Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 15:17   #781
Da li je itko mijrnjao robu u C&A? I da li se mora vratiti u istu poslovnicu ili može i u neku drugu?
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 14:40   #782
Pozdrav!

Da li je itko imao iskustva sa reklamacijom hulahopki iz Calzedonie?
Anella90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 14:42   #783
Zna li tko mozda uvjete zamjene robe u koton ducanima?
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 16:59   #784
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
Zna li tko mozda uvjete zamjene robe u koton ducanima?
Ja sam zamijenila 3 majce koje mi se nisu svidjele ( kada sam došla doma )
za jednu skuplju. Imala sam račun, majce su imale sve etikete . Nisu mi pravili nikakvih problema. I to sve u roku od 7 dana.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 10:21   #785
Kakva je situacija u Zari prilikom vraćanja robe (s etiktom i računom) plaćenom karticom? Da li vrate u gotovini ili uplaćaju na račun??
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 11:34   #786
Quote:
jacobs kofi kaže: Pogledaj post
Kakva je situacija u Zari prilikom vraæanja robe (s etiktom i raèunom) plaæenom karticom? Da li vrate u gotovini ili uplaæaju na raèun??


Vrate na tu karticu s kojim si platila...
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 09:45   #787
Kakav je Mango s vraćanjem? Ako imam etiketu mogu li vratiti za novce?

EDIT: našla sam na njihovom webu da se može...
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 06:30   #788
Quote:
Ni Na Na kaže: Pogledaj post
Kakav je Mango s vraćanjem? Ako imam etiketu mogu li vratiti za novce?

EDIT: našla sam na njihovom webu da se može...
I meni problem s Mangom.
Dobila za rodjendan haljinu od tamo, ali mi je prevelika.
Racun nisam dobila jer je dar, ali etiketu nisam skidala.
Imam li sanse zamjeniti broj bez racuna?
fijufiju is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 17:30   #789
Ima li tko iskustva sa robnom kućom Nama i povratom robe?
Baka je (na moj nagovor) kupila crno-bijelu haljinu koja je imala mrlje od pudera ali je prodavačica provjerila etiketu i rekla da to može oprati u hladnoj vodi, i naravno kad ju je prala (ručno u hladnoj vodi) crna boja je prešla na bijele dijelove. Moraju li oni to sada zamijeniti ili ne?
krug is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 19:11   #790
ja bih to definitivno nosila na reklamaciju jer ako se u hladnoj vodi tako ponasa tko zna kako bi haljina reagirala u obicnom pranju.
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 10:17   #791
Quote:
fijufiju kaže: Pogledaj post
I meni problem s Mangom.
Dobila za rodjendan haljinu od tamo, ali mi je prevelika.
Racun nisam dobila jer je dar, ali etiketu nisam skidala.
Imam li sanse zamjeniti broj bez racuna?
Ovo i mene zanima jer ni ja nemam racun iako sam sama kupila, imam eventualno izlistaj s netbankinga... a skinula sam i etiketu
Znam da je situacija losa ali nisam na vrijeme shvatila da su mi hlace velike
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 00:43   #792
Jel zna netko kak stoje stvari sa vraćanjem robe u Croppu? Kupila sam majicu tamo, ali mi je na kraju prevelika. Imam račun, a etiketu nisam skidala.
MelindaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 06:50   #793
pa s racunom mozes bilo di vratiti robu i traziti zamjenu.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 02:07   #794
Cure kupila sam haljinu u new yorkeru i raspala im se rupica od gumba nakon prvog pranja. Jel se to može vratiti? Hoće li mi priznati reklamaciju?
lilly09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 08:50   #795
hoce. ako imas racun.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 20:37   #796
Kupila sam jucer u Humani u sandale za 380kn i nisam ih nosila (samo gledala ) i sto ih vise gledam to mi se manje svidjaju. Mogu li i vratiti posto su nenosene i kako da dobijem novce natrag? Imam i kutiju i racun i sve; na racunu pise da odobravaju zamjenu u roku 8 dana za drugo ili za poklon karticu. Nis mi ne znaci ta poklon kartica kad ne zelim nista druga od tamo, ja bi novce nazad.
Ima netko iskustva?
Hvala
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 20:38   #797
Kupila sam jucer u Humanic-u sandale za 380kn i nisam ih nosila (samo gledala ) i sto ih vise gledam to mi se manje svidjaju. Mogu li i vratiti posto su nenosene i kako da dobijem novce natrag? Imam i kutiju i racun i sve; na racunu pise da odobravaju zamjenu u roku 8 dana za drugo ili za poklon karticu. Nis mi ne znaci ta poklon kartica kad ne zelim nista druga od tamo, ja bi novce nazad.
Ima netko iskustva?
Hvala
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 10:53   #798
Quote:
krug kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva sa robnom kućom Nama i povratom robe?
Baka je (na moj nagovor) kupila crno-bijelu haljinu koja je imala mrlje od pudera ali je prodavačica provjerila etiketu i rekla da to može oprati u hladnoj vodi, i naravno kad ju je prala (ručno u hladnoj vodi) crna boja je prešla na bijele dijelove. Moraju li oni to sada zamijeniti ili ne?
nemam iskustva s Namom, ali to treba reklamirati jer je pustilo boju (što nikako ne smije)

Quote:
fijufiju kaže: Pogledaj post
..Racun nisam dobila jer je dar, ali etiketu nisam skidala.
ne znam za Mango, ali u nekim dućanima se može dobiti račun bez cifre, baš za slučaj zamjene
Ili pitaj onoga tko ti je poklonio ima li možda račun (ja uvijek sačuvam baš za slučaj da treba zamijeniti)
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 11:05   #799
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Na štetu one koja će sutra dati silne novce za rabljene tenisice...
zato svaku stvar koja se kupuje, posebno skuplju, treba već u dućanu temeljito pregledati - ja sam to naučila od jednog svog frenda, koji je ujedno i poprilično bogat lik
On proba, zaključi da mu odgovara i onda fino sjedne i sve pregleda. Svaki končić i šav, apsolutno sve i ne jednom je vratio jer je bila neka mrljica ili je visio končić (zabavno je pri tome gledati face prodavačica, posebno ako si u nekom wannabe dućanu )
Onda ili traži drugi isti (koji onda opet pregleda), ako nema traži popust jer roba nije u savršenom stanju. Ne, ne mogu mu otkinuti taj končić jer on ne bi ni smio biti tu

Meni je to dalo potpuno novi uvid u stvar, prije bih samo pokupila i otišla, pa onda kući nađem koješta (ne mora biti oštećeno, dovoljno da ima flekicu ili da visi konac - na skupoj stvari to jednostavno ne smije biti)

Tako da sam, posebno kod kupovine skupljih stvari, preuzela taj njegov obrazac Obično te prodavačice malo poprijeko gledaju, ali kad to usporedim s ovim da mi mogu po punoj cijeni uvaljati nešto nošeno ... onda mi je i malo jasnije zašto te poprijeko gledaju
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 00:25   #800
Kupila sam badic u new yorleru. Ne znam tocno kad. Mozda je proslo i vise od mj dana. I nemam racun. Al taj badic nenormalno pusta boju. Prala sam ga i u masini i kupala se u moru. I zafleka mi svu robu. Jel bi to proslo pod reklamaciju?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:14.