Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 11:44   #161
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Tetka.....ma to su ubiti Hdzovci pokrali....budes vidila...
Ako je ovo srkazam, promašen je. Za ono što su HDZ-ovci radili u Vukovaru, trebalo bi ih pozatvarati, počevši s Mlinarićem, Štenglom, debelom Buljankom...

@Kyle Reese:
Prije par godina je više nas pisalo protiv Saboa, pa se nitko nije osvrtao. Dapače, ti si ga branio. Ono njegovo neprincipijelo udaljavanje od Bandića si nazvao makijavelizmom koji je uobičajen u politici. Evo ti rezultata danas.

Najnoviji biser je devastirani drvored na Priljevu, kako bi se napravio kružni tok za prilaz budućem Kauflandu. Netko reče da je projekt stariji od njegovog mandata, ali ne vidim da je učinio nešto da zaustavi tu besmislicu.


@casio:
Već sam pisao o tome, pa mi je glupo da se ponavljam, ali za one koji ne znaju: dok nije postao gradonačelnik Sabo je javno prozvao Borisa Novkovića, zato što je ovaj 18.11 nastupio u Srbiji, te tražio da mu se zabrani održavanje koncerata u Vukovaru. Zaista je dosljedno pozivati Brenu danas, a Novkovića napadati koju godinu prije (ja mu osobno ni ne zamjeram - koliko uopće ljudi u HR zna što se desilo 18.11?)
Mr. NiceGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 11:47   #162
nikad bandić, tj. sabo nije ni bio pravi sdp-ovac.
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 11:49   #163
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
nikad bandić, tj. sabo nije ni bio pravi sdp-ovac.
Možemo tako unedogled: nikad Sanader, Jaca, Šeks (popis je predug) nisu bili pravci HDZ-ovci. Nažalost, jesu, baš kao što je i Sabo pravi SDP-ovac. Jer ako nije, kako to da do danas nije odstranjen iz stranke?
Mr. NiceGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:15   #164
Quote:
Mr. NiceGuy kaže: Pogledaj post
Možemo tako unedogled: nikad Sanader, Jaca, Šeks (popis je predug) nisu bili pravci HDZ-ovci. Nažalost, jesu, baš kao što je i Sabo pravi SDP-ovac. Jer ako nije, kako to da do danas nije odstranjen iz stranke?
sabo je "ubačen", zna se tko ima monopol na krađu u hrvatskoj. predobri i prepošteni drugovi, pravi socijal-demokrati su ga ipak razotkrili.
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:23   #165
Quote:
antifan kaže: Pogledaj post
nikad bandić, tj. sabo nije ni bio pravi sdp-ovac.
Pa Sabo je predsjednik Vukovarskog SDP-a, ne član, ne simpatizer, ne.....,već PREDSJEDNIK.
Ali je zato vikao "držte lopova" dok je vijao Buljanicu, Peru Mlinarića i druge, a njega sad prokazali njegovi vlastiti SDP-ovci i to ni manje ni više nego njih 8.
E nemere se sad Sabo vadit kao njegov vjenčani kum Fred Matić da su to sitne duše, jalnici, anonimci.....ili možda ipak hoće.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:27   #166
Quote:
Mr. NiceGuy kaže: Pogledaj post
@casio:
Već sam pisao o tome, pa mi je glupo da se ponavljam, ali za one koji ne znaju: dok nije postao gradonačelnik Sabo je javno prozvao Borisa Novkovića, zato što je ovaj 18.11 nastupio u Srbiji, te tražio da mu se zabrani održavanje koncerata u Vukovaru. Zaista je dosljedno pozivati Brenu danas, a Novkovića napadati koju godinu prije (ja mu osobno ni ne zamjeram - koliko uopće ljudi u HR zna što se desilo 18.11?)
A možda bi i Sabo lepoj Breni bio upriličio koncert 18.11. ne bi bila prva prva srpska pevaljka koja je tamo pjevala uoči okupacije Vukovara.

No maknimo sad na stranu estradnjake koji će pjevat i na grobu Miloševića ako to netko plati, ili neće pjevat ako to opet netko plati (Thompson).

Ovdje je ipak riječ o krađi novca nad djecom i umirovljenicima, a ima toga još vjeruj mi, samo dok veš krene van, a znaš kako se kaže "nitko bolje ne zna kakve su ti gaće doli onaj s kime kruh na stolu lomiš"
Naravno sad će SDP-ova ekipa odmah doskočiti sa presumpcijom nevinosti, što stoji, ali ipak djeca, penzioneri...strašno.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:37   #167
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Pa Sabo je predsjednik Vukovarskog SDP-a, ne član, ne simpatizer, ne.....,već PREDSJEDNIK.
nama što, spavač se uspio infiltrirat jako visoko. nije mi samo jasno kako pravim sdp-ovcima sabo nije bio odmah sumnjiv. branitelj, invalid, a hoće u sdp?
Quote:
Ali je zato vikao "držte lopova" dok je vijao Buljanicu, Peru Mlinarića i druge, a njega sad prokazali njegovi vlastiti SDP-ovci i to ni manje ni više nego njih 8.
E nemere se sad Sabo vadit kao njegov vjenčani kum Fred Matić da su to sitne duše, jalnici, anonimci.....ili možda ipak hoće.
džaba mu se vadit, svi znamo da sdp strijelja za ukradenu šljivu.
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:50   #168
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Pa Sabo je predsjednik Vukovarskog SDP-a, ne član, ne simpatizer, ne.....,već PREDSJEDNIK.
Nije. Predsjednik SDP-a Vukovar je Željko Pinjuh.

Upravo je taj Pinjuh do nedavno bio na strani ove osmorice koji su sad prijavili Sabu. Sukob svije struje unutar organizacije SDP-a u gradu traje već jako dugo, skoro 2 godine, nikad ovako javno, ali bilo je svega i svačega. Jedno vrijeme su u gradu zasjedala dva gradska odbora i svaki je donosio svoje odluke I središnjica u Zagrebu zna za to.
Nisu se sad oni odjednom poklali javno samo tako oko love za djecu i more, mogu samo pretpostaviti kako je ovo vrhunac svega što se događalo.

Ako je to oko love istina, onda očekujem reagiranje policije i pravosuđa!
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:50   #169
Osobno, mislim da neće biti ništa od toga, pogotovo jer ekipa koja ga napada baš i nema neki kredibilitet. Rugala se sova sjenici.
Mr. NiceGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:56   #170
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
Nije. Predsjednik SDP-a Vukovar je Željko Pinjuh.
Ipsričavam se na umanjenoj tituli, nje Sabo predsjednik Vukovarskog SDP-a, već Županijskog SDP-a.

Quote:
"Osmero vukovarskih SDP-ovaca podnijelo je USKOK-u kaznenu prijavu protiv predsjednika vukovarsko-srijemskoga SDP-a i vukovarskoga gradonačelnika Željka Sabe "
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...ka/848671.html
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 13:30   #171
Ako je istina, da je krao svoje ljude, u rešt skupa s Dr. Ivom.
Mada bi ja prepisao Goli Otok, za takvo što.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 15:11   #172
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
bitno da sam se ja klala sa casiom kada je stavljen na mjesto gradonačelnika i srala u svom stilu; treba čovjeku dat šansu trać, srać, truć, bljuć. u mom velikom stilu mađarsko-francuske sobarice.

slušajući dnevnik i razgovarajući sa vukovarcima,kako sa sdp-ovcima tako i sa ostalima, došla sam do zaključka da je došlo vrijeme da se poklopim ušesima, ispričam casiu koji je bio u pravu i da do daljnjega budem kuš.

sabo, magare jedno kaj ti je to trebalo? sad prijeti sudovima, istragama, pizdamamilematere, glumi uvrijeđenu frajlu a prijavili ga njegovi. bolje bi mu bilo da šuti.
Bome se Sabo nije iskazao. Ali ovi sto su ga napali(Dedic i taj neki Egic) su mjesecima kovali planove za njegovu smjenu sa Hdz-ovcima i onda je Čavara njih dvojicu postavio za direktore Komunalca
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 15:28   #173
koga su to izbacili iz go sdp-a u vukovaru? čitam teletext al nisu objavili imena. zna li tko kaj?
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:14   #174
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
koga su to izbacili iz go sdp-a u vukovaru? čitam teletext al nisu objavili imena. zna li tko kaj?
Sjećam se davno jednog partizanskog filma u kojem je tamo neki komesar pročitao proglas "opštinski komitet daje na znanje:svatko tko upre prstom u svog druga, bit će streljan......"..

http://danas.net.hr/hrvatska/sdp-ovc...nje-iz-stranke
Quote:
Budući da su među isključenim članovima i tri gradska vijećnika ta stranka ovom odlukom gubi većinu u Gradskom vijeću.


Pet SDP-ovaca, koji su vukovarskog gradonačelnika prozvali zbog zarade na djeci lošijeg imovinskog statusa, moraju otići iz stranke. Odlučile su tako njihove kolege u gradu na Dunavu koje za svoju odluku trebaju potvrdu od središnjice stranke.

Nema imena, e sad zašto je troje pošteđeno a pet leti van.
Možda im je Sabo obećao besplatno ljetovanje ove godine ili će platiti samo boravišnu pristojbu..
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.

Zadnje uređivanje casio : 17.07.2012. at 16:37.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:23   #175
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ipsričavam se na umanjenoj tituli, nje Sabo predsjednik Vukovarskog SDP-a, već Županijskog SDP-a.
]
Nažalost, on je jedini Vukovarac koji je predsjednik županijskog bilo čega...

Ne mislim braniti Sabu, niti se mjpšati u ovo, ali HDZ u našoj županiji je Vinkovačka stranka, u Vukovaru ni ne posotji osim kao podružnica i par klimača glavom gazdama iz Vinkovaca...

Bio sma na par natječaja i svima koji se zapošljavaju u županiji radno mjesto se traži u Vinkovcima...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:08   #176
Ima imena,na potralu Večernjeg su objavljena...jedna ženska i četri tipa...

I sada SDP-e gubi većinu u gradskom vijeću...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:13   #177
Quote:
Mr. NiceGuy kaže: Pogledaj post
Osobno, mislim da neće biti ništa od toga, pogotovo jer ekipa koja ga napada baš i nema neki kredibilitet. Rugala se sova sjenici.
Po onome što čitam,USKOK je već jednom ili dva puta pročešljao dokumentaciju u predmetu za koji su ga ovi opet prijavili i nije našao ništa...

Treća sreća...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:14   #178
To ti je ona,IMA LI MENE TUDE, nema, e nece ni tebe.......
Ciganska posla.......nije ih ugradio u nesto nisu tili nosit vodu a zedni i to ti je to.....
Pohlepa je zajebana...al partija ce to posteno presuditi ne bojim se.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:58   #179
bio besplatan smještaj na moru,bio samo trošak autobusa.
a gradonačelnik tvrdi da je taj novac bio za sladoled i kolače !
jebote koja provala
96.000 kn za sladoled !
frane2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:23   #180
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
bio besplatan smještaj na moru,bio samo trošak autobusa.
a gradonačelnik tvrdi da je taj novac bio za sladoled i kolače !
jebote koja provala
96.000 kn za sladoled !
Nemoj biti takav,pa valjda on zna,nosio je "teku" i zapisivao koliko kugli je polizalo koje dijete.
TONI-VU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.