Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2018., 23:17   #1
Da li je do mene ili nje? Pokusati opet? Help...!

Ovako...muci mene ovo vec 4 5 meseci.

U pitanju je cura koju sam volio vise od svega.Vidjali smo se uzivo retko,godisnje 2 put...vecinu vremena smo posvecivali dopisivanjem.

Nije htela vezu jer je kako je rekla da je mlada za to (15 godina,ja 18)
Rekla mi je da je cekam i da kad dodje trenutak,ona ce meni sve priznati i bice sve kako treba (tokom 8mjesecnog dopisivanja mi nije priznala emocije iz nekog nepoznatog razloga...predrasudu koju nemogu slomiti dugo) a za sad kao nesta izmedju drugova-para...

Ono...bila je nekako cudna,prijalo je to sto sam joj pricao kako je volim i da mi znaci i da fakat bez toga nije mogla 'zaspat' a ona se nije ni usudjivala ni da mi pusu posalje

Odgovarala je kasno na poruke,kad bi je pitao da li postoji neko drugi osim mene rekla bi 'samo drugarski' se dopisujem sa drugima

Bio sam patetican..priznajem...bojao sam se da ce jednog dana reci odoh.
Mislio sam da ce me ostavit na cedilu i da me svo vreme drzi na ledu.

Bilo je dosta svadja i jednog dana sam prso i reko joj da ode iz mog zivota...

Par mjeseci kasnije cuo sam kako zeli da ostanemo barem drugovi...da imamo neki kontakt barem...a ako nesta treba opet biti,bice...Prihvatio sam.
Doslo je do sledeceg susreta (dolazila je kod svojih nekih rodjaka u moje naselje) i ja sam tu nasao druge curice poceo zaboravljat na nju a ona je sve to uvidela i bila ljubomorna,video sam a i njene frendice su mi to potvrdjivale

Tog istog tjedna sam cuo da se pocela dopisivat sa mojim najboljim drugom iz razloga sto joj decko kul,napucan...taj drug me ono...pa bukvalno reci prodo,ne prica samnom

Uglavnom glavna pitanja ovog posta su?
Da li sam kriv za sve?
Da li se snjim(drugom) dopisuje u inat meni?
Da li ce se mozda vratiti?
Jel me stvarno voljela ali nije mogla da to prizna.

Sta da radim?
Muski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 06:19   #2
Tvoja djevojka je okrenula novu životnu stranicu i krenula dalje.

Našla je novo društvo, novog momka, nove prijatelje.

Ti si njoj trebao priznati svoje osječaje a nisi to napravio jer si kukavica.

Otišao si drugoj, sada pati!
pinklion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 07:26   #3
Ona bi se jos trebala igrati Barbie kucom za lutke, a ti se diviti kako ti stidne dlacice rastu i ministrirati u zupi.
__________________
Quid quid latinae dictum set, altrum sonar
Nadbiskup is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 09:34   #4
Volio vise od svega a vidio dvaput u zivotu.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 09:39   #5
Do oboje.

Ona je hranila ego tvojom ljubavlju uz minimalan vlastiti angažman, što je relativno normalno za curku od 15god. Sad lovi one koji su joj zbilja zanimljivi, a tebe pokušava ostaviti u rezervi.

Ti bi trebao prihvatiti da je to bila ona mladenačka ljubavna zanesenost (barem s tvoje strane) i potražiti neku konkretnu ljubav/vezu/odnos. Proći će ti godine u cviljenju, umjesto da skupljaš prava iskustva dok si u naponu snage.
Recitirat poeziju možeš i u staračkom domu, bit će i više publike koja će to htjeti slušati.
Sjenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 20:27   #6
Quote:
pinklion kaže: Pogledaj post
Tvoja djevojka je okrenula novu životnu stranicu i krenula dalje.

Našla je novo društvo, novog momka, nove prijatelje.

Ti si njoj trebao priznati svoje osječaje a nisi to napravio jer si kukavica.

Otišao si drugoj, sada pati!
Priznao sam joj svoje namere i osecaje dosta puta
I da,nisam drugoj otisao...
Muski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 20:28   #7
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Volio vise od svega a vidio dvaput u zivotu.
Jbg...zajebano je to
Muski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 20:32   #8
Quote:
Sjenka33 kaže: Pogledaj post
Do oboje.

Ona je hranila ego tvojom ljubavlju uz minimalan vlastiti angažman, što je relativno normalno za curku od 15god. Sad lovi one koji su joj zbilja zanimljivi, a tebe pokušava ostaviti u rezervi.

Ti bi trebao prihvatiti da je to bila ona mladenačka ljubavna zanesenost (barem s tvoje strane) i potražiti neku konkretnu ljubav/vezu/odnos. Proći će ti godine u cviljenju, umjesto da skupljaš prava iskustva dok si u naponu snage.
Recitirat poeziju možeš i u staračkom domu, bit će i više publike koja će to htjeti slušati.
Muski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 20:49   #9
Quote:
Muski kaže: Pogledaj post
Uglavnom glavna pitanja ovog posta su?
Da li sam kriv za sve?
Da li se snjim(drugom) dopisuje u inat meni?
Da li ce se mozda vratiti?
Jel me stvarno voljela ali nije mogla da to prizna.

Sta da radim?
Nije te nikad voljela, služio si joj samo kao hrana za ego. Zavlačila te, i sada joj smeta kada je izgubila svu tu pažnju koju si joj predavao. Ovo nije samo moje mišljenje, u ovo sam siguran, vjeruj mi.

Zaboravi ju i prekini sav odnos sa njom. To ti je najbolja opcija, sve drugo je loše za tebe.

Nadam se da ćeš me poslušati.
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2018., 18:28   #10
Stani..Ne srozavaj se više.
Odljepi od nje. Pod hitno.
Ohladi se i stani na noge. Propast ćeš ako ne kreneš dalje.

A onda se kladim da će se ona u dogledno vrijeme javiti tebi.
I lijepo se oprosti s njom.

Ti se njoj ne sviđaš. Bila je iz neke svoje uslijene volje s tobom. Bila je takva.
Idi dalje i neka ti ovo iskustvo bude škola.
Lambormachia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2018., 18:35   #11
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Volio vise od svega a vidio dvaput u zivotu.
Da.
Hormoni, hormoni, hromi hormoni.
Lambormachia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2018., 19:25   #12
Quote:
Lambormachia kaže: Pogledaj post
Stani..Ne srozavaj se više.
Odljepi od nje. Pod hitno.
Ohladi se i stani na noge. Propast ćeš ako ne kreneš dalje.

A onda se kladim da će se ona u dogledno vrijeme javiti tebi.
I lijepo se oprosti s njom.

Ti se njoj ne sviđaš. Bila je iz neke svoje uslijene volje s tobom. Bila je takva.
Idi dalje i neka ti ovo iskustvo bude škola.
Mislis da je sve ovo njena gluma sto je kao 'plakala' bila u losem stanju i htela je da resimo nekako?

Znas to me zajebava,jer mislim da me je stvarno htela,al u drugu ruku kad pogledas,u pravu si
Muski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2018., 19:50   #13
Quote:
Muski kaže: Pogledaj post
Mislis da je sve ovo njena gluma sto je kao 'plakala' bila u losem stanju i htela je da resimo nekako?

Znas to me zajebava,jer mislim da me je stvarno htela,al u drugu ruku kad pogledas,u pravu si
Polako. Ne krivi je..Nisi vrag.
Bili ste obgrljeni. Nešto je nju dotaklo, ali nedovoljno..Niste kompatibilni.
To je tako.
Nemoj biti gubitnik i naslađivati se nad njom..Budi gospodin..Prije svega gospodin. Budi zreo, pozdravi se kulturno, poželi joj dobar i zdrav život, okreni se, nabaci onaj smiješak za sebe..I kreni.
Lambormachia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2018., 20:17   #14
Quote:
Lambormachia kaže: Pogledaj post
Polako. Ne krivi je..Nisi vrag.
Bili ste obgrljeni. Nešto je nju dotaklo, ali nedovoljno..Niste kompatibilni.
To je tako.
Nemoj biti gubitnik i naslađivati se nad njom..Budi gospodin..Prije svega gospodin. Budi zreo, pozdravi se kulturno, poželi joj dobar i zdrav život, okreni se, nabaci onaj smiješak za sebe..I kreni.
Yep,tako je i bilo na poslednjem dejtu,pre par meseci...
Muski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2018., 21:14   #15
Ako imaš hobi poput trčanja, trči..Ako plivaš, plivaj..Ako bicikliraš, bicikliraj.
Bitno je izbaciti iz uma te "emotivne kiseline" koje ti dolaze pred oči.
Fizički nadjačaj emociju.

Vrijeme ti ide u korist.
Sa iskustvom koje imaš bit ćeš samopouzdaniji upustiti se u nova poznanstva.
Lambormachia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 12:41   #16
Quote:
Lambormachia kaže: Pogledaj post
Ako imaš hobi poput trčanja, trči..Ako plivaš, plivaj..Ako bicikliraš, bicikliraj.
Bitno je izbaciti iz uma te "emotivne kiseline" koje ti dolaze pred oči.
Fizički nadjačaj emociju.

Vrijeme ti ide u korist.
Sa iskustvom koje imaš bit ćeš samopouzdaniji upustiti se u nova poznanstva.
Hvala,def najbolji savjet i ujteha koju sam do sad cuo u vezi nje.
Zahvalan sam ti a i GustomSoku ovom sto je od pocetka samnom

Da,jednostavno nismo jedno za drugo i ne trebam da krivim nju ili sebe,i pravit se gubitnikom
Muski is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 13:02   #17
Malecka je attention seeker, kao skoro svaka 15ogodišnjakinja. Sad kad si se ti usmjerio dalje, i počeo bacati oko na druge cure, sad ona misli da si ju prebolio i da ti nije više zanimljiva, te je ona prima donna u njoj ostala povrijeđena. Shodno se tome odlučila malo poigrati sa tvojim prijateljem, kako bi sad tebi vratila taj udarac na ego kojeg je ona sama dobila.

Njoj je prijala tvoja pažnja. Tvoja, kao i ona drugih drugara, za koje ti iovako ni u jednom trenutku nije tajila. Tebi nikad nije davala eksluzivu, shodno tome... od nje nemaš uopće što prigovarati ni potraživati. Niste bili u vezi, iskazao si joj svoju želju da s njom želiš vezu. Nije bila za to. Iz kojeg god njoj jasnog razloga.

Imaš 18 godina, 15ogodišnjakinja ima koliko ti mobitel poželi. Nemoj se obeshrabrivati, predaj se iskustvu istraživanja ljubavi, odnosa i seksualnosti. Najbolje su godine tek pred tobom, ove preteće njima iskoristi da izrasteš u muškarca kojeg želiš biti. Onda ćeš ti moći birati cure, a neće biti one te koje te stave na pauzu i vuku iz hibernacije kad se njima poškaklja.
postelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 16:01   #18
Quote:
Muski kaže: Pogledaj post
Hvala,def najbolji savjet i ujteha koju sam do sad cuo u vezi nje.
Zahvalan sam ti a i GustomSoku ovom sto je od pocetka samnom

Da,jednostavno nismo jedno za drugo i ne trebam da krivim nju ili sebe,i pravit se gubitnikom
Kreni, ali ne zaboravi je..To je bio Tvog života i nauči štogod pametno.
Lambormachia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2018., 01:53   #19
Quote:
postelja kaže: Pogledaj post
Malecka je attention seeker, kao skoro svaka 15ogodišnjakinja. Sad kad si se ti usmjerio dalje, i počeo bacati oko na druge cure, sad ona misli da si ju prebolio i da ti nije više zanimljiva, te je ona prima donna u njoj ostala povrijeđena. Shodno se tome odlučila malo poigrati sa tvojim prijateljem, kako bi sad tebi vratila taj udarac na ego kojeg je ona sama dobila.

Njoj je prijala tvoja pažnja. Tvoja, kao i ona drugih drugara, za koje ti iovako ni u jednom trenutku nije tajila. Tebi nikad nije davala eksluzivu, shodno tome... od nje nemaš uopće što prigovarati ni potraživati. Niste bili u vezi, iskazao si joj svoju želju da s njom želiš vezu. Nije bila za to. Iz kojeg god njoj jasnog razloga.

Imaš 18 godina, 15ogodišnjakinja ima koliko ti mobitel poželi. Nemoj se obeshrabrivati, predaj se iskustvu istraživanja ljubavi, odnosa i seksualnosti. Najbolje su godine tek pred tobom, ove preteće njima iskoristi da izrasteš u muškarca kojeg želiš biti. Onda ćeš ti moći birati cure, a neće biti one te koje te stave na pauzu i vuku iz hibernacije kad se njima poškaklja.
Znas,okej shvatio sam da nije vredna nego krivim vise sebe i pizdim jer dok sam ja tih nekih par mjeseci patio ona se tamo s drugima zabavljala...

A to,s mojim drugom je bas ono u fulu,muvaju se u najvecem...ponekad mi njena frendica oda neke njene tajne,dobar sam snjom inace.

Krivim sebe,kazem ti, i da sve mi je top u zivotu,za sad,samo sto mi se ne da vise s drugom curom,jednostavno ne dobijem one leptire u stomaku...e sad da li je to sto sam razocaran ili sto god vec,za sad me ovo bas muci

Kazu da prava dodje,kad tad
Muski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger