Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2004., 20:47   #21
Quote:
morphia9 kaže:
[ na ovom albumu osim Townsenda pjevaju i James LaBrie (Dream Theater) i Mikael Akerfeldt (Opeth) između ostalih. ]


IIIIIIIIOBOŽAVAM OPETH!!!!!!!!!! I MIKAELOV BOŽANSTVENI VOKAL!!! e al nisam čula za tog ayeona???!! kak zvuči??
hehehe

kao prvo, zovu se Ayreon i zvuce odlicno, prog, ali ipak, barem meni, malo neobicno...
svakako preporucam
__________________
Well, shit my mouth and call me your sister!
Jovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 07:01   #22
U početku Devin nije htio sudjelovati u novom Ayreonu zato što se ne osjeća ugodno kada pjeva tuđe stihove, a kako je Arjen fleksibilan, ponudio mu je da sam napiše stihove za svoju ulogu tako da je ovaj Ayreon dijelom i njegov autorski rad...
ovaj bi mogao biti i najbolji jer nema onog SF-fantasy trasha...

Jovo, inače Devin ti pjeva na Vai-evom Sex & Religion pa poslušaj malo... pristao se pojaviti na novom albumu

Frantic... ajde mi pošalji svoj popis... već jednom
BillGatesMustDie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 09:17   #23
Quote:
BillGatesMustDie kaže:


Jovo, inače Devin ti pjeva na Vai-evom Sex & Religion pa poslušaj malo... pristao se pojaviti na novom albumu

daj, Bille, pa zar mislis da sam ja tolko tup, da to ne bi skuzio?? (pravilan odgovor je da ) ne, znam ja to vec od prije, imam original album pa je tamo njegova slika, izgleda ful strava, ko Isus(tm) al stvarno je dobar posao odradio na onom albumu, pjeva odlicno......cak i bolje nego nanjegovom infinityu...malo melodicnije

ma legenda
__________________
Well, shit my mouth and call me your sister!
Jovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 21:07   #24
Kajkajkaj, evo njega u Zagrebu?!

"Kanadski prog metal genijalac Devin Townsend dolazi u zagrebački Boogaloo 1. prosinca. Kreativni Townsend poznat po angažmanu u Strapping Young Lad i Devin Townsend Project dolazi protresti Boogaloo u pratnji legendarnih industrial majstora Fear Factory. Kao posebni gosti s njima nastupaju i Sylosis. Uskoro će biti objavljene nove vijesti vezane uz koncert, kao i novi datumi turneje pod nazivom The Epic Industrialist Tour..."
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 20:40   #25
Time to resurrect this old thread - ima li još fanova Townsenda? Je li itko bio na njegovom 'certu u veljači prošle godine?
DarkDivider is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:35   #26
Quote:
DarkDivider kaže: Pogledaj post
Time to resurrect this old thread - ima li još fanova Townsenda? Je li itko bio na njegovom 'certu u veljači prošle godine?
Naravno da ima eh, jedan od najboljih koncetara na kojima sam bila, još sam u žaljenju što je Devin raspustio DTP, i što nisam otišla na još koji njihov koncert prošle godine
Dharma1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:52   #27
Quote:
Dharma1 kaže: Pogledaj post
Naravno da ima eh, jedan od najboljih koncetara na kojima sam bila, još sam u žaljenju što je Devin raspustio DTP, i što nisam otišla na još koji njihov koncert prošle godine
Eh, i mene je to raspuštanje pogodilo kao grom, ali čovjek radi na četiri nova albuma Znajući njega, svi će biti zakon
DarkDivider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.