Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 16:27   #861
kiss me, sdpovci su odabrali mlakonju na čelo stranke zato da mogu s njime upravljati.

Samo kad gubiš izbore, onda nećeš vladati ničim, pa zato po mom sudu bero leti van vrlo uskoro
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 16:53   #862
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Bruna Esih koja ima sto puta manje love od sdpa je išla marljivo po birtijama i ostalim rupama raditi svoju promidžbu, a ja jebeni sdp nisam vidio nigdje u gradu, ni štand, ni kamion sa razglasom tu i tamo neki poster.

Ne znam kako drugdje, ali SDP u zagrebu u kampanji uopće nije postojao
I kada pogledaš izborne rezultate to je dokaz da se dobra roba ne treba reklamirati, jer kupci ostaju vjerni dobrom i kvalitetnom proizvodu!
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 17:09   #863
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Ne, to je dokaz da imamo previše ustaša u društvu
Pričaš gluposti. Bernardić je postigao solidan uspjeh i bez reklame, a ovo što je uz pompu trenutno hit, vrlo brzo će u zaborav kao i sve ostalo što je bilo hit po sistemu plesalo je jedno ljeto, Laburisti i svi ostali koji su malo iskočili pa nestali.

A ovo što se nekima stalno priviđaju ustaše je već postalo zabrinjavajuće?
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 17:39   #864
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Mene ubija što taj čovjek nakon 20 godina u politici ne zna argumentirano iznjeti svoje stavove. Daj stani i reci u 3 rečenice i napravit ćeš 100 puta više nego sa floskulama, #zagrebom poslije kiše# ili tatom koj te gladi po glavi.
Reci jebem te mutavog
A njemu suvislost i argumentiranost ide tolko dobro da ja ni jendom nisam iz njegovih usta čula prijedlog o povećanju minimalca. Ni jednom, Kunem ti se.
O tome znam iz natezanja sa sektom.
Mislim - nit zna govoriti, niti biti autoritet, niti voditi, a bogami kolka je truba u logistici se vidi u Zagrebu.
Glavni argument - on je dobar dečko.. ma hajte I to zato kaj zgleda ko bogec bistrički - iako takvi oće iznenaditi iznutra i uopće ne budu fini, ni dobri.

Ne zanima me šta je s druge strane. Da mi je ono mjerilo, glasala bi za njih.
Bijesna sam. Bijesna sam jer očito su nam izbori izgledni, a ja ne znam kome glas dati - Bernardiću ne želim dati, a ne vidim ni jednu drugu opciju.
I koja je tvoja opcija?
Ići s njim sada na izbore? Ok.. i šta će biti nakon njih? On je bivši i tako i tako. Pa kog vraga onda produžavat agoniju?

Ok, imali smo najboljeg, samo je i on bio izgorio.. ali ovo nije solucija koju ja hoću Pa jebote sram me bilo kako su ga oni primitvni hdz-ovci zajebavali. Ono da ti se nakupine iz kriminalne organizacije rugaju
Majkemi ako mi u jednom trenutku nije došlo da se obučem i krenem prema Markovom...
Mislim da je za tvoju situaciju najbolje rješenje jedan dobar ljubavnik

Nećeš imat pojma neko vrijeme ko je na vlasti
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 17:41   #865
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Ja bih Beljaka za sefa SDP-a . Čovjek bi pozvao i neke HDZ-ovce da hitiju u SDP....
Beri nema emocija, nema bezobrazulka u komunikaciii. On je too much miran dečko za publiku koja voli crnjake...saraj brate saraj tipa
Joj daj please, ako ćemo imat lopova za šefa nek barem pljačka banke, a ne kazetofone
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 18:09   #866
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
O dojmovima se ne raspravlja,
Mora se raspravljati kada izbrna pobjeda, na zalost, cesto vise ovisi o dojmovima nego programima.

Quote:
ali Plenki sad ima onu auru moći i puno raznih prilika da ispadne nešto dobro, Bero je u lošijoj poziciji.
Donekle, vidi se odredjana crta u njemu od kada je premijer. Ali to je samo djelic slagalice. On je imao, samo nesto pritajeniju, crtu tihe arogancije i prije. Jednako kao sto je Milanovic bio bahat i prije, kao sto je Josipovic bio kuhan, a Bernardic kiseo i prije bivanja predsjednikom SDP-a

Quote:
Miljenić je čovjek kojeg sam gledala jako puno puta i ne sjećam se da sam ijednom bila nezadovoljna, on ima onu jednu nevjerovatnu granicu gdje kaže sve jasno, obajsni, u potpunosti izrazi svoj stav, ali ne uđe u konflikt. Sličan njemu je Bauk, ali on ima taj problem gledanja okolo dok priča, zericu i prespor.
Da. Zbog dojma te jedne cinicne "alooficnosti" kako kroz gore napisano tako i kroz izrazavanje i humor mislim da ipak nije blizu. Ranko je pak previse agresivan, Grbin robotan, Maras djetinjast, Mrsic bezlican itd. Po meni je Orsat jedini zaista kvalitetan komunikator u vrhu stranke. Naravno to ne znaci da bi bio i dobar predsjednik, tesko nagadjat.

Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
kiss me, sdpovci su odabrali mlakonju na čelo stranke zato da mogu s njime upravljati.

Samo kad gubiš izbore, onda nećeš vladati ničim, pa zato po mom sudu bero leti van vrlo uskoro
Bero je ocito imao vrlo snaznu podrsku u najvecoj SDP-ovoj podruznici i prije tih izbora, s obzirom da ga ni Milanovic nije mogao kontrolirati i maknuti u ZG, iako se ocito nisu slagali. Zatim, bilo je jakih kadrova u stranci koji su bili za druge kandidate (ili i sami kandidati). Ovo sto navodis je mozda opet jedan faktor u jednadzbi, ali tesko da je iskljucivi razlog sto je dobio
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 18:12   #867
Bernardićevi kadrovi daju ostavke jedan za drugim

http://hr.n1info.com/a199046/Vijesti...za-drugim.html

----

I red je, da daju ostavke.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 18:34   #868
Anketa u gore linkanom clanku: daleko je vise onih koji su za Bernardica na celu SDP, nego za odlazak.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 20:41   #869
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Anketa u gore linkanom clanku: daleko je vise onih koji su za Bernardica na celu SDP, nego za odlazak.
Evo baš sam tri puta uzastopce glasao za njegov odlazak ...
dac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:17   #870
Lijepo vam je danas Bernardić rekao da za ovaj rezultat na izborima je zaslužno bivše rukovodstvo, a da on radi na reorganizaciji stranke, samo treba biti strpljiv. Šampioni se ne stvaraju preko noći.
krekre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 23:59   #871
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
kiss me, sdpovci su odabrali mlakonju na čelo stranke zato da mogu s njime upravljati.

Samo kad gubiš izbore, onda nećeš vladati ničim, pa zato po mom sudu bero leti van vrlo uskoro
Ma on je imao zagrebačku ekipu iza sebe, a kakva kvaliteta je te ekipe vidli smo prije par dana.

Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Mislim da je za tvoju situaciju najbolje rješenje jedan dobar ljubavnik

Nećeš imat pojma neko vrijeme ko je na vlasti
Hjoj Kato slažem se s tobom
Mogla bi malo i pripomoć

Quote:
krekre kaže: Pogledaj post
Lijepo vam je danas Bernardić rekao da za ovaj rezultat na izborima je zaslužno bivše rukovodstvo, a da on radi na reorganizaciji stranke, samo treba biti strpljiv. Šampioni se ne stvaraju preko noći.
Što se tiče rezultata za Zagreb, tu Bernardić može kriviti samo sebe, jer on je jedini i isključini krivac za to. To je čovjek koji je godinama bio na čelu zagrebačkog ogranka, a to što ga je Bandić ovako prepišao je rezultat i Bernardićevog d*kanja po mobitelu dok se u skupštini glasalo.
Da mu ne bi za to bio kriv Milanović... daj molim te ne mlati
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 00:25   #872
Nezaustavljivo nezadovoljstvo u SDP nije zanemarivo ako analiziramo budućnost socijaldemokracije u RH.
Sve više glasova ide u smjeru smjene predsjednika Bernardića..

I, to je logičan put.
Bernardić je izgubio lokalne izbore..On ne postoji uz Plenkovića..Ovo su najgori dani SDP-a.

Hitne promjene..!
Bernardiću, ne budi tvrdoglav...Zahvali se i idi.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:52   #873
Šupak je davao davao zeleno svjetlo i oredlagao GO da koaliraju i sa Bandićem?

U matermu njegovu govno prodano




Sad samo čekam Katu da mi dođem reć da šta sada, pa da i ona dobije svoj dio...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:53   #874
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Šupak je davao davao zeleno svjetlo i oredlagao GO da koaliraju i sa Bandićem?

U matermu njegovu govno prodano




Sad samo čekam Katu da mi dođem reć da šta sada, pa da i ona dobije svoj dio...
Imaš neki link ili je info iz prve ruke od visokopozicioniranog neimenovanog izvora?? I ja sam nešto načuo ali ...................
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:56   #875
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Joj daj please, ako ćemo imat lopova za šefa nek barem pljačka banke, a ne kazetofone
Pa tak to ide na nacionalnoj razini .
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:04   #876
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Šupak je davao davao zeleno svjetlo i oredlagao GO da koaliraju i sa Bandićem?
U čemu je problem ?

Bero jest učenik našeg gradonačelnika. Kamo sreće da mu nisu prekinuli školovanje.
Danas bi SDP imao i gradonačelinka Zagreba i jakog vođu na vrhu.

Ali eto, klanjali ste se i obožavali pogrešnog. Desi se.
Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:17   #877
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Imaš neki link ili je info iz prve ruke od visokopozicioniranog neimenovanog izvora?? I ja sam nešto načuo ali ...................
Evo jedna od vijesti http://hr.n1info.com/a199118/Vijesti...-Bandicem.html

Govno

Quote:
Page kaže: Pogledaj post
U čemu je problem ?

Bero jest učenik našeg gradonačelnika.
Ispravka - Bero je bio njegov potrčko.Što se mene tiče, može se odmah spakirati i vratiti tati Milanu.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 14:13   #878
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Šupak je davao davao zeleno svjetlo i oredlagao GO da koaliraju i sa Bandićem?

U matermu njegovu govno prodano




Sad samo čekam Katu da mi dođem reć da šta sada, pa da i ona dobije svoj dio...
Drug Milan je naš

Uopće ne znam o čemu se radi, gdje je neko trebao koalirat?
EDIT:
Koalicija u gradskoj četvrti Novi Zagreb?


Jbt šta ćemo sad, strašnooooo


U mojoj općini SDP 4 godine, a i ubuduće ima doduše ne na papiru koaliciju s HDZ-om, svi projekti za sljedeći mandat dobili su od plavih kolega zeleno svjetlo, Kiss ti bi bila u politici točno 0 dana. Spalili bi te ko vješticu na glavnom trgu.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:57   #879
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Drug Milan je naš

Uopće ne znam o čemu se radi, gdje je neko trebao koalirat?
EDIT:
Koalicija u gradskoj četvrti Novi Zagreb?


Jbt šta ćemo sad, strašnooooo


U mojoj općini SDP 4 godine, a i ubuduće ima doduše ne na papiru koaliciju s HDZ-om, svi projekti za sljedeći mandat dobili su od plavih kolega zeleno svjetlo, Kiss ti bi bila u politici točno 0 dana. Spalili bi te ko vješticu na glavnom trgu.
Uputa je u svim četvrtima u kojima SDP-e nema većinu - za što, btw krivi prethodnike... jer Milanović je kriv što je zagrebački ogranak u kurcu
Vidim da mali šupak ima dosta sličnosti sa Božom - svi su mu drugi krivi za njegove failove i kad napravi budalu od sebe, pa mu se smiju, onda je to zato jer njega ne vole, a ne zato što je ispao glup... a guzice bi dao za vlast, pa nije problem ni sa Bandićem se petljati.

I da Kato, meni je strašno.
Meni je strašno jer je taj Bandić zlo protiv kojeg glasam iz izbora u izbor. Jer ta seljačina kamenjarska uništava moj grad. Troši novce, zadužuje grad, krade, zapošljava kojekakve rodice nekih ofucanih tv voditeljki...
Otkad je to đubre na čelu grada moje komunalije idu nebu pod oblake. Evo, samo račun za smeće mi je otišao preko 100% u zadnjih 10 godina.
Plaćam 18% prireza!
Jebenih 18%.
Zato da bi nekakva kamenjarska seljačina imala šta krast.
A pitanje trenutka kad ćemo se ugutiti u smeću, jer nam je Jakuševac maltene posred grada.
Đubre, da ima malo srama bi stajao iza svoje riječi pa se spalio na tom istom Jakuševcu - kako je javno obećao, ako ne napravi spalionicu.
Na to bi već pristala kao zamjenu za spalionu

Točno, ja ne bi pol vure izdražala u politici i zato u nju se nikad nisam ni gurala.
Ja sam glasač, a kao glasač jebem ja mater tom slinavom i asocijalnom seronji od Bernardića.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 19:53   #880
O S T A V K A
__________________
moje tijelo moj izbor podržavam u svakom slučaju nisam licemjer poput jednih ili drugih koji to podržavaju samo onda kad im to odgovara
Bismarck13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.