: Pogledaj post
evo vidin kako ti je proletilo vrime,u ovu uru ti na forumu umisto na curi
dosta mi je bilo preko božića izlazit, vjeruj mi
mali mile is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:52   #12
Quote:
mali mile kaže: Pogledaj post
Razmišljao sam čak i o prostitutki to mi je savršeno jer bi dobio iskustva i nekog s kime će mi biti svejedno kakav ću bit, ali budući da sam protiv prostitucije i nikako nebi htjeo tako pamtiti prvi puta odustao sam od toga.
Dakle, ne želim se osramotiti pred nekom, bilo bi poželjno da mi prva cura znači nešto ali s takvom bi bio sretan i u vezi bez sexa, ali ne mogu nać takvu osobu, pijanu curu bi možda i našao ali nisam takav da bi išao nekog iskoristiti...
Od birača nema jebača
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:54   #13
Smile

Ma ti si musko, nemoj se zamarati s tim da ta prva treba biti tvoja velika ljubav.

Pokupi neku negdje vani, popij koju vise da te prodje trema i glavE gore, najgore sto ti se moze desit je da svrsis za 3 minuta, a nisi ni prvi ni zadnji. Uvjek joj mozes reci da se nisi cak 3 mjeseca sexao, a jos ona tako sexy..Ne mora znati da ti je prva.

Bice cura, nemoj se brinuti bezveze
Curica333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:56   #14
Quote:
antonela135 kaže: Pogledaj post
To je pitanje koje sam si postavila prije godinu dana, bila sam u sličnim dvojbama - još čekati kad sam već toliko (imam 23) ili pokupiti nekog vani? Kad sam ovu drugu ideju predstavila frendicama, sve su graknule na mene da nisam normalna, kako mi je samo palo na pamet gubiti nevinost s nekim neznacem, još k tome u pijanom stanju... pa sam došla tu, na slavni LJES po savjet nekog sa sličnim iskustvima i naravno, nisam ga dobila... Pa da tebe ne zadesi ista sudbina, evo mojeg iskustva - ti sam najbolje znaš što želiš i ne želiš i jesi li u stanju napraviti sve da to i dobiješ. Najbitnije je da si siguran u svoju odluku, ma kakva bila! (Moj je prijedlog da pokupiš neku curu vani ) I nemoj se zamarati takvim glupostima kao što je da nećeš biti dovoljno dobar, pa nije to nuklearna fizika! Znam da te to muči, i mene je, ali je na kraju super ispalo - svašta sam naučila čitajući LJES
Nadam se da sam ti bar malo pomogla i sretno!
pa ipak se zamaram kad neznam ništa ni kako započeti ni ostalo, ne znam ni kako doći do toga.
a meni ni to nebi bilo jednostavno pokupiti neku vani zbog neiskustva, baš mi ne ide prilaženje kao nekim dečkima, svaka cura s kojom sam bio je većinu toga napravila, jednostavno sam smotan za suprotni spol
ali hvala na odgovoru, nadam se da će i moja priča tako završit
mali mile is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:58   #15
Quote:
mali mile kaže: Pogledaj post
dosta mi je bilo preko božića izlazit, vjeruj mi
na sex gledaš kao na večernji izlazak koji može i ne mora se dogodit jer si ionako previše izlazija za Božić
blond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 23:58   #16
Quote:
mali mile kaže: Pogledaj post
dosta mi je bilo preko božića izlazit, vjeruj mi
A sta ti hoces? Kucnu dostavu?? Pokreni se, ucini nesto, il rizikuj mogucnost da te za mjesec dana udari nedaj bože auto, a ti nikad nisi jebao
Curica333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 00:03   #17
Quote:
blond007 kaže: Pogledaj post
na sex gledaš kao na večernji izlazak koji može i ne mora se dogodit jer si ionako previše izlazija za Božić
ma mislim, izlazim redovito i sad sam se zaželio jednu subotu ostati doma, ništa posebno... a i inače mi cilj subotnjeg izlaska nije ono napraviti nego se zabaviti s ekipom, a ako se što desi super, retardirano bi mi bilo da mi se sve vrti oko toga da nešto zbarim, ako me kužiš...
mali mile is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 00:13   #18
Quote:
mali mile kaže: Pogledaj post
pa ipak se zamaram kad neznam ništa ni kako započeti ni ostalo, ne znam ni kako doći do toga.
a meni ni to nebi bilo jednostavno pokupiti neku vani zbog neiskustva, baš mi ne ide prilaženje kao nekim dečkima, svaka cura s kojom sam bio je većinu toga napravila, jednostavno sam smotan za suprotni spol
ali hvala na odgovoru, nadam se da će i moja priča tako završit
Hoće, samo se opusti i pusti onda da te neka mala vani pokupi, ništa lakše
Život te iznenadi kad se najmanje nadaš, eto - ja sam tražila nekog za jednu noć samo da se toga riješim, a našla dečka, haha... Samo nemoj biti opterećen time i sve 5!
antonela135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 00:13   #19
Godine kurcu prolaze,
a ja još nisam nikad jebo,
ne dozvoli sudbo kleta
suva kurca da idem na nebo-Rambo Amadeus

Evo poslušaj pjesmu,sve će ti bit jasno,cijela filozofija tvog problema u 5 i kusur minuta http://www.youtube.com/watch?v=79xYf0kneAU
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 00:16   #20
Quote:
antonela135 kaže: Pogledaj post
Hoće, samo se opusti i pusti onda da te neka mala vani pokupi, ništa lakše
Život te iznenadi kad se najmanje nadaš, eto - ja sam tražila nekog za jednu noć samo da se toga riješim, a našla dečka, haha... Samo nemoj biti opterećen time i sve 5!
pa do sada nisam bio opterećen i vjerovao sam da će biti kako si rekla kad se najmanje budem nadao...
a vrijeme prolazi, svi koje znam su u vezi ili imaju nekoga sa strane, a ja eto nula bodova
mali mile is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger