Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2008., 18:48   #1
Money order plaćanje

Imam mogućnost u nekoj online trgovini u Americi platiti nešto preko money ordera.

Šta to znači i kakva je procedura za plaćanje putem money ordera.
.keskin. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 10:34   #2
Quote:
.keskin. kaže: Pogledaj post
Imam mogućnost u nekoj online trgovini u Americi platiti nešto preko money ordera.

Šta to znači i kakva je procedura za plaćanje putem money ordera.
to znači western union money order
http://www.posta.hr/main.aspx?id=52

i to je prilično nesiguran način plaćanja jer u slučaju problema možeš se fino....
PomahnitaliTapir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 11:08   #3
Money order = novčana uputnica.
Može i putem pošte (jeftinije od Western uniona).
Problemi? Život ih je pun, s tim se treba pomiriti i gledati da se rješavaju što efikasnije. Ako misliš na probleme tipa da pošalješ novac, a ne dobiješ uslugu za koju si novac dao, toga je internet pun.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 00:42   #4
money order

ima li itko iskustva s unovcenjem US Postal money order? Zanima me unovcenje jednog od 100 USD.
Danas sam bio u ZABI, zena na salteru me blijedo gledala i nije znala sto je "money order". Mogu li money order unovcit u Hrvatskoj, ako da, u banci ili/i posti? Provizija je kao za cekove?
inepcija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 14:39   #5
kaze HP da se ne moze
ak netko jos nesto sazna nek javi
inepcija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 19:50   #6
Money order

Quote:
inepcija kaže: Pogledaj post
ima li itko iskustva s unovcenjem US Postal money order? Zanima me unovcenje jednog od 100 USD.
Danas sam bio u ZABI, zena na salteru me blijedo gledala i nije znala sto je "money order". Mogu li money order unovcit u Hrvatskoj, ako da, u banci ili/i posti? Provizija je kao za cekove?
Cesto saljem "Money Order" novac u Hrvatsku iz Kanade. Vjerujem da je gotovo isto i sa USA, Money order. To je novac koji je uzet sa racuna onog trenutka kada je Money Order/cek napravljen. Nitko ga ne moze cash-out samo osoba cije je ime na ceku/money order.
Mozda da nazoves Slatinsku Banku, podruznica Pitomaca tamo znaju sta je to pa ce ti sve objasniti i unovciti tvoj Money Order ili uputiti te kako da ga zamjenis za kune.
suprnova06 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.