Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2013., 17:13   #2701
30.ep.... agine brige u hodu

teška noć...koliko problema i briga... kako ih riješiti



meni je i ovaj uzdah preosoban






a evo i još jedne slike te noći... nijemi prijatelji..

eMarina13 is offline  
Old 01.02.2013., 17:25   #2702
https://www.youtube.com/watch?v=JKbYY26pSH0

o ovome sam pričala neki dan... 56. epka
jedna30 is offline  
Old 01.02.2013., 17:28   #2703
[QUOTE=eMarina13;43424426]teška noć...koliko problema i briga... kako ih riješiti

meni je i ovaj uzdah preosoban


a evo i još jedne slike te noći... nijemi prijatelji..





mrak, uzdah mi je mrak
ja ne znam kak vi cure
al ja ga se ne mogu nagledati

Zadnje uređivanje jedna30 : 01.02.2013. at 17:54. Reason: ispravak
jedna30 is offline  
Old 01.02.2013., 17:37   #2704
Quote:
jedna30 kaže: Pogledaj post
......

mrak, uzdrah mi je mrak
ja ne znam kak vi cure
al ja ga se ne mogu nagledati
dakle draga... evo ja žmirim i zamišljam...

nastavak... nije mogao otići u sobu.. koliko god da mu je drago što je javno i glasno a bogme i hrabro izgovorila da nije prekršila obećanje , on zna da je time samo nahranila kako vidjesmo Đihana .. njemu takva podrška nije korisna..
o njemu
eMarina13 is offline  
Old 01.02.2013., 17:47   #2705
Quote:
jedna30 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=JKbYY26pSH0

o ovome sam pričala neki dan... 56. epka
jel zna možda netko šta ona njemu tu priča
tigyyyy is offline  
Old 01.02.2013., 17:56   #2706
Quote:
tigyyyy kaže: Pogledaj post
jel zna možda netko šta ona njemu tu priča
ma daaaaj, pa koga briga što pričaju
daj ga samo pogledaj dok stoji tamo na vratima
jedna30 is offline  
Old 01.02.2013., 18:06   #2707
Daklemmm drage djevojcice tek sto stigoh na forum gle iznenadnja,aga se seta po terasi Marina zlatna si
Moram reci,meni je to do sada njegovo najbolje izdanje,naravno nakon istanbulskih noci u autu,volim ga zabrinutog

Eh da kak je dosla reci da nije kupila zemlju,to je nasa Sila,da joj je usta zavezati na lakat bi progovorila

Anna-M ma mozes si misliti kak zapamtim,ne bi da je neka dosadnija serija,a kamoli ovo di se svaku sekundu nesto bitno dogada.To ti otprilike ovak zgleda,jedan laptop spojim na tv(zbog cm jelte) i gledam,a drugi imam sa sobom u krevetu,i kad pogledam sve opet pustim ispocetka,a ja piskaram i tak se usputno prisjetim nekih dijelova Imas pravo rekao je Kenan najprije Boran,ja ovak kakav sad Boran,sud,ali je onda u sljedecoj recenici rekao Burhan pa mi sjede na mjesto o cemu se radilo.Izgleda da ce ju "poduzetnici" kostati i naslijeda,pa njih dvojica di god se pojave automaski steta nastane.

Orange imas pravo za pljusku,jbg iz iskustva se uci,pa shvatila da nema druge nego vratiti.Meni su toj epizodi njih dvoje mrak.

Ni meni nije jasni zasto ce "poduzetnika" Azada ubiti,pa ima ih bar tucet prije njega koji su zasluzili odstrel,a oni njega maknuli.Bezveze mi je to,Narin je ionako depra zesca i sad kad ovog ubiju strah me gledati kaj ce biti od nje.
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 01.02.2013., 18:15   #2708
Quote:
jedna30 kaže: Pogledaj post
ma daaaaj, pa koga briga što pričaju
daj ga samo pogledaj dok stoji tamo na vratima
to na vratima prekratko traje,već sam pogledala nekoliko puta i svejedno bi htjela znat da si lakše mogu zamislit šta je bilo dalje
tigyyyy is offline  
Old 01.02.2013., 19:33   #2709
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
teška noć...koliko problema i briga... kako ih riješiti

http://img715.imageshack.us/img715/3791/30agabrigesmall.png

meni je i ovaj uzdah preosoban

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/30agabrigezudahsmall.png/ http://img685.imageshack.us/img685/6017/30agabrigezudahsmall.png[/URL]

a evo i još jedne slike te noći... nijemi prijatelji..

http://img11.imageshack.us/img11/2942/30agamunjesmall.png

Quote:
jedna30 kaže: Pogledaj post
ma daaaaj, pa koga briga što pričaju
daj ga samo pogledaj dok stoji tamo na vratima

Ajme...fotke..otkinila sam, nema mi više spasa - to sam mislila...a onda ovaj video, ufffff....definitivno najbolje što sam do sada vidjela, vidi se čak i malo kemije između njih dvoje..

Mislim da ću početi pisati dijaloge koji obilježe svaku epizodu, nešto na što se odvalim od smija, ili je životno dobro rečeno...
u 30ep. kada Zinar govori Džihanu (35:48)
- Svaka obitelj ima jednog luđaka. Ti si naš.
orange123 is offline  
Old 01.02.2013., 21:06   #2711
Veliki pozz svima !! Evo da se i ja napokon priključin klubu obožavatelja Sile & zgodnog nam age

Moran reći da vas pratin od početaka, ali dok san pročitala sve vezano uz ovu i dr. teme, tribalo je vrimena... A šta reći, nego da ste me nasmijale do suza. Fala van na svim informacijama i iscrpnin izvještajima. Inače, od turskih serija pratila san samo Ezela (i to kad se prikaziva na tv-u), Strasti orijenta na net-u i sad Silu. Potonja me osvojila na prvu. Oduševljena san.
Moja opsesija me toliko daleko odvela da san se pretplatila na oyo, odgledala sve epizode na turskon (iako razumin svaku desetu rič) i pogledala masu clipova na YT. Poludila san

Veselin se našim virtualnin druženjima.
__________________
Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts. (Charles Dickens)
noelaninyssa is offline  
Old 01.02.2013., 21:11   #2712
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
A ko Ayše pita išta, muški su gospodari....
Šivan je nameravao da je razvede, to je i rekao onom kretenu, ali su se pojavili Firuz i Kevser i ovaj to iskoristio i uz "obećanje" da je neće više tući....do prve prilike....odve, tj. odvukao kući
Bilo je priče kako njoj nije presudjeno kao i Sili zbog bega...samo pretpostavljam da i to zavisi od statusa u plemenu...on i nije neka zverka, sam nije imao hrabrosti za to, a pleme se ne meša ako to neko od muških iz porodice ne traži....
A zbog tih statusnih mesta u aširetu i vidim zašto Boran nije dozvolio Šivanu da ovog izudara kada su Ayše našli okovanu....Šivan je ipak samo sluga agi, malo grubo zvuči, ajd, zaposlen kod age, i da je on udario Hamdija moguće da bi tu bio velik problem i da bi se tu neko umešao, ali kako je to aga uradio svojeručno, Hamdi imbecil nema kome da se žali, aga je zakon....



Hvala za "Lepog Boru"....to je bila šala, Ninochka_mk postavila dva linka, a ja ih samo spojila u jedno, nisam ni mislila da će se tako dopasti ljudima


Vidis ovo me je bas kopkalo, a sad kad si to ovako napisala, sve sjeda na svoje mjesto.

Bas mi je kvarilo sliku to sto se Ajse moze vratiti, pa sam se onda pitala zasto Boran, kad tako silno voli Silu, ne moze nju vratiti kao Hamdi Ajse.
A zapravo ni Hamdi, ni neko od njegovih, ne traze kaznu za nju, trazi je Hamdi nazad.
A kod Borana onaj grozni Dziho i stric Zinar odmah polete pricati kako ce gaga voditi pleme, ako ne moze obuzdati sestru i zenu i odmah traze kaznu i nude podrsku u izvrsenju.

Takodje mi je zasmetalo sto aga nije pustio Sivana da izlema ono govno od Hamdija, jer i on je branio svoju zenu, cak i od brata Azada sakicama. Ali sad kad si pojasnila, da to je tako.
Da je Sinvan nalupao Hamdija, buduci da je Ajse Hamdijeva zena, on na nju polaze vece pravo, ona vise nije bratova, pa bijos Hamdi mogao traziti zadovoljstinu pred plemenom.

A toliko sam kontala i nisam nista skontala, a sad kad si ti napisala cini se sve tako jednostavno i samo po sebi razumljivo.

Quote:
tigyyyy kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam riješila tridesetu ep.,što dalje gledam sve više razmišljam o likovima i baš se mučim pokušavajući shvatiti.

Prvo Boran i silovanje koje je po mom nemoguće za takav karakter i takvu nježnu dušu,ali to pokušavam opravdati pijanstvom,nije mi jasno šta oni to piju kad se tak pogube i ničeg se nesjećaju,a neizgledaju baš previše
Džihan mi kao otac izgleda savršen,možda i nebi bio loš da nema tak čudne percepcije.
Ja uopste u tu noc ne racunam alkohol, iako je vidno da je pijan, jer ni sam Boran niti u jednom momentu se ne pravda na alkohol.
Iskljucivo govori o svojoj ljubomori.
Mozda je alkohol potpomogao da se ne zaustavi, ali pokretac je bila ljubomora, pomisao da je Emre doticao Silu, njegovu zenu...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 01.02.2013., 21:22   #2713
Evo ja naletila na ovaj clip iz Adanali (20.bolum) http://www.youtube.com/watch?v=iNX09eCiLVQ

Meni se pari da ovo naš aga piva tj. da su mu ostavili njegov glas ili san počela halucinirati. Šta vi mislite ??
__________________
Have a heart that never hardens, and a temper that never tires, and a touch that never hurts. (Charles Dickens)
noelaninyssa is offline  
Old 01.02.2013., 21:30   #2714
ajme koje slike i klipici
deseti dar, iz koje je epizode ova pusa sto si klipic stavila? ako znas mozda, ja nigdje ne mogu smjestiti.

ono tusiranje je uff... jedva cekam te scene

i drago mi je da nisam luda, znaci rekao je prvo boran ja jedva cekam da taj stric na b sredji dzihana, ne podnosim ga

i drago mi je u 30.ep sto i sivan i boran dolaze do zakljucka da netko podmece sili, a ne da boran sad opet ne moze imat povjerenja u nju ne znam koliko
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 01.02.2013., 21:52   #2715
@anna maria, @zora964, hvala na dobrodošlici.

S obzirom na to da sam baš odgledala sad one nastavke koji slijede nakon naše jučerašnje epizode, dobro mi je došlo ono što je @deseti dar napisala. Čak i dijalozi, odlično. ;-)
Lijepo mi je kako on postupa prema njoj nakon što se vrate iz bolnice. S obzirom na to da se mora čuvati, onda je on nosi kamo god krene, hrani je, donese joj cvijeće. I primjećujem da njih dvoje u tim dijelovima stvarno dosta razgovaraju nasamo (čista nježnost) :-). Naravno, uz povremene trzavice koje svojim podmetanjima izazove svekrva krvopija.

Sad mi je bilo lakše zbrojiti što se dogodilo kad su age vijećale, valjda je Džiho nešto došao na red, ali opet podmetnuo...pa se Boran vraća u sobu i uh... opet od Sile traži objašnjenje, to je očito ona situacija u kojoj je opet podmetnuo Sili, to s kupnjom zemlje (što je opisala @deseti dar).

Krasan je i onaj trenutak na izvoru, tamo gdje joj je opet dao cvijeće i gdje se on saginje i razgovara s bebom. Rastopila sam se tako da me se moglo spužvicom pokupiti...

Vidjeh da je jadni Dželil dobio batina, Džihan i Zinar doveli neke razbijače u kamionu (usput, odvalila sam na onaj citat - kad je Zinar rekao da svaka obitelj ima jednog luđaka...).

Onda sam još malo škicala naprijed pa vidjela da su B&S zajedno na ultrazvuku. Tad, čini se, doznaju da je muško dijete. E, onda ona, ako sam dobro ubrala po izrazima lica... malo ima trenutke "vedro-oblačno". Očito je on nešto rekao o nasljeđu... zaustavili su se na nekoj livadi, prekrasno, zeleno, puno žutih cvjetića... pa razgovaraju (ona zabrinuta). A nebo plavo... s onim bijelim oblacima poput pamuka.

Vratili se doma....a tamo belaj... izgleda da je Abaj, ako sam dobro shvatila, doznao od Borana da je sin pa došao reći starom Firuzu. Ovaj odmah organizirao slavlje, okupila se ekipa, svirka, ples, pucnjava. Vraćaju se B&S, ona pošizi kad to vidi, uh... Stari joj pruža ruku na poljubac, ona ignorira. Onda joj on i Kevser opet nešto spočitavaju, ona se penje na kat, B. skuži da nešto ne valja, dolazi za njom. Opet neki (čini se težak) razgovor nakon kojeg on silazi, ona ostaje naslonjena na zid, čučne i zaplače.

Čekam da se opet nađu nasamo i da bude nježnosti. To su mi tako lijepi trenuci kad su njih dvoje izdvojeni od svega, u svom malom svijetu.

Baš sam si dala oduška. Nemam u blizini nekog tko tako sa žarom prati seriju kao vi, onda mi je ovo pravo mjesto.
__________________
"...iako kao nevinašce sniva na arslanskom ti srcu, iako te miluje, ona ipak nije tvoja i nikad tvojom biti neće..."
Arslana is offline  
Old 01.02.2013., 22:14   #2716
Upravo gledam 30 Super su mi vaši komentari, čitak kad god stignem
Nego šta će na kraju bit sa Silinom tvrtkom? Oće je izgubit, bankrotirat? Ne zvuči baš dobro...
__________________
Velika misica ; Mala misica
mima29 is offline  
Old 01.02.2013., 22:27   #2717
Anna mislim da je to iz 11.kad su slavili njen rockas u vinogradu.

Arslana i meni je tak,nigdje nikog u blizini tko bar donekle prati,sve sami "fusarosi".Jednu gledaju pa tri ne gledaju i pazi razlog zaborave na seriju Pa zar od onih 800 000 koji navodno prate seriju bas nitko koga ja poznajem




A ovo mislim da je iz 50 i neke kad doktorica ude u igru pa su njih dvoje nes posvadni i nju prati onaj neki novi pokvarenjak kaj ce se pojaviti.Pazi kak je zabrinut,e pa neka je,samo se ti smucaj s doktoricom dok nju opet netko hoce za glavu skratiti
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 01.02.2013., 22:28   #2718
E sad 30 epizoda.
Vidim da je mnogima simpa.
Mene je totalno pogubila.
Kao da nije dio ove price.

Pa sam malo pauzirala, razmislila, odgledala jos jednom. I kao da nisam gledala istu epizodu kao vi.

Da ne govorim da mi je Dziho uz sadizam i zlobu dobio jos jednu dijagnozu, sizofrenija, jer svijet nije ni priblizan slici koju on u svojoj glavi ima.

Ali da pocnem od pocetka.

Boran ustrajan da Dziho leti. I to me jako obradovalo.
Onda Dziho uleti sa pricom o novoj kupovini zemlje. I Boran se odmah poljulja, mada je brani pred svima ne vjeruje Sili i kad mu kaze sama da ona to nije kupila.
Koliko sam do sada upratila Sila njega nije do sada lagala. Jeste mijenjala misljenja, ali ako ga promijeni to hrabro i kaze.
On je nju slagao vise puta (ne zna ni da li je na ptici njena mindjusa, a kamoli gdje ju je nasao...nije bilo prilike da joj kaze za Jezdu, a jeste, direktno ga je jednom pitala...laze da se bacio pred metak zbog djeteta, pri prvom bijegu laze da je ocu lagao samo zbog sestre, jer kad mu jave da je zamijena mladenki ponistena on se prvo sjeti njihovog svadbenog plesa), a i precutao joj je dosta toga.
Sili se svasta moze zamjeriti, ima i ona momenata precutkivanja, ali laganje bas i ne (barem koliko se ja sjecam).
Nekako sam mislila da su odlukom o zajednickom povratku u Mardin preboljeli djecije bolesti i odlucili vjerovati jedno drugom i skupa se boriti za svoju ljubav...
Dalje, ne svidja mi se sto nju salje u krevet i kaze da on doci nece!!!
Koji ti je klinac, dosla je tu u to muciliste, u raj Markiza de Sada, zbog tebe, a ti se cijelu noc setkas po terasi, muceci i sebe i nju.

Sila je u pravu, on se drugcije ophodi prema njoj u Mardinu, razumijem ja sve i agovanje i obicaje, ali kad krsis za druge, mozes i za svoju ljubav, a nije to ne znam kakvo krsenje - pokazivanje ljubavi iza zatvorenih vrata spavace sobe. Ali hajde, bar se prema svima postavlja cvrsto i brani je.

Dzihina sizofrenija, iskrivljeni pogled na svijet.
Podsjeca me na Dzelila, ali on se jadan rodio bez mozga, nije njegova krivnja (kad se samo sjetim Dzelilove recenice o Sili - tolike godine sam je trazio ).
Ali Dziho ima mozak, to smo vidjeli nebrojeno mnogo puta.
Dziho: Zar je u redu da se naudi clanu obitelji.
Pa jesam ja mozda jela bunike???
Pa tamo je svakodnevica da braca, muzevi i ocevi ubijaju sestre i zene.
Hajde, sve i da zene nisu obitelj (vec saksije za staviti kitu cvijeca i rasplodna goveda), zar nije on sam svjesno isao nauditi Boranovom djetetu? A koliko je puta naudio Boranu?
I jos kaze: Dusa me boli.
Kakva crna dusa? Valjda je ima samo kad se radi o njegovoj guzici. Pa kolike je ljude pobio, koliko mrznje izrigao na Borana, Silu i njihovo nerodjeno dijete...

Onda, nisu li Dziho i Zinar uvijek bili predvodnici himne: Tore, Tore, sudi da ne moze gore?
Sto se sad ne drze toga. Ni Dziho, a bogme ni govedo Zinar.

Sledeca scena izmedju Firuza i Borana. Boran se zahvaljuje ocu sto je podupro njegovu odluku, a ovaj odgovara: Ti si aga. Ne bih ti se suprotstavio.
Izvinjavam se dragim autorima (kojima sam zahvalna na postojanju ove serije), ali ja nemam memoriju zlatne ribice. Taj covjek je u jucerasnjoj epizodi jos naganjao svoju snahu i zalio sto su stradale ubice i govorio da ce ih osvetiti. A to je sve bilo ne samo suprotstavljanje agi, vec velikom plemenskom vijecu aga.

Zinar sere kako ce svi okretati glavu od njegovog sina i kako je jos gore kad ti to porodica priredi (Boran svojom presudom).
Pa nije tako davno bilo, Zinare senilni, kad je tvoj sin, prvo tebi to rekavsi, rasirio pricu da je Boranovo dijete zapravo Emreovo i napravio istu stvar Boranu...tamo svi ovi na strani dobra se ujutro bude kao tabula rasa...niko se ne sjeca nicega, niko rijec da bi rekao o Dzihanovim grijesima, a ima ih toliko, da su danas poceli nabrajati ispunili bi naredne 102 epizode...
Onda Zinar prijeti da ili vrate Dzihu u pleme ili ce on uzeti svoj komad zemlje i odvojiti se od plemena.
Pa zar se to moze?????????????
Sto neko o tome ne obavijesti Dzelila, nego jadan koru hljeba kupiti ne moze.
A ako ne vrijedi za stoku sitnog zuba, sto je Boran prolazio golgotu??? On nije stoka sitnog zuba, vec u istoj (jos boljoj) poziciji.
Sto nije rekao - necu ubiti sestru, ni zenu, uzeh ja svoju zemlju i odvajam se od vas, niti cu vas vise za savjet pitati, niti za mene vrijede vase odluke i zakoni...i zivjeli su sretno do kraja zivota Boran i Sila...
I jos kad izlazeci kaze Kevsar vragu kako Boranova zena ne postuje njihovu obitelj...koga (Dzihu ili tebe) treba vise postovati...mislim, crni humor je preblag za ovu vrstu humora...

Onda napokon Boran i Sila u normalnijem razgovoru...

Firuz staje uz svog sina bas kao i Zinar. Vidis prdonjo da se moze, na zalost do pameti nisi dosao sam, vec prepisujes od brata, koji je zloban prema drugima, ali prema svom sinu itekako dobar. Za razliku od tebe i vjestice s kojom u krevet lijezes.
A ona guja Kevser jos navija (tako sam ja shvatila ono: Gdje je muskarac koji ce dominirati plemenom? ) da Boran vise ne bude aga.
Koja podrska...
Jos pogotovo kad imaju primjer pred ocima kako je porodica stala iza one gnjusobe od Dzihe. A ona ne moze iza Borana koji zasluzuje i podrsku i postovanje.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 01.02.2013., 22:37   #2719
Onda opet tracak sunca. Boran i Sivan odlaze vidjeti Ajse. Ajse jadna isprebijana i kao pseto, rob, okovana u lance u prasini. Mislim da je malo sto je seronju Boran tek 2 puta klepio, ali eto, rekao je da to nece biti sve.

Sada saznajemo i koje su sve posljedice lude porodice kakvu na nesrecu Sila ima. Azad i bacanje pola miliona na nepostojece masine, Dzelili i kockanje, Sila i kupovina zemlje koja ne donosi korist...sve vodi tome da ce ostati bez nasljedstva...blago njoj sa kretenima kojima je okruzena...

Dziho se ubi kupujuci zemlju, ali posto su se odcijepili od plemena za njih valja nece vrijediti smrtna kazna, koja vazi za one koji kupuju i prodaju plemensku zemlju?
Pa se opet pitam sto Boran tako napada Silu zbog kupovine zemlje, kad je dovoljno odcijepiti se od plemena sa svojom zemljom i raditi sta te volja.

Sta su Silini jeli nakon onog dana kad su Dzelilu odbili prodati bilo sta ostaje tajna, jer ni caja nisu imali, a Bedar je cekala na njega da zapocne rucak...i nikom nije palo na pamet dati novac njenoj sestri da im kupi namirnice ili nekom od Boranovih ljudi (on bi pristao pomoci)...ipak ona Hatidze mi je ispala jos veci covjek...jer em sto je onako hladno dala pare Bedar kad krece u Istanbul, sad i dijeli ono malo sirotinje sto ima s njima...a mogli su joj i oni dati lovu s kojom su planirali sebi kupiti stvari, pa da zena ima za kupiti jos, jer je ocito u losoj situaciji s lovom...

Boran zaista ima divan razgovor s majkom. Sve sam kontala urazumice se. Podsjetio je na njenu bol za Narin i brigu, te rekao kako je i Sila necije dijete i da njena majka brine za nju i pati za njom.

Dzelil i Azad nastavljaju svoju uspjesnu poslovnu karijeru i u Mardinu...malo su iz Istanbula usrali...
Ali hajde, Dzelil im svima odrzi dobar govor u onoj kafani. U lice im je rekao ogoljenu istinu.

Zbog Narin mi je drago sto se susrela s majkom, ali mi je tako zao sto je to dozivjela ona krava Kevsar, da zagrli svoju kcer. A Bedar nije.
A otkud sad Firuz u vinogradu (dok si rekao keks) to samo nebo zna. Valjda su posudili teleport iz "Zvjezdanih staza".
Ali drago mi je zbog posudjenog teleporta - bar ga je srcka strefila. Kad jos ne bi prezivio.

I onda, vrhunac svega!!!
Sila sa tacnom u ruci srece zmiju Kevsar...takav rekvizit pri ruci, a ne odalami je tacnom niti jednom...smatram to velikim propustom...mozda najvecim propustom danasnje epizode...
Em tacna, em kasika, em viljuska, em noz...da je ispred mene stala zazalila bi sto je nije strefio brzi voz, ovaj novi, nagibni...

Dzelil i Azad u firmi, aman kao vlasnici.
Azad je bio direktor firme ulja tamo u Istanbulu, onda je sve sjebao, pobjegao, pa se isao malo igrati skolice.
Ko njima onda daje pravo da udju u tu firmu u Mardinu, a kamoli da je vode???
To tako moze negdje u nekoj zemlji? U Turskoj?
Ode tamo neki Ekrem prodati stan strica Idriza, nema veze sto Idriz zivi u tom stanu i sto ga ne zeli prodati, Ekrem samo treba reci (ne dokazati, reci) da mu je Idriz stric, a sto je stricevo/cacino/sestrino to je i njegovo???
Sad se ne cudim sto su cure slale Akifu zahtjev za fejs prijateljstvo. Mozda je to u Turskoj dovoljno da mu se mogu useliti u kucu. Ajme, imace Akif bolji harem nego Sulejman Velicanstveni.
Ali barem vidimo sta je sve Sila planirala sa tom fabrikom.
Tako nekako sam i ja razmisljala - da ce u firmi moci posao zadrzati oni koji ne mlate zene i skoluju djecu, a kome to ne pase, kome je veci merak mlatiti zenu - nek crkne od gladi.

Ajse je aga zamolio da ne ide Sili na oci neko vrijeme, da se ova ne uznemiri. I covjek krsi obicaje, bori se protiv svih, bice prva mlada koja iz braka nece izaci na groblje...jok, ona se mora setkati po dvoristu, a onda i oglasiti da je Sila nadje...
Dobar i budala dva rodjena brata. To mi je prvo palo na pamet, iako mi je Ajse neopisivo draga.

Aga spasava Berin...I brat Mustafa divan, a o onom smradu sto se obratio Dzihi nemam rijeci. Molim lijepo, zensko se zeli skolovati, pa sta drugo presuditi nego - metak!!!
Medjutim tu vidimo i da se moze otici u policijsku stanicu i sve reci cika policajcu, pa drzava preuzme skrb o zrtvama Torea...
Kako to nije vrijedilo za Silu...za sve druge cure...

Scena kod cesme...Cvijece skriveno iza cesme...i kad Boran prica bebici da ja mama djelovala umisljeno, ali je bila lijepa, a ona govori - ne vjeruj tati, on je bio umisljen, gotovo me istukao jer sam mislila da prodaje cvijece , zeljela sam mu platiti, ali jako me izgrdio...
I moje sjecanje vise vuce na Silin opis.
Meni simpa kako Sila hoce da je Zejsan...tvrdoglava mamica...

A onda Rambo susrece Terminatora...opla, mozda je u toku i iskrcavanje na Normandiju...uglavnom Dziho i Zinar imaju privatnu vojsku i poveli su je da zastrase Dzelila...
Zar im nije bilo lakse povesti Bedar?

Njih dvoje kod doktora iscekuju da saznaju pol djeteta - neprocjenjivo...njihovi pogledi jedno prema drugom, pa prema ekranu i doktoru...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 01.02.2013., 22:40   #2720
Mislim da onaj poljubac nije u 11., ne sjećam se da je tamo palo išta više od pusa u vrat. Hmmm.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.