Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2011., 23:59   #721
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
ajme majko koje dno....

Hrvatska-treći svijet...relevantni smo kod svjetskog aktivizma toliko da ga koristimo samo za nekakav mizerni ciganluk kokošarenja tuđeg brenda....
Imam osjećaj da nas je već i Afrika prešišala. bravo Harahvati...
Deana za predsjednika.

http://www.youtube.com/watch?v=gFMwEW2Dp9Q
__________________
U ratu s demagozima.

Zadnje uređivanje Inox 18/10 : 05.02.2011. at 00:08.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 03:41   #722
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
pobogu. zašto se za ovog ubogog momka zaduženi ljudi tako loše brinu?
i još momak uspije nekakve sajtove otvarati i radit pomutnju, smetat regularnim dečkima.... To su stručnjaci koji se brinu za takve trebali spriječiti.

Ovo je očito neki tip sa specijalnim potrebama....
Hrvati.

Pošto su, khm, specijalni Hrvati prvi na svijetu usrali brand wikileaks, to pokazuje i kakva je kod nas skrb za potrebite i unesrećene. U drugim državama se takvima pomogne, kod nas ih se ostavi da urlaju po javnim prostorima prepušteni sami sebi..
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 11:03   #723
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
Ovo je očito neki tip sa specijalnim potrebama....
Hrvati.
O da! Specijalan tip sa specijalnim potrebama - ukratko specijalac
__________________
Mind Over Matter WikiLeaks Operation Payback
If being sarcastic means you're rude .. does being obvious mean you're stupid?
shamantrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 20:54   #724
Hehe, shamantr., ti nisi više zbanirani?

Ajd, baš mi je drago.



Ovo s WL Hrvatska sam čak prokužila prije Anona, ali mi se nije dalo s tim luđacima imat posla. Pisalo je u Guardianu, onda sam išla čitat njihove uvjete suradnje ili ovako nekako, gdje piše da možeš surađivat samo ako ne kršiš zakon.
Naravno da kršiš zakon ako objaviš tajne dokumete, hebemu!
Ma bilo je još reakcija, ali...

(No... We have joy, we have fun, we have Gary on the run! Twitter je divna stvar. Zavidim svima koji su dovoljno pametni da mogu pjevat ovu pjesmicu, ili: Mama, zašto sam ja preglupa da budem haker?)

http://www.support-julian-assange.co...eaks/#comments

Ovo imaš i u prijevodu na engl., na istom portalu.

Zadnje uređivanje black.dahlia : 21.02.2011. at 21:04.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 03:11   #725
Quote:
black.dahlia kaže: Pogledaj post
Hehe, shamantr., ti nisi više zbanirani?

Ajd, baš mi je drago.
Ne sekiraj se .. neće dugo proć prije nego mi neki politički korektni i/ili iskompleksirani moderator ponovo ne zaljepi karton

Quote:
Ovo s WL Hrvatska sam čak prokužila prije Anona
Anonu je trebalo neobično dugo vremena da porodi ikakvu reakciju u ovom slučaju .. mala je Hrvatska a Golubić je još i manji .. mislim da će WikiLeaks preživjet i bez tih 50 kn koliko ovi cerebralni invalidi maksimalno imaju šanse 'zaradit' tom prilično prozirnom i aljkavom prijevarom.

No moram primjetit i da je ekipa iz Anona VRLO skeptična kad balkanci prijave problem i pokušaju pokrenuti reakciju. Tko god misli da se radi o maloj grupi buntovnih adolescenata koja reagira neselektivno i impulzivno (kao što mnogi mediji sugeriraju) - gadno bi se zajebo
__________________
Mind Over Matter WikiLeaks Operation Payback
If being sarcastic means you're rude .. does being obvious mean you're stupid?
shamantrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 23:55   #726
Je. (Naravno, pa nisu svi tako glupi ko ja da ne znaju ni vlastiti password na e-mailu; ljudi su pametni. Vidi našega Juliana. )

Čuj, jesi li ti na Twitteru?
Ja tamo pratim nekoliko Anonymousa, moram priznat da se već dugo, dugo nisam onako slatko i s guštom cerekala kao kad su HBGary najavili da će pohvatati "višu strukturu" Anona. I to preko Facebooka!!! Zamisli hakera koji se na Facebooku (!) hvali time da je DDoSirao MasterCard! Tako da ga Aaron Barr može hvatati.
Jbt. Pa HBGary i nisu za drugo nego da im sad cijeli svijet čita dokumente.
Uglavnom, još me tresu giggles.
Hihihihi.
Fućkaš Sabor, to je zabava za čobane. Ovo je stoput bolje.

A Balkan... pa nisu samo Anoni sumnjičavi prema ovoj crnoj rupi.
Ne razumiju jezik, znaju da se uglavnom koljemo, ne kuže nas, nije nikakvo čudo. I meni je teško povjerovati

Dok nas naši mediji drže što neinformiranijima. Ne, zbilja, otkad su buknuli WL sve vijesti pratim na internetu. Tek sad vidim kolika je cenzura kod nas.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 04:40   #727
Nisam (na Tweeter-u)!

Da... bolje je od sabora, ali nas se sabor više tiče .. barem bi trebao
__________________
Mind Over Matter WikiLeaks Operation Payback
If being sarcastic means you're rude .. does being obvious mean you're stupid?
shamantrixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 09:21   #728
Daj, pa nemoj živjet bez ove priče: http://arstechnica.com/tech-policy/n...eavy-price.ars

(Rekli su mi da sam NewFag neki dan. Pa mi se ne da s njima uopće imat posla. Al da su face, bogme jesu.)

Ne, Sabor nas se ne tiče dok ovi u njemu sjede. Kad se maknu onda će nas se možda ticat. Just sayin.
black.dahlia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 23:54   #729
Jedan link na epizodu Colbert report-a. Colbert Report se bavi pravim dnevnim vijestima, ali na ironičan način.

Uglavnom, Wikileaks priča počinje od 3:50.

The Colbert Report - Full Episode

Sa Anonymous-om se ne treba zezat. Posebno, ako si korporativni "haker"
Ninjamaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 02:40   #730
Quote:
Ninjamaster kaže: Pogledaj post
Izgleda neuvjerljivo. Nema nikakvih posebno važnih informacija, ali ima mnogo tračeva o svjetskim političarima

Izgleda kako u Julijanovoj političkoj agendi sadržaj pojedinačnih informacija uopće nije važan, koliko je važno to što je procurio tako veliki broj informacija. Ovaj ovdje to dobro rasvijetlio.

Bolje je pročitati taj tekst sa gornjeg linka u originalu na engleskom, no ako je netko u školama učio neke francuske, ruske ili njemačke jezike, u principu tekst je o Julijanovoj strategiji;

Copy/Paste:
"Ne treba gledati ništa dalje od toga što je Assange u esejima napisao malo prije pojave Wikileaksa: "State and Terrorist Conspiracies", i "Conspiracy as Governance". Ima ih širom interneta u PDF formatu.

Dva eseja, u biti dvije verzije jedne stvari, govore nam sve o Assangeovom modus operandi. Iznenađujuće je koliko se mnogo ljudi javlja i samouvjereno komentarišu Wikileaks i njega samog, a koliko ih je malo pročitalo to što je napisao o svom političkom nazoru.

Iako je Assange rekao da je prvenstveno zainteresovan suprotstavljati se despotskim režimima, sudeći po esejima jasno je da vjeruje kako mnoge vlade uključujući i one na Zapadnoj političkoj hemisferi teže autoritativnoj vladavini. Takvo vjerovanje slučajno nije strano onima sa liberalnim i anarhističkim nazorima.

Assange u esejima primjećuje da autoritativne vlade izazivaju otpor "gušeći volju naroda za istinom, ljubavi i samoispunjenjem". Kako bi ograničili narodni otpor, takve vlade svoje poslove moraju provoditi u tajnosti, što je po Assangeu "dovoljno da takvo ponašanje vlade definiše kao zavjereničko".

Iako vlade ističu da je tajnost nekad neophodna zarad državne sigurnosti, Assange vjeruje da je ta tajnost uvijek loša. Takvo vjerovanje svojstveno je također kompjuterskim hakerima (ne misli se na script-kiddies). Steven Levy, autor knjige "Hackers: Heroes of the Computer Revolution" iznosi u knjizi dva osnovna principa hakerske etike:

1.) "sve informacije moraju biti nesmetano vidljive i protočne",
2.) "hakeri ne smiju vjerovati nadređenima".

Pod utjecajem tih principa, Assange traži način da razmontira zavjeru vlada koje zavjerom ostvaruju i osnažuju autoritativnu vladavinu, i napravi čvrst poticaj za humanijim vidom vladavine. Ali prije nego što se to počne ostvarivati, treba razumjeti samu prirodu i tijelo zavjere općenito;

Assange vidi zavjeru kao "spoznajni aparat" sličan kompjuterskoj mreži: kompjuteri iz okoline odnosno svijeta primaju informaciju (input) koja protiče mrežom zavjerenika, i rezultira (output) akcijom namjerenom promjeni ili očuvanju svog okoliša. Kao spoznajni aparati, zavjere su "u mogućnosti da nadvladaju grupe pojedinaca koji djeluju pojedinačno, sami".

Assange se slaže da zavjera ponekad može biti uništena atentatima, ali što bi se moglo djelotvorno sprovesti u djelo samo kad bi svi elementi zavjere odnosno svi zavjerenici bili uklonjeni. Ako uklonimo samo glavnog zavjerenika, njega jednog u vezi sa ostalim zavjerenicima, kaže da tako možemo napraviti samo pukotinu u zavjeri, ali mreža će i dalje postojati i zavjera će se nastaviti kao i ranije.

Rješenje koje se Assangeu više sviđa je smanjivanje "cjelokupne moći" zavjere, kako bi se umanjila njena mogućnost da djeluje kao "spoznajni aparat". Da bi bila učinkovita, zavjera se mora zaštititi od djelovanja izvana, ali štit ne smije biti potpuno neprovidan, odnosno ne smije postati teško dostupan ili nedostupan samim zavjerenicima.

Kad je zavjera suočena sa opasnosti mnogobrojnog curenja informacija, zavjera uvijek reaguje pokušajem očvršćivanja maksimalnim povećanjem tajnovitosti i ustručavanjem ili zadržavanjem, čak i neiznošenjem određenih informacija. A to efektno okreće zavjerenički imuni sistem protiv vlastitog tijela.

Ideja je da veća poroznost zavjere odnosno da curenje informacija do ušiju ili očiju naroda od kojeg se informacije nastoje sakriti, okrene zavjeru protiv same sebe koja će u samoodbrani odgovoriti otežanim ili onemogućenim protokom informacija, što ometa njenu spoznajnu funkciju. Zavjera se urušava, ili drugim riječima, čineći je tako paranoičnom da zadržavanjem informacija ili otežanim protokom informacija zavjera prestaje biti učinkovita, zavjerenici ne mogu više dogovorno sprovoditi spoznajni plan, i zavjera se urušava sama od sebe.

I to je ono mjesto u koje je uskočio Wikileaks. Assange uopšte nema namjeru napraviti novinski skandal ili sl, koji će izazvati neke reforme osramoćenih ili prokazanih vlada, već radije izazvati da se zavjera osnaženja i očuvanja autoritativne vladavine uruši sama od sebe.

To znači da bilo koja informacija koja je procurila sa Wikileaksa je relativno nevažna, i nije usmjerena sramoćenju ili raskrinkavanju vlada o njihovim načinima provođenja određenih vojnih akcija ili prljavih diplomatskih pregovora, itd.

I zaista izgleda da Wikileaks ima upravo onaj efekt kojeg Assange priželjkuje. Prošlog četvrtka na primjer, bivši američki ambasador u Kanadi David Wilkins kaže da ne nalazi da je ijedna do sada objavljena informacija naročito uznemirujuća, ali je zabrinut zbog efekta ovog curenja informacija na funkcionisanje cjelokupne diplomatije; citat:
"I think unless the State Department can assure its diplomats that this kind of information will be protected, I think it has a dampening effect on the free flow of information. You're hesitant to put information in a cable that may end up in the newspaper." Završen citat.

Drugim rječima, zavjerenička mreža, za dobro ili ne, u samoodbrani prijeti da zatvori samu sebe, što je upravo ono što Assange nastoji ostvariti. A tu je i još jedna stvar koju Assangeovi protivnici moraju imati na umu: Wikileaks nije djelo jedne osobe koja navodno nastoji svrgnuti vladu, već umrežen projekat ljudi koji se drže iste etike i imaju iste ideale.
I kako je jedan kanadski profesor filozofije Peter Ludlow prokomentarisao, "WikiLeaks je proizvod dugogodišnjeg zajedničkog rada ljudi ulključenih u primjenu kompjuterskog hakiranja za ostvarenje političkih ciljeva."

To znači, kad bi Assange sad bio trajno uklonjen, Wikileaks će nesumnjivo nastaviti sa radom pod istim ili nekim drugim nazivom, svejedno. Jer Wikileaks nije samo Assange, već također i ljudi na pozicijama gdje su diplomatske informacije dostupne kao što je u dosadašnjem toku događaja bio Bradley Manning.

Dva Assangeova eseja stara tačno četri godine koji jasno pokazuju da je javnost naivno usmjerila pažnju i komentare na sadržaj pojedinačnih informacija koje cure.
"


Glasnogovonik američkog state departmenta Philip J. Crowley za Julijana je rekao: "on ima političku agendu." I jeste, ima političku agendu koju nastoji sprovesti u djelo. Objavljivanje tih telegrama je tek način ostvarivanja njegovih političkih ideala, dok je sadržaj pojedinačnih telegrama relativno nevažan ili uopće nije bitan.

Svoju političku agendu Julijan nije krio, a motive i način sprovođenja objasnio je u svoja dva eseja koje je napisao neposredno prije formiranja Wikileaks-a, 2006. Prvi mu je esej jako štur i površan, dok u drugom eseju opisuje istu stvar, ali mnogo detaljnije sa razlogom odnosno motivom i objašnjenom strategijom sprovođenja njegove političke agende, što je i zanimljivije čitati u odnosu na prvi esej. Njegov bivši suradnik koji drži Crytome.org ima oba Julijanova eseja spojena u jednu .pdf datoteku.


Quote:
Doduše, ništa važno nisam pročitao na news siteovima koji su dali prve informacije, a oni su možda filtrirali informacije. Ako je ostatak dokumentacije ovakav, nije se trebao ni truditi.

Nisu možda važne tebi i meni jer se nas ne tiče, nismo odgovorni u objavljenim aferama, no afere o kojima se radi jako se može ticati njenih učesnika i onih koji su pribilježili te informacije. Ono što je najvažnije je da su telegrami uopće izašli u javnost, pali u ruke onima kojima nisu trebali pasti u ruke.
Informacije koje se smatraju izuzetno osjetljivim jesu cenzurirane na mnogo mjesta, zapravo cenzurirana imena, i kako je sam Julijan rekao objavljivat će ih tako cenzurirane web site Wikileaks kao i nekoliko novina u svijetu.

Kako se Julian osigurao ako mu što bude, ubiju ga ili zatvore na duže vrijeme bit će objavljen pass za otvaranje kriptirane datoteke u OpenSSL insurance.aes256 svih telegrama u izvornoj formi, dakle necenzuriranih sa punim imenima i prezimenima. Do sada je objavljeno manje od 1% (jednog procenta) od ukupne arhive američkih diplomatskih telegrama, i to cenzuriranih.

Zato, navijam da Julijana izruče Americi i zatvore na par desetljeća. Daj Bože da ga uhite i sude kao špijunu. U tom slučaju bit će objavljen pass, a tad na vidjelo izlaze puna imena i prezimena čime tek onda nastaje pravi cirkus. Nije pretjerano očekivati po par samoubojstava tajkuna i bankara u raznim zemljama.

Juijan je zatvaranje na duže vrijeme ili svoje ubojstvo razmatrao kao realnu mogućnost, stoga i jest napravio onu insurance.aes256 datoteku kojom nastoji sačuvati svoju glavu i slobodu. Koliko će mu to zaista pomoći je neka druga tema, ali on je na to računao, bio spreman i na takvu varijantu razvoja događaja.
Sam se odlučio eksponirati, sam se odlučio staviti u ulogu žrtve i borca za svoje ideale, pa onda neka odigra svoju ulogu do kraja čime svijet dobija necenzurirane telegrame, i otpočinje pravi vatromet.

Zadnje uređivanje Morf : 26.02.2011. at 02:48.
Morf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 14:17   #731
To je jako lijepo napisano, ali nešto i dalje smrdi kod Assagnea.
Za osobu koja za sebe kaže da ima izrazito dobar nos za teorije zavjere i koji ima pristup ogromnoj količini tajnih dokumenata kako ON može govoriti da je 9/11 bio teroristički napad te podržavati službenu izjavu američe vlade, posebno kada na internetu postoji toliko dokaza je to laž a da ne govorimo o tajnim dokumentima koje posjeduje (navodno, jer sve do sada objavljeno nije uopće tajno, to su sve informacije koje su općenito poznate u svijetu)

Imam dojam da je sve to predstava da se pozornost javnosti makne od stvarne istine o svijetu prema bezazlenim stvarima te se još postroži cenzura.

Ja sam samo vidio da Assagne voli pozirati pred svjetskim medijima i prodavati im maglu, jer kako će se sistem urušiti ako populacija apsolutno ništa ne zna tko sistemom upravlja. U zoni ograničenih i falsificiranih informacija je to gotovo nemoguće, te Assagne ne pridonosi rješavanju problema.
Ako i vi ne vidite to možda je vrijeme da otvorite oči

Zadnje uređivanje xdadox : 05.03.2011. at 15:22.
xdadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 22:45   #732
Quote:
xdadox kaže: Pogledaj post
To je jako lijepo napisano, ali nešto i dalje smrdi kod Assagnea.
Za osobu koja za sebe kaže da ima izrazito dobar nos za teorije zavjere i koji ima pristup ogromnoj količini tajnih dokumenata kako ON može govoriti da je 9/11 bio teroristički napad te podržavati službenu izjavu američe vlade, posebno kada na internetu postoji toliko dokaza je to laž a da ne govorimo o tajnim dokumentima koje posjeduje (navodno, jer sve do sada objavljeno nije uopće tajno, to su sve informacije koje su općenito poznate u svijetu)
...
Mozda zato jer je to zaista bio teroristicki napad.


A to da na internetu postoji "toliko dokaza" je glupost.
Postoje neke indicije, ali nikakvog dokaza nema.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 23:35   #733
Indijska regionalna političarka, Majawati, ministarka indijske pokrajine Uttar Pradesh, zastupnica mnogobrojnih siromašnih i iz društva izopćenih Dalita i borac za njihova prava, opisana je u američkim depešama kao podmitljiva megalomanka i luksuzu sklona dvolična osoba koja se razbacuje ogromnim količinama novca, koja šalje prazan zrakoplov da joj se kupe cipele, itd...

Povodom javnog objavljivanja američke depeše o ovoj regionalnoj indijskoj političarki, ministarka Mayawati poručuje da je Assange luđak, ili iskorišten od njene oporbe sa svrhom srozavanja njenog ugleda.
Toliko o Wikileaksu i "nevažnim" depešama koje navodno još ništa nigdje bitno ili značajno za društveni ili politički život nisu objavili.

Eto tako. Za one koji misle da bi Wikileaks za Indijce trebao objaviti nešto važnije, na primjer o svjetskim zavjerama Pentagona ili podmićenosti osoblja sa Capitol Hilla, ili nešto o 911, ili ljubitelji Dan Browna i David Ickea o ovom i onom, ili o Dodigu, Kosorki ili Sanaderu što bi Daliti ili Indijci smatrali najvažnijim za njih , prvo neka takvu dokumentaciju pošalju Wikileaksu kako bi ovi imati što objaviti i o tome.

Ovih 251000 dokumenta su tek prepiske američkih veleposlanstava između sebe. Wikileaks nije izvor svake dokumentacije koju netko priželjkuje ili smatra važnom, prvo bi im to trebalo dostaviti. Na primjer, dokumente iz CIA podruma ili sl. Pa eto, želite li čitati i nešto o takvim stvarima, prvo im pošaljite takvu vrstu dokumenata.

Kakve će posljedice kod naroda po ovu indijsku pobornicu siromašnih Dalita izazvati objavljivanje američkih depeša tek treba vidjeti, no ministarka nam se sudeći po svojoj ljutitoj reakciji dobrano osjetila pogođenom, kao zmija u oko.

Izvori:

1. http://cables.mrkva.eu/cable.php?id=174914
2. http://www.independent.co.uk/news/wo...w-2350372.html
3. http://articles.timesofindia.indiati...sange-mayawati

Zadnje uređivanje Morf : 07.09.2011. at 23:55.
Morf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 21:54   #734
WikiLeaks je u utorak počeo objavljivati ogromnu riznicu špijunskih tajni američke tajne službe CIA
Quote:
Datoteke objavljene u utorak najopsežniji su javno objavljeni podaci američke špijunske mreže, tvrdi osnivač WikiLeaksa Julian Assange i veći su od onih Edwarda Snowdena nakon što je WikiLeaksu dostavio veliku količinu dokumenata obavještajne službe NSA koja je prisluškivala gotovo cijeli svijet.

Prvi dio koji je objavljen u utorak sadrži 8.761 dokument pod skupnim nazivom "Nulta godina" koji otkriva gotovo cjelokupni hakerski arsenal CIA-e. WikiLeaks je prošli mjesec objavio da je CIA prisluškivala sve kandidate na francuskim predsjedničkim izborima 2012. godine.

Objavljeni dokumenti pokazuju da je CIA izgubila kontrolu nad vlastitim hakerskim arsenalom koji je stvorila, a uključuje malware, viruse, trojance, malware za daljinsko preuzimanje kontrole i dokumentaciju povezanu s njima.

Ova ogromna kolekcija, koja se sastoji od brojnih dokumenata i nekoliko stotina milijuna linija kodova, daje hakerima koji su došli u njihov posjed, mogućnost da pod svoju kontrolu stave uređaje u cijelom svijetu. Cijela arhiva je, po svemu sudeći, cirkulirala među bivšim hakerima i podizvođačima američke vlade, a netko od njih je WikiLeaksu ustupio veliku količinu podataka. WikiLeaks nije htio objaviti kodove, iako ih ima. Kako tvrde u WikiLeaksu, nepoznati izvor je uvjeren da je CIA dobila previše moći i da je vrijeme da se zaustavi.

"Nulta godina" predstavlja opseg i smjer CIA-ine globalnog hakerskog programa i cyber ratovanja, a njezin arsenal virusa i malwarea predviđen je za preuzimanje globalne kontrole nad modernim automobilima, elektronskim uređajima poput Samsungovih pametnih televizora, Appleovih iPhoneova, Googleovih Androida kojega koristi većina pametnih telefona, Microsoftovih Windowsa i ostalih operativnih sustava.

Kako dokumenti pokazuju, CIA je, osim impresivne brigade smrtonosnih dronova, stvorila i još impresivniju brigadu hakera, a u WikiLeaksu kažu da američki konzulat u Frankfurtu predstavlja prikrivenu CIA-inu hakersku bazu preko koje pokriva područje Europe, Bliskog istoka i Afrike.

U WikiLeaksu kažu da softversko oružje, za razliku od nuklearnog, nije moguće držati pod kontrolom jer su u pitanju kompjutorski programi koji se mogu kopirati kao i svaki drugi program uz neznatne troškove, a u današnje doba može uništiti cijele države.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:20   #735
Analiza govora tijela Juliana Assangea:

MAlo analize govora tijela Juliana Assangea:

Body Language: Julian Assange

https://www.youtube.com/watch?v=qTBm8PgeRDw
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:56   #736
Da, pretjeruje se s tim govorom tijela, to postaje već prava pošast.
Jer, čovjek se drži za riječ, a vol za rogove.
Ispada kao da ono što se riječima govori više nije važno, nego je bitan govor tijela. Popularna psihologija za zatupljivanje masa.
Iako, (citirat ću nešto što je već netko ovdje na forumu izvrsno primjetio) kako su za sve loše na svijetu krivi bijeli muškarci, oni su krivi i za logiku, jer su nju u antičkoj Grčkoj razvili upravo bijeli muškarci. Dakle, logiku, smislen govor riječima, pa zatim razumijevanje te prihvaćanje izrečenoga, sve to treba ukinuti i u svemu se rukovoditi govorom tijela.
__________________
Tko drugom revoluciju farba, Soroš i Antifa mu postanu i teta i barba!
ramiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 07:13   #737
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Mozda zato jer je to zaista bio teroristicki napad.


A to da na internetu postoji "toliko dokaza" je glupost.
Postoje neke indicije, ali nikakvog dokaza nema.
normalno da je bio teroristicki akt ,koji ne bi uspio da nije bilo pomoci iznutra...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 08:57   #738
Quote:
Mr.Bones kaže: Pogledaj post
Dakle, Wikileaks (link) stranica poznata po objavljivanju povjerljivih informacija danas je objavila dio dokumenata koje posjeduju, sažetak sadržaja može se naći na:

telegraph
CNN
Index

Zasad je stranica nedostupna zbog preopterećenosti servera( DDoS napadi).

Ovo je samo "2%" informacija koje je gospodin Bradley Manning ustupio Wikileaksu.Idući dokumenti najavljeni su za sutra i navodno su puno utjecajniji za stanje u svijetu

EDIT: http://www.guardian.co.uk/world/inte...bles-wikileaks
Samo da provjerim... ima li još netko kojem je ovaj link na Bradleya Manninga jebeno čudan? Netko tko prati slučaj od početka, da sad ne silujem Wayback i izučavam kako se ta natuknica mijenjala tijekom godina.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2020., 00:08   #739
Nova objava

https://www.blacklistednews.com/arti...eir-files.html
Bandolero is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2020., 01:34   #740
Quote:
Bandolero kaže: Pogledaj post
Ima li sta zanimljivo?
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.