Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 18:57   #9681
moguće da skroz griješim, ali rađe bi uzeo box nego dongl
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Old 16.02.2018., 19:26   #9682
A kakvo mišljenje imate o x96 mini 1/8gb ?
Ja bi ga uzeo samo za kodi.!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
LOVE is all you can give even when you have nothing to share
phantomdancer is offline  
Old 16.02.2018., 23:04   #9683
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
moguće da skroz griješim, ali rađe bi uzeo box nego dongl
Ne griješiš baš skroz...ali tvoj izbor košta skoro 2x više...
Pročitaj malo što kaže recenzija pa ćeš vidjeti da za 30$ nije moguće kupiti nešto bolje...
sappyka is offline  
Old 16.02.2018., 23:05   #9684
Quote:
phantomdancer kaže: Pogledaj post
A kakvo mišljenje imate o x96 mini 1/8gb ?
Ja bi ga uzeo samo za kodi.!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Uzmi...dobar Box...no ako je ikako moguće uzmi 2/16GB... no i 1/8 će odradit posao...
sappyka is offline  
Old 18.02.2018., 13:53   #9685
Ekipa dugo nisam palio smartbox i sad odem na kodi i exodus adon i nema vise dostupnost filmova,samo serije
Moze kratki info sta se zbilo i jel se da sloziti ili treba novi adon i ako da koji?
Hvala unaprijed
dalmatinac28 is offline  
Old 19.02.2018., 10:15   #9686
makni sve addonove, update kodi ako treba pa stavi dva,tri, četiri addona ponovo.
aktualni su exodus, covenant, neptune, fantastic, placenta, quasar ------ > to sve zs film/serija
livetvserbia za tv program
od sporta vjerojatno sportsdevil i slično.
ukoliko neki od addonova crkne samo ga makneš i ideš dalje -- to se stalno mijenja tak da ne brini - uvijek dođi novi, bolji, brži.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Old 19.02.2018., 14:31   #9687
Imam jedno pitanje, ima li medu vama tko asus tinker board, vidio sam na yt neka videa, izgleda da ima poprilicnu Tinker os Linux (Debian) softversku podrsku, Kodi, Chromium video akceleracija, flash, navodno sve to radi iz Linuxa?



Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
Tommy21 is offline  
Old 19.02.2018., 21:34   #9688
@tommy: nemam taj board, čini se kao moćnije varijatna Raspberry Pi, ali što očekuješ od tog boarda s Linuxom odnosu na neki Android box s RK3288 čipom?
MytByte is offline  
Old 20.02.2018., 16:01   #9689
A nekako mi ne pase Android, poprilicno je beskoristan bez touch-a, jedino je dobar za Tv aplikacije, sumnjam da je i taj Android tv neko cudo bez prave podrske developera.

Libreelec mi je ok, ali imat Os koji je samo jedan program, bez ikakvih drugih mogucnosti, nije mi ni to napeto.

Linux(Ubuntu, Debian ...) je tu ok, puno vece su mogucnosti jer je opet desktop Os, samo da ima sve potrebne drivere podrzane.

Eto to je moje subjektivno misljenje, i zato mi se cini da bi mi Tinkerboard bio dobro rijesenje, ako je ovo sve istina sta se tice sluzbene podrske Asusa.


Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
Tommy21 is offline  
Old 20.02.2018., 16:12   #9690
@Tommy: miš i tipkovnica sasvim fino rade na Android boxevima, na boxevima nije Android TV, i boxevi nisu uopće nešto posebno prilagođeni TV aplikacijama, dapače...zato i piram što ćeš raditi na Linuxu što ne možeš an Androidu...ne znam da li uopće Linux programi za ARM mogu iću na to, ili kak to ide...
MytByte is offline  
Old 20.02.2018., 20:55   #9691
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
@Tommy: miš i tipkovnica sasvim fino rade na Android boxevima, na boxevima nije Android TV, i boxevi nisu uopće nešto posebno prilagođeni TV aplikacijama, dapače...zato i piram što ćeš raditi na Linuxu što ne možeš an Androidu...ne znam da li uopće Linux programi za ARM mogu iću na to, ili kak to ide...

Koristim i mis i tipkovnicu na boxu, nisi me skuzio, Android Tv ima tek nekolicina boxeva i znam da opcenito aplikacije nisu posebno prilagodene Tv boxu.

Ma nije da se ne moze manje vise sve sta hocu raditi i na Androidu, ali nekako mi to nije to, to je opet neko moje subjektivno misljenje, vecini mozda odgovara ali meni ne.

Uglavnom ko sto imas Libreelec Linux distribuciju, imas Linux distribucije koje su prilagodene za Arm procesore, za single board computere tipa Raspberry pi.







Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk
Tommy21 is offline  
Old 22.02.2018., 01:29   #9692
Ekipa imam pitanjce . Jel mogu ovaj Libreelec upogoniti na Scishion V88 4K, nigdje da nadjem verziju za njega
sekile is offline  
Old 22.02.2018., 01:34   #9693
@sekile: Ne možeš! Nema verzije za RK3229
MytByte is offline  
Old 22.02.2018., 01:39   #9694
A steta, ok tnx na odgovoru, bar nemoram surfat bezveze
sekile is offline  
Old 22.02.2018., 08:56   #9695
A ja na kraju uzeo mxq pro 4k nis posebno a nije ni los za 20e

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
LOVE is all you can give even when you have nothing to share
phantomdancer is offline  
Old 22.02.2018., 12:02   #9696
Daljinski za android tv box

Bok svima.Kupio sam daljinski za android tv box "MX3-L-M Backlight & Voice Input 6-Axis Gyro 2.4GHz Wireless Air Mouse QWERTY Keyboard with IR Learning Remote Control for Andriod/Windows/Linux Systems - Black" na

Geekbuying-daljinac je super i ima pozadinsko osvjetljenje ---no problem je u tome što neznam kako koristiti voice pretraživanje kao ni kako pomoću tipkovnice kopirati ili zalijepiti tekst sa neke web stranice ili općenito.Na tipkovnici nema tipki "FN" ili ctrl ili alt gr.Pisao sam i direktno stranici Geekbuying ali su oni samo odgovorili da se može ali nisu objasnili postupak.Ili je daljinski neispravan ili ima neka posebna kvaka.Ima dosta videa na youtube ali konkretne upute nema.Hvala svima unaprujed.LP. Odgovor može na email: [email protected]
puckovski is offline  
Old 22.02.2018., 21:31   #9697
@puckovski: pa zar ne selektiraš i kopiraš kao što to radiš prstom na pametnom telefonu...

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
MytByte is offline  
Old 23.02.2018., 01:11   #9698
Quote:
puckovski kaže: Pogledaj post
Bok svima.Kupio sam daljinski za android tv box "MX3-L-M Backlight & Voice Input 6-Axis Gyro 2.4GHz Wireless Air Mouse QWERTY Keyboard with IR Learning Remote Control for Andriod/Windows/Linux Systems - Black" na

Geekbuying-daljinac je super i ima pozadinsko osvjetljenje ---no problem je u tome što neznam kako koristiti voice pretraživanje kao ni kako pomoću tipkovnice kopirati ili zalijepiti tekst sa neke web stranice ili općenito.Na tipkovnici nema tipki "FN" ili ctrl ili alt gr.Pisao sam i direktno stranici Geekbuying ali su oni samo odgovorili da se može ali nisu objasnili postupak.Ili je daljinski neispravan ili ima neka posebna kvaka.Ima dosta videa na youtube ali konkretne upute nema.Hvala svima unaprujed.LP. Odgovor može na email: [email protected]
Mod miša i malo duže OK i selektiraš što ćeš kopirati...
Ili kod miševa s lijevom ili desnim klikom....lijevi malo duže i dalje isto...
sappyka is offline  
Old 24.02.2018., 00:39   #9699
Evo jedan solidan za malo novaca...MECOOL HM8 - S905X, 1/8GB za 23.64$ - ali samo UK plug...

Jedino treba, tko već nema, nabaviti UK to EU adapter -

Za Kodi, IPTV ili Terrarium.., sasvim dovoljno... ili pak neki od eleca...

Naravno pri čekingu uvijek besplatna neregistrirana pošta...
sappyka is offline  
Old 24.02.2018., 08:04   #9700
Poz. Konačno kupujem box i zanimaju me neke stvari. Koliko otprilike struje troše boxevi pri full opterećenu. Dali mogu raditi 24/7?
Volio bih spojiti na box 1Tb disk i da preko njega skidam i seedam torente da mi komp ne mora biti stalno upaljen.
crni_ivan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.