Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2013., 00:55   #1001
Da li ženama koje nisu dugo imale sex bude problem pri sljedećem sexu? Jesu previše uske?
She stylezone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 01:44   #1002
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Pa ljudi, nevinost nije nešto čega se treba sramiti.

To je tak nešto zanimljivo.

Mislim, živimo u eri seksualnog konzumizma koji je već svima dosadio, blago rečeno.

Nikad ne zaboravite, kad god se odlučite - te se stvarce lako uvježbaju. Ako ima entuzijazma u roku keks si majstor(ica)
Mislim, da era sexualnog komunizma nije dosadila. Cijeli svijet se vrti oko sex & $$$$$$$.
Mediji svaki dan pumpaju o sexu, grudima, mnogobrojnim orgazmima...itd.
Ok trenutno je aktualan 3. world war. Izgubiti nevinost sa kurvom je najveca glupost u zivotu. Probaj naci neku obicnu curu i sto manje se opterecivati, sto jos nisi sex. Budi spontan u komunikaciji, nemoj lagati. Tek kada dodje do sexa, onda joj kazi da jos nisi sex, jer nisi kao ostali muskarci
Bennie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 03:12   #1003
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post

Jeste da je sex iz ljubavi lepsi ali i bez ljubavi sigurno moze biti dosta dobar,pogotovo ako dobro izgleda.Mislim ako te je dosta uzbudila i ako si zadovoljan ne bih rekao da je to bas toliki fejk

jes u filmu al stvarnost je nešto drugo

vidim prošli tjedan jednu, znam čim se bavi da ne objašnjavam sad u detalje, mogla bi biti top model ali djeluje onako isprano a i sve ukazuje da vrlo vjerojatno konzumira i opojna sredstva

sad kakav je tu gušt i skalp kad onako gleda kroz tebe bez da si ju imalo zainteresirao, ponaživajuće nakako zar ne
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 07:50   #1004
Quote:
Bennie kaže: Pogledaj post
Mislim, da era sexualnog komunizma nije dosadila. Cijeli svijet se vrti oko sex & $$$$$$$.
Mediji svaki dan pumpaju o sexu, grudima, mnogobrojnim orgazmima...itd.
Ok trenutno je aktualan 3. world war. Izgubiti nevinost sa kurvom je najveca glupost u zivotu. Probaj naci neku obicnu curu i sto manje se opterecivati, sto jos nisi sex. Budi spontan u komunikaciji, nemoj lagati. Tek kada dodje do sexa, onda joj kazi da jos nisi sex, jer nisi kao ostali muskarci
Sve se to vec pokusalo i trazenje obicne cure i iskrenost i spontanost ali nije dovelo ni do veze a o seksu da ne pricam.Ako kojim cudom i dodje do seksa mogu samo da joj kazem da nisam kao ostali muskarci zbog nesposobnosti da muvam a ne sto sam nju cekao kad smo vec kod iskrenosti

Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
jes u filmu al stvarnost je nešto drugo

vidim prošli tjedan jednu, znam čim se bavi da ne objašnjavam sad u detalje, mogla bi biti top model ali djeluje onako isprano a i sve ukazuje da vrlo vjerojatno konzumira i opojna sredstva

sad kakav je tu gušt i skalp kad onako gleda kroz tebe bez da si ju imalo zainteresirao, ponaživajuće nakako zar ne
Znaci vecna apstinencija :klap:

Koliko to moze biti zaista tesko? Da vidimo 1,2,3,4,5,6 decenija .....Hmmmmmmmm mozda bih mogao to

Zadnje uređivanje Teta2U : 07.04.2013. at 14:06. Reason: MULTI QUOTE!!!!
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 13:00   #1005
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ma gdje to nađeš, genijalan kao uvijek

Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
mislim skrivam svoju nevinost kao da je neka bolest.
Pa ti i nisi baš tak nevin...

Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
neznam stvarno, nisam jebo, diže mi se kurac na tebe, iako nisi baš nešto, pa onda mislim u čem je problem!?
Dobra taktika, nema šta

Quote:
alohae kaže: Pogledaj post
možda čuvam majmuna za onu osobu, nije da nije bio tvrd, ali jebiga možda sam toliko emocionalno/socijalno angažiran da sačuvam majmuna za nekog.

mislim da sam napisao tu pjesmu negdje samo zadnji se pamte a ja bih volio da prva bude i zadnja, a što je ona prošla kroz život nije me briga...

a tako stvari ne idu, prva neće i biti i zadnja...
Hm, zanimljivo. Pa možda je u tome stvar. Uz sva svoja iskustva, eto čuvaš stvarcu kao da je zlatna za neku hipotetsku savršenu osobu.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 16:38   #1006
Quote:
Mr. Twilight kaže: Pogledaj post
Misljenja, savjeti, iskustva ..... ?
Počni od vanjskog dijela
Mislim da sam te negdje upoznao, no nisam 100% siguran.
Ako si to ti, onda ošišaj grivu i obrij bradu.
Ako to nisi ti, onda se pardoniram.
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2013., 23:28   #1007
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Znaci vecna apstinencija :klap:

Koliko to moze biti zaista tesko? Da vidimo 1,2,3,4,5,6 decenija .....Hmmmmmmmm mozda bih mogao to
Ma ajde molim te, odi kod prostitutke ako ti je to ok, bolje nego ovi katastrofični smajlići
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 00:48   #1008
Quote:
Gingerina kaže: Pogledaj post
Ma ajde molim te, odi kod prostitutke ako ti je to ok, bolje nego ovi katastrofični smajlići
Najzad neko pametan
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 23:38   #1009
Zasto nema nikog,nije valjda da ste svi izgubili nevinost?
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 01:21   #1010
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Sve se to vec pokusalo i trazenje obicne cure i iskrenost i spontanost ali nije dovelo ni do veze a o seksu da ne pricam.Ako kojim cudom i dodje do seksa mogu samo da joj kazem da nisam kao ostali muskarci zbog nesposobnosti da muvam a ne sto sam nju cekao kad smo vec kod iskrenosti


Znaci vecna apstinencija :klap:

Koliko to moze biti zaista tesko? Da vidimo 1,2,3,4,5,6 decenija .....Hmmmmmmmm mozda bih mogao to
evo ajmo reći da je ova vrijedna skidanja nevinosti, ali to je crem de la crem pariške prostitucije
[LINK NA SLIKU OBRISAN]
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 05:11   #1011
Necu biti zlocest, zapravo hocu, ali recimo ako tu na forumu ponudis 500 kuna curi koja hoce dodatno zaraditi, mozda nesto bude (necu reci sto jer i ovako imam dojam da sam u najmanju ruku u crvenoj zoni).

Ti to mozes shvatiti kao trosak izlaska i vecere. Jer da izvedes curu na veceru, potrosit ces toliko. Ovako se odmah moze prijeci na djelo, bez jela.

Inace to je jedan od boljih uleta, ali ga nije nikada lako izvuci (nastupiti).

Mozes dati i slican oglas pod oglase na forumu. Nemas sto izgubiti (osim 500 kuna), samo mozes dobiti.

U najgorem slucaju naletit ces na curu koja bi pristala i bez novaca. Ali tebi je svjedno. Glavno da si obavio zadatak. Mozda jos bude i neka veza uz to.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 05:22   #1012
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Necu biti zlocest, zapravo hocu, ali recimo ako tu na forumu ponudis 500 kuna curi koja hoce dodatno zaraditi, mozda nesto bude (necu reci sto jer i ovako imam dojam da sam u najmanju ruku u crvenoj zoni).

Ti to mozes shvatiti kao trosak izlaska i vecere. Jer da izvedes curu na veceru, potrosit ces toliko. Ovako se odmah moze prijeci na djelo, bez jela.

Inace to je jedan od boljih uleta, ali ga nije nikada lako izvuci (nastupiti).

Mozes dati i slican oglas pod oglase na forumu. Nemas sto izgubiti (osim 500 kuna), samo mozes dobiti.

U najgorem slucaju naletit ces na curu koja bi pristala i bez novaca. Ali tebi je svjedno. Glavno da si obavio zadatak. Mozda jos bude i neka veza uz to.
naravno, pa svi znaju da najbolji komadi traže dečke preko interneta za novac

ovaj post bi bio odličan vodič za ''kako dobiti spolnu bolest''
Sotonus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 19:31   #1013
Quote:
Sotonus kaže: Pogledaj post
naravno, pa svi znaju da najbolji komadi traže dečke preko interneta za novac

ovaj post bi bio odličan vodič za ''kako dobiti spolnu bolest''

Covjek pise da razmatra tu mogucnost pa sam mu dao ideju. Spolne bolesti se sprecavaju prezervativom. Neki koriste slicne taktike i nikada ne dobiju spolnu bolest. Prezervativ pomaze u mnogo toga.

Gotovo sam siguran da ima djevojka na forumu koje bi se sexale za novac iako to nisu nikada prije radile. Jednostavno im je uzbudljivo i nesto sto zele probati.

A ulet curi gdje joj nudis novac za sex je vrlo jak ulet. U vecini slucajeva ne bude nista osim smijeha, ali ponekada bude sex bez placanja. Vrijedi uvijek pokusati ako si dovoljno hrabar i vjest da ne ispadne glupo nego ozbiljno, a opet sala ako ne uspije (i moras paziti da ne ponudis previse novaca).

Glede najboljih cura, cuj, mozda deset takvih cita bas sada ove poruke. I placu jer su ih ostavili njihovi najbolji decki, ne oni luzeri s foruma, nego oni s _____ (ubaci sam od kuda) ili su one njih ostavile jer su ih varali, zlostavljali, i kako vec ide.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 19:39   #1014
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
evo ajmo reći da je ova vrijedna skidanja nevinosti, ali to je crem de la crem pariške prostitucije
[LINK NA SLIKU OBRISAN]

Ova je dobra, ali daleko blize prosjeku nego vrhu. Vidis i po cijeni (250 eura po satu, pristat ce i na 200, i ogroman popust na dva sata, 350 eura, a ne 450 eura sto je standardni popust).

One koje se smatraju vrhunskim curama racunaju od 400 eura na vise (iako ne izgledaju nista bolje od ove za 250).

Jos kad dodam da je cura vjerojatno iz Poljske ili Litve. Meni ne mijenja nista, ali netko mozda zeli bas curu iz Pariza.
SamoZaTebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:06   #1015
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
evo ajmo reći da je ova vrijedna skidanja nevinosti, ali to je crem de la crem pariške prostitucije
[LINK NA SLIKU OBRISAN]
Pravi si .Taman se naviknem na apstinenciju i ti podmetnes iskusenje.
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:00   #1016
Quote:
SamoZaTebe kaže: Pogledaj post
Ova je dobra, ali daleko blize prosjeku nego vrhu. Vidis i po cijeni (250 eura po satu, pristat ce i na 200, i ogroman popust na dva sata, 350 eura, a ne 450 eura sto je standardni popust).

One koje se smatraju vrhunskim curama racunaju od 400 eura na vise (iako ne izgledaju nista bolje od ove za 250).

Jos kad dodam da je cura vjerojatno iz Poljske ili Litve. Meni ne mijenja nista, ali netko mozda zeli bas curu iz Pariza.
Lako pitanje za 250 eura. Dali vredi izgubiti nevinost sa Beyonce?
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 12:46   #1017
samo da se prijavim
rajvosa92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 11:22   #1018
Cuj care ja sam ti izgubio nevinost sa 22 bio mi je bed sta ce ona rec isto sam razmisljao o prostitutki vamo tamo. I onda jedan izlazak baez veze i upoznam ti ja curu nakon par dana onako coolerski predlozim da se nademo kod mene u stanu na sta je ona pristala nemajuci pojma sta se stvarno sprema. I onda kad je doslo do toga pola sata prije bacim ja drkicu laganini poslusao savjet svog frenda koji kaze da uvjek prije seksa sa novom curom ga baci u nesvjest.
I onda doslo do toga da ona stoji pred menom gola i drzi miska u ruci a on nabreko vuse nego ikad kad sam drko i.....
Jebiga ja opalim prije vremena :| i sad kaze ona meni koliko sam te napalila ha.. i nastavi kao da nis nije ni bilo nije bilo cudnih pogleda niti smjeha niti se pokupila i otisla i kaj ti ja znam kakvih nocnih mora koje su me godinama proganjale nakon toga totalno opustanje i sex u najboljim manirima mojih mogucnosti. Poslje sam joj rekao da me toliko pali da svrsavam kao zec sto je njoj bio kompliment. I svi sretni i zadovoljni poanta nemoj pravit dramu od toga sex ti je veoma jednostavan.
__________________
HALOOO!!!!!
stjepan0510 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 12:27   #1019
Quote:
stjepan0510 kaže: Pogledaj post
Cuj care ja sam ti izgubio nevinost sa 22 bio mi je bed sta ce ona rec isto sam razmisljao o prostitutki vamo tamo. I onda jedan izlazak baez veze i upoznam ti ja curu nakon par dana onako coolerski predlozim da se nademo kod mene u stanu na sta je ona pristala nemajuci pojma sta se stvarno sprema. I onda kad je doslo do toga pola sata prije bacim ja drkicu laganini poslusao savjet svog frenda koji kaze da uvjek prije seksa sa novom curom ga baci u nesvjest.
I onda doslo do toga da ona stoji pred menom gola i drzi miska u ruci a on nabreko vuse nego ikad kad sam drko i.....
Jebiga ja opalim prije vremena :| i sad kaze ona meni koliko sam te napalila ha.. i nastavi kao da nis nije ni bilo nije bilo cudnih pogleda niti smjeha niti se pokupila i otisla i kaj ti ja znam kakvih nocnih mora koje su me godinama proganjale nakon toga totalno opustanje i sex u najboljim manirima mojih mogucnosti. Poslje sam joj rekao da me toliko pali da svrsavam kao zec sto je njoj bio kompliment. I svi sretni i zadovoljni poanta nemoj pravit dramu od toga sex ti je veoma jednostavan.
Nemam ja ni petlje ni sposobnosti da dodjem u tvoju situaciju,ustalom sve su zauzete pa se spremam i psihicki i fizicki za prostitutku a eto ako sve bude uspesno kasnicu za tobom godinu dana,bolje i to nego da cekam do tridesetih
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 13:29   #1020
Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
Nemam ja ni petlje ni sposobnosti da dodjem u tvoju situaciju,ustalom sve su zauzete pa se spremam i psihicki i fizicki za prostitutku a eto ako sve bude uspesno kasnicu za tobom godinu dana,bolje i to nego da cekam do tridesetih
I što ćeš onda radit kad riješiš tu famoznu nevinost? Misliš da će te cure oblijetat kad čuju da više nisi junfer? Bit će ti lakše? Da, ti možeš skinuti nevinost i ostat i dalje sam do kraja života, a ovako možeš pokupiti koju boleštinu, pa te onda niti jedna neće ni pogledati. Jbt, poradi na drugim stvarima što se tiču tebe i dojma kojeg šalješ prema van, pa nije sve u jebenom seksu i da samo to cure traže.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger