Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2012., 18:21   #41
Tek sad skužih ovu temu Osobno obožavam Guettu, najbolji album mi je One Love... Pjesma When love takes over mi je jednostavno savršena i puno uspomena mi veže, Gettin Over, Sexy Bitch, Memories i I gotta feeling su isto predobre pjesme, idealne za tulumarenje ljeti. Nekad smo samo to slušali kad smo išli vani, bila su to predobra vremena. Toyfriend mi je dobra za odvrnut na subwooferu zbog basa i također za tulume. If we ever je nešto manje poznatija ali meni također prelijepa pjesma. Tu je i Time koju ne mogu pronaći na youtube a da nije remiksana ili ubrzana (jednom riječju, upropaštena).

Nothing but the beat imam original CD i izvrtio sam ga već toliko da su mi pjesme počele dosađivati lagano. Obožavam Titanium, prelijepa je pjesma.

Prošle godine sam bio kad je Guetta bio na Spring Breaku u Rovinju i bilo je odlično.

A sada da se okomim na ove koji pljuju Guettu i komercijalu. Inače ne volim vrijeđati ljude niti pljuvati po bilo kakvoj vrsti glazbe jer se o ukusima ne raspravlja. No takvi poput vas mi dižu tlak do krajnjih granica jer si vi uzimate to pravo da pljujete po glazbi poput Guettine. Dobro jeste li vi ikada pomislili da postoji netko tko ne sluša takvu glazbu zato jer je komercijala, jer je popularna i slično već uživa u njoj? Eto pa ja sam primjer takvih i vrijeđa me i ljuti kad tako pljujete. Ja s druge strane nemogu nikako podnijeti klasiku, jazz, metal, čisti house, psy trance i te ostale meni dosadne žanrove. Što bi ja sad trebao početi pljuvati te žanrove i govoriti da to nije prava muzika te vrijeđati ove koji to slušaju!? NE! Niti me takvi nerviraju. To što ja ne podnosim takvu glazbu je samo moj problem i to je glazba kao i svaka druga. Dajte se naučite voljeti ono što slušate i to slušati a druge poštovati kao i njihovu vrstu glazbe.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 14:12   #42
David Guetta Megamix
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 15:51   #43
Ove nove su mu katastrofa. Nicki, Usher, Titanium ne idu mi u uho.

A najbolje stvari su mi Delirious, Just a little more love, The world is mine, Love dont let me go, Baby when the light i 3-4 pjesme sa albuma One love. Ovo ostalo su pjesmice za jedno ljeto i ništa više.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 16:15   #44
Quote:
Nella5 kaže: Pogledaj post
Ove nove su mu katastrofa. Nicki, Usher, Titanium ne idu mi u uho.

A najbolje stvari su mi Delirious, Just a little more love, The world is mine, Love dont let me go, Baby when the light i 3-4 pjesme sa albuma One love. Ovo ostalo su pjesmice za jedno ljeto i ništa više.
Sta fali Titanium? Meni bas suprotno, delirious mi je malo dosadna... No svako ima svoje ukuse... Na One Love nema nijedne lose pjesme, a najbolja je definitivno When love takes over, to ne moze dosaditi...

Sent from my X10i using Tapatalk 2 Beta-5
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 14:32   #45
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Osim "njegovih pjesama" još više me živciraju ljudi koji ga slušaju, a neznaju ni kak se zove

Dejvid Geta, da zicer
hehe. najjači je kad dođe za mikser bez slušalica, a mixer turned off.
frajer pusti mix cd, pleše i digne lovu
Proof that David Guetta is a fake DJ. [Reupload]

Jedino veće govno je Steve Agnello koji vjerojatno nikad u životu nije radio na 2 gramofona ili cd playera.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 16:39   #46
Quote:
Nella5 kaže: Pogledaj post
Ove nove su mu katastrofa. Nicki, Usher, Titanium ne idu mi u uho.

A najbolje stvari su mi Delirious, Just a little more love, The world is mine, Love dont let me go, Baby when the light i 3-4 pjesme sa albuma One love. Ovo ostalo su pjesmice za jedno ljeto i ništa više.
Slazem se,meni su jedino njegove starije dobre,najbolja The world is mine
__________________
Da je meni biti žena,biti voljela da je meni jedan dodir iznad koljena da je meni drugo lice i da mi je bal i da nisam streberica nego femme fatale
00iva00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 22:10   #47
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post

A sada da se okomim na ove koji pljuju Guettu i komercijalu. Inače ne volim vrijeđati ljude niti pljuvati po bilo kakvoj vrsti glazbe jer se o ukusima ne raspravlja. No takvi poput vas mi dižu tlak do krajnjih granica jer si vi uzimate to pravo da pljujete po glazbi poput Guettine. Dobro jeste li vi ikada pomislili da postoji netko tko ne sluša takvu glazbu zato jer je komercijala, jer je popularna i slično već uživa u njoj? Eto pa ja sam primjer takvih i vrijeđa me i ljuti kad tako pljujete. Ja s druge strane nemogu nikako podnijeti klasiku, jazz, metal, čisti house, psy trance i te ostale meni dosadne žanrove. Što bi ja sad trebao početi pljuvati te žanrove i govoriti da to nije prava muzika te vrijeđati ove koji to slušaju!? NE! Niti me takvi nerviraju. To što ja ne podnosim takvu glazbu je samo moj problem i to je glazba kao i svaka druga. Dajte se naučite voljeti ono što slušate i to slušati a druge poštovati kao i njihovu vrstu glazbe.
Slazem se , presmijesni su mi ovi koji su kao neki hardcore house fanovi pa sad ne mogu smisliti Guettu jer je postao previse komercialan i pljuju ga na sve strane....

Da li izlazi reizdanje ovog zadnjeg albuma? negdje sam procitao da bi trebalo izaci...(sa novim pjesmama naravno)...Titanium mi je vrhunska stvar

E da, moram reci moj dojam o njegovoj 'turneji'......bio sam u Areni Zagreb kad je bio prije godinu dvije....uzasno je bilo hahaha! predosadno, od 1 do 4 ujutro samo skoro poludio ,,,,,,,no dobro nema veze, isao sam samo zbog premijere Commander remixa koji je trajao samo jednu minutu
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 14:10   #48
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
hehe. najjači je kad dođe za mikser bez slušalica, a mixer turned off.
frajer pusti mix cd, pleše i digne lovu
Proof that David Guetta is a fake DJ. [Reupload]

Jedino veće govno je Steve Agnello koji vjerojatno nikad u životu nije radio na 2 gramofona ili cd playera.
Ma iskreno me boli ona stvar dali mixa ili pusta, da li sam radi pjesme ili mu drugi rade, ko da je to bitno. Pjesme su ok i slusat cu i dalje sve ostalo je nebitno na koncerte i nastupe ne idem nikad... mada u zadnje vrijeme sam se vise bacio na ATB. Frajer je genijalac a njegova muzika savrsena.

Sent from my X10i using Tapatalk 2 Beta-5
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 22:09   #49
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Tu je i Time koju ne mogu pronaći na youtube a da nije remiksana ili ubrzana
evo je ovdje

http://soundcloud.com/davidguetta/david-guetta-time
Skydisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 10:59   #50
Billboard awards:

[B]Top Dance Artist
Top Dance Album Nothing But The Beat
Top Streaming Song (Audio) Without You
Top Dance Song Without You
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 12:10   #51
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Ma iskreno me boli ona stvar dali mixa ili pusta, da li sam radi pjesme ili mu drugi rade, ko da je to bitno. Pjesme su ok i slusat cu i dalje sve ostalo je nebitno na koncerte i nastupe ne idem nikad... mada u zadnje vrijeme sam se vise bacio na ATB. Frajer je genijalac a njegova muzika savrsena.

Sent from my X10i using Tapatalk 2 Beta-5
Naravno.
Proizvod Guetta i je namijenjen onima koje boli ona stvar oko toga tko mu radi disco pjesme i da li placa 200kn za upad na party na kojemu taj lik plese i pusta svoj mix CD.
To je pandan nekadasnjim Milli Vanilli. I tada je nekim ljudima bilo svejedno sto ima netko drugi radi mjuzu, a oni uživo samo plešu i otvaraju usta dok se vrti playback.
Ono sto radi Guetta uživo nije ništa drugo nego skupo plaćeni playback.
Što je najbolje, u rijetkim slučajevima kad pokušava miksati uvijek zajebe pa kad stane mjuza očajnički pritišće po mikseru u nadi da proradi jer nema pojma o pojmu o DJ poslu.
Katastrofa.
O glazbenim ukusima se ne raspravlja. Ako netko voli taj komercijalni disco nek ga voli. Uostalom, netko voliti Stonese, a netko Jacquesa Houdeka.
Samo pišem o tome da se tu skupo prodaje totalni bezveznjak kojemu još uvijek Garraud radi stvari, a PR zaradjuje novac.
cave troll is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 16:27   #52
Quote:
Skydisco kaže: Pogledaj post
Ma imam je ja odavno u kompu Ali nisam mogao naći na YT da postavim tu, na to sam mislio...

Quote:
Naravno.
Proizvod Guetta i je namijenjen onima koje boli ona stvar oko toga tko mu radi disco pjesme i da li placa 200kn za upad na party na kojemu taj lik plese i pusta svoj mix CD.
To je pandan nekadasnjim Milli Vanilli. I tada je nekim ljudima bilo svejedno sto ima netko drugi radi mjuzu, a oni uživo samo plešu i otvaraju usta dok se vrti playback.
Ono sto radi Guetta uživo nije ništa drugo nego skupo plaćeni playback.
Što je najbolje, u rijetkim slučajevima kad pokušava miksati uvijek zajebe pa kad stane mjuza očajnički pritišće po mikseru u nadi da proradi jer nema pojma o pojmu o DJ poslu.
Katastrofa.
O glazbenim ukusima se ne raspravlja. Ako netko voli taj komercijalni disco nek ga voli. Uostalom, netko voliti Stonese, a netko Jacquesa Houdeka.
Samo pišem o tome da se tu skupo prodaje totalni bezveznjak kojemu još uvijek Garraud radi stvari, a PR zaradjuje novac.
Ne plaćam mu ni ja Ja nikad ne idem na koncerte jer dati 200 kn za nešto što mogu doma slušati nema smisla. A dali pušta playback ili miksa sam mi je sasvim svejedno jer ga ti ni ne vidiš, pogotovo ako si negdje iza u pri*izdini. Pa ćemu onda? Jer je poseban gušt ako radi sam? Ma iskreno svejedno mi je kad ga ne vidim, samo čujem. Zato ja osobno smatram da cilj takvih nastupa (Guetta i ostala ekipa) nije da ti njih vidiš ili čuješ već su primjereni uglavnom za tulume. To su sve poznate stvari na koje se možeš rasplesati i raspjevati i uživati. A slušati možeš i doma. S druge strane, može i neki drugi DJ puštat Guettinu muziku, al ipak je bolje kad je Guetta himself tamo pa makar samo stoji

Na Guetti sam bio samo na SpringBreaku i bilo je super. Šteta što je bilo tokom dana i nismo pili pa smo bili malo monotoni. Tu sam kartu skupo platio ali mi nije bilo žao jer je bilo 3 dana tuluma i bili su još i mnogi drugi (poput R.I.O., Rodrigezza i sličnih) i zadnje što mi je bilo na pameti je to da li je playback ili miksa uživo (a i da uživo miksa, nije to neka velika stvar, jer i bilo koji drugi resident DJ danas zna dobro miksati). Jedino je bilo bitno kakva je atmosfera, muzika... I koliko se popilo, jel I za takve stvari vrijedi dat para, jer se rijetko može tako dobro zabaviti, i to se nemože doma napraviti. A doći tamo, stojati i slušati DJ-umjetnika koji uživo pušta (a nije playback)!? Bitch please, to mogu i doma...

I na kraju krajeva, kao što sam već rekao, puštati u živo i raditi prijelaze nije nešto što se može naplatiti 200 kn. Kvaliteta i respect nekog takvog leži u samoj pjesmi, znaći u "izradi" te pjesme. Naravno za ostale bendove (primjerice rock bendove) je drugačije. Ipak treba to sve odsvirati uživo. Ali muzika poput Guettine, ako on i mješa pjesme uživo, što njega čini posebnijim i boljim od bilo kojeg drugog resident DJ-a koji pušta njegovu muziku? Ma ništa. On je producent i on je svoj posao odradio kad je pjesmu skladao. Dobro Guetta se fura i na DJ-a, što mu nije poželjno ako stvarno ide na playback. Ali ako si uzme titulu samo producenta, ja mu totalno toleriram playback. Dobar producent ne mora biti i dobar DJ. Za nastupat pred ljudima trebaš imat karakter za to. Ja ga primjerice nemam, a volio bi jednog dana biti producent poput ATB-a (to će naravno ostat samo snovi ) Mada samo od prodaje pjesama nema kruha jer svi danas skidaju, ali barem sebi za dušu, kako kažu

Naposlijetku, NHF, ovo je samo moje mišljenje i o ukusima se ne raspravlja, ali ja moram biti svakom loncu poklopac Što ne znači da ne poštujem razmišljanja i ukuse tebe i bilo kog drugog
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 17:35   #53
I Can Only Imagine SPOT!
Pjesme s albuma NBTB koje imaju spot:
1. Sweat
2. Where Them Girls At
3. Little Bad Girl
4. Turn me on
5. Titanium
6. Without you
7. The Alphabeat
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 15:00   #54
David Guetta ft. Sia - "Falling To Pieces"

Nova stvar sa Siom, ali čini se da ju je youtubu maknio, pa je tamo nema,

inače je David jučer tvitao

Quote:
"David Guetta ‏@davidguetta

Today I'm gonna play my new single with @siamusic at #tomorrowland2012 It might be even bigger than titanium. dying to see your reaction"
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 15:04   #55
Ne volim ga. A inače house je jedan gadan smjer.
__________________
Mysterious Skin
MatthewDear is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2012., 15:28   #56
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
The World Is Mine najjača stvar daleko.
Quote:
00iva00 kaže: Pogledaj post
Slazem se,meni su jedino njegove starije dobre,najbolja The world is mine
Samo što bazični element iz te pjesme nije izvorno njegova ideja...
Someone Somewhere In Summertime ...ovo je iz 1982. A evo i REMIXa iste.

Zadnje uređivanje Dinah : 30.07.2012. at 16:00.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2012., 05:00   #57


Uploaded with ImageShack.us
blackdynamite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 14:22   #58
http://www.youtube.com/watch?v=Gg1Jm...layer_embedded
Titanium, španjolska verzija.
http://www.emiextranet.com/Packshots...97399827_M.jpg
Nothing but the beat 2.0 cover.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 15:24   #59
Nije loša španjolska verzija.

Stvarno je se pretrgao za cover, ne znam kako izmišlja te poze, treba za to biti genije.
__________________
There is something in staying close to men and women, and looking on them, and in the contact and odor of them, that pleases the soul well
Softa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 17:23   #60
Quote:
Softa kaže: Pogledaj post
Nije loša španjolska verzija.

Stvarno je se pretrgao za cover, ne znam kako izmišlja te poze, treba za to biti genije.

Iako su meni coveri singleova, neovisno što su se razlikovali samo po boji, bili dobri.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.