Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2014., 10:32   #21
Seks nam se "dogodi" jedanput u dva mjeseca,zalosno. A volimo se i razumijemo,ali ona vise ne zeli.

izgubio si svoju privlačnost kod nje, više je ne privlačiš ko muškarav i samo je pitanje vremena kad će otići od tebe :-(
tvrtko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 10:29   #22
Quote:
Flaquito kaže: Pogledaj post
Neznam da li imam neki faling u psihi ili sto.
Ne čudi me kraj ovako autoritativne žene koja te u tih pet godina "uškopila" da se tak osjećaš i još ti nabija osjećaj krivnje, kaj god da napraviš njoj ne valja, pa normalno da padaš
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 10:40   #23
Ta je zena emocionalni vampir
Makija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 10:42   #24
ti uopce nemas sto postavjat pitanja

ti si ta koja ga moras izbacit ili otic

a drugo djete je samo dokaz tvoje nesposobnosti

a za citatelje, nema ona krakter da bi napravila pametan potez. to je takva vrsta zenske. ovakvu za sluzavku imat imao bi nesto savrseno... ali nikako je stavit za glavu porodice jer ne zna
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 13:23   #25
Flaquito imaš vrlo nisko samopouzdanje.
Neznam koliko to razumješ ali ona već na određeni način živi bez tebe.

Bolje ti je da nešto poduzmeš kak bi se reklo istjeraš mak na konac, nego da živiš u zabludi i čekaš.

Razlog tome je i to što te ona drži upravo tamo di hoće. Pored sebe a na distanci. Ko peseka.

E sad peso nisi čovjek si sa svojim željama mislima i osjećajima.

Izrazi se. Nemoj čekat kad već ideš u susret problemima koje nemožeš izbjeć možeš potrčat.
PureNitro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 21:19   #26
Pozdrav svima,

Nikad još nisam "postao" na niti jednom forumu, ali kako je i moja životna priča slična ovom postu, odlučio sam se da i saslušam sve Vas koji žele odgovoriti, a koji ste u mojem slučaju neutralni, racionalni i mislim da mi vaša mišljenja mogu pomoći...(bar se nadam).
Evo ovako...hm, teško je sve ovo napisati u par rečenica, ali mislim da ću u nekoliko njih uspijeti objasniti situaciju u kojoj se nalazim.
Prije manje od 6 godina oženio sam se sa predivnom osobom(mislim na karakter), fizički privlačnom, osjećanom...itd.Razlog našeg vjenčanja bio je to što sam ja malo hiperaktivan, non stop u điru...101 hobi...dok je ona bila(i sad je) moja suprotnost koja me smirivala i jedino sam sa njom htio i mogao provoditi svoje slobodno vrijeme u miru, što mi je jako odgovaralo.Kako je vrijeme prolazilo, ta razlika u karakterima sve je više dolazila do izražaja, a njezini odgovor i „NE“ i „NE BIH JA TO“ za sve moje prijedloge(zajednički izlasci, druženja, izleti..) bili su sve učestaliji.Siguran sam da ona time nije htjela mene povrijediti, ali je mislila da ako će me pustiti da radim što hoću, da će biti sve ok.Ja sam joj 1000 puta rekao da ne želim biti sam u svemu tome, ali BIO SAM SAM.Još dan danas neki moji prijatelji ne poznaju moju ženu ili su nas toliko malo puta vidjeli zajedno, da je niti ne prepoznaju.Nakon 3 godina muke, htio sam prekinuti sve to,ali nisam imao hrabrosti pustiti je samu.Ona kad pogledam nije meni ništa napravila, nego jednostavno nemamo zajedničke ciljeve, stvari koje nas vesele...itd., ali ja jednostavno nisam mogao.Nakon toga, ona je htjela dijete, a i ja sam to htio sa nadom da će se sve promijeniti.Nakon 2-3 pokušaja umjetne oplodnje, nije išlo, a kad smo se preselili-zatrudnjela je.E, tu sve počinje.
Nakon 4 mjeseca, ja sam upoznao svoju srodnu dušu.Ne bi to tako nazvao da nisam 100% siguran u to.To osoba je sve ono što sam i ja.Dižem se sretan, idem spavati sretan, čim pomislim na nju-smijem se i nema niti jedne stvaru čemu se ne slažemo... dok je sve obratno kad sam sa svojom ženom. Nakon nakog vremena shvatio sam da sam izabrao pogrešnog životnog partnera, i da je ne volim više.Sa jedne strane mi je žao nje, jer se sve to desilo, ali sa druge strane ja sam jako nesretan i sve više padam u depresiju, jer ne znam da li imati snage kad za to bude došlo vrijeme.
Nedavno je rodila, presretna je i misli da je sve ok, ali ja sam se ugasio emotivno i jednostavno nisam sretan nikako.Dijete me uveseljava, ali ne prođe 1 minuta da ne pomislim na drugu stranu-najveću ljubav koju čovjek može doživjeti.(što je jaako rijetko)
Da samo napomenem, ona druga osoba zna sve, potpuno je svjesna svega, podržava me i spremna me čekati.(naravno ne dugo) Stalo joj je do mene i voli me kao i ja nju. S njom sam proživio u ovo kratko vrijeme, sve ono što nisam sa svojom ženom u zadnjih 6 godina, potpuno me ispunjava i sretan sam jako.
Dalje, već nekoliko puta bio sam kod psihijatra-psihologa i također, savjetovao me na to da ću jednog dana morati popričati sa njom...itd..ali unutar godinu dana, da ne povrijedim i dijete..itd.
Da se razumijemo...želim biti dio djetetova života, sudjelovati u odgoju i nikako ne otići nigdje i ostaviti je na cjedilu, ali u kakvom sam sad stanju, nije dobro ni za koga.Mislim da ću puno više dati kad budem bio sretan, tj. sa osobom koja me čini sretnim, ali kako sve više razmišljam o tome, ja se ne bih smio razvesti zbog te osobe već zbog toga što me brak sa sadašnjom ženom ne čini sretnim.
...eto, ako imate bilo kakav savjet za mene, iskreno sam Vam zahvalan.

S.
Soldier50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 02:00   #27
Možda nisam mjerodavna osoba da dajem savjete nekome. Ali moje mišljenje je da se osobe ne mijenjaju tako lako reko noći, može on obećavati i obećavati ali vuk dlaku mijenja ćud nikada. Smatram da ostati s tom osobom nije dobro za vas a ni vašu djecu , bolje biti sam nego u lošem društvu. Shvaćam da većina ljudi želi sasiti odnos s artnerom najviše zbog djece ali smatram da ni djeca ne mogu biti sretna u kući gdje nema mira, sve u svemu vi najbolje znate , to je moje iskreno mišljenje
Spužva bob 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 02:05   #28
Quote:
Soldier50 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

...

Otidi od žene i budi sretan jer živjeti dvostruki život je nešto najgore što možeš napraviti, više češ povrijediti svoju ženu time da šutiš a iza leđa joj radiš, budi muškarac i priznaj joj sve makar je istina bolna, uvijek je bolje reći istinu nego živjeti u laži. Laž, prevara je nešto najgore. Priznaj sve, budi hrabar. Samo si čovjek od krvi i mesa, griješiš kao i svi mi, ali što got više odugovlačiš biti će teže. Brak bez ljubavi je ništa, samo životarenje ništa drugo. S tim da dijete treba biti na prvom mjestu a ti tome djetetu možeš biti dobar otac i van toga braka , čak i bolji nego sada. A i žena s vremenom može biti sretna s nekim drugim

Zadnje uređivanje Retra : 09.04.2014. at 10:46.
Spužva bob 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 02:07   #29
Quote:
tvrtko81 kaže: Pogledaj post
Seks nam se "dogodi" jedanput u dva mjeseca,zalosno. A volimo se i razumijemo,ali ona vise ne zeli.

izgubio si svoju privlačnost kod nje, više je ne privlačiš ko muškarav i samo je pitanje vremena kad će otići od tebe :-(
Možda je samo neka faza u pitanju
Spužva bob 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 04:09   #30
..

Preporuka autorici da se rastavi, sta ce ti neki zgubidan jebivjetar sta loče po kafanama..
Ti si nesretna, on je nesposoban a evo i tema di ces procitat o mogucim posljedicama za dicu...

https://www.forum.hr/showthread.php?t=738270

Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.