Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2014., 16:10   #621
I kakvi su veliki festivali i partiji bez ikakve organizacije osim dva postavljena redara? Nema ih.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:18   #622
nadji zivot van foruma, nije posao modova razbijanje dosade odredjenih clanova
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:27   #623
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
nadji zivot van foruma, nije posao modova razbijanje dosade odredjenih clanova
Buuuuuurn
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 19:38   #624
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
nadji zivot van foruma, nije posao modova razbijanje dosade odredjenih clanova
Tenks, randy.

I u pravu je. Što ja mogu što je tu trulo? Pa nisam ja napravila ovaj podforum niti mi je posao animirati vas koji ste tu cijeli dan i kmečite što je trulo. Imaš druge podforume, Druženje i kava ti je aktivan ak ti se priča. Meni je ovak i bolje, manje posla
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 21:01   #625
Jbg, nolifer sam. Sto ja tu mogu?

Vise sam ciljao na otvaranje novih tema koje bi podigle podforum. Moderatori najbolje znaju sto se smije, a sto ne smije na kojem podforumu. Takoder, imaju staz i iskustvo za kvalitetniji odabir tema koje bi poticale mlade forumase na vecu aktivnost.

Mislio sam da je moderatorima stalo do vlastitog podforuma, da im je u cilju kvalitetno voditi podforum, te ga poboljsavati i nadogradivati, jednom rijecju mijenjati. Mislim da ne moram pojasnjavati da bez ovoga nema dugotrajnog uspjeha i napretka.

Ne samo da bi povecali broj aktivnih forumasa na ovom podforumu, vec bi povecali i postotak onih koji ce ostati korisnici i nakon svojih teen godina, sto ne bi bila mala stvar za cijelu zajednicu forum.hr-a.

Jos jednom, oprostite sto razmisljam umjesto vas. Vidim da to ne volite, ali ne mogu obecati da to necu uciniti ponovno kada mi se ukaze prilika.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 21:08   #626
Jebote abbadon,sa tim svojim grandioznim planovima se rade nacrtaj na Markovom trgu.
beastfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 00:11   #627
Pa većina onih koji su na podforumu i nisu više teen.


Mislim da je netko poceo kampanju za novog moderatora.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 00:26   #628
Sto je bljuzga.
beastfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 15:18   #629
Gnjecava mjesavina snijega, blata i vode.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 15:42   #630
Neznam da li si primijetio,ali na kraju moje izjave nema upitnika-sto upucuje da je opisna zavisna recenica koju ja nadovezujem na Tomolavovu informaciju o dobi posjetioca ovog podforuma.
beastfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 17:23   #631
Slobodan si otvoriti nove teme koje su u skladu s pravilima ako imaš ideje.

Ovaj podforum je napravljen zato da teensi imaju gdje pitati vezano za svoje probleme, porazgovarati s vršnjacima. Većinom zato što su inače dolazili na LjES gdje im ostali forumaši baš i neće pomoći.

Ja osobno nemam ideje za novu temu jer kao što je netko već rekao, većina ljudi koja tu visi više ni nije teen. Što je u biti i problem - ovaj je podforum nekako postao okupljalište malo starije ekipe koja je prošla pubertet. Nažalost, ne mogu podforum teens pretvoriti u mini forum za nas desetero jer postoji i ostatak foruma. Ali eto, ako imaš ideje za nove teme koje bi se držale generalne smjernice (da imaju veze s teensima), svakako ću te podržati.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 11:45   #632
A da preimenujemo podforum u teens i sve koji se tako osjećaju, ili nešt slično. Ili da se preimenuje u mladi pa da sve zahvati i teense i malo starije.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 14:03   #633
Ili da otvorite novi podforum: nostalgicni za mladoscu il nesto?
beastfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 14:26   #634
Ne.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 09:58   #635
imam prijedlog da se tema konasance đenerale (opce znanje) makne od top tema jer je beskorisna i neaktivna.

ocekujem neki glupi odgovor da tema ostaje top pa je moje sljedece pitanje: zasto?
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 01:35   #636
Dobar prijedlog, i ja sam razmišljala o tome. Maknut ću je.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 15:35   #637
U zadnje vrijeme je Aese aktivna moderatorica na forumu koliko i Kerum u saboru.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2019., 23:11   #638
Modova i dalje nema na ovom PDF-u
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2019., 01:34   #639
Pa kad nema ni ljudi.

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2019., 11:16   #640
na alternativi nema moda, ali ima ljudi
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.