Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 12:12   #1541
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Istina boli



Recimo, auto ćeš kao i ženu promijenit za 5-10 godina tako da zbilja ne vidim poantu inzistiranja na nekakvom luksuzu. A auto se mora imat


).

Bez brige, forumasi ne mogu do jedne partnerice, a kamoli do toga da istu promijene za 5-10 godina.

A MGTOW je nacelno okupljanje pizdopatnika pod istim kisobranom, nikakva nedajboze plemenita organizacija. Iako - ima bolju svrhu za one koji nisu u tome, nego obrnuto.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:31   #1542
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A baš ste dosadni više uvijek s istom pričom. Dakle nit sam lijep nit pametan nit bogat pa sam na netu barem uvijek imao prolaz. I to kod onih koje sam ja birao a ne pingao tisuću pa naletio na jednu.
A dalo se i u RL, malo više truda, malo više priče ali kvragu ako ti je cura zanimljiva pa naravno da ćeš se potruditi.
Ti si kao ovaj moj jedan frend iz Corka koji je tri dana šokirano svima pričao kako sam ja to kad nismo u pubu imali gdje sjesti bez jebem ti sjeo kraj dvije zgodne ženske i samo rekao da se ne daju one ometat i da ćemo vjerojatno prisluškivati ali nećemo komentirati
A ono, lik izgleda 10x bolje od mene i žene ga stalno škicaju ali dok mu nisam doslovno jednu upakiranu ubacio u krilo kukao je kako je sam a on samo želi pronaći djevojku, ženiti se i bla bla. Ne ove dvije, te nije nitko od nas ali eto jedna ispala dobra šišarka a taman bio zarastao pa neko dobro iz toga ispalo
Ja od žena nemam straha. Jebe mi se što su bile najzgodnije u pubu. Ja sam vidio samo dva slobodna mjesta koja želim. Što želim uzmem, ne čekam da mi se servira.

Oslobodi se straha koji te koči, on je tvoj jedini problem.

Svuda gdje imaš hrabrosti prići i započeti razgovor.
Čemu ovakve jeftine laži.

Brkaš strah i pragmatičnost.

Stvarno? I kolika je uspješnost takvog modela?
Dosta vas prodaje tu priču no u praksi takvih upoznavanja s željenim ishodom ima na nivou statističke greške.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:34   #1543
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Čemu ovakve jeftine laži.

Brkaš strah i pragmatičnost.

Stvarno? I kolika je uspješnost takvog modela?
Dosta vas prodaje tu priču no u praksi takvih upoznavanja s željenim ishodom ima na nivou statističke greške.
a koliki uspjeh ima nedjelovanje?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:11   #1544
Kad dečko počne tvrditi da si ne može pronaći curu ili cura da si ne može pronaći dečka od toliko slobodnih ljudi, onda mi se prije čini da je problem u onima koji se žale na to.
Ima danas čudnih muškaraca, ali s obzirom da se cure puno žale na takve muškarce pa bi čovjek pomislio da cure ne idu u tom smjeru, a ustvari njihovo ponašanje nije ništa bolje. Tako da ne razumijem čemu uopće komentiranje da fali potencijalnih partnera.
Tražite situiranog i uspješnog dečka, još k tome i sportaša i da se bavi sportom, a istovremeno vam nije po volji ako nema slobodnog vremena za vas.
Kao da pitam djete od 5 godina što želi da mu djed mraz donese za Božić pa nabroji da hoće sve i svašta jer još ipak ne razumije puno toga, ali se barem s obzirom na godine to može i shvatiti, ali što reći za odraslu osobu koja tvrdi da traži zrelu i samosvjesnu osobu kad ni sama nije takva.
Čim se prije shvati da ljudi imaju mana i da nisu savršeni prije će se netko i pronaći. Svi bi htjeli dobiti i Eurojackpot i nekima se to i ostvari, ali to je toliki mali postotak da ćete to dobiti da se ne vrijedi oslanjati na to. Tako isto i sa partnerom. Postoje i muškarci koji i odgovaraju gore opisu, ali nisu toliko brojni da će sve cure završiti s nekim takvim. Nekad trebaju oboje poraditi na tome da se do toga dođe, a ne na gotovo.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:26   #1545
Kak je ono bilo, tražim zgodnu plavu sisatu nimfomanku, vlasnicu pivovare, i da uzgaja vlastitu žižu.

I nemrem je naći, gdje su sve takve nestale, jaooo...
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:42   #1546
A vi svi sposobni da sa takvom izadjete na kraj.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:50   #1547
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A vi svi sposobni da sa takvom izadjete na kraj.

Svaki lonac dobije poklopac
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:00   #1548
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
A vi svi sposobni da sa takvom izadjete na kraj.
to eventualno ovisi koliko je nimfomanka, ove ostale navedene stvari se ne cine neke stvari za pracenje ili podnosenje.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:04   #1549
Quote:
Mr-Whatever kaže: Pogledaj post
Svaki lonac dobije poklopac
A, imas i onih koji misle da su taman a ono premali.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
to eventualno ovisi koliko je nimfomanka, ove ostale navedene stvari se ne cine neke stvari za pracenje ili podnosenje.
Pa ni ja nesto ne verujem da je problem u privatnom preduzecu, to bi valjda nekako i podneli...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:18   #1550
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Naravno da ne znam gdje, no to ne znači da bi zbog toga trebao bacati isprazne floskule i navoditi opcije koje su besmislene i promašene.

Dovoljno je da znam da si žensko, ta činjenica sama za sebe implicira puno toga što se tiče mogućnosti za upoznavanje.
Ja ne bacam floskule, niti govorim laži i neistine. Ne znam koliko godina imaš i koja je tvoja pozadina i prošlost, ali činjenica je da postoji jako puno opcija, a na osobi je da ju iskoristi. I to ne na način da očekuješ da je dovoljno izać i čekat da ti netko priđe, nego da se potrudiš sam prić (to govorim za oba spola-da i žene moraju prić i prestat bit princeze koje se preseravaju da samo isključivo muškarac mora prić). Ali je problem kada kreneš toliko negativno prema svemu i već odustaneš prije nego si probao ili krenuo, nema ni smisla, bolje se pomirit sa činjenicom da ćeš ostati sam i to je u redu. Nisu svi uvjek upareni. Moj stav je da ako osoba ima problema sa socijalnim interakcijama, treba krenuti od sebe.

Činjenica da sam žena automatski znači da mi se muškarci nabacuju, da me pozivaju na kave, javljaju mi se i nude veze?

Baš i nije tako. Možda se nabacuju/javljaju ali ne zato da bi bili u vezi, nego radi drugih razloga, koji me nisu nikad zanimali. Prije bih dala šansu niskom dečku koji nije baš zgodan ali je simpatičan drag i želi nešto ozbiljnije, nego odlučnom zgodnom šmekeru. Uostalom sama činjenica da si se rodio sa vaginom ti ne daje privilegiju da bez truda hvataš suprotni (ili svoj) spol i partnera. Ako ništa ono što sam primjetila da većina žena/cura koje su same, iako izgledaju dobro i nisu niti glupe niti dosadne, su same zato jer ne pokazuju nikakav trud, niti da se upoznaju sa muškarcem, niti da on njih upozna. A kukaju da su same, i da ih nitko neće, i da je teško upoznati nekoga poput osobe koju je autorica u uvodnom postu opisala.

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Npr po krugu ljudi u kojem se krećem(a to određuje i mjesta na koja izlaziš i još puno toga), a opcija nalaženja novog ili šireg kruga je vrlo nategnuta.
I opet, internet za muškarce nije nikakva opcija.

Činjenice nisu negativa.
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Tu statistike govore same za sebe i više nego dovoljno, i to bez uzimanja u obzir faktora uloženog truda i vremena te kvalitete odnosa do kojeg se došlo.
Ako težiš vezi i ozbiljnosti, uvjek ćeš moć pronaći nekoga, na tebi je samo koliko truda želiš u to unijeti. Uložiš li puno truda i osobi pokažeš da ju želiš upoznati taj trud se često nagradi. Toliko puno muškaraca/dečkiju na stranicama ili aplikacijama koje služe za upoznavanje ljudi želi i traži isključivo seks, tako da muškarac koji ima skroz drugačiji pristup i ne želi samo odvuć u krevet curu, nego krene pričati s njom će se isticati iz mase seksualnih ponuda.

Tako da za muškarce je to itekako dobra opcija, sve ovisi o tome na kakve cure ćeš pucati, koji će ti bit pristup i koliko ćeš truda i vremena uložit u to.

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
I gdje se to ljudi koji nemaju nikakve veze jedni s drugima samo tako nasumično upoznaju a da nema nikakvih posrednika?
Dali smo ti primjere i ti ih opet odbacuješ.

Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Imaš cijelu temu o (ne) uspješnosti barenja i upoznavanja preko neta. Iz mog dovoljno bogatog iskustva, u samim začecima neta, prije polave digitalne fotografije je bilo daleko jednostavnije nekog upoznati. Jer je palila PRIČA a ne IZGLED. danas ako nisi maneken s naslovnice moš se slikati.


planinarenje je univerzalni recept
Ili tečaj plesa



Eto, kompromis je rješenje



Ako si fin i zgodan i radiš u većoj firmi di je podjednak omjer spolova, mogućnosti za upoznavanje su velike. Ako radiš u "muškoj" firmi jebao si ježa.
Neuspjeh na internetu je jednako moguć kao i u živo, ako je stvar u izgledu ako si ružan nekome na slici bio bi mu ružan i u živo. Na internetu barem postoji šansa da te netko upozna prije nego te zbog izgleda odbaci, dok u živo ako netko nije napet fizički ne vidim da bi netko dao šansu. I nije mi jasno zašto svi stalno govore o fizičkom izgledu, naravno ako tražimo osobu izvan svojih mogućnosti i odbijamo smanjiti kriterije, biti ćemo razočarani ali zato treba biti realan oko toga što želimo i što možemo dobiti.

I ja želim imati ogromni walk in ormar prepun Chanela i Guccia, i Versacea, ali imam običan ormar sa kliznim vratima prepun H&M, C&A i Pull&Bear krpica.

Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
nemam pojma koliko se ljudi upoznalo po klubovima al sam siguran da ih se više upoznalo u klubu nego online (mislim na one koji su u vezi).
Ako ništa drugo, ako je ekipa opuštena (i ne forsira brzinsko barenje i sex) možeš upoznati nove ljude.
Mislim da je to sve relativno i individualno. Najveći problem s upoznavanjem ljudi u klubovima je taj što većina traži nekoga s kim će otići doma i imati ons, pa onda oni koji su tako upoznali dečka/curu, su slučajno imali kontakt s tom osobom i nakon izlaska i potrefilo im se. Ali su klubovi super mjesto za upoznat ljude. Ne moraš nužno budućeg partnera upoznati ali ta osoba ima prijatelje i eto proširi ti se krug ljudi koje poznaš i upoznaš novu osobu.
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:41   #1551
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post

Činjenica da sam žena automatski znači da mi se muškarci nabacuju, da me pozivaju na kave, javljaju mi se i nude veze?

Baš i nije tako. Možda se nabacuju/javljaju ali ne zato da bi bili u vezi, nego radi drugih razloga, koji me nisu nikad zanimali. Prije bih dala šansu niskom dečku koji nije baš zgodan ali je simpatičan drag i želi nešto ozbiljnije, nego odlučnom zgodnom šmekeru. Uostalom sama činjenica da si se rodio sa vaginom ti ne daje privilegiju da bez truda hvataš suprotni (ili svoj) spol i partnera. Ako ništa ono što sam primjetila da većina žena/cura koje su same, iako izgledaju dobro i nisu niti glupe niti dosadne, su same zato jer ne pokazuju nikakav trud, niti da se upoznaju sa muškarcem, niti da on njih upozna. A kukaju da su same, i da ih nitko neće, i da je teško upoznati nekoga poput osobe koju je autorica u uvodnom postu opisala.

Ako težiš vezi i ozbiljnosti, uvjek ćeš moć pronaći nekoga, na tebi je samo koliko truda želiš u to unijeti. Uložiš li puno truda i osobi pokažeš da ju želiš upoznati taj trud se često nagradi. Toliko puno muškaraca/dečkiju na stranicama ili aplikacijama koje služe za upoznavanje ljudi želi i traži isključivo seks, tako da muškarac koji ima skroz drugačiji pristup i ne želi samo odvuć u krevet curu, nego krene pričati s njom će se isticati iz mase seksualnih ponuda.

Tako da za muškarce je to itekako dobra opcija, sve ovisi o tome na kakve cure ćeš pucati, koji će ti bit pristup i koliko ćeš truda i vremena uložit u to.



Dali smo ti primjere i ti ih opet odbacuješ.


Da, pod uvjetom da nisi krokodil.

Zapravo ti daje, bar ovdje.

Napravi muški profil i probaj, pa javi kako je prošlo.

Hrpu loših primjera.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:58   #1552
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post

Neuspjeh na internetu je jednako moguć kao i u živo, ako je stvar u izgledu ako si ružan nekome na slici bio bi mu ružan i u živo. Na internetu barem postoji šansa da te netko upozna prije nego te zbog izgleda odbaci, dok u živo ako netko nije napet fizički ne vidim da bi netko dao šansu.
Internet ti dopusta da istovremeno komuniciras s nekoliko osoba, biras i prebires po kriterijima koliko hoces, pritom davajuci sebi vremena koliko hoces da odlucis s kime ces izaci. U zivo ljudi nemaju ni priblizno takve mogucnosti. Mozemo reci da i u reali i na internetu mozes biti neuspjesan, al price nisu ni priblizno iste.

Osim toga, blort je tu, ma koliko se inace s njim ne slagao - u pravu. Probaj otvoriti zenski i muski profil na iskrici i napisi da trazis osobe za kavu i druzenje, javi nam za tjedan dana koliko ce identicni profili, s razlicitim spolom imati poruka. Probaj isto na USu na oglasima.

Prodavat pricu kao da je igrace polje jednako za obje strane je naprosto smijesno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:21   #1553
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Da, pod uvjetom da nisi krokodil.

Zapravo ti daje, bar ovdje.

Napravi muški profil i probaj, pa javi kako je prošlo.

Hrpu loših primjera.
Nisam bila krokodil ali prije par godina, ni u živo ni preko ni jednog komunikacijskog sredstva nisam mogla naći niti ons a kamoli nekoga tko me želi upoznati i dati mi šansu. Razmislila sam dobro o svemu i shvatila da moram sebe promjeniti. I onda mi se situacija promjenila na ovu koju ti kažeš. Onda je bilo dovoljno biti ono što jesam. Ali znam jako dobro kako je bit nepoželjan i odbijen nebrojeno puta. Još bolje znam kako je to kada "sanjaš" o osobi koja je po tvojim kriterijima savršena, ali takvu osobu ili ne možeš upoznati ili kada ju upoznaš te ta osoba u najbolju ruku doživljava kao prijateljicu.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ovo je toliko krivo da krivlje ne moze biti. Internet ti dopusta da istovremeno komuniciras s nekoliko osoba, biras i prebires po kriterijima koliko hoces, pritom davajuci sebi vremena koliko hoces da odlucis s kime ces izaci. U zivo ljudi nemaju ni priblizno takve mogucnosti. Mozemo reci da i u reali i na internetu mozes biti neuspjesan, al price nisu ni priblizno iste.

Osim toga, blort je tu, ma koliko se inace s njim ne slagao - u pravu. Probaj otvoriti zenski i muski profil na iskrici i napisi da trazis osobe za kavu i druzenje, javi nam za tjedan dana koliko ce identicni profili, s razlicitim spolom imati poruka. Probaj isto na USu na oglasima.

Prodavat pricu kao da je igrace polje jednako za obje strane je naprosto smijesno.
Vjerojatno ću proći bolje nego vi, jer sam žensko i znam što bi svaka žena htjela ćut i što bi ju zanimalo.

Igraće polje nije jednako, ali ne zbog spolova. Stvari spadaju na izgled, novac i uspješnost, i neke druge stvari a ne na spol. Ima puno dragih cura koje su dobre i muškarci im ne daju šansu jer nisu nešto posebno privlačne niti lijepe, ista stvar je i s muškarcima. Ne treba generalizirati.
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:22   #1554
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
I gdje se to ljudi koji nemaju nikakve veze jedni s drugima samo tako nasumično upoznaju a da nema nikakvih posrednika?
Na forumu.
Tu imas seksa do mile volje.

Ali ne smijes djelovati ogorceno i nadrkano kak ti djelujes.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:27   #1555
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Nisam bila krokodil ali prije par godina, ni u živo ni preko ni jednog komunikacijskog sredstva nisam mogla naći niti ons a kamoli nekoga tko me želi upoznati i dati mi šansu. Razmislila sam dobro o svemu i shvatila da moram sebe promjeniti. I onda mi se situacija promjenila na ovu koju ti kažeš. Onda je bilo dovoljno biti ono što jesam. Ali znam jako dobro kako je bit nepoželjan i odbijen nebrojeno puta. Još bolje znam kako je to kada "sanjaš" o osobi koja je po tvojim kriterijima savršena, ali takvu osobu ili ne možeš upoznati ili kada ju upoznaš te ta osoba u najbolju ruku doživljava kao prijateljicu.

Vjerojatno ću proći bolje nego vi, jer sam žensko i znam što bi svaka žena htjela ćut i što bi ju zanimalo.

Igraće polje nije jednako, ali ne zbog spolova. Stvari spadaju na izgled, novac i uspješnost, i neke druge stvari a ne na spol. Ima puno dragih cura koje su dobre i muškarci im ne daju šansu jer nisu nešto posebno privlačne niti lijepe, ista stvar je i s muškarcima. Ne treba generalizirati.
Malo vjerojatno.

Ne, nećeš, jer većini napisano vrlo malo znači, slike su puno bitnije, ali kao što sam napisao, probaj pa javi.

Da, zbog spolova je, jer tamo ima minimalno 5 likova na jednu ženu.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:30   #1556
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post

Vjerojatno ću proći bolje nego vi, jer sam žensko i znam što bi svaka žena htjela ćut i što bi ju zanimalo.
Proci ces bolje jer samim time sto napises da si zenska znaci da ces dobiti poruke. Muski nemaju takvu mogucnost. Ne pricamo o iznimkama.

Tvrditi bilo sto drugacije je najobicnija laz. U ovom slucaju generalizacija drzi vodu, ma koliko je ti pokusavala zapakirati u papir. Napravi ono sto sam ti rekao, nakon tjedan dana lupi screenshot inboxa pa me opovrgni.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:33   #1557
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
dečki, otvorite zasebnu temu s nazivom tog pokreta. tamo ćete do mile volje moći o tome raspredati.

nemojte, molim vas, svaku temu usrati s kuknjavom kako nemate što pojebati
Sta se vi cure ne udruzite pa ih utjesite i poducite ?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:34   #1558
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ne, nećeš, jer većini napisano vrlo malo znači, slike su puno bitnije, ali kao što sam napisao, probaj pa javi.

Da, zbog spolova je, jer tamo ima minimalno 5 likova na jednu ženu.
Kakve slike? Dovoljan je prazan profil.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:36   #1559
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kakve slike? Dovoljan je prazan profil.
Napisala je da bi bolje prošla s muškim profilom jer je žensko i kao zna što bi trebala napisati da se svidi ženama, na što sam napisao da većini te poruke nisu toliko bitne kao slike tj izgled likova koji im šalju te poruke.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:38   #1560
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Napisala je da bi bolje prošla s muškim profilom jer je žensko i kao zna što bi trebala napisati da se svidi ženama, na što sam napisao da većini te poruke nisu toliko bitne kao slike tj izgled likova koji im šalju te poruke.
Aha, ok s tim se slazem, s njezinim napisanim ne. Da proba tako nesto, vrlo brzo bi skuzila 'oh gle, prazan ili poluprazan inbox.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger