Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 10:20   #21
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Pa to i je majmunski i prirodno.
ne privlaci sve zene gledat na likove ko na majmune meni je turn off xD

Quote:
Meni je prirodno da me na prvu privuće fizički izgled. Naravno da mi on nije najvažniji kriterij, ali je jedini što je odmah vidljiv. A dalje sve ovisi o tome što stoji iza izgleda i kolika će se privlačnost razviti...
da, uspjela sam zakljucit do sada da tako funkcionira vecina. hvala bogu pa nisam takva, meni ovo zvuci ko horor
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:24   #22
Znači ti izgled skroz isključuješ kao bilo kakav faktor privlačnosti?
Jer ne možeš mi reć da prvo njega ne primjetiš, osim ako nisi slijepa?
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:30   #23
da, kad ne zelis jebat osobu cim je vidis mora da nesto s tobom nije ok


Pricamo o privlacnosti,a ne o osobi koju vidis odmah i ides je pojebat
Dakle,ako ima privlcacnosti prvo i osnovno,kako tu osobu strpat u krevet i odradit je junacki. Onaj ko privlacnost gleda na neku drugu stranu,onda to nije privlacnost,nego drugi termin...
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:40   #24
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Znači ti izgled skroz isključuješ kao bilo kakav faktor privlačnosti?
Jer ne možeš mi reć da prvo njega ne primjetiš, osim ako nisi slijepa?
naravno da primjecujem, znam i skomentirat cak. onak kad je neko zgodan "ulala" meni je to smijesno, ko neka igra kaj igram s frendicama nekad. kad glumimo da smo muske svinje a one bi se mozda fakat jebale hahaha :klap:

al da cu ZELJETI nekoga, seksualno ili romanticno, na temelju toga.. lol nije mi dovoljno dobar razlog ni za zeljeti POPRICATI s nekim, a kamoli ista drugo

ne iskljucujem izgled kao faktor privlacnosti, objektivno, za vecinu ljudi. jednostavno smatram da su ljudi coravi i ne vide puno drugih stvari na drugima koje bi ih mogle uzbudljivati. to je najpovrsniji (i po meni najmanje zadovoljavajuc) razlog za zeljeti nekoga.

eto tak npr kad sam bila klinka sam se "palila" na nekog lika. osnovna skola. svidjao mi se na temelju izgleda. onda kad sam dobila priliku actually popricat s njim sam bila razocarana sto mi nije bio uzbudljiv na niti jedan drugi nacin. zapravo, bilo je isto ko kad pricam s nekim tko mi fizicki nije bio zgodan. po cemu bi ja onda njega izdvajala kao posebnog ili zeljela bilo sto s njim? nije mi vise palo na pamet obracat paznju na to.

tak da po meni je ta vasa "fizicka privlacnost" jedan lijepi gubitak vremena

Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Dakle,ako ima privlcacnosti prvo i osnovno,kako tu osobu strpat u krevet i odradit je junacki. Onaj ko privlacnost gleda na neku drugu stranu,onda to nije privlacnost,nego drugi termin...
ako te osoba privlaci na druge nacine, a ne seksualno, onda to nije privlacnost, omg
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:44   #25
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
naravno da primjecujem, znam i skomentirat cak. onak kad je neko zgodan "ulala" meni je to smijesno, ko neka igra kaj igram s frendicama nekad. kad glumimo da smo muske svinje a one bi se mozda fakat jebale hahaha :kla p:

al da cu ZELJETI nekoga, seksualno ili romanticno, na temelju toga.. lol nije mi dovoljno dobar razlog ni za zeljeti POPRICATI s nekim, a kamoli ista drugo

ne iskljucujem izgled kao faktor privlacnosti, objektivno, za vecinu ljudi. jednostavno smatram da su ljudi coravi i ne vide puno drugih stvari na drugima koje bi ih mogle uzbudljivati. to je najpovrsniji (i po meni najmanje zadovoljavajuc) razlog za zeljeti nekoga.

eto tak npr kad sam bila klinka sam se "palila" na nekog lika. osnovna skola. svidjao mi se na temelju izgleda. onda kad sam dobila priliku actually popricat s njim sam bila razocarana sto mi nije bio uzbudljiv na niti jedan drugi nacin. zapravo, bilo je isto ko kad pricam s nekim tko mi fizicki nije bio zgodan. po cemu bi ja onda njega izdvajala kao posebnog ili zeljela bilo sto s njim? nije mi vise palo na pamet obracat paznju na to.

tak da po meni je ta vasa "fizicka privlacnost" jedan lijepi gubitak vremena
Pa ja se slažem da nije dovoljna. Nije ni meni. I puno drugih karakteristika koje meni postanu važnije. Al za taj prvi dojam mi je izgled bitan.
Jer ja sigurno neću osjetiti seksualnu privlačnost prema nekome ko mi je fizički odbojan. Nema šanse, koliko god karakter bio super
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:44   #26
Sram bilo te muskarce sto ne misle kao zene.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:46   #27
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
naravno da primjecujem, znam i skomentirat cak. onak kad je neko zgodan "ulala" meni je to smijesno, ko neka igra kaj igram s frendicama nekad. kad glumimo da smo muske svinje a one bi se mozda fakat jebale hahaha :klap:

al da cu ZELJETI nekoga, seksualno ili romanticno, na temelju toga.. lol nije mi dovoljno dobar razlog ni za zeljeti POPRICATI s nekim, a kamoli ista drugo
ne iskljucujem izgled kao faktor privlacnosti, objektivno, za vecinu ljudi. jednostavno smatram da su ljudi coravi i ne vide puno drugih stvari na drugima koje bi ih mogle uzbudljivati. to je najpovrsniji (i po meni najmanje zadovoljavajuc) razlog za zeljeti nekoga.

eto tak npr kad sam bila klinka sam se "palila" na nekog lika. osnovna skola. svidjao mi se na temelju izgleda. onda kad sam dobila priliku actually popricat s njim sam bila razocarana sto mi nije bio uzbudljiv na niti jedan drugi nacin. zapravo, bilo je isto ko kad pricam s nekim tko mi fizicki nije bio zgodan. po cemu bi ja onda njega izdvajala kao posebnog ili zeljela bilo sto s njim? nije mi vise palo na pamet obracat paznju na to.

tak da po meni je ta vasa "fizicka privlacnost" jedan lijepi gubitak vremena



ako te osoba privlaci na druge nacine, a ne seksualno, onda to nije privlacnost, omg


Pricas bzvze...dakle govorimo o privlacnosti i ti si je imala!! I to je to...sto je bilo poslije je bilo,al je istina i cinjenica da te netko privukao. A sad da li ce ti se netko svidjeti do kraja ili nece je naravno faza poblizeg upoznavanja.
Meni iskreno izgled nikad nije imao neku preveliku ulogu,al opet mora drzati do sebe,izgledati barem solidno.Ne mora biti starleta ili neka cura koja ce se paziti i maziti 24/7.To nikako.Normalna,jednostavna cura,bez puno zahtjeva i prohtjeva je cura kakvu se samo pozeljeti moze. Nakon toga ide zaljubljenost,ljubav...ako do toga dodje naravno.To se znati ne moze,nego jedino kroz pricu i upoznavanje!
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:52   #28
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Pricas bzvze...dakle govorimo o privlacnosti i ti si je imala!! I to je to...sto je bilo poslije je bilo,al je istina i cinjenica da te netko privukao. A sad da li ce ti se netko svidjeti do kraja ili nece je naravno faza poblizeg upoznavanja.
Meni iskreno izgled nikad nije imao neku preveliku ulogu,al opet mora drzati do sebe,izgledati barem solidno.Ne mora biti starleta ili neka cura koja ce se paziti i maziti 24/7.To nikako.Normalna,jednostavna cura,bez puno zahtjeva i prohtjeva je cura kakvu se samo pozeljeti moze. Nakon toga ide zaljubljenost,ljubav...ako do toga dodje naravno.To se znati ne moze,nego jedino kroz pricu i upoznavanje!
Slažem se. Meni je izgled bitan za tu seksualnu privlačnost na početku. Jebiga, nisam ja kriv šta se ne mogu napalit na neku debelu ili šta ja znam kakvu... Mogu se ja prisiljavat u glavi šta god ja oću, ali hormoni neće proradit i nema šanse da tu bude dalje nešto.

Ali isto tako, ako mi se neka fizički svidi, a psihički mi ne odgovara. Opet mi je ista stvar. Gubim interes.

Za zaljubljivanje, a da ne govorim ljubav, potrebno je da se puno toga posloži, a naravno da tu onda sam izgled postaje puno manje važan i sve ostalo mi okupira mozak (iako naravno, to i dalje ne znači da će mi se dignit na debelu, jer neće).
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:55   #29
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
naravno da primjecujem, znam i skomentirat cak. onak kad je neko zgodan "ulala" meni je to smijesno, ko neka igra kaj igram s frendicama nekad. kad glumimo da smo muske svinje a one bi se mozda fakat jebale hahaha :klap:

al da cu ZELJETI nekoga, seksualno ili romanticno, na temelju toga.. lol nije mi dovoljno dobar razlog ni za zeljeti POPRICATI s nekim, a kamoli ista drugo

ne iskljucujem izgled kao faktor privlacnosti, objektivno, za vecinu ljudi. jednostavno smatram da su ljudi coravi i ne vide puno drugih stvari na drugima koje bi ih mogle uzbudljivati. to je najpovrsniji (i po meni najmanje zadovoljavajuc) razlog za zeljeti nekoga.

eto tak npr kad sam bila klinka sam se "palila" na nekog lika. osnovna skola. svidjao mi se na temelju izgleda. onda kad sam dobila priliku actually popricat s njim sam bila razocarana sto mi nije bio uzbudljiv na niti jedan drugi nacin. zapravo, bilo je isto ko kad pricam s nekim tko mi fizicki nije bio zgodan. po cemu bi ja onda njega izdvajala kao posebnog ili zeljela bilo sto s njim? nije mi vise palo na pamet obracat paznju na to.

tak da po meni je ta vasa "fizicka privlacnost" jedan lijepi gubitak vremena

ako te osoba privlaci na druge nacine, a ne seksualno, onda to nije privlacnost, omg
Pa ja npr ne zovem privlacnoscu bilo sta sto mi ne izaziva reakciju u telu.
Zovem to dopadanjem, neko moze da me zainteresuje svojim stavom, pricom, nacinom komunikacije, znanjem I da privuce moju mentalnu paznju, I da me privuce mentalno ili intelektualno, ali ne znam kako bih ikad mogla biti u ljubavnom odnosu sa nekim prema kome ne gajim fizicku privlacnost?

To mi dodje kao bratsko sestrinski odnos.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 10:58   #30
Ako me privuku lijepe noge kod cure jel to onda seksualna privlacnost?
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:00   #31
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Ako me privuku lijepe noge kod cure jel to onda seksualna privlacnost?
Da li bi ih želio dodirivati?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:00   #32
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Ako me privuku lijepe noge kod cure jel to onda seksualna privlacnost?
Pa svako ti ima svoju definiciju seksualne privlacnosti I svoje kriterijume.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:03   #33
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Ako me privuku lijepe noge kod cure jel to onda seksualna privlacnost?
Ne, to je ljubav
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:06   #34
I jedno i drugo je kratkotrajno, totalno nepotrebno ako mene pitate,ima puno boljih stvari..( a ne pitate, svejedno volim tu i tamo doci prosrati koju), isti efekat u mozgu kao i kokain, osobno preferiram prostitutke, naprosto su neodoljive. Moram priznati da sam upoznao poprilično mnogo pametnih i zanimljivih prostitutki,uvijek prvi izbor.. za razliku od sada već pomalo izlizanih hriscanskih ljubavnih kurvi. Ljubav je igra, dizajnirana od zene, za slabice koji se boje sami pronaći svoj put, i trebaju sisat cicicu gdje god da se nalaze.
__________________
Kosa mi se diže na glavi i strašno me ljuti kad vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.
ipman22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:07   #35
Quote:
ipman22 kaže: Pogledaj post
I jedno i drugo je kratkotrajno, totalno nepotrebno ako mene pitate,ima puno boljih stvari..( a ne pitate, svejedno volim tu i tamo doci prosrati koju), isti efekat u mozgu kao i kokain, osobno preferiram prostitutke, naprosto su neodoljive. Moram priznati da sam upoznao poprilično mnogo pametnih i zanimljivih prostitutki,uvijek prvi izbor.. za razliku od sada već pomalo izlizanih hriscanskih ljubavnih kurvi. Ljubav je igra, dizajnirana od zene, za slabice koji se boje sami pronaći svoj put, i trebaju sisat cicicu gdje god da se nalaze.
Neka bi volio da mogu ovako razmišljat
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:11   #36
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
naravno da primjecujem, znam i skomentirat cak. onak kad je neko zgodan "ulala" meni je to smijesno, ko neka igra kaj igram s frendicama nekad. kad glumimo da smo muske svinje a one bi se mozda fakat jebale hahaha :klap:

al da cu ZELJETI nekoga, seksualno ili romanticno, na temelju toga.. lol nije mi dovoljno dobar razlog ni za zeljeti POPRICATI s nekim, a kamoli ista drugo :rofl

ne iskljucujem izgled kao faktor privlacnosti, objektivno, za vecinu ljudi. jednostavno smatram da su ljudi coravi i ne vide puno drugih stvari na drugima koje bi ih mogle uzbudljivati. to je najpovrsniji (i po meni najmanje zadovoljavajuc) razlog za zeljeti nekoga.

eto tak npr kad sam bila klinka sam se "palila" na nekog lika. osnovna skola. svidjao mi se na temelju izgleda. onda kad sam dobila priliku actually popricat s njim sam bila razocarana sto mi nije bio uzbudljiv na niti jedan drugi nacin. zapravo, bilo je isto ko kad pricam s nekim tko mi fizicki nije bio zgodan. po cemu bi ja onda njega izdvajala kao posebnog ili zeljela bilo sto s njim? nije mi vise palo na pamet obracat paznju na to.

tak da po meni je ta vasa "fizicka privlacnost" jedan lijepi gubitak vremena



ako te osoba privlaci na druge nacine, a ne seksualno, onda to nije privlacnost, omg
Ti si nastrana*, pa nisi kriterij.



*Ne mislim to u nekom pogrdno-osuđujućem smislu, nego jednostavno konstatiram činjenicu da su tvoje seksualne preference i prakse vrlo, vrlo netipične.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:18   #37
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Pa ja se slažem da nije dovoljna. Nije ni meni. I puno drugih karakteristika koje meni postanu važnije. Al za taj prvi dojam mi je izgled bitan.
Jer ja sigurno neću osjetiti seksualnu privlačnost prema nekome ko mi je fizički odbojan. Nema šanse, koliko god karakter bio super
pa to je tvoj gubitak

mislim ne govorim to subjektivno, kao, ja sebe smatram ruznom pa se branim il nesto. jednostavno mi je bizarno gledat seksualno zadovoljstvo kroz sise i guzice. to je vizualni podrazaj. ono sto nas napaljuje i sto cini stvari boljima je zapravo u glavi, nema veze tolko s fizickim.

npr. muskarci se vole osjecati zeljenima ili kao da su ti potrebni. znaci u seksualnom kontekstu ak se ponasas kao da to zbilja zelis ili ne mozes docekat njima ce to pasat.

aj recimo ovak.. upoznas zensku koja ti je ruzna. ima velik nos jako i lice unisteno oziljcima od pristica, neugledna je, u trenirci i nije nasminkana ni nista. fizicki neprivlacna i izvana nezanimljiva. pricas s njom i razgovor je ugodan. dakle nista posebno, al ugodan. slusa te dok prica, pokazuje razumijevanje za tvoja misljenja i odakle dolaze i smije se tvojim forama. e sad, u tom trenutku vec, tebi ce pasat paznja i feedback i htjet ces jos. kao, ne privlaci me i "nije seksualno", al je nesto u cemu je ugodno bit. ak ti ona, nakon sto skuzi da je tebi ugodno ti sjedne blize i kaze nesto sto je izravno seksualno ti si gotov micek

"malo sam popila i fakat je ugodno pricat s tobom, pa cu ti reci nesto. nemoj reci nikome jer ce me biti sram, ali nisam kurca vidla vise od godinu dana i izludjuje me. nekad stavim ruku na perilicu rublja dok radi jer me napaljuju vibracije. PREKO RUKE. bas sam freak. nisam kurac cijenila dovoljno dok sam ga imala, ova tortura sad mi je karma."

ako je ne pojebes onda ces doma drkat na nju.

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ti si nastrana*, pa nisi kriterij.



*Ne mislim to u nekom pogrdno-osuđujućem smislu, nego jednostavno konstatiram činjenicu da su tvoje seksualne preference i prakse vrlo, vrlo netipične.
to je istina. xD
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:29   #38
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
pa to je tvoj gubitak

mislim ne govorim to subjektivno, kao, ja sebe smatram ruznom pa se branim il nesto. jednostavno mi je bizarno gledat seksualno zadovoljstvo kroz sise i guzice. to je vizualni podrazaj. ono sto nas napaljuje i sto cini stvari boljima je zapravo u glavi, nema veze tolko s fizickim.

npr. muskarci se vole osjecati zeljenima ili kao da su ti potrebni. znaci u seksualnom kontekstu ak se ponasas kao da to zbilja zelis ili ne mozes docekat njima ce to pasat.

aj recimo ovak.. upoznas zensku koja ti je ruzna. ima velik nos jako i lice unisteno oziljcima od pristica, neugledna je, u trenirci i nije nasminkana ni nista. fizicki neprivlacna i izvana nezanimljiva. pricas s njom i razgovor je ugodan. dakle nista posebno, al ugodan. slusa te dok prica, pokazuje razumijevanje za tvoja misljenja i odakle dolaze i smije se tvojim forama. e sad, u tom trenutku vec, tebi ce pasat paznja i feedback i htjet ces jos. kao, ne privlaci me i "nije seksualno", al je nesto u cemu je ugodno bit. ak ti ona, nakon sto skuzi da je tebi ugodno ti sjedne blize i kaze nesto sto je izravno seksualno ti si gotov micek

"malo sam popila i fakat je ugodno pricat s tobom, pa cu ti reci nesto. nemoj reci nikome jer ce me biti sram, ali nisam kurca vidla vise od godinu dana i izludjuje me. nekad stavim ruku na perilicu rublja dok radi jer me napaljuju vibracije. PREKO RUKE. bas sam freak. nisam kurac cijenila dovoljno dok sam ga imala, ova tortura sad mi je karma."

ako je ne pojebes onda ces doma drkat na nju.
Aha. Prije bi rekao da ćemo nakon toga završit sa svakom komunikacijom zauvijek jer me ne zanima takav vid pažnje od ljudi koji su mi fizički neprivlačni. Čak mi to bude i degutantno.
A postoji mogućnost da bi čak postao i prilično drzak i bezobrazan i grub.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:41   #39
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Aha. Prije bi rekao da ćemo nakon toga završit sa svakom komunikacijom zauvijek jer me ne zanima takav vid pažnje od ljudi koji su mi fizički neprivlačni. Čak mi to bude i degutantno.
A postoji mogućnost da bi čak postao i prilično drzak i bezobrazan i grub.
ha nista, cini se da sam u krivu onda
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 11:51   #40
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
....

"malo sam popila i fakat je ugodno pricat s tobom, pa cu ti reci nesto. nemoj reci nikome jer ce me biti sram, ali nisam kurca vidla vise od godinu dana i izludjuje me. nekad stavim ruku na perilicu rublja dok radi jer me napaljuju vibracije. PREKO RUKE. bas sam freak. nisam kurac cijenila dovoljno dok sam ga imala, ova tortura sad mi je karma."

....

Upadam vam malo ali meni je ovo odbojno. Takva vrsta rajcanja mi izgleda privlacno tek u sklopu (bar najcesce) vec postojeceg odnosa i dinamike izmedju dvoje ljudi, u pogodnom trenutku i atmosferi, kad se ides igrati droljastosti. Ovako iznebuha zvuci kao zenska varijanta krkana.


OT - ne slazem se da je razocaranje nekakav "nuzni" prijelazni period izmedju zaljubljenosti i ljubavi. Ako je zaljubljenost nastala na dobrim temeljima, "prijelaz" u ljubav nece se toliko ni osjetiti. Prije ces se okrenuti i shvatiti da ti ta osoba vise nije samo senzacija vec netko srcu drag, netko doista TVOJ, s kim sad osjecas i mir, bliskost i ispunjenje, nego sto ces morati prolaziti period soka, razocaranja i privikavanja na nekog kao da si najednom lupio u tlo. Ako je doslo do ovog potonjeg, ta zaljubljenost nastala je, po meni, na krivim temeljima.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger