Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2003., 13:10   #21
Novinarkoooooooooo

Odakle ti pravo da bilo koga ovdje vrijeđaš, pogotovo plavvu koja je vrhunski novinar i jako dobro zna svoj posao. Fakat ne razumijem kako možeš reći za nekoga da je kurva, samo zato što ima drugačije mišljenje od tebe. Ipak, dalje prepuštam plavvoj da ti odgovori, a ja kao novinar koji je pun kufer godina u tom poslu, stojim iza plavve...
Ester is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 15:56   #22
U svakom poslu, pa tako i novinarskom, postoje frustrirane glupače čiji je posao da nose šefu kavu i rašpaju nokte. Naravno, to ih ne spriječava da liječe svoje komplekse po forumu i nazivaju druge forumaše kurvama. Novinarka, tvoj način izražavanja govori jako puno o tebi samoj, a samim tim i o kvaliteti posla kojeg obavljaš. I Imperijal su novine, a i ti si novinarka. Nauči se kulturi ili ćeš biti odstranjena po kratkom postupku. Čini mi se da još nitko nije imao ovakvu jezičinu na podforumu gospodarstvo. Dođi na LJES, takav kadar tamo tražimo...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 19:22   #23
Quote:
novinarka kaže:
***** ces ti dobiti propusnicu za evente
definicija novinara je - član Hrvatskog novinarskog društva, osoba koja živi isključivo od autorskog rada, ili barem da radi za neke novine za koje je netko čuo. Ili portal tipa iskon, vip, monitor...svaka budala danas može napraviti sajt. mislis li da ti je to dovoljno da udjes u taj krug?

jesi ti s drveta sisao?
sto se ne registriras pa pljujes onako da s ezna ( barem po nicku) tko si ?

Ovak danas si novinarka, sutra barbi, u srijedu doktorica....

Za neregistrirane
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2003., 19:23   #24
Quote:
atlantis kaže:
kaze 'novinarka' i ispod teksta napise (RI)





plavvi nemoj nozem
dajte malo promotrite stil pisanja. To vam je asa.
Nije maca izdrzala.....nije....a kao ide
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2003., 21:01   #25
novinarko, da ja sam ta kurva. zanima te tarifa ili samo neutralno primjecujes?

a za hnd imas pravo: udruzenje koje je bivsoj predsjednici pravdalo troskove kupnje nove bunde zasluzuje samo moj prezir. likovi poput tebe koji ga brane samo potvrdjuju da sam cijelo vrijeme u pravu.

ma novinarcice
plavva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2003., 12:01   #26
Quote:
-haf- kaže:
e banderas, a kakve ti to stvari organiziraš?
Da slučajno ne naletim na tebe
Navrati malo na Glazbu pa ces skuziti
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2003., 00:56   #27
Thumbs down

Quote:
[i]novinarka kaže
Prema novom pravilniku članom HND-a ne moze postati netko tko nema VSS. Moze, uz uvjet da ima više od 10 godina staža. To je napravljeno zato da se npr. kolega od 55 godina koji cijeli život radio kao novinar, ali nije do kraja završio faks, ne bi bio šikaniran.
Stvarno je žalosno da u strukovnu udrugu (ceh) više ne možeš ući ako nemaš visoku stručnu spremu! To je sramota za naše zvanje, tj. ZANAT! Mene pak tamo nisu primili jer "posao koji radim nije novinarski posao!". Ma nemoj, a događaje iz Hrvatske vrapčići odživkavaju po svijetu dok ja sjedim i rašpam nokte u svom uredu!
Tužna sam...
 
Odgovori s citatom
Old 17.10.2003., 21:55   #28
Quote:
novinarka kaže:
Svi će ti se smijati i rugati iza leđa. Nikada nećeš biti dio struke. NIKADA
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 14:38   #29
Quote:
-haf- kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Nisam točno znao gdje da stavim ovaj post pa sam odlučio probati ovdje.
Dakle... Pokrenuo sam jedan regionalni intenet portal. To je bilo negdje u svibnju 2002. U lipnji ove godine registrirao sam ga u Nacionalnoj Sveučilišnoj Knjižnici te dobio ISSN broj.
Ono što me zanima je kako na temelju tog portala mogu dobiti akreditacije za event-e. Znači neka događanja koja bi bila zanimljiva mojim posjetiteljima, neki koncerti, sportska događanja i slično.
Sorry što dižem temu iz naftalina...

Zanima me, npr. ja sam novinar online-novina,tj. portala, što meni treba npr. za akreditaciju u Vukovarsko poglavarstvo, kome se javim?

Općenito kako novinari internet portala dobiju novinarske iskaznice i gdje?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 20:59   #30
Budući da sam ju ja započeo evo i odgovora prema skupljenom iskustvu u zadnjih 5 godina

Mi smo si napravili vlastite Press akreditacije/iskaznice kojima se služimo za identifikaciju medija nakon što prođemo akreditacijski krug i preuzimamo akreditacije. Uvijek je potrebno kod većih događaja kontaktirati odjel za odnose s javnošću ili odjel za marketing te izraziti želju za akreditaciju i tražiti ih objašnjenje potupka akreditacije u sažetom pismu namjere izvještavanja o događaju.
Najbolje bi bilo složiti neku šprancu sa osnovnim podacima o portalu (tematika portala, posjećenost i slično) sa zgodnim headreom i footerom i sva vrata bi ti trebala biti otvorena.

Konkretno za slučaj poglavarstva najbolje bi možda bilo najaviti se u tajništvo grada (koliko sam skužio na www.vukovar.hr kod gospođe Žuvić telefonski, mejlom ili osobno) sa zahtjevom da kao predstavnik medija prisustvuješ sjednici poglavarstva grada Vukovara. Mislim da bi to trebalo biti dovoljno, ukoliko sjednice poglavarstva nisu zatvorene za javnost.

P.S. Isuse dragi kad je ovo bilo. Sad me sram kak sam mogo bit tak tup !!!
__________________
Jel Kedžo ispo?

Zadnje uređivanje -haf- : 24.11.2008. at 21:05. Reason: pročitao sam cijeli topic
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 23:29   #31
Quote:
-haf- kaže: Pogledaj post
Budući da sam ju ja započeo evo i odgovora prema skupljenom iskustvu u zadnjih 5 godina

Mi smo si napravili vlastite Press akreditacije/iskaznice kojima se služimo za identifikaciju medija nakon što prođemo akreditacijski krug i preuzimamo akreditacije. Uvijek je potrebno kod većih događaja kontaktirati odjel za odnose s javnošću ili odjel za marketing te izraziti želju za akreditaciju i tražiti ih objašnjenje potupka akreditacije u sažetom pismu namjere izvještavanja o događaju.
Najbolje bi bilo složiti neku šprancu sa osnovnim podacima o portalu (tematika portala, posjećenost i slično) sa zgodnim headreom i footerom i sva vrata bi ti trebala biti otvorena.

Konkretno za slučaj poglavarstva najbolje bi možda bilo najaviti se u tajništvo grada (koliko sam skužio na www.vukovar.hr kod gospođe Žuvić telefonski, mejlom ili osobno) sa zahtjevom da kao predstavnik medija prisustvuješ sjednici poglavarstva grada Vukovara. Mislim da bi to trebalo biti dovoljno, ukoliko sjednice poglavarstva nisu zatvorene za javnost.

P.S. Isuse dragi kad je ovo bilo. Sad me sram kak sam mogo bit tak tup !!!
Hvala
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 15:08   #32
Imama jedno pitanje. Ja bih napravila tu novinarsku iskaznicu klincima u školi. Zna li netko kako mora točno izgledati? Ima i netko negdje skenirano, ne mogu naći...
ema123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.