Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2011., 15:34   #261
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Mene živcira kad mi vikne "Imate li Konzum karticu? Želite Konzum karticu?"
Onda često šutim i gledam u daljinu.
Neke odustanu nakon prvog pitanja a znalo se dogoditi da pita i 5-6 puta prije negoli odustane od čekanja odgovora


odlično. Samo je pitanje zašto uopće kupuješ kod todorića?
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 20:05   #262
Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post


odlično. Samo je pitanje zašto uopće kupuješ kod todorića?
Kad ih ima toliko puno. U mom kvartu 4 najbliža dućana su Konzum.
A nemam uvijek vremena ići do nekog drugog pa ponekad ostavljam lovu Todi.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 20:44   #263
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post
Kad ih ima toliko puno. U mom kvartu 4 najbliža dućana su Konzum.
A nemam uvijek vremena ići do nekog drugog pa ponekad ostavljam lovu Todi.
Isti razlog. I na tu kartu on igra. U kvartu je, pod nosom, pa buš naravno po kruh i mlijeko išao kod njega jer je najbliži pa buš usput uzeo još nekaj. I to tak funkcionira.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 07:51   #264
Quote:
Faca5 kaže: Pogledaj post

Najradije bih išao u dućane sa majicom koja ima natpis "Nemam karticu vašeg dućana i ne želim ju imati!!!"
Ovo bi mogla biti dobra poslovna ideja
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 10:27   #265
Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
Isti razlog. I na tu kartu on igra. U kvartu je, pod nosom, pa buš naravno po kruh i mlijeko išao kod njega jer je najbliži pa buš usput uzeo još nekaj. I to tak funkcionira.
outlow99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 13:13   #266
Quote:
outlow99 kaže: Pogledaj post
I kaj je sad to tak smiješno?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 13:50   #267
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
I kaj je sad to tak smiješno?

Ne znam ni ja, meni je to više tužno nego smiješno.

Da se vratimo na Lidl, jedna velika prednost nad nekim drugima je što se nisam nikad osjećao prevareno nakon kupnje. I nije mi se dogodilo da nešto kupim, dođem doma i skužim da je istekao rok trajanja. Ne kažem da toga tamo nema, ali ja još nisam naletio na takvu situaciju.
A u Konzumu ako ne pazim dok uzimam s police vjerojatnost je da ću naletiti na nešto isteklo ili sa zadnjim danom valjanosti.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 00:28   #268
Ja se ne volim zadržavati dugo u Lidlu, sve mi djeluje depresivno i mračno, blagajnice uvijek djeluju tužno i nezadovoljno Ali dobra je stvar što stvarno kupim samo ono što mi treba i izletim van, ne zadržavam se kao npr. u Mercatoru, pa kupim i ono što mi treba i ne treba jer ima toliko izbora. Ugl. ne sviđaju mi se baš Lidlovi proizv. , jedino mi je bila super bijela čokolada, koju više nemaju. Ali kao što kažem super stvar za neodlučne, imaš manji izbor, kupiš samo što treba i gotovo.
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 00:38   #269
nama je lidl savršen, što god da smo kupili nismo požalili. Imaju najbolje čokse, slatkiše općenito, odlične i jeftine čipseve. Robica dječja, obuća dječja, kapu skidam. Ma sve im je odlične kvalitete, jedino ne kupujem tamo voće i povrće.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 16:06   #270
Quote:
gold_girl kaže: Pogledaj post
kupiš samo što treba i gotovo.
Malo je možda OT, ali bilo bi bolje da je više ljudi kupovalo samo ono što treba i manje se bahatilo. Super mi Lidlova mozzarella. Puno je jeftinija od drugih i ukusna je.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2011., 22:22   #271
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
nama je lidl savršen, što god da smo kupili nismo požalili. Imaju najbolje čokse, slatkiše općenito, odlične i jeftine čipseve. Robica dječja, obuća dječja, kapu skidam. Ma sve im je odlične kvalitete, jedino ne kupujem tamo voće i povrće.

isto ko i nama.
super su mi njihovi čipsevi,čokolade,ma općenito slatkiši.sve što smo do sada kupili,stvarno je odlično.
nemam ništa protiv lidla.
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 01:54   #272
Živim u blizini Konzuma, Lidla, Mercatora i Bille. Najviše volim ići u Lidl i to zbog ovih stvari, koje su btw najmanje 30-40% jeftinije nego drugdje a kvaliteta im je odlična:
- senf u tubi 4 kune (ljuti i srednje ljuti)
- čokolade, 70% kakao je najbolja koju sam ikada jeo, sa cijelim lješnjacima od 200 grama isto tako
- voćni jogurt sa marajkujom od 1 kile
- voćni sir Yofruta
- sladoledi
- kesten pire zamrznuti, nije presladak kao Ledov a košta otprilike 30% manje
- knedle sa šljivama zamrznute
prije mjesec dana sam uzeo kineski umak od mjevenih ljutih paprika Sambal olek, košta duplo manje nego isti takav iz Konzuma
- kruh kukuruzni francuz za 4 kune
- najbolji pistacio koji sam ikad jeo istina, skup je ali vrijedi te novce
- jako dobri indijski oraščići
- jako dobar kikiriki Circuss
- marcipani (u ponudi prije Božića)
dok sam jeo Vitaminkin ajvar uzimao sam ga u Lidlu, Vitaminka ga je proizvodila za Lidl pod nekim drugim imenom a koštao je duplo manje nego u Konzumu.
- fake Bounty i to mini-pakiranje u vrećici od 330 grama za 16 kuna!
- odlični pudinzi od čokolade

U Lidlu sam znao uzeti mango koji je uvijek bio dobar kad je sazreo, dok su oni iz Konzuma počeli truliti kod peteljke

što se tiče muzike, kada idem u u Konzum onda stavim slušalice na uši da ne moram slušati hitove Magazina i pozive djelatnicima da se jave na informacije, i da ne moram komunicirati sa bezbrojnim prodavačima telefonskih i Maxtv usluga. U Lidlu svega toga nema i niko me ne traži karticu za bodove
nešto o "brendovima": Ledo se sa svojim sladoledima može sakriti iza sladoleda iz Lidla, Kraš sa svojim šećernim tablama isto tako. btw, od kada su (opet) smanjili gramažu Domaćice, pazim da ne kupujem ništa od Kraša

Zadnje uređivanje Krkimir : 14.11.2011. at 02:11.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 11:14   #273
Čovjek bi pomsilio da cijela RH kupuje u Lidlu.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 19:37   #274
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Čovjek bi pomsilio da cijela RH kupuje u Lidlu.
a čuješ, primjetan je trend da u LIDL ide sve više ljudi, kada se otvorio znao sam doslovno biti solo sa par cigana s Peščenice u onome na Vukovarskoj bez obzira u kolko sati bi došao, primjetno je kako sve više ljudi kupuje u istome što se vidi i po ovoj temi.
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 20:43   #275
onaj tko ne kupuje ima uvijek konzum preko puta
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 20:45   #276
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
onaj tko ne kupuje ima uvijek konzum preko puta
sa netočnim cijenama, proizvodima sa isteklim rokovima trajanjima, nenormalnim gužvama na blagajnama i svim ostalim radostima koje kupovanje u konzumu donosi
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 20:49   #277
točno tako. sva sreća pa sada imamo dobar izbor trgovačkih lanaca pa konzum možemo zaobilaziti.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 20:59   #278
Jesu povukli usne harmonike??
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 21:07   #279
Kakve usne harmonike?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:11   #280
meni je lidl jedina veća trgovina do koje mogu pješke i u početku sam ga izbjegavala, mislim da čak nisam ni ušla unutra valjda godinu od otvaranja. a sad... uvjerljivo najbolje čokolade, sladoledi, grickalice...
ali i mnoge druge stvari, npr. lazanje, lisnato tijesto, smrznuta hrana.... nemaju veliku ponudu kao konzum, ali gotovo sve što smo probali iz lidla se pokazalo odličnim. a sad sve više kupujem i razne neprehrambene stvari koje ono po tjednima imaju u ponudi, uzeli smo i aparat za kavu i usisavac, odlicna kvaliteta oboje. ugl sve pohvale za proizvode u lidl-a
casody is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.